Naturalisaties & Gelijkstellingen     Uitgebreid zoeken

Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
Voornamen
Geb.jaar
37001 records gevonden  (Totaal records: 37001)
records per pagina
Pagina 3 van 371
Achternaam   Voornamen   Geb.plaats   Geb.land   Geb.datum   Beroep   Woonplaats   Opmerkingen   Geb.jaar  
HendrikszAlbert JohanDjatinegaraIndonesië09-06-1913stafemployé bij een
handelsonderneming
Surabaya (O. Java) 1913
NanlohyPieter JohanKotaradjaIndonesië23-04-1907zonderBandoeng 1907
Ravallet, deRené FrançoisBloraIndonesië17-03-1913werktuigkundig opzichterLoa Kulu (Indonesië) 1913
RimperWillyDjatinegaraIndonesië23-02-1916employé bij een
luchtvaartmaatschappij
Jakarta 1916
StreiffFrederika JacobaBanjoemasIndonesië15-02-1906adminstrateurJakarta 1906
Worm, van denLodewijk EmanuelDepokIndonesië21-02-1907hoofdwerktuigkundigeSurabaya (O. Java) 1907
BacasMarinus NicodemensJakartaIndonesië25-02-1907fabrieksarbeiders-Gravenhage 1907
DeclercqJuliusToeloengagoengIndonesië04-09-1921sergeant bij de Kon.
Luchtmacht
Enschede 1921
GuttenberghHenricusTjepoeIndonesië01-01-1922kantoorbediendeAmsterdam 1922
Kate, tenRahajoeMalangIndonesië04-07-1929verpleegsters-Gravenhage 1929
MamaghePaulBatubulan-SeanIndonesië09-08-1929matroosBoskoop 1929
PesoelimaCornelis Barend JosiasJakartaIndonesië07-10-1925sergeant-schrijver Kon.
Marine
Rotterdam 1925
PetersMackertich Wilfred
Christiaan
SurabayaIndonesië09-08-1917werkzaam bij een
oliemaatschappij
s-Gravenhage 1917
RühülessinJacob MatheusSaparoeaIndonesië08-08-1888zonders-Gravenhage 1888
RühülessinRudy IvonSurabayaIndonesië22-05-1920sergeant bij de Kon.
Landmacht
s-Gravenhage 1920
SamsonFrederik EduardPadangIndonesië01-03-1903scharnierfraiserVeenendaal 1903
SouisaClara Salomina HelenaMadioenIndonesië22-10-1894zonderAmsterdam 1894
TiendasTertius AndriesCheribonIndonesië09-11-1927korporaal Kon. LandmachtHattem 1927
AipassaJohannaSaparoeaIndonesië25-04-1917schrijfster bij de Dienst
der Intendance van de
Koninklijke Landmacht
Amsterdam 1917
BroekHendrikSidoardjo-KetapangIndonesië09-10-1933machinebankwerkerBussum 1933
HanochJan ChristiaanBanda NeiraIndonesië27-06-1905kantoorbediendeAmsterdam 1905
HanochJoyce Eleonora LouiseSurabayaIndonesië24-05-1935typisteAmsterdam 1935
HeremanFrederikParakanIndonesië23-02-1909magazijnbeheerderSliedrecht 1909
HukaAbraham BarendOmaIndonesië21-07-1902kelners-Gravenhage 1902
HukomFrederikus GerardusMakassarIndonesië28-09-1915sergeant bij de Kon.
Landmacht
s-Gravenhage 1915
LiedermooyChristiaanSerangIndonesië10-02-1924fabrieksarbeider
gemeente-energiebedrijf
Rotterdam 1924
MahlerWilhelmBagoeIndonesië02-11-1927matroos 1e klasse Kon.
