Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 21 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Milar
Antoinet Louise Adelaide
Tegal
Indonesië
30-08-1892
zonder
Lunteren
1892
Neijenhoff, van
Beatrice Wilhelmina
Amalia
Jakarta
Indonesië
25-06-1936
kantoorbediende
Enschede
1936
Poublon
Benjamin
Surabaya
Indonesië
28-12-1933
bankemployé
Rotterdam
1933
Poublon
Rosa
Surabaya
Indonesië
22-09-1938
typiste
Amsterdam
1938
Scholtmeijer
Nathalia
Magelang
Indonesië
23-07-1941
zonder
Enschede
1941
Stalknegt
Everhardus Jacobus Louis
Soerakarta
Indonesië
04-07-1921
wikkelaar
Lunteren
1921
Tienen, van
Frederik August
Semarang
Indonesië
31-07-1925
zonder
Budel
1925
The
Gwan Hien
Bangil
Indonesië
03-07-1928
algemeen hoofd van de
Water- en
Energieproduktie van het
Eilandgebied Curacao
Curaçao (voorm. Ned.
Antillen)
1928
Han
Bing Tjoe
Kedoengwoeni
Indonesië
15-12-1927
wetenschappelijk
ambtenaar
s-Gravenhage
1927
The
Sing Bie
Maospati
Indonesië
18-09-1904
laborant
s-Gravenhage
1904
Apil
Mohamed
Djaddih
Indonesië
15-01-1923
restaurateur
Utrecht
1923
Ayal
Johannes
Saparoea
Indonesië
25-11-1927
discograaf
Baarn
1927
Heijder
George Antoni
Jakarta
Indonesië
26-02-1918
kantoorbediende
Oss
1918
Pays Tentoea
Hendrik Johan
Jakarta
Indonesië
05-06-1933
statistisch analist
Rijswijk
1933
Tan
Lip Bian
Toeban
Indonesië
25-05-1933
arts
Rotterdam
1933
The
Bettij Nio
Maospati
Indonesië
24-03-1942
kantoorbediende
s-Gravenhage
1942
Tomasouw
Leopold Wilhelm
Toegoe
Indonesië
22-10-1896
zonder
Westerbork
1896
Baay
Hedwich
Malang
Indonesië
22-01-1905
typiste
s-Gravenhage
1905
Badenbroek
Victorien
Pekalongan
Indonesië
15-05-1918
kantoorbediende
Amsterdam
1918
Bazin
Charles René
Semarang
Indonesië
30-08-1907
kantoorbediende
Amsterdam
1907
Bumkens
Johannes Petrus Constant
Derk Louis
Salatiga
Indonesië
02-02-1910
zonder
Lochem
1910
Daalen Meijer, van
Frans
Jakarta
Indonesië
06-09-1941
zonder
s-Gravenhage
1941
Eekhout, van
Eduard Carel
Semarang
Indonesië
25-05-1896
zonder
Lunteren
1896
Fransz
Georgiena Francina
Magelang
Indonesië
09-11-1912
naaister
Heemstede
1912
Gijsbers
Mathilde
Jakarta
Indonesië
05-02-1897
zonder
s-Gravenhage
1897
Helwing
Heinriette Wilhelmine
Madioen
Indonesië
07-04-1889
zonder
s-Gravenhage
1889
Hermanus
Anton Michiel
Surabaya
Indonesië
10-09-1909
boekhouder
Amsterdam
1909
Muller
Irene
Surabaya
Indonesië
06-11-1939
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1939
Nout
Johannes Pieter
Jakarta
Indonesië
15-12-1934
leerling-bankwerker
Siddeburen
1934
Poublon
Camille Oscar
Surabaya
Indonesië
14-08-1936
kantoorbediende
Amsterdam
1936
Senff
Jeanette Augustine Maria
Soembawa Besar
Indonesië
22-07-1940
telexiste
s-Gravenhage
1940
Sibbald
Jeanette Eleonore
Jakarta
Indonesië
25-09-1899
zonder
Amsterdam
1899
Trieling
Irene Ida
Madioen
Indonesië
12-08-1940
kantoorbediende
Enschede
1940
Verburgt
Frits Coenraad
Amoentai
