Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 29 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Raven
Alex Jan Herman
Bandoeng
Indonesië
27-06-1920
fabrieksarbeider
Leur
1920
Schelkers
Cornelis William
Djember
Indonesië
11-11-1925
fabrieksarbeider
Vught
1925
Schrijn
Meta
Bogor
Indonesië
24-03-1922
fabrieksarbeidster
Ede
1922
Switsma
Leopold
Kaliwoengoe
Indonesië
31-12-1911
fabrieksarbeider
Goor
1911
Turpijn
George William
Semarang
Indonesië
16-06-1927
correspondent
s-Gravenhage
1927
Verburgt
Peter Ferdinand Coenraad
Paringin
Indonesië
16-06-1939
leerling-bankwerker
Almelo
1939
Wessels
Freddy Harry
Malang
Indonesië
15-11-1937
leerling-bankwerker
Rotterdam
1937
Westerhuis
Geert
Surabaya
Indonesië
28-05-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Go
Oen Gwan
Lawang
Indonesië
12-01-1929
bedrijfsleider
s-Gravenhage
1929
Liem
Pien Nio
Moentilan
Indonesië
21-10-1920
arts
Groningen
1920
Harsono
Soengkowo Paulus
Poerwokerto
Indonesië
28-11-1918
architect
Amsterdam
1918
Kalschoven
Charles
Bandoeng
Indonesië
18-09-1937
leerling-bankwerker
Heemskerk
1937
Mainassy
Simon
Amahei
Indonesië
27-07-1920
matroos bij de grote
vaart
Schiedam
1920
Manuputty
Rudolf Mattheus
Ambon
Indonesië
23-10-1930
textielarbeider
Enschede
1930
Paais
Albertine Aksamina
Surabaya
Indonesië
19-03-1929
kantoorbediende
Amsterdam
1929
Pascaud
Alphons Maurice
Surabaya
Indonesië
16-08-1939
hulp-bankwerker
Ubach over Worms
1939
Pascaud
Justin Leendert
Surabaya
Indonesië
26-11-1936
constructie-bankwerker
Ubach over Worms
1936
Rumahroeson
Adrian Elias
Ambon
Indonesië
01-11-1912
lakspuiter
Hilversum
1912
Titiheru
Elias
Ambon
Indonesië
23-05-1923
kantoorbediende
Haarlem
1923
Worotikan
Marie Leonne Angelina
Menado
Indonesië
19-08-1922
verpleegster
Leiden
1922
Lim
Mo Im Nio
Padang
Indonesië
05-07-1912
kantoorbediende
Amsterdam
1912
Ngo
Soei Kim
Medan
Indonesië
28-02-1926
pianolerares
Amstelveen
1926
Ngo
Soei Soan
Medan
Indonesië
05-02-1930
correctrice
Amstelveen
1930
Ferdinandus
Aline Frederika
Jakarta
Indonesië
08-10-1938
hulp in de huishouding
Bloemendaal
1938
Sahanaja
Jacob David
Medan
Indonesië
17-06-1925
rekenmachinemonteur
Westzaan
1925
Lie
Sioe Jang Maria Theresia
Pangkalpinang
Indonesië
29-08-1921
coupeuse
Amsterdam
1921
Njoo
Kiang Bing
Koedoes
Indonesië
02-02-1926
elektrotechnicus
Hengelo
1926
Tjiook
Tiauw Han
Yogyakarta
Indonesië
04-03-1929
arts
Amsterdam
1929
Lekatompessy
Magdalena
Ambon
Indonesië
10-05-1920
zonder
s-Gravenhage
1920
Paais
Jantje Jozef
Surabaya
Indonesië
29-01-1932
tweede stuurman ter
koopvaardij
Alphen a/d Rijn
1932
Sainem
Maria
Magelang
Indonesië
02-08-1892
zonder
Amsterdam
1892
Sluys, van der
Thomas
Bandoeng
Indonesië
01-11-1938
bankwerker
Kerkrade
1938
Agerbeek
Herman Lodewijk
Madioen
Indonesië
12-07-1920
loodsknecht
Almelo
1920
Brouwers
Willem
Poerwokerto
Indonesië
