Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 30 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Pattiiha
Alex
Ihamahoe
Indonesië
27-08-1908
fabrieksarbeider
Schiedam
1908
Pattij
Julius
Nolloth
Indonesië
28-07-1908
fabrieksarbeider
Barneveld
1908
Rehatta
Lodewijk
Yogyakarta
Indonesië
09-05-1941
monteur
Westerbork
1941
Han
Swie Tik
Surabaya
Indonesië
26-01-1925
ingenieur
s-Gravenhage
1925
Kwee
Sian In
Lawang
Indonesië
20-06-1937
zonder
Driebergen-Rijsenburg
1937
Leander
August Daniël
Soekaboemi
Indonesië
13-04-1926
zonder
Westenschouwe
1926
Leiwakabessy
Rudolf Elphianus
Djember
Indonesië
31-10-1916
zonder
Amsterdam
1916
Loman
Johan
Djatinegara
Indonesië
10-02-1922
zonder
Ede
1922
Paays
August Dietert
Tasikmalaja
Indonesië
05-08-1923
zonder
Handel
1923
Sambeka
Martin Laurens
Bandoeng
Indonesië
05-03-1926
zonder
Rotterdam
1926
Steenkamp
Jaap
Pangkalpinang
Indonesië
04-07-1924
zonder
Rotterdam
1924
Tan
Xavier Sian Tjay
Jakarta
Indonesië
22-07-1933
student/assistant
Amsterdam
1933
Lie
Tjik Gie
Surabaya
Indonesië
03-02-1922
zonder
s-Gravenhage
1922
Njio
Emma
Ambon
Indonesië
24-12-1918
coupeuse
Amsterdam
1918
Oei
Tiong Lee
Pati
Indonesië
10-12-1930
elektrotechnisch
ingenieur
Arnhem
1930
Beckers
Henri
Lembang
Indonesië
03-12-1924
zonder
Kerkrade
1924
Böttger
Edward Theodoor
Gorontalo
Indonesië
27-06-1931
archief-employé
s-Gravenhage
1931
Ebell
James Karel
Jakarta
Indonesië
24-04-1932
zonder
Amsterdam
1932
Hatumesseng
Sousa Jacobs Edison
Tjimahi
Indonesië
07-08-1932
machinebankwerker
Kortenhoef
1932
Lampah
Jan Bernard
Surabaya
Indonesië
05-05-1923
monteur
Gorredijk
1923
Mohamat
Edie
Bangkalan
Indonesië
12-08-1920
kelner
Amsterdam
1920
Plas
Willem
Genteng
Indonesië
14-10-1930
zonder
Maastricht
1930
Porsché
Hendrik Philip
Makassar
Indonesië
07-11-1932
zonder
Apeldoorn
1932
Wirjosoekarto
Soejatin
Toeloengagoeng
Indonesië
20-06-1914
maatschappelijk werkster
Vlissingen
1914
Vitalis
Henry François
Surabaya
Indonesië
10-11-1938
matroos 2e klasse Kon.
