Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
↓
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Anakotta
Josefina
Amboina
Anakotta
Johanna
Amboina
Anakotta
Nelly
Amboina
Anakotta
Paulus Isaac Jacob
Denpasar (Bali)
Anakotta
Ludia
Yogyakarta
Anakotta
Philip
Djember (O.Java)
Anakotta
Johan
Amboina
Anakotta
Hendrik Eduard Frederik
Koba (Banka)
Anakotta
Augustinus
Djatiroto (Pasoeroean)
Anakotta
Heintje
Surabaya (O. Java)
Anakotta
Mozes Mattheus
Amboina
Anakotta
Frederik
Piroe (Molukken)
Anakotta
Dirk Thomas
Denpasar (Bali en Lombok)
Anakotta
Johanna Hermina
Surabaya (O. Java)
Anakotta
Johan Nafels
Merauke
Indonesië
24-02-1927
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1927
Anakotta
Welmina
Malang
Indonesië
09-09-1927
typiste
Vught
1927
Anakotta
Dolfina
Ambon
Indonesië
13-12-1901
Huizen
1901
Anakotta
Johozua Marinus
Okaba
Indonesië
16-12-1919
bankwerker
Ridderkerk
1919
Anakotta
Dominggoes Marcus Abraham
Magelang
Indonesië
27-04-1930
fabrieksarbeider
Oss
1930
Anakotta
Jantje Alexander
Ambon
Indonesië
08-04-1929
fabrieksarbeider
Groningen
1929
Anakotta
Jeanette Susana
Surabaya
Indonesië
14-09-1935
Krimpen a/d IJssel
1935
Anakotta
Jonas Zacarias
Saparoea
Indonesië
02-09-1926
korporaal
onderzeebootbestrijder
bij de Kon. Marine
Den Helder
1926
Anakotta
Richard Hein Frits
Surabaya
Indonesië
26-07-1913
zonder
Groningen
1913
Anah
Francina
Bogor
Indonesië
01-01-1929
Hoogeveen
1929
An
Djoe Hong
Menado
Amzah
Maria Elisabeth
Djatinegara
Indonesië
25-11-1923
Arnhem
1923
Amukwaman
Victor
Malang
Indonesië
08-07-1950
Nistelrode
1950
Amstel, van
Rhudi Bernardus
Yogyakarta
Indonesië
22-07-1927
zonder
Berg en Dal
1927
Amstel, van
Ludwig Willy
Madioen
Indonesië
18-09-1939
kantoorbediende
Utrecht
1939
Amstel, van
Gerrit Dorus
Tawangredjo
Indonesië
18-10-1907
schrijver op
arbeidsovereenkomst bij
de P.T.T.
Velp
1907
Amsar
Asmaja
Bogor
Indonesië
05-01-1925
zonder
Dieren
1925
Amri, al
Khaled
Medan
Indonesië
12-06-1941
Delft
1941
Ammedick
Ernst August Carl
Wesel
Duitsland
2e
luitenant-magazijnmeester
3e klasse der artillerie
v/h Ned. Oost-Indisch
leger
voorm. Ned.-Indië
Amir
(Dr.)
Batavia
Amir
Anton Paul
Batavia
Amir
Anneke Beatrice
Batavia
Amir
Anton Paul
Jakarta
Indonesië
02-01-1930
zonder
Utrecht
1930
Amiot
Alexis Pierre Victor
Charles
Djatipasir
Indonesië
08-08-1928
zonder
De Steeg
1928
Aminah
Siti Johanna
Semarang
Indonesië
01-01-1924
Enschede
1924
Aminah
Anna
Sepandjang-Tanni
Indonesië
01-01-1894
Nijmegen
1894
Aminah
Umi
Kediri
Indonesië
04-07-1942
Amsterdam
1942
Amina
Marietje Margaretha
Jakarta
Indonesië
13-09-1928
zonder
Geleen
1928
Amidjaja
Dinarsih Padma
Bandoeng
Indonesië
23-10-1932
Zuidwolde
1932
Amersfoorth, van
René
Tjepoe
Indonesië
25-03-1937
fabrieksarbeider
Harlingen
1937
Amersfoorth, van
Charles Emile
Tjepoe
Indonesië
28-03-1932
dieselmonteur
Tilburg
1932
Ameron, van
Frederik Hendrik
Martapoera
Indonesië
02-05-1922
fabrieksarbeider
Lunteren
1922
Ameron, van
Gustaaf
Batavia-Centrum
Ameron, van
Maria
Jakarta
Indonesië
13-01-1940
steno-typiste
s-Gravenhage
1940
Ameron, van
Gustaaf
Malang
Indonesië
13-03-1905
monteur
Nieuwendam
1905
Ameln
Johann Adam
Nippes
Duitsland
10-03-1877
adjudant-onderofficier
Bandoeng
1877
Amboh
Karel
Yogyakarta
Amboh
Olga Allegonda
Magelang
Indonesië
29-04-1936
verpleegster
Rotterdam
1936
Amboh
Henkie Willy
Malang
