Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 15 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Salakory
Johannis
Kotaradja
Indonesië
21-01-1939
fabrieksarbeider
Barneveld
1939
Sjioen
Izaac
Surabaya
Indonesië
30-05-1944
timmerman
Etten
1944
Sjioen
Marie
Surabaya
Indonesië
03-10-1949
zonder
Etten
1949
Snoek
Johannes Christiaan
Surabaya
Indonesië
15-12-1936
spoeler-wikkelaar
Geertruidenberg
1936
Vrolijk
Robert
Surabaya
Indonesië
06-10-1940
lasser
Rijssen
1940
Wattimena
Izaak Mattheus Jeremias
Soerakarta
Indonesië
07-12-1928
kelner
Amsterdam
1928
Arnold
Louis
Banjermasin
Indonesië
18-01-1920
sergeant bij de Kon.
Landmacht
Amersfoort
1920
Wieringa
Elviere Maud
Jakarta
Indonesië
09-06-1921
[niet vermeld]
Amersfoort
1921
Banse
Rose Marie
Koetoardjo
Indonesië
12-05-1942
zonder
Brummen
1942
Giroth
David Richard
Surabaya
Indonesië
28-10-1923
adjunct-commies in
gemeentedienst
Rotterdam
1923
Kops
Henriette Josephine
Klaten
Indonesië
05-10-1925
fabrieksarbeidster
Drachten
1925
Papousek
Johanna
Tjimahi
Indonesië
19-01-1912
hoofd vd keuken in een
kindertehuis
Apeldoorn
1912
Satinah
Edelina Maria
Maos
Indonesië
01-01-1901
zonder
Oisterwijk
1901
Sekewaël
Robert
Koeala Be
Indonesië
14-10-1926
elektrisch lasser
Vlissingen
1926
Sopamena
Dominggoes Arthur
Ambon
Indonesië
21-04-1936
lasser-bankwerker
Hoogkerk
1936
Sopamena
Ferdinand
Bandoeng
Indonesië
09-06-1934
technisch tekenaar
Delfzijl
1934
Stook
Rudolf
Tangerang
Indonesië
08-01-1941
lasser
Zwijndrecht
1941
Stralendorff, van
Abraham
Tjilatjap
Indonesië
10-08-1940
bankwerker
Tilburg
1940
Vijsel
Maria
Surabaya
Indonesië
09-05-1942
kantoorbediende
Hoogeveen
1942
Snoek
Johanna
Tjihandjoeang
Indonesië
01-01-1904
zonder
s-Gravenhage
1904
Ravestijn
Halima
Balikpapan
Indonesië
02-07-1942
typiste bij het CBS
s-Gravenhage
1942
Haullussy
Mezach Octovianus
Surabaya
Indonesië
09-06-1936
fabrieksarbeider
Barneveld
1936
O'Keefe
Pietjer Carel
Ternate
Indonesië
14-07-1932
expeditieknecht
Sneek
1932
Rambing
Elisabeth Juliana
Boroko Bolaäng Itang
Indonesië
08-05-1906
strijkster
Amsterdam
1906
Jansen
Maria
Soekoredjo
Indonesië
01-01-1904
zonder
s-Gravenhage
1904
Tjiook
Kiem Bok
Godean
Indonesië
14-01-1908
internist/medisch
directeur van de
Bloedstransfusiedienst
afd. Amsterdam vh Ned.