Indonesië
26-05-1941
employé III Postchèque-
en Girodienst
s-Gravenhage
1941
Voll
Aleide Jacoba Margaretha
Rosemonde
Makassar
Indonesië
28-03-1900
zonder
s-Gravenhage
1900
Vries, de
Andre Daniel
Sawah Loento
Indonesië
13-05-1925
fabrieksarbeider
Arnhem
1925
Westerman
Karel
Medan
Indonesië
08-04-1925
fabrieksarbeider
Oisterwijk
1925
Berghman
Hans
Jakarta
Indonesië
05-12-1933
kantoorbediende
Eindhoven
1933
Impal
Herman
Tjibadak
Indonesië
07-06-1939
radiomonteur
s-Gravenhage
1939
Kaya
Frans Pieter
Kendari
Indonesië
06-11-1928
assistent-accountant
Amsterdam
1928
Leatemia
Charles
Djatinegara
Indonesië
03-09-1935
calculator
Rijswijk
1935
Leuhery
Balthazar
Aboroe
Indonesië
15-05-1891
zonder
Huizen
1891
Leuhery
Soleman
Magelang
Indonesië
04-12-1922
constructietekenaar
Huizen
1922
Kammuh
Johnny Everhard
Menado
Indonesië
04-08-1928
olieman
Capelle a/d IJssel
1928
Marantika
Paulus
Nila
Indonesië
05-12-1903
zonder
Barneveld
1903
Matulessy
Frans Frederik
Saparoea
Indonesië
15-01-1914
fabrieksarbeider
Vaassen
1914
Meijer
Armand Henri
Semarang
Indonesië
10-10-1932
leerling-bankwerker
Doetinchem
1932
Paais
Pieter Bartholoma
Oellath
Indonesië
15-06-1906
fabrieksarbeider
Amsterdam
1906
Papilaja
Lucas
Ambon
Indonesië
16-05-1903
fabrieksarbeider
Barneveld
1903
Pastora
Yvonne Maria
Tasikmalaja
Indonesië
14-06-1940
apothekers-assistente
s-Gravenhage
1940
Pattiasina
Adolf David Johannes
Ambon
Indonesië
22-02-1903
verpleger
Barneveld
1903
Pattinama
David
Ambon
Indonesië
22-07-1907
controleslijper
Teuge
1907
Sengalrayan
André
Jakarta
Indonesië
02-09-1934
accountant
Haarlem
1934
Sinaij
Elia
Lamie
Indonesië
08-04-1925
compressormonteur Min.
van Defensie
Middelburg
1925
Soepardan
Maryati
Leiden
Nederland
05-10-1940
röntgenlaborante
Amsterdam
1940
Strüben
Elly Louise
Ngandjoek
Indonesië
11-05-1928
secretaresse
Rotterdam
1928
Taragola
Albert Pieter
Tjiandjoer
Indonesië
16-07-1915
schrijver A bij het Min.
van Defensie
Haarlem
1915
Liem
Tiauw Hien
Malang
Indonesië
02-09-1920
zakelijk leider van een
ingenieursbureau
Leidschendam
1920
Oei
Oen Liang
Jakarta
Indonesië
22-11-1930
arts
Amsterdam
1930
Soey
Sian Ie Nio
Menado
Indonesië
08-06-1917
vroedvrouw
Amsterdam
1917
Hehamahuwa
Wilhelmina
Dobo
Indonesië
17-07-1937
leerling-verpleegster
Delft
1937
Heijder
Paul Alfred
Surabaya
Indonesië
15-10-1937
kantoorbediende
s-Gravenhage
1937
Karelsen
Juliaan
Yogyakarta
Indonesië
01-07-1921
metaalbewerker
Venlo
1921
Khouw
Marcus Peter
Bogor
Indonesië
17-04-1936
constructeur
s-Gravenhage
1936
Lint
Alfred Theodorus
Semarang
Indonesië
16-07-1907
controleur
Ulft
1907
Nazloomian
Gasparian
Semarang
Indonesië
09-01-1926
ambtenaar Min. van
Defensie
s-Gravenhage
1926
Satinag
Maria
Wonogiri
Indonesië
01-01-1881
zonder
Haarlem
1881
Silano
Julius
Jakarta
Indonesië
18-09-1927
mijnwerker
Sittard
1927
Tahapary
Barend
Akoön
Indonesië
08-01-1928
kwartiermeester Kon.