Indonesië
28-01-1932
Maastricht
1932
Amboe
Cornelis
Makassar
Amboe
Matilda
Makassar
Amatselar
Julia
Semarang
Indonesië
25-09-1934
s-Gravenhage
1934
Amat
Amir
Medan
Indonesië
15-06-1903
koopman
Amsterdam
1903
Amat
Siti Saonah
Banjermasin
Indonesië
12-08-1932
Elshout
1932
Amas Moeda
Butalanera
Jakarta
Indonesië
03-07-1950
Gouda
1950
Amas
Jacoba
Kandangan
Indonesië
22-02-1932
Moordrecht
1932
Amas
Johan
Banjermasin
Indonesië
12-12-1939
Zwijndrecht
1939
Amarah
Armien
Porong
Indonesië
01-01-1938
Dordrecht
1938
Amanupunnjo
Octovianus Mathios
Magelang
Indonesië
23-01-1949
plastiekbewerker
Alphen a/d Rijn
1949
Amanupunnjo
Esterlina
Leinitoe
Indonesië
07-04-1946
fabrieksarbeidster
Alphen a/d Rijn
1946
Amanupunnjo
Paulus
Leinitoe
Indonesië
09-02-1923
montage-arbeider
Alphen a/d Rijn
1923
Amanupunnjo
Martina
Leinitoe Noesalaoet
Indonesië
23-01-1908
Alphen a/d Rijn
1908
Amanupunnjo
Maartje
Noesalaoet
Indonesië
10-11-1927
Alphen a/d Rijn
1927
Amanupunnjo
Izaak Albert
Leinitoe
Indonesië
23-09-1927
Winterswijk
1927
Amanupunjo
Augustine Johanna
Charlotte
Djatinegara
Indonesië
28-07-1932
[niet vermeld]
Berg en Dal
1932
Amanupunjo
Thomas
Meester Cornelis (W.
Java)
Amanupunjo
Saol Barnadus
Meester Cornelis (W.
Java)
Amanupunjo
Albert Abraham
Meester Cornelis (W.
Java)
Amanupunjo
Elsina Dorothea
Leinitoe
Indonesië
20-06-1894
Vught
1894
Amalo
Foeno Max
Surabaya
Indonesië
01-07-1896
zonder
s-Gravenhage
1896
Amalo
Max
Surabaya
Indonesië
04-05-1926
monteur
Eindhoven
1926
Amalo
Samiel Christoffel
Surabaya (O. Java)
Amallo
John Winifred
Makassar
Amakotta
Leonard Pieter
Semarang (Midd. Java)
Amakotta
François Louis
Semarang (Midd. Java)
Amahorseya
Mathijs Elzeos
Malang
Indonesië
04-02-1951
Alphen a/d Rijn
1951
Amahorseya
Luise Chetsina
Saparoea
Indonesië
10-09-1945
Woerden
1945
Amahorseya
Wilhelm Efraim
Saparoea
Indonesië
26-03-1943
constructeur
Woerden
1943
Amahorseya
Francina Petronella
Ambon
Indonesië
14-04-1948
Vaassen
1948
Amahorseja
Catharina
Booy
Indonesië
12-06-1917
Moordrecht
1917
Amahorseja
Pieter Jacob
Surabaya (O. Java)
Amahorseja
Jonathan Johannes
Surabaya (O. Java)
Amahorseja
Paulus Philip
Balangnipa (Celebes en
onderh.)
Amahorseja
Essao Matheus
Singaradja
Indonesië
28-11-1947
machinebankwerker
Woerden
1947
Amahorseija
Alex Willem
Semarang
Indonesië
15-12-1950
Winterswijk
1950
Amade
Richard Arthur
Bandoeng
Indonesië
24-09-1903
kantoorbediende
s-Gravenhage
1903
Amade
Thijs Michiel
Bandoeng
Indonesië
03-10-1938
zonder
s-Gravenhage
1938
Amade
Hans Otto
Bandoeng
Indonesië
23-08-1934
fabrieksarbeider
Apeldoorn
1934
Amade
Eric Leonard
Bandoeng
Indonesië
30-07-1936
gemeenteambtenaar
s-Gravenhage
1936
Amadarsah
Robingah
Poerbalingga
Indonesië
09-08-1905
zonder
Dordrecht
1905
Alzobedi
Moestharee
Surabaya
Indonesië
28-09-1944
zonder
Dordrecht
1944
Aluy
Laurens Hermanus
Koepang
Indonesië
09-08-1928
korporaal der 1e klasse
bij de Kon. Landmacht
Roosendaal en Nispen
1928
Altmann
Jenny
Tjimahi
Indonesië
05-03-1919
werkster
Weesperkarspel
1919
Altman
Eduard Karel
Semarang
Indonesië
09-01-1924
bewaker
s-Gravenhage
1924
Alting Siberg
Rosa Jeannette Elisabeth
Tanah Datar
Indonesië
03-01-1909
[niet vermeld]
Badhoevedorp
1909
Alting Siberg
Johan
Djatinegara
Indonesië
12-12-1922
onderhoudsmonteur
s-Gravenhage
1922
Pagina 366 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!