Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 26 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Pieters
Lodewijk Adolf
Jakarta
Indonesië
02-03-1904
zonder
Rosmalen
1904
Polanen Petel, van
Frederik
Jakarta
Indonesië
01-05-1930
assistent-accountant
s-Gravenhage
1930
Polanen Petel, van
Henri
Djatinegara
Indonesië
16-02-1895
zonder
s-Gravenhage
1895
Scipio
Eugène Ernest
Bandoeng
Indonesië
19-04-1941
zonder
Enschede
1941
Struijck
Nicolaas Adriaan
Jakarta
Indonesië
27-11-1926
magazijnbediende
Velp
1926
Tjiong
Nah Yong
Paroeng Pandjang
Indonesië
01-01-1897
zonder
Groningen
1897
Zondag
Billy John
Soekaboemi
Indonesië
22-05-1918
zonder
Schoorl
1918
Bahasoean
Abdulaziz Abdullah
Jakarta
Indonesië
16-01-1928
wetenschappelijk
ambtenaar 1e klasse
Aalst
1928
Ang
Betty
Bogor
Indonesië
21-09-1940
leerling-verpleegster
s-Gravenhage
1940
Ang
Janij
Bogor
Indonesië
31-03-1938
verpleegster
s-Gravenhage
1938
Boudewijns
Charles Louis
Bandoeng
Indonesië
20-08-1910
bankwerker
Rotterdam
1910
Hetharie
Martin
Ambon
Indonesië
03-01-1921
bediende bij een
scheepvaartmaatschappij
Capelle a/d IJssel
1921
Heijder
Henri Rudolf
Garoet
Indonesië
03-10-1936
kantoorbediende
s-Gravenhage
1936
Kainama
Demianus
Ambon
Indonesië
30-04-1902
inpakker
Venray
1902
Kainama
Petrus
Bandoeng
Indonesië
31-10-1932
slijper
Venray
1932
Kainama
Stefanus
Segli
Indonesië
11-05-1934
slijper
Venray
1934
Marjon
Johnny Alberto Arsjik
Surabaya
Indonesië
08-01-1923
ambtenaar Min. van
Defensie
s-Gravenhage
1923
Marwa
Sofitje
Tarakan
Indonesië
18-02-1938
modinette
Nijmegen
1938
Moenah
Alia
Poerwakarta
Indonesië
01-01-1919
zonder
Amsterdam
1919
Pietersz
Johnny Everda Willem
Kotaradja
Indonesië
18-03-1929
zonder
Schiedam
1929
Rasmiah
Joene
Tegal
Indonesië
04-08-1911
huisknecht
Papendrecht
1911
The
Giok Hoa
Tomohon
Indonesië
05-01-1940
adjunct laborante
Utrecht
1940
Tjho
Tek Lan alias Jan Dirk
Gerrit
Tegal
Indonesië
19-09-1934
bedrijfsleider
Utrecht
1934
Tutuarima
Johanna Alberdina
Ambon
Indonesië
09-10-1940
verpleegster
Amsterdam
1940
Hartmann
Boudewijn Siegismund
Tandem Hilir
Indonesië
15-03-1915
fabrikant
Leidschendam
1915
Ho
Tjong Djien
Semarang
Indonesië
29-09-1923
arts
s-Gravenhage
1923
The
Soen Giok
Pamanoekan
Indonesië
29-02-1920
kelner
Leiden
1920
Gouw
Wie Lie Nio
Jakarta
Indonesië
16-05-1918
kinderarts
Maastricht
1918
Anganois
Elisabeth Esther
Jakarta
Indonesië
22-10-1908
fabrieksarbeider
Barneveld
1908
Ardjan
Rudolf
Surabaya
Indonesië
22-08-1914
classificeerder
Rotterdam
1914
Dimm
Jan Frans
Lebong Donok
Indonesië
31-01-1921
onderhoudsmonteur
Eindhoven
1921
Eroeboen
Octovianus
Toeal
Indonesië
10-05-1924
lasser
Rotterdam
1924
Philippus
Maurits
Jakarta
Indonesië
13-03-1923
automonteur
Amsterdam
