Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 9 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
↑
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Bronkhorst
Albert Bernhard
Semarang
Indonesië
11-10-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Kribben
Albert Bertram
Aken
Duitsland
27-03-1843
architect en aannemer
Surabaya (O. Java)
1843
Tanasale
Albert Carel Wilhelmus
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Benjamins
Albert Charles
Pangkalpinang
Indonesië
26-08-1927
gravimetrisch waarnemer
Hoogeveen
1927
Tamaëla
Albert Chrisje Jantje
Palembang
Indonesië
10-03-1950
Groningen
1950
Lenahatu
Albert Constantijn
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Tiendas
Albert Cornelis
Cheribon
Indonesië
19-11-1933
stationsassistent
s-Gravenhage
1933
Jong, de
Albert Cornelis
Amboina
Tupamahu
Albert Eduard
Watampone (Celebes en
onderh,)
Chamberlain
Albert Eduard Decius
Makassar
Indonesië
15-04-1934
kwaliteits-controleur
Amsterdam
1934
Palit
Albert Emil
Tjimahi (W. Java)
Korua
Albert Engel
Tjepoe (Midd. Java)
Prehn, van
Albert Eric
Gendjoeran
Indonesië
26-06-1946
zonder
Arnhem
1946
Ang
Albert Ernest
Jakarta
Indonesië
27-08-1911
elektrotechnisch
ingenieur
Rijswijk
1911
Latuasan
Albert Ernest
Batavia
Ekel
Albert Ferdinand
Semarang
Indonesië
09-07-1921
magazijnbediende bij de
P.T.T.
Dordrecht
1921
Hoogendoorn
Albert Ferdinand
Jakarta
Indonesië
19-09-1922
lasser
Rotterdam
1922
Leander
Albert Ferdinand
Depok
Indonesië
11-08-1926
kantoorbediende
Utrecht
1926
Pande Iroot
Albert Ferdinand
Menado
Indonesië
07-09-1923
bouwkundig tekenaar bij
de P.T.T.
Leiden
1923
Kho
Albert Ferdinand
Pati (Midd. Java)
Klokke
Albert Ferdinand
Jakarta
Indonesië
23-07-1953
Dieren
1953
Beaupain
Albert François Peter
Bandoeng
Indonesië
08-01-1940
automonteur
Rotterdam
1940
Hasselbach
Albert Franz
Padang
Indonesië
18-11-1914
portier
Rotterdam
1914
Haulussij
Albert Frederik
Barneveld
Nederland
26-07-1957
Barneveld
1957
Sitanala
Albert Frederik
Surabaya
Indonesië
08-07-1926
tekenaar
Amsterdam
1926
Blaset
Albert Frederik
Makassar
Indonesië
08-01-1931
zonder
Wijk aan Zee
1931
Wijst, van der
Albert Frederik
Jakarta
Indonesië
11-04-1917
assistent-boekhouder
s-Gravenhage
1917
Latoeperissa
Albert Fredrik
Tegal
Indonesië
14-04-1908
zonder
Sittard
1908
Kuijer, de
Albert Frits
Soerakarta
Indonesië
03-08-1928
boekhouder
Maastricht
1928
Slors
Albert Gerard Ferdinand
Blitar
Indonesië
22-11-1940
kantoorbediende
Olst
1940
Go
Albert Gerard Go Liok
Gwan
Yogyakarta
Verweij
Albert Gerardus
Bogor
Indonesië
20-11-1934
kantoorbediende
Schiedam
1934
Braun
Albert Godefredus
Alexander
Batavia
Wiedenhof
Albert Godfried
Surabaya
Indonesië
20-03-1931
boekhouder
Tiel
1931
Tamboenan
Albert Halomoan
Taroetoeng
Indonesië
26-06-1925
elektromonteur
Rotterdam
1925
Stekkinger
Albert Harmen
Semarang
Indonesië
31-12-1923
kantoorbediende
Rotterdam
1923
Vedeler
Albert Henrik Friele
Christiania
Noorwegen
12-01-1859
agent der scheepsagentuur
voorheen J. Daendels en
C.
Surabaya (O. Java)
