Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 23 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Soenle
Mapiara
Boeloekoemba
Indonesië
09-09-1927
fabrieksarbeider
Amsterdam
1927
Tangkau
Herbert Humphrey
Jakarta
Indonesië
05-01-1924
draaier
Utrecht
1924
Wouters
Louis Kees Jan Piet
Semajang
Indonesië
31-10-1927
fabrieksarbeider
Valkenburg-Houthem
1927
Aijal
Maurits Selfanus
Palopo
Indonesië
17-02-1940
leerling-automonteur
Barneveld
1940
Bruijn
Nancy Ellen
Banjermasin
Indonesië
23-07-1941
schrijver A op
arbeidsovereenkomst
s-Gravenhage
1941
Cramer
Charles
Boeloekoemba
Indonesië
28-01-1927
bootsman bij de Kon.
Marine
Hilversum
1927
Fretes, de
Wilhelmus
Mahia
Indonesië
15-12-1899
fabrieksarbeider
Teuge
1899
Jozeph
Coenraad
Jakarta
Indonesië
04-07-1926
gereedschapsmaker
Haalderen
1926
Kolmus
Jan
Surabaya
Indonesië
15-05-1941
kantoorbediende
Maastricht
1941
Latupeirissa
Domingos Wilhelmus
Poeroek Tjahoe
Indonesië
29-08-1910
kantoorbediende
Tiel
1910
Lazar
Jacob
Kalieboentoe
Indonesië
30-05-1895
zonder
Hilversum
1895
Lepiet
Lily
Mindeh
Indonesië
31-12-1939
zonder
Haarlem
1939
Luhulima
Minggus
Malang
Indonesië
24-12-1922
musicus
Kamerik
1922
Maramis
Victor Ludwig
Surabaya
Indonesië
17-03-1923
fabrieksarbeider
Breda
1923
Martherus
Maria
Blitar
Indonesië
28-09-1894
zonder
Leiden
1894
Pieter
Robert Michaël
Djatinegara
Indonesië
10-01-1941
kantoorbediende
Barneveld
1941
Rijborz
Adolf Ernst
Soerakarta
Indonesië
25-02-1895
zonder
Haarlem
1895
Sapuletej
Jeffry Eliëzer
Padang
Indonesië
25-11-1937
metaalbewerker
Ede
1937
Snoek
Franciscus Adrianus
Malang
Indonesië
05-07-1940
beambte bij de
Nederlandse Spoorwegen
Roosendaal
1940
Soedira
Simon Dorus
Depok
Indonesië
08-12-1925
fabrieksarbeider
Harlingen
1925
Tetelepta
Samuel Josias
Magelang
Indonesië
27-04-1912
monteur
Leerdam
1912
Uspessy
Wilhelem
Hatiwe besar
Indonesië
08-10-1923
lasser
Schiedam
1923
Wittenrood
Hendrik
Pasoeroean
Indonesië
10-07-1926
leerling-elektricien
Wijhe
1926
Ong
Boen Hwa
Bandoeng
Indonesië
12-12-1925
zonder
Amsterdam
1925
Tan
Hen Lim
Tobali
Indonesië
10-11-1918
gemeentearts
Rotterdam
1918
Tan
Kian Hok
Batoe
Indonesië
15-05-1918
adjunct-directeur van een
naamloze venootschap
Hoogezand-Sappemeer
1918
Tjioe
Tjaij Hoo
Tebel
Indonesië
16-02-1928
werktuigkundig ingenieur
Beverwijk
1928
Darena
Lena
Tjimahi
Indonesië
26-08-1896
zonder
De Lutte
1896
Liklikwatil
Julius Jonathan
Saparoea
Indonesië
21-01-1915
fabrieksarbeider
Barneveld
1915
Lutoerkey
Tobias
Ambon
Indonesië
19-06-1918
vliegtuigmonteur
Woerden
1918
Marantika
Johannis Markus
Mamoedjoe
Indonesië
21-09-1934
varensgezel
Barneveld
1934
Matulessij
Melkianus Christiaan
Itawaka
Indonesië
23-05-1918
monteur bij het Min. van
Defensie
Barneveld
1918
Moelah
Eduard
Medan
Indonesië
03-05-1934
assistent-drukker
Amsterdam
1934
Paaijs
Jacob
Hutumurij
Indonesië
04-02-1903
fabrieksarbeider
Barneveld
1903
Saija
Maria
Tandjoeng Pinang
Indonesië
22-08-1916
zonder
Barneveld
1916
Schoew
Augustina Margaretha
Soerakarta
Indonesië
06-07-1893
zonder
Heusden
1893
Umboh
Wilhelmus Julius
Bandoeng
Indonesië
11-08-1917
klerk
Amsterdam
1917
Liem
Gwat Phik
Surabaya
Indonesië
21-01-1928
zonder
Leidschendam
1928
Giroth
Georgine Marina
Djatinegara
Indonesië
31-01-1935
directiesecretaresse
Rotterdam
1935
Li
Eric Freddy
Bandoeng
Indonesië
15-11-1940
employé II bij de P.T.T.
