Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 12 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Molenaar
Johan
Bogor
Indonesië
25-03-1937
elektrisch lasser
Poortugaal
1937
Oosterzee, van
Louis
Aer Pringan
Indonesië
06-04-1892
zonder
Hengelo
1892
Oosterzee, van
Louis Johan Karel
Jakarta
Indonesië
25-04-1934
kantoorbediende
Hengelo
1934
Oosterzee, van
Robert Cordell
Jakarta
Indonesië
15-02-1940
kantoorbediende
Hengelo
1940
Portier
Jozef Louis
Klaten
Indonesië
14-01-1909
kantoorbediende
Amsterdam
1909
Rheeden, van
Michiel Otto
Surabaya
Indonesië
18-06-1899
zonder
Drachten
1899
Samson
Jozef Lucas
Jakarta
Indonesië
14-08-1891
zonder
Lochem
1891
Schook
Willem Hendrik
Nijmegen
Nederland
15-08-1893
zonder
Dieren
1893
Swartz
Ernest Louis
Kediri
Indonesië
07-03-1920
bankwerker
Amstenrade
1920
Tomeij
Hendrik
Bandoeng
Indonesië
22-06-1923
vliegtuigmonteur
Soest
1923
Zeekaf
Carolina
Padang
Indonesië
04-02-1918
secretaresse
Budel
1918
Zeekaf
Henri Quirinus Louis
Padang-Pandjang
Indonesië
24-08-1913
kantoorbediende
Budel
1913
Zuidema
Rudy
Bandoeng
Indonesië
10-10-1929
kantoorbediende
Groningen
1929
Lie
Tiam Tjoan
Kremat
Indonesië
13-03-1927
natuurkundig ingenieur
Rijswijk
1927
Loen
Karel Nicolaas
Depok
Indonesië
05-12-1920
koopman
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1920
Manuhuwa
Antoon
Tarakan
Indonesië
15-04-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Manuhuwa
Henderica Sartje
Jakarta
Indonesië
15-05-1935
coupeuse
Meerlo
1935
Manuhuwa
Omri
Allang
Indonesië
04-06-1902
fabrieksarbeider
Meerlo
1902
Manuputty
Dominggus
Gombong
Indonesië
21-07-1915
bootsman bij de
Koninklijke Marine
Amsterdam
1915
Soebarta
Oedin
Tjisonggom
Indonesië
22-08-1930
bediende op de grote
vaart
Rotterdam
1930
Tetelepta
Junus Meljanus
Saparoea
Indonesië
04-06-1928
fabrieksarbeider
Oost en West Souburg
1928
Totaijs
Emmanuel Jacob Richard
Makassar
Indonesië
26-08-1932
kantoorbediende
Biak (voorm. Ned.
Nieuw-Guinea)
1932
Tas, van der
Gisela
Jakarta
Indonesië
04-05-1944
zonder
Maastricht
1944
Tas, van der
Joannes Albertus Gerardus
Maria
Bandoeng
Indonesië
21-07-1952
zonder
Maastricht
1952
Zijderveld, van
Jan Lucien Ronald
Malang
Indonesië
09-11-1941
varensgezel
Amsterdam
1941
Be
Ngo Loen
Poerworedjo
Indonesië
18-04-1908
ingenieur
's-Gravenhage
1908
Anganois
Joseph Bendjamin
Ambon
Indonesië
17-01-1912
schrijver bij het
Departement van Defensie
Ede
1912
Anganois
Johanna Louise
Sarolangoen
Indonesië
11-10-1939
hulp in de huishouding
Ede
1939
Balzouman
Cornelia Elizabeth Maria
Timor Kupang
Indonesië
20-05-1902
zonder
Amsterdam
1902
Eijck, van
Flora
Ampenan
Indonesië
13-08-1934
verpleeghulp
Rotterdam
1934
Kailola
Hein Bittie
Jakarta
Indonesië
26-05-1938
lasser en soldeerder
Amsterdam
1938
Kailola
Hendrik Jacob
Ambon
Indonesië
08-10-1901
fabrieksarbeider
Fochteloo