1859
Paays
Albert Hermanus Willem
Alexander
Banda Neira
Indonesië
19-06-1907
zonder
Holten
1907
Rödlich
Albert Hippolyt Ferdinand
C. Fr.
Berlijn
Duitsland
kapitein der infanterie
van het Ned.-Indisch
leger
voorm. Ned.-Indië
Meijer
Albert Humphry
Surabaya
Indonesië
16-04-1946
arbeider
Oisterwijk
1946
Lokollo
Albert Jan Dominggus
Surabaya (O. Java)
Hendriksz
Albert Johan
Djatinegara
Indonesië
09-06-1913
stafemployé bij een
handelsonderneming
Surabaya (O. Java)
1913
Saimima
Albert Johan
Banda Neira (Molukken)
Wurangian
Albert Johan
Batavia
Pieters
Albert Johan Eduard
Palembang
Indonesië
03-03-1948
Apeldoorn
1948
Zwiers
Albert Johannes
Jakarta
Indonesië
07-08-1920
scheepswerktuigkundige
Slikkerveer
1920
Tielung
Albert Johannes
Fredericus
Manado
Tielung
Albert Johannes
Frederikus
Batjan
Indonesië
16-02-1897
arts
Utrecht
1897
Usmanij
Albert Johannes Rudolf
Tandjong Pinang
Sondakh
Albert Johannes Willem
Djoewana (Semarang)
Tomasouw
Albert Johannis
Makassar
Sigarlaki
Albert Josef
Oengaren
Indonesië
22-04-1940
Amsterdam
1940
Smet, de
Albert Joseph
Soekaboemi
Indonesië
25-11-1920
Los Angeles (Verenigde
Staten van Amerika)
1920
Krüger
Albert Joseph
Schiedam
Nederland
14-03-1925
militair
verblijvende in
Nederlands-Indië
1925
Gennep, van
Albert Justinus
Yogyakarta
Indonesië
25-08-1901
psycholoog
s-Gravenhage
1901
Sijaranamual
Albert Justus
Makassar
Loupatty
Albert Jusuf
Makassar
Oven, van
Albert Karel Cornelius
Pengkol
Indonesië
22-05-1861
gemeente-ontvanger
residentie Passoeroean
Woerden
1861
Laurens
Albert Leonard
Kediri
Indonesië
04-06-1936
elektrisch lasser
Capelle a/d IJssel
1936
Adam
Albert Lodewijk
Makassar
Davidsz
Albert Lodewijk
Surabaya
Indonesië
05-08-1924
zonder
Sittard
1924
Stödtke
Albert Ludwig Carl
Belgard
Duitsland
off. van gezondheid 2e
kl. bij de militaire
geneeskundige dienst in
Ned. Oost-Indië
voorm. Ned.-Indië
Lopulisa
Albert Marcus Robert
Bandoeng
Indonesië
08-05-1944
gereedschapmaker
Capelle a/d IJssel
1944
Cassianus
Albert Marie
Medan
Ratuela
Albert Martinus
Cheribon (W. Java)
Ratuela
Albert Martinus
Balapoelang
Indonesië
30-04-1918
Nijmegen
1918
Tulis
Albert Martinus
Magelang
Indonesië
16-03-1926
kantoorbediende
Wormerveer
1926
Coffa
Albert Martinus Anne
Yogyakarta
Indonesië
20-07-1935
leerling-metaalbewerker
Eygelshoven
1935
Laurens
Albert Maximiliaan
Plaboean Ratoe (Preanger
Regentsch.)
Haulussy
Albert Melkias
Wonokrono
Indonesië
27-08-1930
elektrisch lasser
Capelle a/d IJssel
1930
Wenting
Albert Meyndert
Cheribon
Indonesië
02-08-1925
fabrieksarbeider
Groningen
1925
Jansen
Albert Michael Franciscus
Palopo
Indonesië
14-10-1935
hofmeester
Westerbork
1935
Bloem
Albert Napoleon
Jakarta
Indonesië
30-04-1917
monteur
Vlierden
1917
Barend
Albert Nellius
Paramaribo
Suriname
13-09-1882
arts bij de dienst
Volksgezondheid
Magelang
1882
Wulur
Albert Nico Johan
Surabaya (O. Java)
Giesen
Albert Oscar
Lebong Donok
Indonesië
22-10-1921
wever
Dieren
1921
Blei
Albert Otto
Ambarawa
Indonesië
22-06-1930
kantoorbediende
Cadier en Keer
1930
Titaleij
Albert Paulus
Surabaya (O. Java)
Aijal
Albert Petrus
Batavia
Fretes, de
Albert Philippus
Magelang
Indonesië
21-03-1912
arbeidscontractant Min.
van Financiën
Apeldoorn
1912
Taragola
Albert Pieter
Tjiandjoer
Indonesië
16-07-1915
schrijver A bij het Min.
van Defensie
Haarlem
1915
Macaré
Albert René
Jakarta
Indonesië
23-08-1936
electromonteur
Bussum
1936
Mende
Albert Richard
Banaran (Semarang)
Krul
Albert Rudolf
Jakarta
Indonesië
27-04-1915
zonder
Handel
1915
Charpentier
Albert Rudolph
Yogyakarta
Indonesië
05-05-1939
bankwerker
Engelen
1939
Dengah
Albert Runtuwarow
Surabaya (O. Java)
Pangkeij
Albert Samuel
Bolang-Itang (Menado)
Nouhuijs, van
Albert Servaas
Tjibadak (W. Java)
Thoeng
Albert Theodoor
Makassar
Indonesië
22-06-1930
elektrotechnisch
ingenieur
Nijmegen
1930
Ratulangie
Albert Theodorus
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Hendrik
Albert Thomas
Djombang
Indonesië
21-10-1929
constructie-bankwerker
Maassluis
1929
Hoffmann
Albert Wilhelm
Tangerang
Indonesië
27-01-1914
magazijnbediende
Midlum
1914
Voll
Albert Willem
Makassar
Indonesië
08-08-1936
automonteur
Hengelo
1936
Hanssens
Albert Willem Ferdinand
Watampone
Indonesië
16-06-1931
onderhoudsmonteur
Berg en Dal
1931
Lanta
Albert Willlem
Semarang (Midd. Java)
Tikualu
Albert Zacharias
Blinjoe (Banka)
Rumengan
Albert Zekarias
Surabaya (O. Java)
Tumbel
Alberta Augusta
Makassar
Paliama
Alberth
Ihamahoe
Indonesië
09-04-1925
fabrieksarbeider
Wierden
1925
Picasouw
Alberth
Merauke
Indonesië
27-08-1903
Vlissingen
1903
Pagina 9 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!