Marine
Den Helder 1927
ManuputyRichardSurabayaIndonesië08-12-1924scheepswerktuigkundigeAmsterdam 1924
MarlisaEfraim EduardAmbonIndonesië24-03-1887badmeesterGoor 1887
PattyThomas JefthaSaparoeaIndonesië03-09-1904magazijnknechts-Gravenhage 1904
CorneilleJosé Albert RatulangieBandoengIndonesië26-06-1920wetenschappelijk
ambtenaar
Amsterdam 1920
Sera, deFridaLahatIndonesië11-11-1930verpleegsters-Gravenhage 1930
ClaaseMaria JosephineSurabayaIndonesië16-12-1933typisteAmsterdam 1933
ClaaseVera ElisabethMadjalengkaIndonesië14-03-1932typisteJakarta 1932
ColletGerrit Louis CornelisMeester CornelisIndonesië22-01-1925monteurJakarta 1925
DemankoeElfe René ArieBandoengIndonesië12-06-1913employé bij een
Petroleum Maatschappij
Santos (Brazilië) 1913
EwegBeatrixJakartaIndonesië16-12-1932steno-typisteJakarta 1932
GallasVera OlgaBloraIndonesië28-02-1923bankemployéJakarta 1923
GallasWilhelmus MarinusGriseeIndonesië14-03-1919hoofdboekhouder bij een
agentschap van de
Nationale Handelsbank
N.V.
Surabaya (O. Java) 1919
HelwigCorneliaBandoengIndonesië28-03-1936zonderBandoeng 1936
HelwigJohanna MariaBandoengIndonesië16-11-1934fröbelonderwijzeresBandoeng 1934
HelwigKarelBatangIndonesië18-05-1899venduhouderBandoeng 1899
MayesLouis FrederikKediriIndonesië29-03-1918machinist
elektriciteitsmaatschappij
Surabaya (O. Java) 1918
SchefferAlexKediriIndonesië03-05-1921mijnbouwkundig
hoofdopzichter
Bunnik 1921
SupitGustaaf Hendrik CornelisBonthainIndonesië01-10-1925employé bij de N.V. de
Bataafsche Petroleum
Maatschappij
Jakarta 1925
VeenstraCobusMalangIndonesië03-06-1923boekhouder bij een
spaarbank
Bandoeng 1923
Wit, deEngeline GordinaSurabayaIndonesië05-07-1926kantoorbediendeSurabaya (O. Java) 1926
JockinEdwardSemarangIndonesië13-09-1930televisie-monteurRotterdam 1930
CallewaertCharles ArthurJakartaIndonesië28-09-1928hulp-koperslagerSchiedam 1928
DiederichReinhardtLamonganIndonesië27-01-1911fabrieksarbeiderStaphorst 1911
FerdinandusSelfisina JohannaAmbonIndonesië24-11-1930typisteVoorschoten 1930
Grave, deWillemMakassarIndonesië11-10-1899arbeider op een
scheepswerf
s-Gravenhage 1899
HitipeuwJohanDjatinegaraIndonesië23-06-1928kantoorbediendeSchiedam 1928
KhoYam OhYogyakartaIndonesië23-03-1920wetenschappelijk
ambtenaar
Wageningen 1920
KismanEddieDjatinegaraIndonesië08-03-1922illistratorDoetinchem 1922
ManuhutuKarel Johannes MichelPiruIndonesië01-06-1928leerling-verplegerMedemblik 1928
MarteauFerdinand LouisJakartaIndonesië14-05-1932fabrieksarbeiderHaskerland 1932
MottaJohannesBandoengIndonesië18-03-1933matroos 1e klasse Kon.