1901
Kailola
Maria Antonetta
Malang
Indonesië
09-08-1938
leerling-apothekersassistente
Fochteloo
1938
Maitimu
Willem Bernard
Ambon
Indonesië
15-12-1927
lasser en brander
Capelle a/d IJssel
1927
Trommelen
Johannes Jacobus
Poerwakarta
Indonesië
24-12-1920
fabrieksarbeider
Hilversum
1920
Uktolseja
Albertus Julianus
Surabaya
Indonesië
29-06-1924
kantoorbediende
's-Gravenhage
1924
Augusteyns
Frans Kasper
Bojolali
Indonesië
09-11-1894
zonder
Amsterdam
1894
Bendeler
John Frank Archibald
Pekalongan
Indonesië
02-10-1929
leerling-stempelmaker
Groningen
1929
Bendeler
Loran
Sintang
Indonesië
17-10-1896
zonder
Groningen
1896
Burg, van
James
Yogyakarta
Indonesië
02-02-1917
zonder
Maastricht
1917
Corver
Maria Catharina
Petronella
Djatinegara
Indonesië
28-01-1879
zonder
Breda
1879
Dubois
Gottfried
Padang
Indonesië
21-06-1905
magazijnbediende
Amstelveen
1905
Edwards
Frederik
Bogor
Indonesië
07-10-1931
galvaniseur
Lopik
1931
Fransz
Wilhelmina
Surabaya
Indonesië
25-12-1898
zonder
Deventer
1898
Hermanus
Louise Henriëtte
Djombang
Indonesië
06-03-1910
zonder
's-Gravenhage
1910
Heyne
Gary Edward Godfried
Surabaya
Indonesië
28-09-1938
leerling-machinebankwerker
Groningen
1938
Heyne
Johan Ferdinand
Semarang
Indonesië
01-12-1913
kantoorbediende
Groningen
1913
Hooff
James
Demak
Indonesië
18-10-1919
assistent-boekhouder
Haarlem
1919
Jong, de
Arthur Albert
Soerakarta
Indonesië
21-03-1939
kok
Amsterdam
1939
Kempen, van
Ronald
Surabaya
Indonesië
04-03-1938
metaalbewerker
's-Gravenhage
1938
Rader
Leander Cornelius
Semarang
Indonesië
29-03-1900
zonder
Valkenswaard
1900
Reindorp
Victor Arnold
Malang
Indonesië
08-08-1909
magazijnbediende
Holten
1909
Riel, van
Willem Adolf
Pekalongan
Indonesië
21-09-1915
machinist
Groningen
1915
Vitalis
François Theodore
Tegal
Indonesië
13-12-1901
zonder
Bilthoven
1901
Beusekom, van
Tommy William
Surabaya
Indonesië
12-08-1922
kantoorbediende
Maastricht
1922
Brinckman
Clara Francina
Sedajoe
Indonesië
26-08-1897
zonder
Blaricum
1897
Bruyn, le
Johanna Emelia Cornelia
Albertina
Gares
Indonesië
10-01-1890
zonder
Vlaardingen
1890
Cooke
John Charles
Yogyakarta
Indonesië
02-04-1918
fabrieksarbeider
Breda
1918
Cooke
Johannes Cornelis Richard
Surabaya
Indonesië
08-03-1940
leerling-lasser
Breda
1940
Haccou
Michael
Kertosono
Indonesië
25-11-1920
zonder
Enschede
1920
Heim
Aida Wilhelmina
Semarang
Indonesië
14-04-1897
zonder
Puiflijk
1897
Heim
Corouna Bianca
Semarang
Indonesië
04-10-1888
zonder
Puiflijk
1888
Hoekwater
Francisca Engelina
Rosalia
Jakarta
Indonesië
09-03-1877
zonder
Eindhoven
1877
Hoff, van der
Fredy
Surabaya
Indonesië
14-11-1917
kantoorbediende
Enschede
1917
Jacobs
Eduard
Yogyakarta
Indonesië
27-06-1926
leerling-lasser
Bennekom
1926
Jagt, van der
Bernard Ferdinand
Yogyakarta
Indonesië
24-07-1906
fabrieksarbeider
Oss
1906
Kunz
Charles Johan Peter
