Naturalisaties & Gelijkstellingen     Zoek

Achternaam
Voornamen
Geb.jaar
37009 records gevonden  (Totaal records:37009)
records per pagina
Pagina 2 of 371
Achternaam   Voornamen   Geb.plaats   Geb.land   Geb.datum   Beroep   Woonplaats   Opmerkingen   Geb.jaar  
DetailsMalessyChristine Tity JacobaDjakartaIndonesië1-11-1927secretaresse Inspectie vd
Kon. Landmacht
s-Gravenhage 1927
DetailsMaselandCatharina Benedicta
Josephine Maria
DjakartaIndonesië20-3-1934telefoniste bij de P.T.T.Haarlem 1934
DetailsRiedijkJohnTemanggoengIndonesië7-6-1919korporaal-machinist Kon.
Marine
Vlissingen 1919
DetailsSchnezlerRobert OlafSoerakartaIndonesië13-5-1928korporaal-schrijver Kon.
Marine
Gilze-Rijen 1928
DetailsSmithRichard RobbertDjakartaIndonesië28-11-1932abrbeidscontractant bij
het CBS
s-Gravenhage 1932
DetailsSijaranamualRudolf Johannes AlexanderAmbonIndonesië8-1-1929meetarbeider bij het
kadaster
Amsterdam 1929
DetailsTitaleptaFerdinandSemarangIndonesië20-8-1932korporaal bij de Kon.
Landmacht
Marrum 1932
DetailsBoenKwe TjemPematang Si AntarIndonesië3-3-1922artsAmsterdam 1922
DetailsBacasHubertus MauritsDjakartaIndonesië11-1-1906ambtenaar in tijdelijke
dienst v.e. gemeente
s-Gravenhage 1906
DetailsBreemerHenricus JacobusSoerabajaIndonesië20-2-1931sergeant bij de Kon.
Landmacht
Hilversum 1931
DetailsBruïne, deJanDjakartaIndonesië27-1-1909ambtenaar bij het Min. v.
Volkshuisvesting en
Bouwnijverheid
s-Gravenhage 1909
DetailsInkiriwangJohn RafflesToulian (Menado)Indonesië2-10-1899kantoorbediendeAmsterdam 1899
DetailsKleynHarrySigliIndonesië9-7-1916industriefotograafAmsterdam 1916
DetailsPicaulyJohannesBandoengIndonesië19-9-1924elektrisch lasserRidderkerk 1924
DetailsSiebelJohan Egbert AdrianusTjimahiIndonesië19-9-1931elektriscienBoxtel 1931
DetailsTakasoraBetsyManganituIndonesië25-3-1895huishoudsters-Gravenhage 1895
DetailsTarumaselejClara MariaTemanggoengIndonesië12-9-1917ambtenaar bij het Min. v.
Oorlog
Wassenaar 1917
DetailsWarikkieJohannesMenadoIndonesië16-12-1908machinebediendeAmsterdam 1908
DetailsWensenWilliam EmilleCheribonIndonesië9-7-1929tekenaarAmsterdam 1929
DetailsLommelaarsHenricus Cornelius
Antonius
BergeykNederland15-12-1909hoofd van een
bedrijfsschool
Haarlem 1909
DetailsSchilperoortArie ArentBandoengIndonesië22-3-1920elektromonteurBolnes 1920
DetailsThingberg ThomsenIngeborg MarcelleDjakartaIndonesië17-12-1934zonderLeiden 1934
DetailsJansenAnne JacobaBanjoemasIndonesië16-5-1926verpleegsterNieuwer-Amstel 1926
DetailsKanHermina PetronellaDjakartaIndonesië24-3-1934huishoudkundiges-Gravenhage 1934
DetailsKapohHerman MartinTjimahiIndonesië18-3-1929matroos 2e klasse bij de
Kon. Marine
Hilversum 1929
DetailsMitchellDonald VernonDjocjakartaIndonesië4-1-1934kantoorbediendeAmsterdam 1934
DetailsNendissaCoenraad DaantjeIhamahuIndonesië20-1-1921machinebankwerkerAmsterdam 1921
DetailsPieterszGeorge GotliebAmaheiIndonesië15-9-1902militair werkman bij de
Kon. Marine
Amsterdam 1902
DetailsRugebregtDirk RichardBandoengIndonesië12-12-1931machinebankwerkers-Gravenhage 1931
DetailsSerhalawanPeterAmbonIndonesië15-4-1929magazijnbediendeVlaardingen 1929
DetailsThomasJohannaSalatigaIndonesië4-10-1932typisteBreda 1932
DetailsWalangitangBenjamin ThomasBandjermasinIndonesië10-11-1934zonders-Gravenhage 1934
DetailsKanHaij GwanDjakartaIndonesië30-8-1902arts-internistAmsterdam 1902
DetailsLiemTjiauw LiatSemarangIndonesië17-5-1900zonders-Gravenhage 1900
DetailsMatauschekFranzBandjermasinIndonesië25-12-1928korporaal-geschutkonstabel
Kon. Marine
Amsterdam 1928
DetailsNussySimonAmbonIndonesië24-9-1923sergeant-instructeur Kon.
