Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 357 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Bëhn
Leola Glorinda
Semarang
Indonesië
15-09-1954
Hasselt
1954
Brodie
Eduard Pieter Barend
Kediri
Indonesië
02-11-1944
monteur
Bergen op Zoom
1944
Croix, de la
Benjamin
Magelang
Indonesië
12-02-1937
zonder
Sittard
1937
Ellert
Marie
Grabak
Indonesië
22-09-1925
hulp in de huishouding
Schiedam
1925
Hielekert
Jean Louis Emile
Djombang
Indonesië
18-04-1902
zonder
Breda
1902
Kelfkens
Diana Theodora Charlotte
Bandoeng
Indonesië
28-11-1946
laborante
Soesterberg
1946
Vries, de
Jan Douwe
Jakarta
Indonesië
07-12-1926
lasser
Akkerwoude
1926
Boevère, de
Robert Marcelle
Bandoeng
Indonesië
05-10-1944
automonteur
Groningen
1944
Dijk, van
Jeanne Hetty
Pagar Alam
Indonesië
05-01-1938
kantoorbediende
Deventer
1938
Hitzler
Christiaan
Semarang
Indonesië
08-07-1940
onderhoudsmonteur
Velp
1940
Joenoes
Johan Calvijn
Ambon
Indonesië
04-07-1924
kantoorbediende
Zwijndrecht
1924
Jonathans
Pieter Frederik
Depok
Indonesië
18-10-1923
technisch ambtenaar bij
de Min. van Defensie
s-Gravenhage
1923
Kwee
Manri
Madioen
Indonesië
08-06-1945
zonder
Losser
1945
Luhulima
Magdalena Martha
Saparoea
Indonesië
26-03-1944
kantoorbediende
Culemborg
1944
Noya
Johan Ephraim Petrus
Jakarta
Indonesië
01-07-1918
gemeenteambtenaar
Bergen op Zoom
1918
Rijken
Eugenius
Jakarta
Indonesië
28-08-1943
kantoorbediende
Amsterdam
1943
Rijken
Maximiliaan
Tapanoeli
Indonesië
26-11-1909
zonder
Waalwijk
1909
Taberima
Jacob Ferdinand
Booy
Indonesië
09-09-1937
constructietekenaar
Culemborg
1937
Tomasouw
Hilda Hildegonde
Jakarta
Indonesië
28-10-1948
zonder
Schijndel
1948
Tomasouw
Wally Anton
Djatinegara
Indonesië
29-03-1950
zonder
Schijndel
1950
Tomasouw
Leopold George
Djatinegara
Indonesië
07-04-1953
zonder
Schijndel
1953
Tomasouw
Jenny Petronella
Djatinegara
Indonesië
24-05-1955
zonder
Schijndel
1955
Versluys
Gerardus Leon Louis
Jakarta
Indonesië
11-01-1911
instrumentmaker
Soesterberg
1911
Yap
Jimmy
Jakarta
Indonesië
20-07-1947
zonder
Roosendaal en Nispen
1947
Yap
Sam Tjia (Ferry)
Salatiga
Indonesië
23-12-1949
zonder
Roosendaal en Nispen
1949
Yap
Tjoan Nio (Sylvia)
Jakarta
Indonesië
05-02-1955
zonder
Roosendaal en Nispen
1955
Gouw
Hsuan Jing
Jakarta
Indonesië
21-06-1944
zonder
Amsterdam
1944
Hanoch
Augustine Mariana
Batoeradja
Indonesië
21-02-1929
zonder
Utrecht
1929
Hanoch
Eugéne Paul
Surabaya
Indonesië
16-04-1939
monteur
Apeldoorn
1939
Hanoch
Fransisca Christina
Surabaya
Indonesië
24-05-1942
typiste
Apeldoorn
1942
Hanoch
Javet Benjamin
Klakah
Indonesië
29-11-1937
fabrieksarbeider
Apeldoorn
1937
Hanoch
Mary Hedwig
Klakah
Indonesië
18-03-1932
zonder
Apeldoorn
1932
Hanoch
