Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 351 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Pattiwael
Hendrik Louis Benny
Balikpapan
Indonesië
25-12-1931
Amsterdam
1931
Rodrigues
Bartje Louis
Jakarta
Indonesië
23-04-1947
Amsterdam
1947
Sopacua
Joris Jan
Nolloth
Indonesië
06-07-1948
Geleen
1948
Tauran
Johannes Charles
Malang
Indonesië
10-02-1936
Farmsum
1936
Thio
Tjong Yan
Malang
Indonesië
17-02-1946
Heerlen
1946
Thung
Po Tjoan
Soekaboemi
Indonesië
27-07-1944
Delft
1944
Dias
Don Ricardo Andre
Jakarta
Indonesië
28-05-1950
Amsterdam
1950
Lahallo
Johny Petrus
Jakarta
Indonesië
31-12-1946
Gennep
1946
Maätoke
Jeremias
Den Passar
Indonesië
18-04-1947
Oosterwolde
1947
Matahelumual
Jet Engeliene Salomie
Surabaya
Indonesië
06-09-1949
Amsterdam
1949
Philippus
Leonard Frederik
Alexander
Banda Neira
Indonesië
22-10-1903
Haarlem
1903
Serhalawan
Jan
Ambon
Indonesië
28-01-1929
Vaassen
1929
Tahapary
Herman
Tandjong Pinang
Indonesië
08-10-1940
Nijmegen
1940
Taihuttu
Naomi
Hoelalioe
Indonesië
23-04-1900
Barneveld
1900
Talanne
Ulsevinna
Bali
Indonesië
10-12-1946
Eerbeek
1946
Vanlerbergh
Aletta Frederika
Bandoeng
Indonesië
16-06-1940
Amersfoort
1940
Bertels
Johannes Olaf
Jakarta
Indonesië
24-05-1933
s-Gravenhage
1933
Hitalessij
Christiaan
Malang
Indonesië
14-12-1934
Oudenhoorn
1934
Lie
Richard Johan
Bandoeng
Indonesië
08-12-1953
Heemskerk
1953
Lie
Edwin Jozef
Bandoeng
Indonesië
17-10-1958
Heemskerk
1958
Lie
Zinnia Ivonne
Bandoeng
Indonesië
27-03-1960
Heemskerk
1960
Maatita
Batsela
Pladjoe
Indonesië
11-09-1947
Oosterwolde
1947
Nussij
Elselina Daulina
Garoet
Indonesië
26-12-1949
Bovensmilde
1949
Pelupessy
Pieter Jozef
Jakarta
Indonesië
25-09-1938
Amsterdam
1938
Rawan
Albert
Pekelongan
Indonesië
10-04-1935
Farmsum
1935
Rering
Hadirana
Makassar
Indonesië
11-05-1950
Vaassen
1950
Tjoa
Bernardus Antonius Maria
Djatinegara
Indonesië
11-10-1932
Vlaardingen
1932
Wattimena
Robby
Waingapoe
Indonesië
25-11-1940
Ede
1940
Gang
Ragil
Balikpapan
Indonesië
19-03-1956
Rijswijk
1956
Noija
Eliab
Makassar
Indonesië
13-07-1950
Vaassen
1950
Satriasaputra
Budi
Bandoeng
Indonesië
12-07-1957
IJselstein
1957
Seleky
Johannos
Semarang
Indonesië
31-08-1950
Amsterdam
1950
Tomasouw
Edward Paulus
Bandoeng
Indonesië
19-11-1956
Arnhem
1956
Kho
Jan Po
Jakarta
Indonesië
28-09-1938
zonder
Leiden
1938
Kommer
Eduard Heinrich Eugène
Frans
Yogyakarta
Indonesië
07-06-1904
kantoorbediende
Nijkerk
1904
Latuheru
Elisabeth
Magelang
Indonesië
01-08-1910
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1910
Lim
Kit Ham
Medan
Indonesië
15-02-1934
student-assistent
Leiden
1934