Rode Kruis
Amsterdam
1908
Tuhuteru
Esther Henderina
Tandjoeng Pinang
Indonesië
13-05-1941
typiste
Moordrecht
1941
Calmer
Anthon Godfried
Pladjoe
Indonesië
08-02-1955
zonder
Veendam
1955
Calmer
Francisca Margaretha
Tjepoe
Indonesië
23-07-1952
zonder
Veendam
1952
Calmer
Jeffry Theodorus
Surabaya
Indonesië
24-03-1947
zonder
Veendam
1947
Boen
Lan Tjew
Merauke
Indonesië
28-01-1940
[niet vermeld]
Amsterdam
1940
Go
Kian Gwan
Surabaya
Indonesië
30-05-1934
assistent-neurochirurg
Groningen
1934
Hasny
Sham
Pekalongan
Indonesië
02-05-1935
arbeider
Gorredijk
1935
Maail
Johan
Ambarawa
Indonesië
27-10-1928
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1928
Ohoiwutun
Wilhelmus
Namar
Indonesië
31-08-1926
matroos ter koopvaardij
Nistelrode
1926
Diest, van
Johan Emiel
Jakarta
Indonesië
19-01-1936
monteur
Amsterdam
1936
Ferdinandus
Jozef
Medan
Indonesië
10-11-1916
badknecht
Eygelshoven
1916
Holleman
Johan Frederik
Toeloengagoeng
Indonesië
18-12-1915
hoogleraar
Leiden
1915
Kloengsoe
Maria Magdalena
Temanggoeng
Indonesië
24-05-1901
zonder
Nuth
1901
Mazurek
Willy Anthon
Djatinegara
Indonesië
18-12-1931
stuurman ter koopvaardij
Leidschendam
1931
Roth
Waldemar
Karanggandoel
Indonesië
20-01-1929
sergeant bij de Kon.
Landmacht
Alkmaar
1929
Binonkan
Theresia Frida Eleonora
Magelang
Indonesië
28-09-1934
[niet vermeld]
Alkmaar
1934
Wouters
Arthur
Modjokerto
Indonesië
24-09-1935
metaaldraaier
s-Gravenhage
1935
Beemer
Eddy Ferdinand
Surabaya
Indonesië
26-05-1913
zonder
s-Gravenhage
1913
Bleeker
Therése Johanna Maria
Surabaya
Indonesië
02-04-1934
zonder
Valkenburg-Houthem
1934
Flohr
Paula Maria
Jakarta
Indonesië
07-11-1946
zonder
Oosterhout
1946
Flohr
Theresia Marcella
Jakarta
Indonesië
10-02-1948
zonder
Oosterhout
1948
Geerst
Hendrik Albert Theophile
Bandoeng
Indonesië
02-06-1942
lasser
Veenendaal
1942
Geerst
Willem August
Banda
Indonesië
02-08-1913
ambtenaar F bij de dienst
van het ijkwezen
Dordrecht
1913
Haan, de
Cornelis Gerardus
Jakarta
Indonesië
20-05-1940
fabrieksarbeider
Millingen a/d Rijn
1940
Korn
Frans Gerardus
Maos
Indonesië
31-12-1938
kantoorbediende
Valkenburg-Houthem
1938
Korn
Ilse Norma
Malang
Indonesië
30-01-1936
hulp in de huishouding
Groningen
1936
Leys
Albertine
Magelang
Indonesië
11-11-1901
zonder
Deventer
1901
Meul, van der
Freddy Arnold
Kroja
Indonesië
07-09-1931
leerling-bankwerker
Schiedam
1931
Beelt
Augusta
Poerworedjo
Indonesië
22-08-1930
[niet vermeld]
Schiedam
1930
Mulder
Willy Hendrik
Menado
Indonesië
21-04-1929
rijksambtenaar
Rotterdam
1929
Mullem, van
Dirk Karel
Jakarta
Indonesië
25-02-1932
kantoorbediende
Groningen
1932
Kegener Latumanuwij
Edith Elisabeth
Jakarta
Indonesië
25-05-1932
[niet vermeld]
Groningen
1932
Pielaat
Eddy Rudi
Siaksri-Indrapoera
Indonesië
25-02-1930
fabrieksarbeider
Maastricht
1930
Ong
Kiem Lan Nio
Surabaya
Indonesië
03-02-1940
[niet vermeld]
Maastricht
1940
Simon
Maximiliaan
Bojolali
Indonesië
02-05-1927
fabrieksarbeider
Nistelrode
1927
Lafontaine
Henriëtte Augustine
Ponorogo
Indonesië
12-05-1930
[niet vermeld]
Nistelrode
1930
Small
Albertina Soehana
Tangerang
Indonesië
31-12-1930
perser
Drunen
1930
Small
Juliana Matelena