Marine
Vlissingen
1938
Lim
Tiang Goan
Jakarta
Indonesië
25-09-1923
wetenschappelijk
medewerker
Leiderdorp
1923
Thoeng
Netty
Makassar
Indonesië
23-08-1927
adjunct-commies bij de
gem. Amsterdam
Amsterdam
1927
Bloedel
Johan Lodewijk
Semarang
Indonesië
08-03-1911
zonder
Heeswijk
1911
Brugman
Max
Cheribon
Indonesië
25-10-1931
zonder
Utrecht
1931
Heijder
Theodoor
Yogyakarta
Indonesië
21-05-1893
zonder
Apeldoorn
1893
Keyner
Eddy Albert
Bodja
Indonesië
22-06-1917
zonder
Leeuwarden
1917
Loen
Salmon Samuel
Depok
Indonesië
02-09-1889
zonder
Driebergen Rijsenburg
1889
Mahulete
Donald Herman
Malang
Indonesië
31-05-1928
fabrieksarbeider
Nijmegen
1928
Smith
Christine
Menado
Indonesië
02-02-1893
zonder
Schiedam
1893
Soetiin
Anto
Sidoardjo
Indonesië
16-08-1931
kelner
Rotterdam
1931
Tan
Lioe Eng
Jakarta
Indonesië
28-06-1932
kantoorbediende
Amsterdam
1932
Anthonijsz
Karel
Pati
Indonesië
11-06-1912
magazijnbediende
Oss
1912
Anthonijsz
Olly Catharina
Semarang
Indonesië
23-09-1941
kantoorbediende
Oss
1941
Agaatsz
Magdalena Petronella
Georgiena
Gorontalo
Indonesië
14-10-1885
zonder
Baarn
1885
Beijer
Antoon Johannes
Surabaya
Indonesië
12-10-1930
los arbeider
Hilvarenbeek
1930
Blom
Arie
Jakarta
Indonesië
30-06-1924
leerling-draaier
Enschede
1924
Dijkstra
Auke
Medan
Indonesië
11-08-1938
fabrieksarbeider
Leeuwarden
1938
Elmensdorp
Hermanus Johannes Carolus
Bogor
Indonesië
09-11-1905
machinemonteur
Nieuwenhagen
1905
Folkeringa
Johannes Eduard
Jakarta
Indonesië
09-07-1900
zonder
Maastricht
1900
Gouwen
Robert
Surabaya
Indonesië
19-06-1928
controleur
Amsterdam
1928
Gronthoud
Willem Adriaan
Surabaya
Indonesië
15-01-1906
zonder
Soesterberg
1906
Houdtzagers
Rudolf Armand
Jakarta
Indonesië
15-12-1937
kantoorbediende
Leiden
1937
Huffenreuter
Johanna Paulina
Poerwokerto
Indonesië
03-02-1897
zonder
Vlissingen
1897
Kreleger
Henricus Franciscus
Lambertus Augustinus
Poerworedjo
Indonesië
05-05-1899
zonder
Driebergen-Rijsenburg
1899
Lorang
Gerardus
Medan
Indonesië
27-10-1901
zonder
Groesbeek
1901
Lucardie
Nico Willem
Djatinegara
Indonesië
11-12-1923
metaalbewerker
Leeuwarden
1923
Moorrees
Adrianus Marius Leo
Jakarta
Indonesië
01-12-1918
magazijnbediende
Venlo
1918
Onnah
Anna
Bandoeng
Indonesië
01-01-1891
zonder
Beverwijk
1891
Pieters
Willem
Magelang
Indonesië
12-02-1926
hulpmachinist
Geleen
1926
Reeb
Lodewijk Bernhard
Klaten
Indonesië
29-04-1939
machinesteller
Geleen
1939
Turpijn
Louis
Besoeki
Indonesië
20-06-1885
zonder
Valkenburg-Houthem
1885
Wannee
Izaak
Menado
Indonesië
25-12-1908
boekhouder
Amsterdam
1908
Liem
Ngo Liang
Lasem
Indonesië
18-12-1921
textieltechnicus
Tilburg
1921
Tan
Boe Han
Semarang
Indonesië
06-02-1927
zonder
Leiden
1927
Kwee
Liang Bo
Probolinggo
Indonesië
16-09-1923
technicus
Amersfoort
1923
Abrahams
Theodorus Aronds
Toegoe
Indonesië
23-09-1910
zonder
Westerbork
1910
Cornelies
Markus
Jakarta
Indonesië
29-08-1935
zonder
Westerbork
1935
Groot, de
Pieter
Magelang
Indonesië
10-12-1926
elektricien
Venlo
1926
Hünneman
John Ulrich Lucien
Djatinegara
Indonesië