1923
Sinsoe
Wanda Mabel
Jakarta
Indonesië
16-02-1937
verkoopster
Amsterdam
1937
Tjoa
Benito Maximilliaan
Djatinegara
Indonesië
11-01-1930
chef-dekorateur
s-Gravenhage
1930
Kho
Kong Liat
Pasoeroean
Indonesië
08-06-1922
kassier-boekhouder
Amsterdam
1922
Nio
Tjin Hoa
Bogor
Indonesië
30-06-1909
directeur van een
naamloze vennootschap
Leidschendam
1909
Oei
Tiang Khing
Semarang
Indonesië
15-06-1929
werktuigkundig ingenieur
s-Gravenhage
1929
Tan
Khoen Hoei
Makassar
Indonesië
03-04-1926
arts
s-Gravenhage
1926
Emor
Eduard
Boeleleng
Indonesië
01-03-1895
zonder
s-Gravenhage
1895
Kessel
Albert
Surabaya
Indonesië
09-11-1927
röntgentechnicus
Oisterwijk
1927
Leatemia
Jacob Octovianus
Ambon
Indonesië
21-10-1906
laboratoriumbediende
Capelle a/d IJssel
1906
Lekatompessy
Louis
Ambon
Indonesië
12-06-1904
fabrieksarbeider
Gennep
1904
Manuhutu
Ludwig
Djember
Indonesië
23-04-1934
correspondent
Eindhoven
1934
Han
Tiet Nio
Malang
Indonesië
10-02-1926
secretaresse
Amsterdam
1926
Achmat
Harold Peter
Surabaya
Indonesië
17-07-1930
kelner
Rotterdam
1930
Christoffel
John Eddie
Menado
Indonesië
19-06-1930
ambtenaar Postchèque- en
Girodienst
s-Gravenhage
1930
Jacobs
Pieter Johan
Semarang
Indonesië
15-11-1898
zonder
Deventer
1898
Pakiding
David Petrus
Ambon
Indonesië
04-04-1930
ijzerwerker
Rotterdam
1930
Pattipeilohij
Elfianus
Saparoea
Indonesië
21-08-1905
kantoorbediende
Amsterdam
1905
Pattipeilohij
Leonard
Surabaya
Indonesië
22-01-1933
onderhoudsmonteur
Amsterdam
1933
Queljoe, de
David Petrus
Itawaka
Indonesië
22-11-1885
zonder
Utrecht
1885
Roem
Theresia
Pladjoe
Indonesië
25-10-1912
zonder
s-Gravenhage
1912
Tanorie
Richard Laurens Rumus
Semarang
Indonesië
26-10-1922
kantoorbediende
Groningen
1922
Bosch
Aleida Antoinette
Makassar
Indonesië
24-06-1928
fabrieksarbeider
Goor
1928
Bosch
Alexander Frederik
Surabaya
Indonesië
09-11-1939
fabrieksarbeider
Goor
1939
Bosch
Anton Felix
Bonthain
Indonesië
16-04-1902
zonder
Goor
1902
Bosch
Judith
Surabaya
Indonesië
05-03-1936
fabrieksarbeider
Goor
1936
Dekker
Richard Gerrit
Semarang
Indonesië
22-04-1918
machinebankwerker
Breda
1918
Draijer
Jan Willem
Madioen
Indonesië
20-03-1914
stoker-machinist
Nijmegen
1914
Haastrecht, van
Leonardus
Padang Pandjang
Indonesië
29-05-1924
fabrieksarbeider
Vught
1924
Hes
Louis Ferdinand Charles
Koedoes
Indonesië
29-12-1922
zonder
Breda
1922
Jongh, de
Jan Adriaan Johannes
Makassar
Indonesië
19-05-1919
zonder
Oostmarsum
1919
Koll
Friedrich Gustav
Semarang
Indonesië
21-12-1915
kantoorbediende
Rotterdam
1915
Lekahena
Frans Joseph Theodorus
Pontianak
Indonesië
10-05-1891
zonder
s-Gravenhage
1891
Mariama
Siti
Surabaya
Indonesië
28-06-1898
zonder
Leur
1898
Noll
Max
Toeloeng
Indonesië
12-12-1910
ambtenaar Postchèque- en