12-03-1910
zonder
Rijssen
1910
Chömpff
Johannes Antonius
Malang
Indonesië
19-08-1926
leerling-automonteur
Eygelshoven
1926
Dekker
Hendrik Jantinus
Lambertus
Jakarta
Indonesië
14-12-1902
zonder
Leeuwarden
1902
Frederiksz
Jules
Malang
Indonesië
30-05-1913
zonder
Heer
1913
Graaff, de
Johannes Alexander
Nicolaas
Yogyakarta
Indonesië
26-09-1928
fabrieksarbeider
Handel
1928
Horstink
Adrianus Hendrikus
Ambon
Indonesië
09-02-1941
zonder
Huis ter Heide
1941
Hoyer
Paul Ferdinand
Padang
Indonesië
18-12-1912
monteur
Oisterwijk
1912
Kahle
Simon Willy
Bandoeng
Indonesië
10-10-1925
zonder
Vlierden
1925
Kooymans
Bertrand
Jakarta
Indonesië
27-02-1940
hulpvakarbeider
Sneek
1940
Minde, van
Johannes Albertus
Jakarta
Indonesië
16-12-1915
letterzetter
Driebergen-Rijsenburg
1915
Misseyer
Jan
Bogor
Indonesië
31-12-1919
fabrieksarbeider
Nijmegen
1919
Motta
Wilhelmus Berndinus
Surabaya
Indonesië
25-08-1924
zwakstroommonteur
Zeist
1924
Pruyssenaere de la
Woestijne, de
Maximiliaan Hendrik
Christiaan Antoine
Yogyakarta
Indonesië
20-01-1909
zonder
Budel
1909
Renesse van Duivenbode,
van
Lodewijk Richard
Menado
Indonesië
26-11-1919
zonder
Groningen
1919
Strizko
Caesar Casimir
Medan
Indonesië
23-12-1920
zonder
Vorden
1920
Swartz
Eduard Willem Willy
Medan
Indonesië
04-09-1911
ambtenaar bij de N.S.
Rotterdam
1911
Twijsel
Willem Lodewijk
Jakarta
Indonesië
07-07-1940
laboratoriumbediende
Wageningen
1940
Go
Louis Harry
Balikpapan
Indonesië
22-07-1926
administrateur
Delft
1926
Lim
Eng Seng
Jakarta
Indonesië
02-04-1913
kantoorbediende
Amsterdam
1913
Njoo
Djie Pik
Madioen
Indonesië
07-05-1925
procuratiehouder
Nieuwer-Amstel
1925
Boengamanoe
Elisabet
Ambarawa
Indonesië
14-05-1902
zonder
s-Gravenhage
1902
Kasanmoentalib
Soemyoto
Surabaya
Indonesië
10-07-1918
chemicus
Poortugal
1918
Soejadi
Franciscus Xaverius
Prahasto
Surabaya
Indonesië
20-02-1922
wetenschappelijk
ambtenaar aan de
Technische Hogeschool te
Delft
Delft
1922
Soeratinah
Wilhelmina
Yogyakarta
Indonesië
03-03-1900
zonder
Sint-Oedenrode
1900
Tomasowa
Josuf Johannes
Itawaka
Indonesië
30-06-1903
zonder
Loosdrecht
1903
Ong
Sioe Bing
Yogyakarta
Indonesië
26-11-1918
gymnastiekleraar
Amsterdam
1918
Sie
Kian Ling
Pati
Indonesië
04-12-1926
arts
Rotterdam
1926
Thoeng
Albert Theodoor
Makassar
Indonesië
22-06-1930
elektrotechnisch
ingenieur
Nijmegen
1930
Pattinama
Mariana Batseba
Soerakarta
Indonesië
30-09-1898
zonder
Hengelo
1898
Rijoly
Justinus
Mesa
Indonesië
13-04-1925
zonder
Deventer
1925
Siahaija
Alexanderina
Toehaha
Indonesië
15-08-1904
zonder
Ochten
1904
Smith
Walter Leonard
Klaten
Indonesië
06-08-1935
fabrieksarbeider
Brunssum
1935
Thenu
Charley Lodewijk Clement
Semarang
Indonesië
09-10-1912
kantoorbediende
Rotterdam
1912
Tomina
Maria Boniface
Bojotali
Indonesië
01-01-1885
zonder
Haarlem
1885
Fréni
Willem Jacobus
Malang
Indonesië
01-04-1923
onderofficier Kon.
