| | Manuhuttu | Johan Lambertus | Magelang | Indonesië | 10-04-1899 | kelner | s-Gravenhage | 1899 |
| | Pesulima | Jacob | Loki op Ceram | Indonesië | 04-01-1927 | electrisch-lasser | Gouda | 1927 |
| | Weijenbergh | Maria | Padang | Indonesië | 08-08-1897 | zonder | s-Gravenhage | 1897 |
| | Schmidt | Benjamin Eduard | Bandoeng | Indonesië | 07-04-1927 | assistent van een
handelsgedelegeerde | s-Gravenhage | 1927 |
| | Dirksz | Pieter | Ambon | Indonesië | 24-04-1916 | kraanstoker | Rotterdam | 1916 |
| | Ferdinandus | Anton | Surabaya | Indonesië | 19-03-1929 | soldaat-chauffeur | Oost en West Souburg | 1929 |
| | Fisser | Frans Gilbert | Magelang | Indonesië | 14-08-1930 | machinist I-olieman bij
de Kon. Marine | Den Helder | 1930 |
| | Kandou | Rosalie Constantie | Airmedidi | Indonesië | 30-10-1894 | zonder | s-Gravenhage | 1894 |
| | Kauwoh | Nancy Leatrice | Lho-Seumawe | Indonesië | 17-10-1931 | leerling-stikster | Den Helder | 1931 |
| | Kauwoh | Nicolaas Lodewijk | Kakaskasen | Indonesië | 06-09-1907 | schrijver op
arbeidsovereenkomst Min.
van Oorlog | Den Helder | 1907 |
| | Kauwoh | Nicolaas Lodewijk | Lho-Seumawe | Indonesië | 06-11-1933 | machinist kleine
handelsvaart | Den Helder | 1933 |
| | Lisapaly | Jan | Salatiga | Indonesië | 28-02-1924 | ijzerwerker | Haarlem | 1924 |
| | Malessy | Christine Tity Jacoba | Jakarta | Indonesië | 01-11-1927 | secretaresse Inspectie vd
Kon. Landmacht | s-Gravenhage | 1927 |
| | Maseland | Catharina Benedicta
Josephine Maria | Jakarta | Indonesië | 20-03-1934 | telefoniste bij de P.T.T. | Haarlem | 1934 |
| | Riedijk | John | Temanggoeng | Indonesië | 07-06-1919 | korporaal-machinist Kon.
Marine | Vlissingen | 1919 |
| | Schnezler | Robert Olaf | Soerakarta | Indonesië | 13-05-1928 | korporaal-schrijver Kon.
Marine | Gilze-Rijen | 1928 |
| | Smith | Richard Robbert | Jakarta | Indonesië | 28-11-1932 | abrbeidscontractant bij
het CBS | s-Gravenhage | 1932 |
| | Soewarno | Maarten | Kedu | Indonesië | 10-10-1889 | oogarts | s-Gravenhage | 1889 |
| | Sijaranamual | Rudolf Johannes Alexander | Ambon | Indonesië | 08-01-1929 | meetarbeider bij het
kadaster | Amsterdam | 1929 |
| | Titalepta | Ferdinand | Semarang | Indonesië | 20-08-1932 | korporaal bij de Kon.
Landmacht | Marrum | 1932 |
| | Boen | Kwe Tjem | Pematang Si Antar | Indonesië | 03-03-1922 | arts | Amsterdam | 1922 |
| | Bacas | Hubertus Maurits | Jakarta | Indonesië | 11-01-1906 | ambtenaar in tijdelijke
dienst v.e. gemeente | s-Gravenhage | 1906 |
| | Breemer | Henricus Jacobus | Surabaya | Indonesië | 20-02-1931 | sergeant bij de Kon.
Landmacht | Hilversum | 1931 |
| | Bruïne, de | Jan | Jakarta | Indonesië | 27-01-1909 | ambtenaar bij het Min. v.