s-Gravenhage
1940
Mitchell
Arthur
Yogyakarta
Indonesië
06-04-1940
bufffetbediende
Bloemendaal
1940
Soentpiet
Johan Theobald
Ternate
Indonesië
11-04-1925
kantoorbediende
Assen
1925
Wolff
Johan Hendrik George
Djatinegara
Indonesië
11-10-1914
zonder
Hoensbroek
1914
Nio
Aloon Moy
Jakarta
Indonesië
25-01-1900
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1900
Tan
Sioe Eng
Bogor
Indonesië
10-04-1925
zonder
Amsterdam
1925
Tjan
Ben Djin
Bogor
Indonesië
18-07-1905
zonder
s-Gravenhage
1905
Beruatwarin
Ibrahim
Ambon
Indonesië
01-12-1926
fabrieksarbeider
Epe
1926
Grümnagel
Frans
Jakarta
Indonesië
06-08-1919
geëmployeerde bij de
P.T.T.
Berg en Dal
1919
Hiu
Kian Ping
Medan
Indonesië
19-07-1937
violist
Amsterdam
1937
Huwaë
Anthonie
Ambon
Indonesië
01-10-1910
fabrieksarbeider
Moordrecht
1910
Pattiasina
Johannes
Balikpapan
Indonesië
28-06-1926
bankbediende
s-Gravenhage
1926
Wattimury
Dirk Adrianus
Saparoea
Indonesië
25-11-1928
fabrieksarbeider
Hilvarenbeek
1928
Winckler
Arnoldus Steven
Menado
Indonesië
05-05-1906
zonder
Breda
1906
Wunderlich
Catharina Hedwig
Bodjonegoro
Indonesië
30-06-1936
secretaresse
Vlaardingen
1936
Heijder
Anette
Jakarta
Indonesië
23-07-1945
zonder
s-Gravenhage
1945
Heijder
Winnifred
Jakarta
Indonesië
23-07-1952
zonder
s-Gravenhage
1952
Ang
Lim Tjay
Indramajoe
Indonesië
04-12-1923
arts
Hoogeveen
1923
Sie
Swan Tiong
Surabaya
Indonesië
09-06-1931
chemisch ingenieur
Amstelveen
1931
Jauw
Keng Hong
Gorontalo
Indonesië
15-05-1895
zonder
Amsterdam
1895
Liem
Beng Tjioe
Boekittinggi
Indonesië
15-03-1916
schoolarts
Geleen
1916
Coers
Frans
Pare
Indonesië
27-10-1919
ambtenaar bij het Min.
van Financiën
s-Gravenhage
1919
Kanner
Benno Eduard
Semarang
Indonesië
16-11-1918
wiskundige
Surabaya (O. Java)
1918
Apcar
Edward Philip George
Kediri
Indonesië
16-10-1911
commissaris van politie
Buitenzorg (Ind.)