18-04-1927
zonder
Amsterdam
1927
Latoeperissa
Robert
Semarang
Indonesië
20-05-1932
zonder
Valkenburg-Houthem
1932
Maspaitella
Albert
Sawah Loento
Indonesië
06-06-1931
zonder
Amsterdam
1931
Talahatu
Mozes
Saparoea
Indonesië
02-09-1930
zonder
Hilversum
1930
Tan
Siauw Tik
Yogyakarta
Indonesië
28-01-1933
chef van een
confectie-atelier
Helmond
1933
Michiels
Christiaan
Toegoe
Indonesië
01-02-1940
zonder
Westerbork
1940
Michiels
Milton Maarthen
Toegoe
Indonesië
30-11-1937
zonder
Westerbork
1937
Andries
Saartje Margaretha
Medan
Indonesië
01-06-1915
zonder
Westerbork
1915
Agerbeek
Johny Willem
Menado
Indonesië
01-02-1906
zonder
Enschede
1906
Amstel, van
Rhudi Bernardus
Yogyakarta
Indonesië
22-07-1927
zonder
Berg en Dal
1927
Bernard
Sophia Margaretha
Banda Neira
Indonesië
06-01-1900
zonder
s-Gravenhage
1900
Bom
Willem Lorenzo
Sawah Loento
Indonesië
01-11-1916
zonder
Haarlem
1916
Borckmann
Ilse Gerlinde
Jakarta
Indonesië
06-05-1939
kantoorbediende
Bennekom
1939
Brocx
Max
Cheribon
Indonesië
24-04-1928
fabrieksarbeider
Zwolle
1928
Wongsodipoh
Cati
Djenar
Indonesië
01-01-1900
zonder
Baarn
1900
Chömpff
Maria Mädi Héléna
Pekalongan
Indonesië
30-10-1937
typiste
Oss
1937
Davies
Wilhelm Teddy Richardson
Padang
Indonesië
03-09-1917
zonder
Bilthoven
1917
Hartsteen
Charles Frederik
Soemenep
Indonesië
25-09-1913
machinepoetser
Almelo
1913
Ligtvoet
Adrianus Petrus
Trosobo
Indonesië
09-09-1923
machinemonteur
s-Hertogenbosch
1923
Marks
Piet Eduard
Menado
Indonesië
27-08-1907
fabrieksarbeider
Rotterdam
1907
Meulenhoff
Johan Fernando
Poerworedjo
Indonesië
21-07-1937
verkoper
Schoorl
1937
Munro
Eveline
Djatinegara
Indonesië
22-08-1921
fabrieksarbeider
Deventer
1921
Pieper
Willem Pantaleon Dassie
Tebing Tinggi
Indonesië
27-07-1914
machinedrijver
Den Dolder
1914
Portier
Gerard
Semarang
Indonesië
09-10-1913
emballeur
Vlierden
1913
Schaik, van
Herbert Christiaan
Surabaya
Indonesië
28-09-1927
bankwerker
Valkenburg-Houthem
1927
Schmidt
Emile Herman
Jakarta
Indonesië
18-10-1927
magazijnbediende
Winterswijk
1927
Sluiters
Theodorus Adriaan
Koetaradja
Indonesië
19-01-1937
leerling-machinebankwerker
s-Gravenhage
1937
Spiero
Arthur Alfredo Armando
Surabaya
Indonesië
12-08-1924
fabrieksarbeider
Berg en Dal
1924
Kops
Wilhelmus Johannes
Madioen
Indonesië
20-07-1942
zonder
Zwolle
1942
Souhoka
Elize Maria
Malang
Indonesië
22-09-1950
zonder
Zwolle
1950
Alexander
Jean
Jakarta
Indonesië
04-03-1939
marinier 1e klasse Kon.
Marine
s-Gravenhage
1939
Amade
Thijs Michiel
Bandoeng
Indonesië
03-10-1938
zonder
s-Gravenhage
1938
Bax
Taurus Antinor
Makassar
Indonesië
06-07-1922
ladingcontroleur
Rotterdam
1922
Bruinsma
Henry Symon
Soekoredjo
Indonesië
11-03-1917
zonder
Deventer
1917
Eysbach
Jan Frank Jozef
Cheribon
Indonesië
17-06-1927
kantoorbediende
s-Gravenhage
1927
Genderen, van
Julius Diederik
Yogyakarta
Indonesië
09-03-1930
zonder
Appelscha
1930
Hoenderdaal, van 't
Johan Anthonie
Pemalang
Indonesië
26-12-1922
fotograaf
Soest
1922
Pagina 30 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!