Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 2 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
↑
Woonplaats
Geb.jaar
Thesing
Eben Haezer
Soembasari
Indonesië
10-02-1943
machinebankwerker
Alkmaar
1943
Ong
Seng Ham
Poerwokerto
Indonesië
28-10-1946
magazijnbediende
Alkmaar
1946
Kalschoven
Koos
Bandoeng
Indonesië
28-11-1941
assistent-fotograaf
Alkmaar
1941
Rodrigues
Herman Francis
Jakarta
Indonesië
28-06-1941
bedieningsvakman
Alkmaar
1941
Ong
Sioe Hian
Yogyakarta
Indonesië
12-01-1912
apparatenbouwer
Alkmaar
1912
Lie
Bok Lan
Adjibarang
Indonesië
25-11-1914
Alkmaar
1914
Pormes
Eliëzer
Djerili
Indonesië
18-10-1933
kantoorbediende
Alkmaar
1933
Kappuw
Benjamin
Hoetoemoeri
Indonesië
31-03-1907
metaalbewerker
Alkmaar
1907
Sopaheluakan
Marcus Elia
Jakarta
Indonesië
19-05-1943
Alkmaar
1943
Balzouman
Jan Jacob
Jakarta
Indonesië
17-02-1927
sergeant bij de Kon.
Landmacht
Alkmaar
1927
Theijs
Gotfried David
Surabaya
Indonesië
27-06-1939
kantoorbediende
Alkmaar
1939
Theijs
Elizabet
Surabaya
Indonesië
13-11-1940
kantoorbediende
Alkmaar
1940
Theijs
Reginald Adolf
Malang
Indonesië
27-05-1942
zonder
Alkmaar
1942
Adrdaseer
Louis
Yogyakarta
Indonesië
10-01-1918
corveeër
Alkmaar
1918
Karwo
Nelly Wilhelmina
Boekit-Koetoeh
Indonesië
02-05-1928
Alkmaar
1928
Breemer
Jacobus Lambertus
Surabaya
Indonesië
03-12-1897
zonder
Almelo
1897
Breemer
Nico Charles
Modjokerto
Indonesië
12-05-1934
laborant
Almelo
1934
Malisama
Petrus
Atamboea
Indonesië
01-01-1907
fabrieksarbeider
Almelo
1907
Vasseur
Humphry Alexander
Surabaya
Indonesië
15-04-1939
leerling-elektro-monteur
Almelo
1939
Vasseur
Geraldina Elisabeth
Surabaya
Indonesië
08-03-1941
zonder
Almelo
1941
Motlainak
Adeline
Jakarta
Indonesië
27-12-1947
[niet vermeld]
Almelo
1947
Mandey
Robby Jocey Victor
Telok-Bayor
Indonesië
19-03-1940
zonder
Almelo
1940
Engelken
Jan Karel
Sragen
Indonesië
09-02-1903
zonder
Almelo
1903
Vincentie
Augustina
Bringin
Indonesië
31-08-1903
zonder
Almelo
1903
Kernkamp
Frits Willem Alexander
Menado
Indonesië
01-10-1922
elektricien
Almelo
1922
Schift
Desire Benjamin
Jakarta
Indonesië
02-12-1921
onderwijzer
Almelo
1921
Verburgt
Peter Ferdinand Coenraad
Paringin
Indonesië
16-06-1939
leerling-bankwerker
Almelo
1939
Agerbeek
Herman Lodewijk
Madioen
Indonesië
12-07-1920
loodsknecht
Almelo
1920
Hartsteen
Charles Frederik
Soemenep
Indonesië
25-09-1913
machinepoetser
Almelo
1913
Titawano
Frans Willem
Langsa
Indonesië
29-02-1944
lasser
Almelo
1944
Gosal
Ingrid Constance
Jakarta
Indonesië