Ong
Eduard Philip
Makassar
Indonesië
17-04-1934
expeditiebediende
Amsterdam
1934
Sie
Henkie
Malang
Indonesië
18-08-1945
meet- en regeltechnicus
Hoogezand
1945
Tan
Koen Han
Tegal
Indonesië
28-01-1939
apothekersassistent
s-Gravenhage
1939
Tjoa
Hien Gwan
Surabaya
Indonesië
12-10-1935
vliegtuigbouwkundig
ingenieur
Amstelveen
1935
Tjoa
Siong Giok Nio
Surabaya
Indonesië
03-12-1943
zonder
s-Gravenhage
1943
Umboh
Jozef Julius
Teteij
Indonesië
18-08-1882
zonder
s-Gravenhage
1882
Wensen
Adriaan Jonathan
Jakarta
Indonesië
28-08-1933
varensgezel
Diepenveen
1933
Alexander
Martin Eduard Hendrik
Jakarta
Indonesië
08-03-1925
machinebankwerker
Utrecht
1925
Crooy
Dominggoes Jozef
Tjimahi
Indonesië
09-12-1911
kantoorbediende
Amsterdam
1911
Foks
Frederik Johannes
Tjimahi
Indonesië
22-01-1916
zonder
Boxtel
1916
Haar, ter
Flores Hendrikus
Jakarta
Indonesië
23-09-1940
leerling-metaaldraaier
Rotterdam
1940
Koppe
James Ronald
Medan
Indonesië
21-09-1947
zonder
Amsterdam
1947
Meijer
Alexander Ferdinand
Adriaan
Wotsogo
Indonesië
27-09-1912
magazijnbediende
Oosterbeek
1912
Oppatja
Winny
Magelang
Indonesië
22-03-1924
fabrieksarbeidster
Groesbeek
1924
Queijsen
Alphons Charles
Ponorogo
Indonesië
31-12-1924
magazijnbediende
Amsterdam
1924
Vendt, de
Alexander Frederik
Klaten
Indonesië
14-08-1915
elektromonteur
Leiden
1915
Wettstein
Annette
Bandoeng
Indonesië
11-09-1938
zonder
Leersum
1938
Wettstein
Lieselotte
Ngawi
Indonesië
03-02-1935
leerling-verpleegster
s-Gravenhage
1935
Worm, van den
Ruddy
Bandoeng
Indonesië
05-03-1938
electricien
Amsterdam
1938
Bervoets
Catharina Anna Johanna
Bogor
Indonesië
27-03-1910
zonder
s-Gravenhage
1910
Gayet
Felix Louis
Wonosobo
Indonesië
18-11-1909
fabrieksarbeider
Bennekom
1909
Huitink
Hendrika Geetruida
Magelang
Indonesië
20-11-1941
kantoorbediende
Breda
1941
Knoester
Cornelis Franciscus
Yogyakarta
Indonesië
19-05-1940
zonder
Velp
1940
Mekern
Albertine Bertha Cornelia
Ambarawa
Indonesië
22-11-1910
steno-typiste
Apeldoorn
1910
Mekern
Maudy Jutka
Semarang
Indonesië
04-03-1943
verpleeghulp
Apeldoorn
1943
Mess Lapré
Arthur
Bogor
Indonesië
25-08-1913
fabrieksarbeider
Oosterbeek
1913
Muller
Frank Joffer
Makassar
Indonesië
16-03-1916
kantoorbediende
Zwijndrecht
1916
Passage
Jozef Marinus
Tjiandjoer
Indonesië
13-08-1908
fabrieksarbeider
Veghel
1908
Sol
Maurits Frederek
Jakarta
Indonesië
24-12-1942
constructiebankwerker
Schoonhoven
1942
Wolff
Oscar Oltke
Toenggoel-Tarik
Indonesië
26-02-1897
zonder
Leiden
1897
Wolff
Victor Frederik
Ngandjoek
Indonesië
16-11-1904
zonder
s-Gravenhage
1904
Ahrens
Alexander Frederik Johan
Jakarta
Indonesië