Landmacht
Roosendaal en Nispen 1923
DetailsOosten, vanJacobus JohannesBandoengIndonesië9-12-1927korporaal-bankwerker Kon.
Landmacht
Enschede 1927
DetailsPattiwaelCasperine GerdaBandoengIndonesië4-1-1929schrijver bij het Min. v.
Oorlog
s-Gravenhage 1929
DetailsPieterHenri GeorgePalembangIndonesië8-9-1925kantoorbediendes-Gravenhage 1925
DetailsSchlameisenAntonLebong LimauIndonesië13-6-1911employé bij een
rubberfabriek
s-Gravenhage 1911
DetailsSchoewPieter TheodorusMenadoIndonesië20-9-1897zonderLaren 1897
DetailsSilooyAdolf WillemSalatigaIndonesië26-8-1904burger-werkman in dienst
v. Min. v. Oorlog
s-Hertogenbosch 1904
DetailsSilooyAlbertus AdrianusMeester Cornelis, thans
Djatinegara
Indonesië3-3-1934zonders-Hertogenbosch 1934
DetailsSolemanSoeboe Badie ArifienTernateIndonesië23-2-1910typisteAmsterdam 1910
DetailsTuukLefinusMenadoIndonesië31-7-1913arbeidscontractant bij
een technische dienst van
de Kon. Landmacht
Naarden 1913
DetailsDengahEverhard HenriBelinjuIndonesië15-3-1924arbeidscontractant Min.
v. Oorlog
s-Gravenhage 1924
DetailsFerdinandusAugust PetrusBandoengIndonesië29-8-1925monteur bij de P.T.T.Amsterdam 1925
DetailsKottaOemarAmbonIndonesië7-3-1920korporaal 1e klasse Kon.
Landmacht
Roosendaal en Nispen 1920
DetailsMadjidFlorinus WillemKajoe TanamIndonesië29-8-1920arbeidscontractant Min.
v. Oorlog
s-Gravenhage 1920
DetailsMadjidPaul ErnstPadang PandjangIndonesië30-3-1928zonderLeiden 1928
DetailsManuputtyGustaaf FerdinandSoerabajaIndonesië8-11-1927elektrotechnisch-monteurAmsterdam 1927
DetailsMataheruTheo EmileBandoengIndonesië1-10-1922gymnastiekleraarHaarlem 1922
DetailsMonterieAndries Hermanus ClaudiusDjakartaIndonesië11-2-1927schrijver bij het Min.
van Sociale Zaken
s-Gravenhage 1927
DetailsMonterieDieudonné Louis HermanBuitenzorgIndonesië3-1-1895zonders-Gravenhage 1895
DetailsRamscheJacobusBandoengIndonesië7-11-1920kokAmsterdam 1920
DetailsRantiIrene LorettaAmbonIndonesië13-9-1933zonders-Gravenhage 1933
DetailsSera, deOscar LeonardBenkoelenIndonesië19-11-1922scheepswerktuigkundiges-Gravenhage 1922
DetailsStockhausen, vonHans WaldemarMalangIndonesië18-6-1928matroos bij de Kon.
Marine
aan boord v. Hr. Ms.