07-08-1953
fabrieksarbeidster
Almelo
1953
Gosal
Gerard August
Jakarta
Indonesië
22-08-1957
zonder
Almelo
1957
Gosal
Jeffry Pingkona
Jakarta
Indonesië
27-05-1962
zonder
Almelo
1962
Lewerissa
Melkianus
Ihamahoe
Indonesië
27-03-1925
fabrieksarbeider
Almelo
1925
Siahaya
Anna Hanna
Bandoeng
Indonesië
23-07-1923
[niet vermeld]
Almelo
1923
Serhalay
Jonadab Julianus
Ihamahoe
Indonesië
27-07-1915
zonder
Almelo
1915
Unenor
Barselina
Tepa Besar
Indonesië
08-11-1931
[niet vermeld]
Almelo
1931
Rogier
Benjamin
Ketawang
Indonesië
04-01-1906
textielarbeider
Almelo
1906
Kruizinga
Gerard Barteld
Bagansiapiapi
Indonesië
05-04-1922
metaalbewerker
Almelo
1922
Tan
Kiem Nio alias Soekimah
Soerakarta
Indonesië
10-02-1922
[niet vermeld]
Almelo
1922
Loe
Haine
Surabaya
Indonesië
11-07-1949
machinebankwerker
Almelo
1949
Lie
Kiem Hwa Nio
Klaten
Indonesië
13-09-1902
zonder
Almelo
1902
Remy
Alexander Paul Wilhelm
Semarang
Indonesië
15-06-1924
machinebankwerker
Almelo
1924
Toorop
Marianne
Pekalongan
Indonesië
12-04-1931
[niet vermeld]
Almelo
1931
Maandag
Melvyn Melgior
Bandoeng
Indonesië
06-05-1951
leerling-bankwerker
Almelo
1951
Groskamp
Anna
Pandaän
Indonesië
31-05-1906
zonder
Almelo
1906
Ruis
Johannes
Jakarta
Indonesië
06-05-1923
leerling-onderhoudsmonteur
Almelo
1923
Bacas
Paulina Clara
Djatinegara
Indonesië
10-10-1899
zonder
Almelo
1899
Lie
Giok Thwan
Pasaroean
Indonesië
15-01-1926
arts-anaesthesist
Almelo
1926
Lalopua
Margaretha
Makassar
Indonesië
29-05-1950
Almelo
1950
Lalopua
Zeth
Semarang
Indonesië
23-05-1924
Almelo
1924
Wongsodikromo
Jomima Bertha
Soerakarta
Indonesië
28-08-1931
Almelo
1931
Vink
Jan Franciscus
Yogyakarta
Indonesië
19-05-1939
Almelo
1939
Hahyary
Jacob Bernard
Jakarta
Indonesië
28-11-1930
Almelo
1930
Loupatty
Nehemnia Dirk
Surabaya
Indonesië
13-12-1949
Almelo
1949
Loupatty
Junus
Nolloth
Indonesië
23-06-1924
Almelo
1924
Saparua
Elisabeth
Bengkalis
Indonesië
25-09-1925
Almelo
1925
Sengkerij
Benjamin
Paloe
Indonesië
21-07-1921
Almelo
1921
Tamaela
Josina Leberina
Hatiwe Ketjil
Indonesië
01-12-1919
Almelo
1919
Gosal
George Ronald Nicolaas
Jakarta
Indonesië
05-12-1951
Almelo
1951
Tulaseket
Martin
Semarang
Indonesië
24-10-1950
Almelo
1950
Supusepa
Joseph
Ambon
Indonesië
12-04-1950
Almelo
1950
Lewakabessy
Johny Naldy Andreas
Koepang
Indonesië
25-06-1950
Almelo
1950
Kroese
Frits
Djatinegara
Indonesië
11-12-1954
Almelo
1954
Provoost
Jacob
Pamekasan
Indonesië
25-06-1928
bankbediende
Almelo
1928
Sittrop
Jopie Eduard
Soerakarta
Indonesië
04-02-1920
