Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 360 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Kaihatu
Ferri Jacob
Djatinegara
Indonesië
22-01-1939
fabrieksarbeider
Groningen
1939
Kastanja
Sarah
Banjermasin
Indonesië
02-07-1947
leerling-verpleegster
Baarn
1947
Laisina
Jacob Hendrik
Gombong
Indonesië
25-05-1938
meubelmaker
Winterswijk
1938
Maringka
Gene Martin
Bogor
Indonesië
07-12-1950
zonder
Oisterwijk
1950
Maringka
Irnadi Arnan
Bogor
Indonesië
24-04-1953
zonder
Oisterwijk
1953
Matulessy
Zeth Johny
Semarang
Indonesië
28-05-1931
metaalbewerker
Joure
1931
Pinontoan
Abraham
Menado
Indonesië
05-06-1895
zonder
Tilburg
1895
Chaniago
Rita Sophiana Anoeli
Surabaya
Indonesië
02-03-1962
zonder
Meppel
1962
Tanamal
Ingrid Helene Mariana
Surabaya
Indonesië
08-09-1951
leerling-ziekenverzorgster
Amsterdam
1951
Telussa
Hermanus Eduard
Mahia
Indonesië
23-12-1927
kok
Amsterdam
1927
Voorneman
Frans Joseph
Sragen
Indonesië
13-08-1937
ambtenaar bij de P.T.T.
s-Gravenhage
1937
Wattimena
Mary Esther
Jakarta
Indonesië
25-09-1947
modinette
Apeldoorn
1947
Baoh
Godlief Christoffel
Kalabahi
Indonesië
24-09-1924
metaaldraaier
Enschede
1924
Kho
Gwan Siang
Djambi
Indonesië
08-03-1942
zonder
Nijmegen
1942
Oei
Constance Jolinda
Sorong
Indonesië
30-07-1953
zonder
Leidschendam
1953
Bokoewai
Lambertus Eduard
Doom
Indonesië
29-07-1959
zonder
Leidschendam
1959
Papilaja
Hermina Wilhelmina
Aboroe
Indonesië
04-06-1909
zonder
Arnhem
1909
Swart
Edward Rudolf
Bandoeng
Indonesië
29-03-1961
zonder
Hoogeveen
1961
Talahatu
Elisabeth Josina
Bandoeng
Indonesië
26-12-1943
kantoorbediende
Enschede
1943
Tan
Sing Bok
Ngawen
Indonesië
11-08-1933
zonder
Assen
1933
Tehupuring
Carolina
Merauke
Indonesië
19-09-1947
leerling-verpleegster
Utrecht
1947
Tio
Irma Jolanda
Jakarta
Indonesië
25-11-1947
leerling-verpleegster
Enschede
1947
Bacas
Erland Herco
Depok
Indonesië
04-04-1941
magazijnbediende
s-Gravenhage
1941
Bouwer
Karel
Poerworedjo
Indonesië
18-10-1928
fabrieksarbeider
Raalte
1928
Lilipaly
Wilhelmina Johanna
Ihamahoe
Indonesië
15-12-1899
zonder
s-Gravenhage
1899
Sapia
Maurits
Palembang
Indonesië
03-02-1947
schrijver A bij de
Provinciale Griffie van
Drenthe
Assen
1947
Sie
Giok Tien
Jakarta
Indonesië
14-12-1939
schrijver A bij het Min.