"Luymes"
 1928
DetailsTitaleptaJohannes LukasMagelangIndonesië4-6-1900zonderMarrum 1900
DetailsTitaleptaEdith MarySemarangIndonesië3-1-1934leerling-verpleegsterAssen 1934
DetailsWaworoentoeJansen OscarMenadoIndonesië3-5-1887zonders-Gravenhage 1887
DetailsAddieDanielDjakartaIndonesië8-10-1902archiefbediendeRotterdam 1902
DetailsAmaloFoeno MaxSoerabajaIndonesië1-7-1896zonders-Gravenhage 1896
DetailsCochloviusJack StanleyBogorIndonesië29-4-1928binnenhuisarchitects-Gravenhage 1928
DetailsHabiboeJohan Anton EverhardusBandoengIndonesië25-10-1933buffetbediende en
leerling-kok
Utrecht 1933
DetailsHagensteinConnyKarie BangilIndonesië26-10-1933marva-tandartsassistente
der 1e klasse
Den Helder 1933
DetailsHonerKarlMagelangIndonesië30-10-1908bedrijfsleiderEindhoven 1908
DetailsLetworyEliazerPomNed. N-G18-9-1925machinebankwerkerMaassluis 1925
DetailsMeijerJosefPoerworedjoIndonesië14-4-1933fabrieksarbeiderKoedijk 1933
DetailsMontungArnoldine Alwineke MargotDjatibarangIndonesië25-9-1913typistes-Gravenhage 1913
DetailsPattiasinaVictor FrançoisDjakartaIndonesië27-4-1920werktuigkundigeAmsterdam 1920
DetailsTanKoen SoanRengasdengklokIndonesië10-11-1927medewerker van een
organisatiebureau
Rotterdam 1927
DetailsTielmanMaria ChristinaBagan Api ApiIndonesië31-3-1925administratief ambtenaar
bij de Postchèque- en
Girodienst
s-Gravenhage 1925
DetailsVries, deCornelisTjimahiIndonesië3-4-1936stukadoorSneek 1936
DetailsHendriksRené GustaafDjakartaIndonesië19-6-1929zonderAmsterdam 1929
DetailsSoest, vanAgardus MarinusMagelangIndonesië12-10-1921arbeidscontractant bij
het ministerie van
Volkshuisvesting en
Bouwnijverheid
s-Gravenhage 1921
DetailsCastensHerman ChristiaanSoerabajaIndonesië23-2-1909procuratiehouder bij een
bouwkas
Utrecht 1909
DetailsBreemerJacobus LambertusSoerabajaIndonesië3-12-1897zonderAlmelo 1897
DetailsBreemerNico CharlesModjokertoIndonesië12-5-1934laborantAlmelo 1934
DetailsCharlestonJames MariusDjeroeklegiIndonesië7-7-1922pijpfitters-Gravenhage 1922
DetailsCharlestonSunny VeraKediriIndonesië24-5-1929kantoorbediendes-Gravenhage 1929
DetailsCleintuarMax RudiBandoengIndonesië10-1-1929fotogrammetrisch
ambtenaar Rijkswaterstaat
Loosdrecht 1929
DetailsCosta, deJacobusPoerworedjoIndonesië26-10-1925korporaal der 1e klass
Kon. Landmacht
Roosendaal en Nispen 1925
DetailsFränkelEirichMedanIndonesië24-2-1928stuurmanRotterdam 1928
DetailsGoes, van derRudolph AlexanderMalangIndonesië15-6-1911adjudant onderofficier
Luchtmachtstaf
s-Gravenhage 1911
DetailsLumiBernardus AlexanderMagelangIndonesië27-5-1909zonderZuidlaren 1909
DetailsManuputtyHilda JosephinaSoerabajaIndonesië24-9-1930kantoorbediendeAmsterdam 1930
DetailsMataheruGerardBandoengIndonesië7-7-1924leraarRotterdam 1924
DetailsNoijaAdolf FransSaparoeaIndonesië20-1-1895administrateur bij de
kweekschool voor de
detailhandel
Amsterdam 1895
DetailsNoijaFrank RudolfDjocjakartaIndonesië12-11-1933zonderAmsterdam 1933
DetailsPasaneaAbraham JosefatMagelangIndonesië27-8-1925magazijnbediendes-Gravenhage 1925
DetailsRepiJunusAmurangIndonesië20-9-1912kokMaarssen 1912
DetailsSahulekaTheo MarinusMagelangIndonesië20-3-1908onderwijzerAmsterdam 1908
DetailsSchaapOttolineBogorIndonesië16-11-1916hulp in de huishoudings-Gravenhage 1916
DetailsSiwalettiGustaaf AdolfBanjoebiroeIndonesië9-4-1921schrijver bij het
Ministerie van Oorlog
s-Hertogenbosch 1921
DetailsTakarindinganAndriesMenadoIndonesië11-12-1915sergeant 1e klasse bij de
Kon. Landmacht
Roosendaal en Nispen 1915
DetailsTuankottaPieter HendrikAmbonIndonesië21-10-1913burgerambtenaar Korps
Mariniers
Rotterdam 1913
DetailsAlbrechtAdelineDjakartaIndonesië7-9-1913hoofdonderwijzeres bij de
Stichting Nederlands
Onderwijs in Indonesië
Djakarta (Indonesië) 1913
DetailsEykhoutWilhelmine JacobaBloraIndonesië17-1-1917verpleegsterDjakarta (Indonesië) 1917
DetailsFransCarl LodewijkKoepangIndonesië9-2-1921employé bij een
handelsonderneming
Djakarta (Indonesië) 1921
Pagina 2 of 371