Volkshuisvesting en
Bouwnijverheid | s-Gravenhage | 1909 |
| | Hertig | Ernestina Louise
Wilhelmina | Djatinegara | Indonesië | 23-12-1916 | zonder | Breda | 1916 |
| | Inkiriwang | John Raffles | Toulian (Menado) | Indonesië | 02-10-1899 | kantoorbediende | Amsterdam | 1899 |
| | Irasid | George | Rappang | Indonesië | 01-01-1923 | werkman bij het Min. v.
Oorlog | s-Gravenhage | 1923 |
| | Kleyn | Harry | Sigli | Indonesië | 09-07-1916 | industriefotograaf | Amsterdam | 1916 |
| | Meliëzer | Josephina Florentina
Everdina | Ternate | Indonesië | 15-03-1890 | zonder | Breda | 1890 |
| | Picauly | Johannes | Bandoeng | Indonesië | 19-09-1924 | elektrisch lasser | Ridderkerk | 1924 |
| | Siebel | Johan Egbert Adrianus | Tjimahi | Indonesië | 19-09-1931 | elektriscien | Boxtel | 1931 |
| | de Patier | Soepardji | Pati | Indonesië | 01-08-1898 | adjudant-onderofficier
Kon. Landmacht | Leusden | 1898 |
| | Takasora | Betsy | Manganitu | Indonesië | 25-03-1895 | huishoudster | s-Gravenhage | 1895 |
| | Tarumaselej | Clara Maria | Temanggoeng | Indonesië | 12-09-1917 | ambtenaar bij het Min. v.
Oorlog | Wassenaar | 1917 |
| | Warikkie | Johannes | Menado | Indonesië | 16-12-1908 | machinebediende | Amsterdam | 1908 |
| | Wenji Lomi | Hanze | Waingapoe | Indonesië | 10-10-1925 | fabrieksarbeider | Bergen | 1925 |
| | Wensen | William Emille | Cheribon | Indonesië | 09-07-1929 | tekenaar | Amsterdam | 1929 |
| | Lommelaars | Henricus Cornelius
Antonius | Bergeyk | Nederland | 15-12-1909 | hoofd van een
bedrijfsschool | Haarlem | 1909 |
| | Schilperoort | Arie Arent | Bandoeng | Indonesië | 22-03-1920 | elektromonteur | Bolnes | 1920 |
| | Thingberg Thomsen | Ingeborg Marcelle | Jakarta | Indonesië | 17-12-1934 | zonder | s-Gravenhage | 1934 |
| | Jansen | Anne Jacoba | Banjoemas | Indonesië | 16-05-1926 | verpleegster | Nieuwer-Amstel | 1926 |
| | Kan | Hermina Petronella | Jakarta | Indonesië | 24-03-1934 | huishoudkundige | s-Gravenhage | 1934 |
| | Kapoh | Herman Martin | Tjimahi | Indonesië | 18-03-1929 | matroos 2e klasse bij de
Kon. Marine | Hilversum | 1929 |
| | Mamahit | Wilhelmina | Kakas | Indonesië | 20-08-1898 | zonder | s-Gravenhage | 1898 |
| | Mitchell | Donald Vernon | Djocjakarta | Indonesië | 04-01-1934 | kantoorbediende | Amsterdam | 1934 |
| | Nendissa | Coenraad Daantje | Ihamahu | Indonesië | 20-01-1921 | machinebankwerker | Amsterdam | 1921 |
| | Pietersz | George Gotlieb | Amahei | Indonesië | 15-09-1902 | militair werkman bij de
Kon. Marine | Amsterdam | 1902 |
| | Rugebregt | Dirk Richard | Bandoeng | Indonesië | 12-12-1931 | machinebankwerker | s-Gravenhage | 1931 |
| | Salee | Johannes | Soekolilo | Indonesië | 27-09-1913 | kelner | Amsterdam | 1913 |
