Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 348 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
↓
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Schlundt Bodien
Anton
Lawang
Indonesië
21-08-1924
mijnwerker
Limbricht
1924
Sapuletej
Anton
Yogyakarta
Indonesië
10-02-1940
Gouderak
1940
Laisina
Anton
Hoelalioe
Indonesië
12-02-1903
zonder
Capelle a/d IJssel
1903
Soetono
Anton
Mergojoso
Indonesië
04-01-1903
zonder
Naaldwijk
1903
Sluys, van der
Anton
Wonopringgo
Indonesië
08-06-1915
employé bij een
oliemaatschappij
Vlaardingen
1915
Wenzel
Anton
Lahat
Indonesië
20-02-1932
zonder
Oisterwijk
1932
Schneider
Anton
Wingerode
Duitsland
waarnemend telegrafist
Probolinggo (O. Java)
Bod
Anton
Rotthausen
Duitsland
26-02-1885
wnd. opvoedend ambtenaar
Semarang (Midd. Java)
1885
Hempel
Anton
Semarang (Midd. Java)
Siwij
Anton
Koeta Radja
Tie
Anton
Surabaya (O. Java)
Dickart
Anton
Djatinegara
Indonesië
10-05-1942
leerling-machinist
Zaandam
1942
Garot
Anton
Semarang
Indonesië
26-07-1914
s-Gravenhage
1914
Veerman
Anton
Jakarta
Indonesië
22-07-1946
Apeldoorn
1946
Soputan
Anton
Atjeh
Indonesië
16-04-1911
zonder
Nijmegen
1911
Oersian
Anton
Poetat
Indonesië
01-01-1916
kelner
s-Gravenhage
1916
Vermeer
Anton
Ploso
Indonesië
29-08-1894
zonder
Harlingen
1894
Muller
Antoinette Wilhelmina
Kadjang
Indonesië
24-05-1886
zonder
Wageningen
1886
Corputty
Antoinette Suzanne
Masamba
Indonesië
19-04-1916
Arnhem
1916
Horm
Antoinette Rose Marie
Semarang (Midd. Java)
Sonius
Antoinette Petronella Ida
Bodjonegoro
Indonesië
02-05-1889
pensionhoudster
Makassar
1889
Wolff, de
Antoinette Petronella
Bangil
Indonesië
02-12-1921
stenotypiste
s-Gravenhage
1921
Quentin
Antoinette Marie
Semarang
Indonesië
30-04-1893
zonder
Enschede
1893
Tangkau
Antoinette Magdalena
Tjimahi (W. Java)
Steffin
Antoinette Louise
Semarang
Indonesië
12-12-1918
Groningen
1918
Langen
Antoinette Louise
Pekalongan
Indonesië
03-08-1913
zonder
Velp
1913
Doerrleben
Antoinette Lafine
Bodjonegoro
Indonesië
03-02-1921
confectie-naaister
Lochem
1921
Bod
Antoinette Josephine
Semarang
Indonesië
26-01-1927
kantoorbediende
Zeist
1927
Pattinama
Antoinette Johanna
Tandjoeng Pinang
Cotey, le
Antoinette Hélène
Surabaya
Indonesië
29-03-1944
kantoorbediende
s-Gravenhage
1944
Ernst
Antoinette Helena
Magelang
Indonesië
21-02-1938
steno-typiste
Elshout
1938
Stalenhoef
Antoinette Eveline Louise
Ambarawa
Indonesië
06-10-1934
Dordrecht
1934
Latuasan
Antoinette Augustine
Elizabeth
Jakarta
Indonesië
09-12-1908
zonder
Paramaribo (Suriname)
1908
Borlijn
Antoinette
Ambarawa
Indonesië
24-11-1905
hulp in de huishouding
Rotterdam
1905
Anthonio
Antoinette
Tegal
Indonesië
23-01-1925
Ellekom
1925
Bekelaar
Antoinette
Surabaya
Indonesië
21-08-1925
Weert
1925
Scheemaker, de
Antoinette
Tegal
Indonesië
08-09-1936
Eygelshoven
1936
Finschi
Antoinette
Soekamadjoe
Indonesië
22-01-1920
inpakster
Hilversum
1920
Jansens
Antoinette
Surabaya
Indonesië
12-05-1927
Maastricht
1927
Hutuely
Antoinetta Francina
Makassar
Indonesië
23-02-1923
Koudekerke
1923
Pattianakotta
Antoinetta Carlise
Surabaya
Indonesië
19-07-1942
zonder
Heerlen
1942
Latupeirissa
Antoinetta
Meester Cornelis (W.
Java)
Milar
Antoinet Louise Adelaide
Tegal
Indonesië
30-08-1892
zonder
Lunteren
1892
Wattimena
Antoine Marinus Wilhelm
Jakarta
Indonesië
22-10-1930
boekhouder
Enschede
1930
Caudron
Antoine Joseph Joachim
Brussel
België
boomwachter bij de
inkomende en uitgaande
rechten te Benkoelen
Benkoelen
Dubois
Antoine
Genève
Zwitserland
wnd. assistent-opzichter
bij de kunst- en
waterwerken te Lengkong
Lengkong (voorm.