Girodienst
Velp
1910
Palm, van der
Heady Rence
Madioen
Indonesië
09-07-1941
naaister
Tilburg
1941
Prudon
Jan Hubertus
Pompanoea
Indonesië
17-07-1915
zonder
Vught
1915
Spoel
Anton
Ambarawa
Indonesië
19-05-1904
kantoorbediende
Velp
1904
Toorop
Adelbert
Surabaya
Indonesië
16-04-1924
ambtenaar bij het
gevangeniswezen
Elshout
1924
Winter, de
Wilhelmina Theodora
Kema
Indonesië
08-06-1911
kantoorbediende
Schoorl
1911
Zuylen, van
Theodoor Paul
Sawah Loento
Indonesië
12-02-1924
zonder
Rotterdam
1924
Oei
Tiong Djien
Pati
Indonesië
01-01-1929
zonder
s-Gravenhage
1929
Tan
Hoat Jan
Jakarta
Indonesië
28-01-1926
scheepsbouwkundige
Dordrecht
1926
Thung
Ke Kim
Djatinegara
Indonesië
18-05-1914
kantoorbediende
s-Gravenhage
1914
Herf
Alexander Ferdinand
Surabaya
Indonesië
19-10-1923
fabrieksarbeider
Heemskerk
1923
Just
Imah
Medan
Indonesië
23-06-1889
zonder
Amsterdam
1889
Jeveren, van
Edward Marie
Lamongan
Indonesië
01-06-1911
magazijnmeester
Hoogeveen
1911
Jeveren, van
Hanny Xaver
Soerakarta
Indonesië
21-09-1935
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1935
Mager
Peter Anton Sanders
Surabaya
Indonesië
17-07-1922
bankemployé
Amsterdam
1922
Pattiselanno
Hendrik
Surabaya
Indonesië
03-11-1934
tekenaar
Epe
1934
Richter
Alfred Cornelis
Tjimahi
Indonesië
31-10-1915
fabrieksemployé
s-Gravenhage
1915
Middelburg
Alexander Willem Frederik
Bandoeng
Indonesië
25-10-1912
algemeen bedrijfsleider
Breda
1912
Siauw
Elly Nio
Salatiga
Indonesië
17-12-1913
lerares
s-Gravenhage
1913
Yo
Bwan Hie
Soerakarta
Indonesië
16-06-1914
vrouwenarts
s-Gravenhage
1914
Stevens
Piet
Poeloe Laoet
Indonesië
10-08-1926
employé bij de
plaatselijke
telefoondienst
Rotterdam
1926
Njoo
Wat Nio
Semarang
Indonesië
17-07-1936
kantoorbediende
Amsterdam
1936
Murah
Pien
Tegal
Indonesië
01-01-1908
zonder
Utrecht
1908
Pijpaert
Caroliene Elisabeth
Singaradja
Indonesië
02-07-1935
steno-typiste
Meppel
1935
Pijpaert
Frans
Kediri
Indonesië
18-05-1904
fabrieksarbeider
Meppel
1904
Pijpaert
Johannes Hermanus
Singaradja
Indonesië
11-09-1937
automonteur
Meppel
1937
Pijpaert
Karel Theodores
Denpassar
Indonesië
18-11-1933
elektrotechnicus
Meppel
1933
Tjong
Mie Joen
Jakarta
Indonesië
31-03-1934
typiste
Maastricht
1934
Go
Ing Liang
Blora
Indonesië
30-10-1897
restaurateur
s-Gravenhage
1897
Tjoeng
Foek Khian
Koedaij
Indonesië
20-04-1926
apothekersassistent
s-Gravenhage
1926
Teng
Sioe King
Grisee
Indonesië
24-07-1905
kinderarts
Amstelveen
1905
Hahurij
Alexander
Ambon
Indonesië
11-09-1923
machinebankwerker
Zaltbommel
1923
Hereman
Eugène
Surabaya
Indonesië
10-03-1904
econoom
Amsterdam
1904
Karelsz
Eddy Johan
Manggar
Indonesië
20-10-1915
elektromonteur
Groningen
1915
Pagina 26 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!