17-10-1923
kantoorbediende
Amsterdam
1923
Bos
Jan
Semarang
Indonesië
08-01-1926
leerlnig-koeltechniker
Oosterhout
1926
Brückner
Yvonne Deciré
Probolinggo
Indonesië
01-04-1937
kantoorbediende
s-Gravenhage
1937
Coers
Cornelia Beatrix
Salatiga
Indonesië
28-04-1939
kantoorbediende
Amsterdam
1939
Flissinger
Frederik Johannes
Surabaya
Indonesië
26-08-1940
verpakker
Volkel
1940
Lammerding
Rudolf Louis
Klaten
Indonesië
28-01-1935
metaalarbeider
Geleen
1935
Maphar
Anton Cornelis
Jakarta
Indonesië
08-01-1915
kantoorbediende
Arnhem
1915
Mouthaan
Willy
Yogyakarta
Indonesië
07-03-1915
mijnwerker
Geleen
1915
Prud'homme de Lodder
Elvire
Surabaya
Indonesië
15-06-1948
zonder
Heemskerk
1948
Prud'homme de Lodder
Louis Eduard
Jakarta
Indonesië
13-05-1947
zonder
Heemskerk
1947
Prud'homme de Lodder
Rory Robert
Surabaya
Indonesië
10-11-1949
zonder
Heemskerk
1949
Rambelje, de la
Gideon Joost Willem
Jakarta
Indonesië
30-08-1940
fabrieksarbeider
Maastricht
1940
Scheemering Reelfs
Emile Christiaan
Madioen
Indonesië
19-08-1892
zonder
Leersum
1892
Schmitt
Wouter Alexander
Soerakarta
Indonesië
10-07-1942
kantoorbediende
Roosendaal en Nispen
1942
Schmitz
Alexander
Bogor
Indonesië
22-01-1942
schildersknecht
Bunnik
1942
Veldhuyzen
Johnny
Surabaya
Indonesië
05-10-1945
zonder
Emmen
1945
Boogaard
Leopold George
Yogyakarta
Indonesië
19-11-1934
constructie-bankwerker
Enschede
1934
Bok
Jan Willem
Surabaya
Indonesië
01-04-1943
reserve-wachtmeester bij
de Kon. Landmacht
Zeist
1943
Eweg
Johann Fredrik Lodewijk
Sariredja
Indonesië
15-12-1900
zonder
Bennekom
1900
Frieser
Jopie Bernard Jan Hompes
Medan
Indonesië
13-10-1907
fabrieksarbeider
Deventer
1907
Groenewald
Jan
Bogor
Indonesië
04-03-1936
perser
Borne
1936
Grijs, de
Rudiono Antonius
Soekaboemi
Indonesië
12-08-1943
magazijnbediende
s-Gravenhage
1943
Hicks
Johny Eduard
Bandoeng
Indonesië
09-11-1946
zonder
Zwolle
1946
Pagalotty
Kaatje
Wlingi
Indonesië
29-05-1925
naaister
Oosterbeek
1925
Rüpp
Eugene
Jakarta
Indonesië
16-08-1939
employé III bij de
P.T.T.
Rijswijk
1939
Saffrie
Robby
Lawang
Indonesië
15-08-1942
automonteur
s-Hertogenbosch
1942
Schumann
Elisabeth
Semarang
Indonesië
26-11-1891
zonder
Almelo
1891
Antes
Gerardus Johannes
Amoerang
Indonesië
04-03-1919
machinebankwerker
Gorinchem
1919
Apon
Jan
Madioen
Indonesië
10-10-1909
zonder
Geleen
1909
Apon
Paul Emile
Tegal
Indonesië
17-09-1943
zonder
Geleen
1943
Duyne, van
Ronald
Kalianget
Indonesië
08-04-1935
monteur
Apeldoorn
1935
Ende, van den
Hendrik Petrus
Jakarta
Indonesië
29-09-1909
monteur
Rheden
1909
Pagina 351 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!