| | Serhalawan | Peter | Ambon | Indonesië | 15-04-1929 | magazijnbediende | Vlaardingen | 1929 |
| | Thomas | Johanna | Salatiga | Indonesië | 04-10-1932 | typiste | Breda | 1932 |
| | Walangitang | Benjamin Thomas | Banjermasin | Indonesië | 10-11-1934 | zonder | s-Gravenhage | 1934 |
| | Kan | Haij Gwan | Jakarta | Indonesië | 30-08-1902 | arts-internist | Amsterdam | 1902 |
| | Liem | Tjiauw Liat | Semarang | Indonesië | 17-05-1900 | zonder | s-Gravenhage | 1900 |
| | Djoewari | Imam | Weroe | Indonesië | 15-05-1917 | employé in vaste dienst
bij de P.T.T. | Haarlem | 1917 |
| | Haidar | Oemar | Kwanjer | Indonesië | 18-01-1922 | kelner | Amsterdam | 1922 |
| | Matauschek | Franz | Banjermasin | Indonesië | 25-12-1928 | korporaal-geschutkonstabel
Kon. Marine | Amsterdam | 1928 |
| | Marlag | Maurice | Semarang | Indonesië | 20-09-1920 | fabrieksarbeider | Wormerveer | 1920 |
| | Nussy | Simon | Ambon | Indonesië | 24-09-1923 | sergeant-instructeur Kon.
Landmacht | Roosendaal en Nispen | 1923 |
| | Oosten, van | Jacobus Johannes | Bandoeng | Indonesië | 09-12-1927 | korporaal-bankwerker Kon.
Landmacht | Enschede | 1927 |
| | Pattiwael | Casperine Gerda | Bandoeng | Indonesië | 04-01-1929 | schrijver bij het Min. v.
Oorlog | s-Gravenhage | 1929 |
| | Pieter | Henri George | Palembang | Indonesië | 08-09-1925 | kantoorbediende | s-Gravenhage | 1925 |
| | Raadshoven, van | Cornelia | Soemedang | Indonesië | 28-07-1898 | zonder | s-Gravenhage | 1898 |
| | Schlameisen | Anton | Lebong Limau | Indonesië | 13-06-1911 | employé bij een
rubberfabriek | s-Gravenhage | 1911 |
| | Schoew | Pieter Theodorus | Menado | Indonesië | 20-09-1897 | zonder | Laren | 1897 |
| | Silooy | Adolf Willem | Salatiga | Indonesië | 26-08-1904 | burger-werkman in dienst
v. Min. v. Oorlog | s-Hertogenbosch | 1904 |
| | Silooy | Albertus Adrianus | Meester Cornelis, thans
Djatinegara | Indonesië | 03-03-1934 | zonder | s-Hertogenbosch | 1934 |
| | Slamet | Johannes | Salatiga | Indonesië | 01-01-1905 | burger-employé bij de
radardienstvan de Kon.
Luchtmacht | Amersfoort | 1905 |
| | Soleman | Soeboe Badie Arifien | Ternate | Indonesië | 23-02-1910 | typiste | Amsterdam | 1910 |
| | Tuuk | Lefinus | Menado | Indonesië | 31-07-1913 | arbeidscontractant bij
een technische dienst van
de Kon. Landmacht | Naarden | 1913 |
| | Morel | Hilda Elisabeth | Surabaya | Indonesië | 12-04-1892 | zonder | Santpoort | 1892 |
| | Dengah | Everhard Henri | Belinju | Indonesië | 15-03-1924 | arbeidscontractant Min.
v. Oorlog | s-Gravenhage | 1924 |
| | Ferdinandus | August Petrus | Bandoeng | Indonesië | 29-08-1925 | monteur bij de P.T.T. | Amsterdam | 1925 |
| | Kotta | Oemar | Ambon | Indonesië | 07-03-1920 | korporaal 1e klasse Kon.