Marine
Den Helder
1928
Lint
Frans Christiaan Otto
Jakarta
Indonesië
09-12-1941
arbeidscontractant Min.
van Justitie
s-Gravenhage
1941
Lo
Goan Iem
Medan
Indonesië
15-10-1927
semi-arts
Amsterdam
1927
Tjo
Thay Yang
Surabaya
Indonesië
26-11-1920
keel-, neus- en oorarts
Brunssum
1920
Kwee
Hong Lok
Djember
Indonesië
04-07-1923
verkoopleider
Doesburg
1923
Alfons
Samuel Albinus
Ambon
Indonesië
17-03-1923
afschrijver
Heenvliet
1923
Andi Abdoerrachman
Rachmanoedin
Surabaya
Indonesië
27-03-1940
kantoorbediende
s-Gravenhage
1940
Hoogeveen
Frederik Johannes
Soerakarta
Indonesië
09-11-1937
besteller bij de P.T.T.
Amsterdam
1937
Poeteray
Geertruida Josephine
Bandoeng
Indonesië
02-12-1935
secretaresse
s-Gravenhage
1935
Sijahailatua
Eduard Frans
Magelang
Indonesië
05-09-1936
fabrieksarbeider
Amsterdam
1936
Beaupain
Godfried Theodorus
Jakarta
Indonesië
26-10-1915
zonder
Haarlem
1915
Beaupain
Madeleine Inez
Bandung
Indonesië
23-02-1942
typiste
Rotterdam
1942
Berlauwt
Oscar John
Bandoeng
Indonesië
16-09-1917
expeditieknecht
Hoensbroek
1917
Bisel
Herman
Pekalongan
Indonesië
13-04-1917
zonder
Den Dolder
1917
Coldenhoff
Bernhard Heinrich Alphons
Cesar
Yogyakarta
Indonesië
06-03-1914
controleur
Oisterwijk
1914
Coldenhoff
Johan Leonhard Theodoor
Semarang
Indonesië
09-02-1911
zonder
Heerlen
1911
Coldenhoff
Johan Wilhelm
Bandoeng
Indonesië
08-02-1937
arbeider bij de
Nederlandse Spoorwegen
Heerlen
1937
Creutzburg
Walter Frederik
Probolinggo
Indonesië
02-02-1937
fabrieksarbeider
Nijmegen
1937
Esche
Sophia Helena
Jakarta
Indonesië
03-03-1908
zonder
Amsterdam
1908
Felix
Donald
Surabaya
Indonesië
21-12-1909
zonder
De Steeg
1909
Herrenauw
Jacob
Langsa
Indonesië
13-08-1925
leerling-bankwerker
Epe
1925
Holwerda
Eugène Mari Henri
Pendawaraijah
Indonesië
25-07-1916
kantoorbediende
s-Gravenhage
1916
Klaessen
Adolf Rudolf
Surabaya
Indonesië
06-01-1928
kantoorbediende
Amsterdam
1928
Liebenstein, von
Carl Leonard Napoleon
Padang
Indonesië
15-08-1937
leerling-bankwerker
Schiedam
1937
Machiels
Eduard George
Djatinegara
Indonesië
02-06-1924
mijnwerker
Nieuwenhagen
1924
Motman, van
Herman Helenus
Roemping
Indonesië
06-06-1918
kantoorbediende
Amsterdam
1918
Mulder
Pieter Philipus
Surabaya
Indonesië
19-02-1925
correspondent
Amsterdam
1925
Pinah
Maria
Depok
Indonesië
01-01-1898
zonder
Sittard
1898
Schoumacher
Laurentius Christiaan
Semarang
Indonesië
24-10-1927
leerling-bankwerker
Rheden
1927
Simon
Marinus
Bojolali
Indonesië
14-05-1922
machinist
Groningen
1922
Thijssen
Marie Willem
Semarang
Indonesië
03-02-1922
zonder
Valkenburg-Houthem
1922
Tan
Tjong Liam
Semarang
Indonesië
04-07-1924
arts
Tilburg
1924
Pagina 21 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!