Rudy
Surabaya
Indonesië
29-03-1930
zonder
Apeldoorn
1930
Hanoch
Ulrich Ronald
Klakah
Indonesië
11-06-1934
monteur
Apeldoorn
1934
Kreisig
Eric Peter
Jakarta
Indonesië
17-12-1947
elektromonteur
Hoogvliet
1947
Lantang
Frederik Max
Medan
Indonesië
05-05-1922
bankemployé
Haarlem
1922
Sie
John Larry
Ngoro
Indonesië
11-09-1949
zonder
Haarlem
1949
Manopo
Emile Theodoor
Wlingi
Indonesië
07-08-1916
bankwerker
Doesburg
1916
Pinontoan
Cathrina
Jakarta
Indonesië
23-08-1941
zonder
Zutphen
1941
Bacas
Charles Marinus
Depok
Indonesië
25-06-1928
arbeider
Helmond
1928
Frederik
Alexander Harold
Yogyakarta
Indonesië
18-04-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Handenhove, van
Ruth
Bandoeng
Indonesië
04-09-1939
zonder
Lixhe (België)
1939
Liem
Kong Seng
Surabaya
Indonesië
16-12-1936
arts
Utrecht
1936
Loppies
George Alexander
Bandoeng
Indonesië
21-02-1920
machinebankwerker
Amsterdam
1920
Loppies
Ronald Edwin
Jakarta
Indonesië
20-04-1947
bode
Amsterdam
1947
Loupatty
Martha Emma Juliana
Magelang
Indonesië
10-05-1921
verpleegster
Woerden
1921
Nangkah
Kenneth
Makasser
Indonesië
31-08-1943
machinist bij de kleine
handelsvaart
Vlissingen
1943
Noya
Jan Eduard David
Singkawang
Indonesië
16-09-1923
kantoorbediende
Amsterdam
1923
Panajutopulos
Irene Eunice
Surabaya
Indonesië
21-08-1943
fabrieksarbeider
s-Hertogenbosch
1943
Panajutopulos
Leonides Frederik
Surabaya
Indonesië
21-04-1942
machinedrijver
s-Hertogenbosch
1942
Telehala
Johan Willem Petrus
Jakarta
Indonesië
08-10-1946
zonder
Zutphen
1946
Telehala
Masarijk
Jakarta
Indonesië
04-06-1922
zonder
Zutphen
1922
Tomasouw
Tommy
Malang
Indonesië
06-11-1945
zonder
Delft
1945
Bender
George Ludwig
Surabaya
Indonesië
09-10-1944
magazijnbediende
Maastricht
1944
Nahumury
Jacob
Ambon
Indonesië
26-08-1930
mijnwerker
Brunssum
1930
Patty
Juliaan Akdamina
Surabaya
Indonesië
24-06-1947
zonder
Amsterdam
1947
Sahalessi
Dominggoes Victor
Tebing Tinggi
Indonesië
24-08-1924
metaalbewerker
Tilburg
1924
Schaper der Alderwereldt
van Sint John
Rudolf Rudge
Jakarta
Indonesië
27-08-1940
fabrieksarbeider
Amsterdam
1940
Tigele
Cornelis
Kakara
Indonesië
04-03-1919
handarbeider
Breda
1919
Tjan
Gien Nio (Eugenie)
Bandoeng
Indonesië
18-12-1950
zonder
Leeuwarden
1950
Tjan
Swan Nio (Valderez)
Bandoeng
Indonesië
17-12-1952
zonder
Leeuwarden
1952
Tjan
Ho Gie (Humphry)
Bandoeng
Indonesië
09-01-1947
montagewerker
Leeuwarden
1947
Zacharias
Albertina Victoria
Jakarta
Indonesië
30-09-1943
leerling-verpleegster
Rotterdam
1943
Zacharias
Yolanda Christina
Jakarta
Indonesië
21-02-1948
zonder
Rotterdam
1948
Zacharias
Winifred Vivia
Jakarta
Indonesië
16-01-1947
leerling-verpleegster
Schiedam
1947
Leeuw, de
Willem Frederik
Menado