Landmacht | Roosendaal en Nispen | 1920 |
| | Madjid | Florinus Willem | Kajoe Tanam | Indonesië | 29-08-1920 | arbeidscontractant Min.
v. Oorlog | s-Gravenhage | 1920 |
| | Madjid | Paul Ernst | Padang Pandjang | Indonesië | 30-03-1928 | zonder | Leiden | 1928 |
| | Manuputty | Gustaaf Ferdinand | Surabaya | Indonesië | 08-11-1927 | elektrotechnisch-monteur | Amsterdam | 1927 |
| | Mataheru | Theo Emile | Bandoeng | Indonesië | 01-10-1922 | gymnastiekleraar | Haarlem | 1922 |
| | Monterie | Andries Hermanus Claudius | Jakarta | Indonesië | 11-02-1927 | schrijver bij het Min.
van Sociale Zaken | s-Gravenhage | 1927 |
| | Monterie | Dieudonné Louis Herman | Buitenzorg | Indonesië | 03-01-1895 | zonder | s-Gravenhage | 1895 |
| | Ramsche | Jacobus | Bandoeng | Indonesië | 07-11-1920 | kok | Amsterdam | 1920 |
| | Ranti | Irene Loretta | Ambon | Indonesië | 13-09-1933 | zonder | s-Gravenhage | 1933 |
| | Sera, de | Oscar Leonard | Benkoelen | Indonesië | 19-11-1922 | scheepswerktuigkundige | s-Gravenhage | 1922 |
| | Sewandono | Irawan | Jakarta | Indonesië | 01-03-1901 | wetenschappelijk
ambtenaar 1e klasse bij
de Landbouwhogeschool | Wageningen | 1901 |
| | Stockhausen, von | Hans Waldemar | Malang | Indonesië | 18-06-1928 | matroos bij de Kon.
Marine | aan boord v. Hr. Ms.
"Luymes" | 1928 |
| | Titalepta | Johannes Lukas | Magelang | Indonesië | 04-06-1900 | zonder | Marrum | 1900 |
| | Titalepta | Edith Mary | Semarang | Indonesië | 03-01-1934 | leerling-verpleegster | Assen | 1934 |
| | Waworoentoe | Jansen Oscar | Menado | Indonesië | 03-05-1887 | zonder | s-Gravenhage | 1887 |
| | Addie | Daniel | Jakarta | Indonesië | 08-10-1902 | archiefbediende | Rotterdam | 1902 |
| | Amalo | Foeno Max | Surabaya | Indonesië | 01-07-1896 | zonder | s-Gravenhage | 1896 |
| | Cochlovius | Jack Stanley | Bogor | Indonesië | 29-04-1928 | binnenhuisarchitect | s-Gravenhage | 1928 |
| | Gasper | Emma Geertruida | Banda Neira | Indonesië | 29-02-1892 | zonder | s-Gravenhage | 1892 |
| | Habiboe | Johan Anton Everhardus | Bandoeng | Indonesië | 25-10-1933 | buffetbediende en
leerling-kok | Utrecht | 1933 |
| | Hagenstein | Conny | Karie Bangil | Indonesië | 26-10-1933 | marva-tandartsassistente
der 1e klasse | Den Helder | 1933 |
| | Honer | Karl | Magelang | Indonesië | 30-10-1908 | bedrijfsleider | Eindhoven | 1908 |
| | Letwory | Eliazer | Pom | Indonesië | 18-09-1925 | machinebankwerker | Maassluis | 1925 |
| | Meijer | Josef | Poerworedjo | Indonesië | 14-04-1933 | fabrieksarbeider | Koedijk | 1933 |
| | Montung | Arnoldine Alwineke Margot | Djatibarang | Indonesië | 25-09-1913 | typiste | s-Gravenhage | 1913 |
| | Pattiasina | Victor François | Jakarta | Indonesië | 27-04-1920 | werktuigkundige | Amsterdam | 1920 |
| | Soei Toe | Isak | Magelang | Indonesië | 14-09-1924 | korporaal-machinist Kon.
Marine | Den Helder | 1924 |