machinebankwerker
Almelo
1920
Richter
Johnny Maximiliaan
Menado
Indonesië
02-03-1931
bankwerker
Almelo
1931
Lek, van der
Theresia Ivone
Dampit
Indonesië
16-12-1934
Almelo
1934
Albert
Elisabeth
Tjilatjap
Indonesië
29-11-1926
controleuse
Almelo
1926
Hanggi
Augusta Eliana
Semarang
Indonesië
14-08-1949
Almelo
1949
Lainsamputty
Oeni
Koepang
Indonesië
23-02-1949
zonder
Almelo
1949
Pattipeilohij
Elizebeth Dolfina
Magelang
Indonesië
07-08-1917
onderwijzeres
Almelo
1917
Rijken
Eduard
Jakarta
Indonesië
21-05-1931
timmerman
Almelo
1931
Jan Wie
Hetty
Bogor
Indonesië
24-04-1933
Almelo
1933
Marisan
Marieke
Biak
Indonesië
31-07-1954
zonder
Almelo
1954
Kops
Nico Floris
Semarang
Indonesië
22-09-1940
leerling-onderhoudsmonteur
Almelo
1940
Kops
Robert Eugène
Bojolali
Indonesië
05-02-1943
leerling-onderhoudsmonteur
Almelo
1943
Vincentie
Alexadrina Margaretha
Tjepper
Indonesië
10-08-1897
zonder
Almelo
1897
Kaliey
Rudolf Alexander
Kasoeratan
Indonesië
14-06-1932
monteur
Almelo
1932
Lainsamputty
Christoffel
Padang
Indonesië
17-09-1917
Almelo
1917
Paul
Geertruida
Ambon
Indonesië
21-04-1924
Almelo
1924
Hatumena
Jan Penehas
Soeli
Indonesië
18-01-1921
Almelo
1921
Saija
Albertina Tabitha
Magelang
Indonesië
14-04-1932
Almelo
1932
Sopamena
Benjamin Julius
Bandoeng
Indonesië
26-11-1953
Almelo
1953
Mantiri
Wiesje Marie
Menado
Indonesië
01-08-1948
Almelo
1948
Nieuwenhuis
Johannes Bernardus
Bogor
Indonesië
23-03-1916
machinebankwerker
Almelo
1916
Lolong
Annie
Surabaya
Indonesië
05-02-1925
Almelo
1925
Reeb
Adriaan Ferdinand
Klaten
Indonesië
21-11-1940
kok
Almelo
1940
Peitsch
Frans Carel August
Batavia
Indonesië
[niet vermeld]
Almelo
1899
Dapperen, van
Paul Eduard
Bogot
Indonesië
08-12-1922
hulpbinder
Almelo
1922
Portier
Annie
Sragen
Indonesië
28-07-1922
Almelo
1922
Veerman
Lodewijk
Banda Neira
Indonesië
20-03-1916
machinaal houtbewerker
Almelo
1916
Alexander
Charlotte
Boeton
Indonesië
26-07-1921
Almelo
1921
Dom
Hans Christiaan
Sitoebondo
Indonesië
12-01-1940
machine-bankwerker
Almelo
1940
Dom
Ronald Peter
Surabaya
Indonesië
20-10-1942
zonder
Almelo
1942
Dom
René
Surabaya
Indonesië
06-06-1948
zonder
Almelo
1948
Noelanders
Louis Cornelis
Manggar
Indonesië
09-01-1912
hoogspanningsmonteur
Almelo
1912
Biema, van
Julia
Djatinegara
Indonesië
25-06-1911
Almelo
1911
Dapperen, van
Ada
Bandoeng
Indonesië
28-06-1956
Almelo
1956
Mailopuw
Petrus Eduard Julius
Koetaradja
Indonesië
24-10-1916
textielarbeider
Almelo
1916
Pagina 2 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!