Tangerang
Indonesië
09-04-1933
naaister
Drunen
1933
Small
Louise
Probolinggo
Indonesië
22-04-1937
kantoorbediende
Drunen
1937
Small
Marinus Rudolf Cornelis
Surabaya
Indonesië
10-05-1941
trimmer
Drunen
1941
Snackey
Petrus
Sidjoengdjoeng
Indonesië
09-10-1908
bouwkundig tekenaar
s-Gravenhage
1908
Malee
Magdalena Anna
Koetaradja
Indonesië
28-02-1914
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1914
Tophoven
John
Rengel
Indonesië
24-11-1926
metaalbewerker
Kerkrade
1926
Keasberry
Esthel Mary
Semarang
Indonesië
28-10-1935
[niet vermeld]
Kerkrade
1935
Doenda
Charles Karel
Djatinegara
Indonesië
04-09-1922
elektricien
Roosendaal en Nispen
1922
Faber
Dora Mary
Jakarta
Indonesië
11-05-1933
[niet vermeld]
Roosendaal en Nispen
1933
Kludas
Heinrich Andreans
Medan
Indonesië
26-03-1937
leerling-drukker
Tilburg
1937
Mende
Rudolf Henri
Yogyakarta
Indonesië
28-05-1936
laborant
Dordrecht
1936
Sakem
Maria Josepha
Soerakarta
Indonesië
20-02-1899
zonder
Middelburg
1899
Vrolijk
Gerrit
Makassar
Indonesië
02-07-1916
zonder
Dordrecht
1916
Bartels
Marie
Surabaya
Indonesië
22-09-1914
[niet vermeld]
Dordrecht
1914
Bunge
Erik Ferdinand
Balikpapan
Indonesië
10-11-1925
scheikundig ingenieur
Geleen
1925
Straub
Jeannette
Medan
Indonesië
11-03-1927
[niet vermeld]
Geleen
1927
Flora
Nicolaas Theodorus
Ternate
Indonesië
02-01-1911
etiketteerder
Capelle a/d IJssel
1911
Lewakabessy
Naomi
Boelongan
Indonesië
23-04-1915
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1915
Kukupessy
Josina
Modjokerto
Indonesië
17-08-1941
facturiste
Loosdrecht
1941
Rumengan
Johan Fredrek
Goenoengsoesoeroeh
Indonesië
30-06-1929
trambestuurder
Amsterdam
1929
Schifferling
Ferdinand
Tandjong Karang
Indonesië
25-02-1932
verwarmingsmonteur
Maastricht
1932
Tanihatu
Lambertus Izaac
Ambon
Indonesië
13-05-1932
stuurman
Rotterdam
1932
Bronkhorst
Albert Bernhard
Semarang
Indonesië
11-10-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Abels
Charlotte Constance
Louise
Semarang
Indonesië
27-09-1894
zonder
Breda
1894
Croese
Louis Willem Hendrik
Bandoeng
Indonesië
06-07-1923
kantoorbediende
Deventer
1923
Wijnandts
Johanna
Djatinegara
Indonesië
20-12-1931
[niet vermeld]
Deventer
1931
Demmeni
Pierre
Madjalengka
Indonesië
01-07-1926
monteur
Amsterdam
1926
Droste
Gerda Anna Christina
Surabaya
Indonesië
03-11-1906
zonder
s-Gravenhage
1906
Gennep, van
Albert Justinus
Yogyakarta
Indonesië
25-08-1901
psycholoog
s-Gravenhage
1901
Leijssius
Florence Theodora
Sragi
Indonesië
10-11-1900
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1900
Korn
Victor Hugo
Piroe
Indonesië
23-04-1934
drukker
Groningen
1934
Körnmann
Leopold Benjamin
Boekittinggi
Indonesië
24-08-1934
magazijnbediende
Haarlem
1934
Lohr
Eddy
Bandoeng
Indonesië
19-07-1924
magazijnbediende
IJmuiden
1924
Manoch
Maartje Therese
Bandoeng
Indonesië
07-07-1928
[niet vermeld]
IJmuiden
1928
Masquelier
Leonora
Wonosari
Indonesië
27-07-1910
zonder
Deventer
1910
Berg, van den
Maria Magdalena
Yogyakarta
Indonesië
05-05-1890
zonder
Arnhem
1890
Portier
Arend Victor Hugo
Moenggoer
Indonesië
19-02-1898
zonder
Breda
1898
Pagina 15 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!