1911
Bussenius
Abraham
Surabaya
Indonesië
24-07-1926
agent van politie
Surabaya (O. Java)
1926
Bussenius
Walther
Koetaradja
Indonesië
02-06-1919
opzichter bij de Marine
Luchtvaardienst
Surabaya (O. Java)
1919
Hein
Wilhelm
Lamongan
Indonesië
02-10-1924
monteur
Surabaya (O. Java)
1924
Ritter
Fridolin Jacob
Surabaya
Indonesië
21-04-1924
student
Utrecht
1924
Bahrfeldt
Hedwig
Batavia
Indonesië
09-01-1913
steno-typiste
Bandoeng
1913
Bosnjak
Pieter Georg Alexander
Tjomal
Indonesië
18-07-1900
veilingmeester
Batavia
1900
Honer
Jakob
Bangli
Indonesië
09-09-1909
ambtenaar bij de dienst
der belastingen
Batavia
1909
Lützow
Siegfried Sigmund Arthur
Neira
Indonesië
11-12-1896
hoofdopzichter
Batavia
1896
Artillact Brill, d'
Semarang
Semarang
Indonesië
02-12-1874
zonder
Groningen
1874
Beer
Henri Herman
Surabaya
Indonesië
10-03-1915
employé bij een
luchtvaartmaatschappij
Amsterdam
1915
Khouw
Hoey Coen
Jakarta
Indonesië
29-09-1931
fotograaf in dienst vd
Surinaamse politie
Uitvlugt (Suriname)
1931
Tan
Hian Gwan
Surabaya
Indonesië
18-07-1926
eerste stuurman ter
koopvaardij
Amsterdam
1926
Khoe
Teng Hian
Poerwokerto
Indonesië
16-05-1926
apotheker
Rijswijk
1926
Siem
George Ik Liat
Surabaya
Indonesië
06-11-1930
apotheker
Deventer
1930
Khouw
Willem Hoey Tin
Jakarta
Indonesië
09-07-1918
referendaris bij de
Technische Hogeschool te
Delft
Amsterdam
1918
Heijder
Ludwig Armand
Jakarta
Indonesië
08-04-1925
rubberbewerker
s-Gravenhage
1925
Kandouw
Alexander Otto
Surabaya
Indonesië
22-05-1928
leerling-bankwerker
Heerlen
1928
Kernkamp
Frits Willem Alexander
Menado
Indonesië
01-10-1922
elektricien
Almelo
1922
Nikijuluw
Ferdinand
Tegal
Indonesië
04-07-1933
tekenaar-constructeur
Hengelo
1933
Plaschek
Alexander Richert
Benkoelen
Indonesië
08-02-1926
sergeant-majoor Kon.
Landmacht
Maastricht
1926
Pohan
Maria Adriana
Bogor
Indonesië
12-03-1920
verpleegster
s-Gravenhage
1920
Sigar
Elisabeth
Siak Sri Indrapoera
Indonesië
25-10-1940
assistent-kleuterleidster
s-Gravenhage
1940
Soeriowardojo
Johan Ferdinand
Surabaya
Indonesië
07-10-1924
bureelambtenaar bij de
N.S.
Utrecht
1924
Zilwa, de
Fredrick Gordon
Bogor
Indonesië
10-06-1941
leerling-kelner
Abcoude
1941
Tan
Wen Hian
Tjiampea
Indonesië
06-05-1927
arts
Nijmegen
1927
Tjioe
Tjien Tjoang
Makassar
Indonesië
27-07-1913
bankemployé
Amsterdam
1913
Pownall
Edward William
Banjoewangi
Indonesië
19-03-1879
zonder
s-Gravenhage
1879
Ekel
Albert Ferdinand
Semarang
Indonesië
09-07-1921
magazijnbediende bij de
P.T.T.
Dordrecht
1921
Graaff, de
George Marinus
Swaroeboeloeroto
Indonesië
05-02-1929
dieselmonteur
Zwijndrecht
1929
Roring
Johannes
Rembang
Indonesië
10-08-1938
machinebankwerker
Rotterdam
1938
Serhalawan
Jozef
Saparoea
Indonesië
19-04-1889
zonder
Fochteloo
1889
Wolff
Boudewijn Gregorius
Koetoardjo
Indonesië
02-10-1920
lichtdrukker
Velp
1920
Lay
Toeng Lioeng
Surabaya
Indonesië
26-12-1949
zonder
Dordrecht
1949
Danoesastro
Annie
Yogyakarta
Indonesië
13-10-1938
zonder
Oegstgeest
1938
Gerhardt, von
George William
Doekoehwringin
Indonesië
14-03-1924
fabrieksarbeider
Deventer
1924
Han
Hok Lioe
Surabaya
Indonesië
09-07-1939
elektrotechnisch
ingenieur
Delft
1939
Heijder
Henriëtte Louise
Charlotte
Jakarta
Indonesië
09-04-1941
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1941
Pagina 23 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!