Indonesië
13-03-1915
zonder
s-Gravenhage
1915
Bernard
Bernardino
Yogyakarta
Indonesië
08-12-1919
opzichter
Rotterdam
1919
Gerrits
Karel Christoffel
Lateri
Indonesië
03-05-1907
fabrieksarbeider
Gennep
1907
Kountul
Josephus Alexander
Medan
Indonesië
05-05-1919
kantoorbediende
Amsterdam
1919
Manuputty
Ruloff Simon Alexander
Toeal
Indonesië
22-06-1926
kunstschilder-graficus
Groningen
1926
Petrus
William Bertram
Sawah Loento
Indonesië
07-02-1915
meteoroloog
Geleen
1915
Saliha
Charles Ruddy
Malang
Indonesië
24-06-1935
tekenaar
Apeldoorn
1935
Saliha
Elsje Elisabeth Hendrina
Catharina
Bandoeng
Indonesië
28-01-1939
naaister
Apeldoorn
1939
Saliha
Evert Bennie Paul
Bandoeng
Indonesië
29-05-1932
korporaal-machinist bij
de Kon. Marine
Den Helder
1932
Saliha
Henkie Johnnie
Malang
Indonesië
28-04-1937
machinebankwerker
Apeldoorn
1937
Saliha
Jacobus William
Bandoeng
Indonesië
26-12-1933
sergeant bij de Kon.
Luchtmacht
Woensdrecht
1933
Swieten, van
Dirk Pieter / Dirk Pieter
Hendrik / Pieter Hendrik
Magelang
Indonesië
31-12-1900
kantoorbediende
Roosendaal en Nispen
1900
Tangkau
Rainer Wilfred
Jakarta
Indonesië
20-12-1925
leerling-bankwerker
Valkenburg-Houthem
1925
Wild
Johan Alphons
Bandoeng
Indonesië
09-06-1915
boekhouder
Amsterdam
1915
Auw
Hong Loan
Bandoeng
Indonesië
01-08-1944
Nijmegen
1944
Biët
Sophia Albertina
Ransiki
Indonesië
19-05-1963
Dordrecht
1963
Lilipaly
Marietje
Koepang
Indonesië
29-03-1948
Maastricht
1948
Lou
Tjing Nang Julianus
Lasahata
Indonesië
31-07-1944
Utrecht
1944
Matatula
Frans
Larantoeka
Indonesië
03-11-1924
Lunteren
1924
Maijaut
Benselina Johanna
Bandoeng
Indonesië
17-06-1948
Maastricht
1948
Mayer
Sandra Sarinah
Makassar
Indonesië
21-10-1953
Papendrecht
1953
Room, van
Anthony Alexander
Jakarta
Indonesië
22-03-1950
Eindhoven
1950
Sinaij
Augustina
Makassar
Indonesië
02-08-1950
Doesburg
1950
Siwalette
Hermiena
Koetaradja
Indonesië
06-12-1938
Moordrecht
1938
Tupanwaël
Abraham
Padang
Indonesië
25-04-1932
Doesburg
1932
Turangan
Johannes Roland
Jakarta
Indonesië
05-09-1946
Epe
1946
Hanssen
Maurits Pieter
Jakarta
Indonesië
26-01-1950
Veghel
1950
Klavert
Ferdinand Maurits
Bandoeng
Indonesië
28-05-1926
Eindhoven
1926
Klavert
Max Eduard
Djatinegara
Indonesië
19-12-1930
Eindhoven
1930
Lie
Mu Nic
Medan
Indonesië
05-03-1953
Driebergen-Rijsenburg
1953
Liem
Wie Giok
Makassar
Indonesië
04-12-1938
Groningen
1938
Matahelumual
Augustinus
Medan
Indonesië
18-07-1908
Moordrecht
1908
Mual
Rosina
Raba
Indonesië
16-01-1949
Leerdam
1949
Pattinaja
Jimmy Augustinus
Bandoeng
Indonesië
10-02-1949
Geleen
1949
Sadeleer, de
Peter Gerard
Djatinegara
Indonesië
18-01-1948
Handel
1948
Pagina 357 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!