Landmacht
Maastricht
1923
Haluwet
Salmon Alfaris
Malang
Indonesië
31-05-1927
magazijnbediende
Waddinxveen
1927
Laurens
Marguerite
Masing
Indonesië
12-10-1940
typiste
s-Gravenhage
1940
Sondak
Adeline
Tompasso
Indonesië
15-06-1896
masseuse
Bussum
1896
Nio
Bin Soe alias Olaf
Soekaboemi
Indonesië
20-10-1929
elektrotechnicus
Dordrecht
1929
Tan
Eng Hauw
Goenoeng Kentjana
Indonesië
05-11-1920
leraar lichamelijke
opvoeding
Breukelen
1920
Dijkhoff
Carel
Tjimahi
Indonesië
12-04-1913
assistant bouwkundig
ambtenaar
Rotterdam
1913
Marem
Mariani
Krian
Indonesië
01-01-1901
hulp in de huishouding
Voorschoten
1901
Nussij
Elias
Ambon
Indonesië
05-05-1932
fabrieksarbeider
Haalderen
1932
The
Tji Yoe
Jakarta
Indonesië
26-02-1932
bouwkundig tekenaar
Amsterdam
1932
Han
Kian Gwan
Pasoeroean
Indonesië
19-03-1916
technisch-directeur van
een N.V.
Vaals
1916
Ong
Kian Kie
Surabaya
Indonesië
05-08-1928
elektrotechnisch
ingenieur
Geldrop
1928
Thio
Sik Tijang
Semarang
Indonesië
15-07-1926
opzichter bij de
Rijkswaterstaat
Leidschendam
1926
Haumahu
Jacobus Edmund Willem
Makassar
Indonesië
21-11-1927
fabrieksarbeider
Rotterdam
1927
Lokollo
Johannes Jozef Herman
Pontianak
Indonesië
28-12-1922
zonder
Maastricht
1922
Manusama
Charles Wilhelm Gerhardus
Pangkalan-Brandan
Indonesië
02-12-1909
zonder
Deurne
1909
Meijer
Adolf
Semarang
Indonesië
05-11-1904
magazijnbediende
Doetinchem
1904
Schubert
Jeanne Melanie
Pamekasan
Indonesië
01-06-1913
zonder
Tilburg
1913
Struwer
Karel
Semarang
Indonesië
06-03-1915
zonder
Winterswijk
1915
Tetelepta
Izaak Simon
Itawaka
Indonesië
26-12-1924
zonder
Westerschouwen
1924
Titiheru
Marthinus
Jakarta
Indonesië
13-05-1935
scheepswerktuigkundige
Middelburg
1935
Gan
Tjiang Tek
Bandoeng
Indonesië
29-06-1919
wetenschappelijk
ambtenaar 1e klas
Leiden
1919
Go
Djioe Kiem
Yogyakarta
Indonesië
05-01-1923
diëtiste
Oss
1923
Ong
Tjing Gie
Salatiga
Indonesië
07-11-1922
scheikundig ingenieur
Eindhoven
1922
Rodrigues
Antonio José Hyacinthus
Medan
Indonesië
17-08-1926
ambtenaar Postchèque- en
Girodienst
s-Gravenhage
1926
Frans
Weijnand
Ambon
Indonesië
24-07-1904
pakhuisknecht
Woerden
1904
Hiariej
Octovianus
Titawae
Indonesië
20-06-1902
los-arbeider
Westerbork
1902
Hullij
David
Ambon
Indonesië
16-07-1909
magazijnbediende
Nijverdal
1909
Kakiay
Juliaan Maximiliaan
Amahai
Indonesië
14-08-1905
fabrieksarbeider
Tiel
1905
Laurens
Hermanus
Magelang
Indonesië
29-04-1907
fabrieksarbeider
Barneveld
1907
Rehatta
Thomas
Ambon
Indonesië
08-06-1907
textielarbeider
Westerbork
1907
Sabandar
Daniel
Alang
Indonesië
08-05-1909
zonder
Vught
1909
Sopacua
Petrus
Ihamahoe
Indonesië
03-05-1908
fabrieksarbeider
Vught
1908
Pagina 29 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!