van Landbouw en Visserij
s-Gravenhage
1939
Wattimurij
Wijnand
Surabaya
Indonesië
18-08-1939
scheepsbediende
Breukelen
1939
Deug
Joyce Louise
Tjepoe
Indonesië
09-05-1945
kantoorbediende
Rotterdam
1945
Ferdinandus
Frans Marthinus Luther
Makassar
Indonesië
22-02-1936
draaier
Reuver
1936
Han
Giok Lian Nio
Surabaya
Indonesië
15-02-1934
ponstypiste
s-Gravenhage
1934
Hatuopar
Liesbeth
Pleihari
Indonesië
23-02-1950
Appingedam
1950
Kakiay
Roel Willy
Surabaya
Indonesië
10-04-1947
pijpbewerker
Amsterdam
1947
Kriegenbergh, von
Herman
Tandjoeng Pinang
Indonesië
24-05-1935
elektricien
Maastricht
1935
Louhenapessy
Eduard Anton
Ambon
Indonesië
04-11-1940
bankwerker-lasser
Breukelen
1940
Nuruwé
Dolfina
Bandoeng
Indonesië
03-03-1948
fabrieksarbeidster
Marum
1948
Bax
Gustaaf Alexander
Madioen
Indonesië
11-10-1937
schrijver
Rotterdam
1937
Bodenstaff
Jourd
Klaten
Indonesië
17-03-1929
magazijnbediende
Dordrecht
1929
Brugman
Anne Mathilde
Makassar
Indonesië
19-11-1911
zonder
Doesburg
1911
Loth
Albertine Beatrice
Bogor
Indonesië
30-08-1919
zonder
Amsterdam
1919
Marlisa
Reginald Robby Humphry
Surabaya
Indonesië
30-09-1937
bankwerker
s-Gravenhage
1937
Rhoe
Julia Jeannette
Makassar
Indonesië
17-07-1906
zonder
Sittard
1906
Spek, van der
George Ferdinand
Semarang
Indonesië
29-09-1943
leerling-automonteur
Utrecht
1943
Spek, van der
Willem Adriaan
Semarang
Indonesië
07-06-1940
leerling-automonteur
Utrecht
1940
Vries, de
Marius Abraham
Surabaya
Indonesië
08-09-1915
administrateur
Stein
1915
Westenberg
Cornelis
Jakarta
Indonesië
16-05-1919
zonder
Kerkrade
1919
Axt
Mary
Surabaya
Indonesië
14-12-1911
zonder
Breda
1911
Bergh, van den
Ferdinand Samuel Abraham
Jakarta
Indonesië
01-09-1940
lederbewerker
Meppel
1940
Biver
Justiene
Lawang
Indonesië
02-06-1942
zonder
Appingedam
1942
Foss
Catrinus Johannes
Surabaya
Indonesië
03-04-1904
vertegenwoordiger
Delfzijl
1904
Lauw
Johny
Djatinegara
Indonesië
20-12-1947
zonder
Dordrecht
1947
Goedhart
Eduard Jacques
Jakarta
Indonesië
03-08-1941
constructiebankwerker
Rotterdam
1941
Helvensteyn
Wanda Hendrika Johanna
Surabaya
Indonesië
13-01-1939
fabrieksarbeidster
Dordrecht
1939
Jong, de
Frederik Leonard Willem
Idi
Indonesië
15-02-1910
magazijnbediende
Leiden
1910
Keijner
Louis Edmond
Semarang
Indonesië
02-10-1928
kantoorbediende
Berg en Dal
1928
Kwakoe
Marines Willem
Jakarta
Indonesië
01-05-1940
fabrieksarbeider
Rhenen
1940
Schiff
Irene
Surabaya
Indonesië
24-11-1945
naaister
Schiedam
1945
Schlechter
Willem
Donggala
Indonesië
04-04-1915
zonder
Ulft
1915
Unglaub
Bernhard Wilhelm
Surabaya
Indonesië
21-06-1937
bankwerker
Dordrecht
1937
Wattiez
Bertha Jeanne Augustine
Boekittinggi
Indonesië
28-10-1890
Baarn
1890
Werbata
Frits
Madioen
Indonesië
20-03-1917
juridisch-adviseur
Amstelveen
1917
Beyschlag
Willy Rudolf Gerard
Tjideres
Indonesië
12-03-1940
bromfietsmonteur
Dordrecht
1940
Beyschlag
Zijlvia Margaretha
Tjideres
Indonesië
23-06-1941
fabrieksarbeidster
Dordrecht
1941
Gaedtgens
Walter