Marine
Den Helder 1933
NoyaThomas AmusAmbonIndonesië17-03-1919stoker op de grote vaarts-Gravenhage 1919
PelasulaDominggusAtjehIndonesië01-04-1927fabrieksarbeiderHilversum 1927
RoentoeweneHendrikKakaskassenIndonesië08-08-1899kokAmsterdam 1899
SoeparmanJoannesMakassarIndonesië15-12-1900indrager bij een
glasfabriek
Rotterdam 1900
SoeparmanSaeman JohannisMalangIndonesië15-09-1934machinebankwerkerRotterdam 1934
TanamalAndries Evert ThoniesMagelangIndonesië10-07-1912opperwachtmeester-instructeur
Kon. Landmacht
Amsterdam 1912
WasiaJermiasBanjermasinIndonesië01-10-1934fabrieksarbeiderOoststellingwerf 1934
WasiaMatheisWasia op CeramIndonesië05-07-1907fabrieksarbeiderOoststellingwerf 1907
DoevePieterMagelangIndonesië14-06-1875zonders-Gravenhage 1875
ThörigKarel AlexanderBanjoewangiIndonesië12-01-1926employé van een
oliemaatschappij
Santos (Brazilië) 1926
AkiharyDominggusMalangIndonesië26-03-1933plaatwerkerVlaardingen 1933
BatalonaArmand HoracioJakartaIndonesië19-01-1931tekenaar-constructeurAmsterdam 1931
GasperszJohannes Gustaaf LaurensSurabayaIndonesië20-12-1933kantoorbediendes-Gravenhage 1933
IgelPeterPekalonganIndonesië18-08-1933zonderAmsterdam 1933
JohannesGeorge AdriaanCheribonIndonesië16-04-1914magazijnbediendeDordrecht 1914
JonathansJan JacobDepokIndonesië14-06-1930assistent-accountantAmsterdam 1930
KeppijPetrus JohannesBondowosoIndonesië24-01-1930monteurAmsterdam 1930
LatuhihinMaxBanda NeiraIndonesië16-05-1933monteurAmsterdam 1933
PormesDaniëlSeroeaIndonesië19-06-1918matroos 1e klasse Kon.
Marine
Den Helder 1918
RugebregtMontano RicardoPontianakIndonesië06-06-1934elektro-monteurs-Gravenhage 1934
SamsonPhilip Izaac AbrahamAmbonIndonesië25-05-1928matroos 1e klasse Kon.
Marine
Den Helder 1928
StuffertzKarelPadangIndonesië26-02-1925soldaat 1e klasse Kon.
Landmacht
Amsterdam 1925
SyaranamualWillemOhyalIndonesië14-09-1929zeemanMiddelburg 1929
TioHwie KhingKebonagoengIndonesië11-08-1933kantoorbediendeAmsterdam 1933
ClosierEduard CornelisAmbarawaIndonesië02-03-1889zonders-Gravenhage 1889
Engers, vanPieno CarolusSurabayaIndonesië28-09-1914zonderRenkum 1914
HanSiok NioCheribonIndonesië29-09-1921apothekersassistentes-Gravenhage 1921
AndriesJames CornelisMakassarIndonesië24-01-1924wetenschappelijk
assistent
s-Gravenhage 1924
EmmertFrederich Wilhelm CarlSawah LoentoIndonesië05-08-1927korporaal der 1e klass
Kon. Landmacht
Utrecht 1927
GirothGeorgeTondanoIndonesië06-04-1904kantoorbediendeVoorburg 1904
GoetjaerPhilip Richard MarinusAmbonIndonesië15-06-1909zonderGorinchem 1909
Jager, deWouter GerardMalangIndonesië31-08-1935fabrieksarbeiderMaastricht 1935
LatuhihinCharlesLatoehalatIndonesië11-01-1910militair werkmanLeiden 1910
LaurensWandaMasingIndonesië15-11-1936assistent-kleuterleidsters-Gravenhage 1936
NasoetionMachranPadangIndonesië05-10-1917kantoorbediendeAmsterdam 1917
RompiesAnnie Nelly HenriëtteTaroenaIndonesië19-08-1910kantoorbediendeAmsterdam 1910
SamsonJacoba JulianaTjimahiIndonesië29-07-1910hulp in de huishoudingAerdenhout 1910
DirksenArthurJakartaIndonesië29-01-1916tandartsEnschede 1916
KlerksMaxMedanIndonesië10-11-1917kantoorbediendes-Gravenhage 1917
PhoaYan LeeBandoengIndonesië10-03-1919tandartsRotterdam 1919
YoHeng SiangJakartaIndonesië01-06-1898bioscoopexploitants-Gravenhage 1898
GabriëlAdolfSemarangIndonesië27-09-1929kantoorbediendeBussum 1929
Dubbelklikken om te editeren
Pagina 3 van 371





Powered by: DaDaBIK, the Low-code Development Platform        

Done!