Djatinegara
Indonesië
12-09-1938
constructie-bankwerker
Utrecht
1938
Lapré
Harold Jacobus
Semarang
Indonesië
23-08-1925
fabrieksarbeider
Hengelo
1925
Mallien
Jan Leonard Frederik
Banjermasin
Indonesië
01-05-1915
fabrieksarbeider
Hengelo
1915
Schnörr
Johan Daniel
Djatinegara
Indonesië
14-07-1927
kantoorbediende
's-Gravenhage
1927
Schweers
Karel Frederik
Djatinegara
Indonesië
07-07-1935
fabrieksarbeider
Soesterberg
1935
Sleurink
Hedwig Renée
Soerakarta
Indonesië
21-06-1936
kantoorbediende
Hengelo
1936
Trommelen
Hendrik Jozef
Bandoeng
Indonesië
15-09-1928
zonder
Sneek
1928
Hoog, de
Franciscus Cornelis
Jakarta
Indonesië
11-12-1948
zonder
Breda
1948
Badenbroek
Michiel Adriaan
Pekalongan
Indonesië
24-03-1907
zonder
Maastricht
1907
Birsak
Jacob Marines
Sentoel
Indonesië
22-11-1912
metaalslijper
Velp
1912
Blom
Hanny
Jakarta
Indonesië
27-01-1936
kantoorbediende
Rotterdam
1936
Cate, ten
Rudie
Jakarta
Indonesië
15-05-1923
kantoorbediende
s-Gravenhage
1923
Cooke
Ferdinand Marinus
Indramajoe
Indonesië
18-09-1912
smid
Groningen
1912
Davies
Augustien Amplonia Regina
Jakarta
Indonesië
18-10-1898
zonder
s-Gravenhage
1898
Engelken
Jan Karel
Sragen
Indonesië
09-02-1903
zonder
Almelo
1903
Hooff, van der
Charles Cornelis
Surabaya
Indonesië
14-04-1919
boekhouder
Apeldoorn
1919
Hooff, van der
Henny
Surabaya
Indonesië
17-04-1916
kantoorbediende
Velp
1916
Jong, de
Ulko Gerhardus Otgar
Surabaya
Indonesië
16-01-1926
leerling-bankwerker
Groningen
1926
Kooymans
Albert
Jakarta
Indonesië
25-12-1938
hulp-vakarbeider
Sneek
1938
Kopetzky
Frans Rudolph Theodoor
Bandoeng
Indonesië
03-03-1919
pianobouwer
Bennekom
1919
Neunaber
Michiel Nicolaas
Templang
Indonesië
05-12-1905
kantoorbediende
Haarlem
1905
Ouwens
Maria Sophia Mathilda
Magelang
Indonesië
24-12-1892
zonder
Utrecht
1892
Pressler
Eddie Willem
Jakarta
Indonesië
19-10-1925
metaalarbeider
Tilburg
1925
Rombach
Jan Willem Arnold
Semarang
Indonesië
02-11-1902
kantoorbediende
Oosterbeek
1902
Room, van
Wladimir
Jakarta
Indonesië
22-12-1919
fitter
Rotterdam
1919
Ros
Rudolf
Bandoeng
Indonesië
13-02-1923
onderwijzer
Gorinchem
1923
Birsak
Hans Robert
Surabaya
Indonesië
09-09-1938
leerling-werktuigbouwkundig
tekenaar
Rotterdam
1938
Bloemberg
John Nicolaas
Jakarta
Indonesië
07-04-1930
kok
Wilnis
1930
Cate, ten
Adolf
Lembang
Indonesië
06-04-1923
fabrieksarbeider
Groningen
1923
Charpentier
Albert Rudolph
Yogyakarta
Indonesië
05-05-1939
bankwerker
Engelen
1939
Charpentier
Willem Adolph
Yogyakarta
Indonesië
17-04-1940
fabrieksarbeider
Engelen
1940
Charpentier
Willem August
Soerakarta
Indonesië
23-08-1915
magazijnbediende
Engelen
1915
Cornelius
Antonius
Surabaya
Indonesië
28-03-1937
controleur
Zeist
1937
Cornelius
Johannes
Surabaya
Indonesië
23-05-1934
apothekers-assisent
Zeist
1934
Pagina 12 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!