Surabaya
Indonesië
05-04-1937
boekhouder
Amsterdam
1937
Huldman
Johan
Boroboedoer
Indonesië
06-06-1921
handarbeider
Rheden
1921
Loupias
Elizabeth Louise
Bandoeng
Indonesië
05-10-1949
zonder
Boxmeer
1949
Mochtar
Agusmastofani
Malang
Indonesië
28-08-1948
zonder
Apeldoorn
1948
Mochtar
Rahajoe
Malang
Indonesië
28-06-1950
fabrieksarbeidster
Hoogeveen
1950
Mochtar
Lilih Ismia
Lawang
Indonesië
04-08-1955
zonder
Hoogeveen
1955
Pangemanann
Alphons Gerardus
Bandoeng
Indonesië
02-12-1943
magazijnbediende
Doetinchem
1943
Pangemanann
Henny Leonardus
Bandoeng
Indonesië
19-07-1945
bankwerker
Doetinchem
1945
Pangemanann
John Gerardus
Parigi
Indonesië
09-01-1912
meubelmaker
Doetinchem
1912
Pangemanann
Magdaléne Antoinette
Bandoeng
Indonesië
21-11-1946
fabrieksarbeider
Doetinchem
1946
Senduk
Christiaan Ronald
Surabaya
Indonesië
11-05-1940
montagearbeider
Drunen
1940
Tan
Wien Nio
Jakarta
Indonesië
20-01-1912
zonder
s-Gravenzande
1912
Hehuwat
Erich Walter
Madioen
Indonesië
09-03-1928
laborant
Weesp
1928
Jano
Kameri
Kakara
Indonesië
22-01-1927
fabrieksarbeider
Drachten
1927
Likumahwa
Marthinus
Itawaka
Indonesië
28-09-1914
archiefverzorger
Nijmegen
1914
Sahertian
Gustaaf
Tjilatjap
Indonesië
09-02-1932
magazijnbediende
Nijmegen
1932
Schouten
Hendrik Christoffel
Koepang
Indonesië
11-11-1918
handarbeider
Maastricht
1918
Tehupuring
Hendrik Karel
Surabaya
Indonesië
10-07-1935
constructiebankwerker
Assen
1935
Tjan
Keng Hoa Nio alias
Eugenie Irene
Benkoelen
Indonesië
26-11-1932
correspondente
s-Gravenhage
1932
Aronds
Rudolf Gerard
Bandoeng
Indonesië
06-03-1944
leerling-constructiebankwerker
Rotterdam
1944
Blogg
Maria Magda Joyce
Semarang
Indonesië
04-04-1944
modinette
Amsterdam
1944
Bromm
Liesbeth
Bogor
Indonesië
02-02-1939
hulp in de huishouding
Fellbach (Duitsland)
1939
Duijshart
Ernst
Padang-Pandjang
Indonesië
05-03-1945
zonder
Heeswijk
1945
Egter van Wissekerke
Johanna Cornelia Rasmine
Yogyakarta
Indonesië
18-08-1929
analiste
s-Gravenhage
1929
Oomens
Cornelis Petrus
Jakarta
Indonesië
25-09-1941
zonder
Deventer
1941
Rambelje, de la
Paulus Eduard
Jakarta
Indonesië
23-10-1941
fabrieksarbeider
Maastricht
1941
Schultze
Donald
Cheribon
Indonesië
03-04-1904
schrijfmachinemonteur
Leiden
1904
Straube
Leonard
Asembagoes
Indonesië
14-04-1890
zonder
Wageningen
1890
Westerlink
Adriaan
Bondowoso
Indonesië
30-12-1934
bobineur
Overveen
1934
Willemsen
George
Jakarta
Indonesië
06-09-1937
bankwerker
Almelo
1937
Ello
Franklin
Samarinda
Indonesië
02-10-1949
Hardegarijp
1949
Metekohy
Ronald Rudolf
Jakarta
Indonesië
06-01-1948
Amsterdam
1948
Nelwan
Filip Charles
Jakarta
Indonesië
22-03-1933
Amsterdam
1933
Pelupessij
Pieter Jaconias
Semarang
Indonesië
06-02-1951
Assen
1951
Picasouw
Rudolf Benjamin
Merauke
Indonesië
24-04-1959
Vlissingen
1959
Soselisa
John
Bandoeng
Indonesië
14-10-1947
Amsterdam
1947
Thamrin
Hendry Soerjanto
Bandoeng
Indonesië
02-08-1957
Leeuwarden
1957
Pagina 360 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!