Ned.-Indië)
Horsting
Antoin Steven
Bandoeng
Indonesië
08-04-1931
automonteur
Soesterberg
1931
Karsum
Antogia Carolina
Toli-Toli
Indonesië
13-02-1919
Woerden
1919
Madoringin
Antoanetta Frederika
Kethrina
Ternate
Indonesië
09-08-1928
Amsterdam
1928
Soetiin
Anto
Sidoardjo
Indonesië
16-08-1931
kelner
Rotterdam
1931
Andries
Antjie Hanna
Amboina
Syahailatua
Antjie
Merauke
Indonesië
16-09-1917
Vught
1917
Costa, de
Antji Jacoba Augustina
Amboina
Tahitu
Antji Amele
Ambon
Indonesië
04-10-1908
zonder
Zaandam
1908
Semi
Antji
Melaja
Indonesië
20-06-1930
Almelo
1930
Henkel
Antje Maria
Jakarta
Indonesië
26-09-1917
Tilburg
1917
Gaspersz
Antje Fetjie Elizabeth
Koepang
Indonesië
13-08-1949
Doesburg
1949
Nikijuluw
Antje Elizabeth
Amboina
Tanamal
Antje Claartje
Ambon
Indonesië
27-04-1921
verpleegster
Merauke (Nieuw-Guinea)
1921
Manusama
Antje Antonetta
Banda Neira (Molukken)
Ratu
Antje
Menado
Indonesië
01-12-1903
religieuze
Maastricht
1903
Oey
Antje
Batavia
Rambing
Antje
Meester Cornelis (W.
Java)
Reidnied
Antje
Semarang (Midd. Java)
Tulung
Antje
Surabaya (O. Java)
Tuwatanassy
Antje
Passu op Ambon
Indonesië
22-07-1926
Marum
1926
Roemahlaiselan
Antionetta Amelie
Denpasar (Bali en Lombok)
Saija
Antina Louisa
Bandoeng
Bastiaans
Antiene Helena
Sragen
Indonesië
02-01-1908
kantoorbediende
s-Gravenhage
1908
Morren
Anthoon Woutherus
Christien Cornelis
Kotaradja
Indonesië
22-09-1898
monteur
Badhoevedorp
1898
Lantang
Anthony Ricardo
Jakarta
Indonesië
13-08-1959
Zoetermeer
1959
Thenu
Anthony Isaac
Sibolga
Indonesië
12-01-1933
bankwerker
s-Gravenhage
1933
Benjamins
Anthony Francis Patrick
Bandoeng
Benjamins
Anthony Francis Patrick
Bandoeng
Indonesië
05-10-1947
fabrieksarbeider
Maastricht
1947
Lelitoly
Anthony Dirk
Koeta Radja
Voll
Anthony Danny
Makassar
Indonesië
22-06-1953
Aduard
1953
Room, van
Anthony Alexander
Jakarta
Indonesië
22-03-1950
Eindhoven
1950
Gabriël
Anthony
Baoe-Baoe
Indonesië
12-05-1937
lasser
Assen
1937
Pande Iroot
Anthony
Jakarta
Indonesië
06-04-1954
Breda
1954
Paays
Anthony
Madjalenka
Indonesië
03-01-1941
perser
Heer
1941
Patty
Anthony
Nolloth
Indonesië
27-08-1927
machinebankwerker
Alphen a/d Rijn
1927
Teterissa
Anthony
Koetaradja
Indonesië
01-01-1924
Vaassen
1924
Schröder
Anthony
Jakarta
Indonesië
22-04-1944
wapen-electronicamonteur
der 3e klasse bij de Kon.
Marine
Hilversum
1944
Beentjes
Anthonius Marinus
Surabaya
Indonesië
30-09-1927
leerling-machinebankwerker
Rheden
1927
Siahaya
Anthonius Leonardus
Batavia
Indonesië
10-12-1920
monteur bij de P.T.T.
Jakarta
1920
Siwalette
Anthonius Jerry
Ambon
Indonesië
10-12-1928
Capelle a/d IJssel
1928
Kesseling
Anthonius Hendrikus
Blinjoe
Indonesië
13-10-1926
portier
Beverwijk
1926
Pesuwarisa
Anthonius Elias
Batavia
Lammers
Anthonius Aloysius
Surabaya
Indonesië
07-07-1915
leerling-samensteller
Breda
1915
Soetiem
Anthonius
Bandoeng
Indonesië
06-01-1942
metaalbewerker
Amersfoort
1942
Deursen, van
Anthonius
Magelang
Kawalau
Anthonius
Karangkoan
Indonesië
14-09-1922
houtbewerker
Barneveld
1922
Munster
Anthonij Paulus
Meester Cornelis (W.
Java)
Sahupala
Anthonij Nikolaas
Muntok (Banka)
Tuasuun
Anthonij
Tandjong Pinang
Indonesië
01-05-1950
Weert
1950
Habiboe
Anthonij
Bandoeng
Hendrikus
Anthonij
Amboina
Patiwael
Anthonie Wilhelmus
Banjermasin
Indonesië
15-09-1906
zonder
Holten
1906
Makatita
Anthonie Samuel
Saparoea (Molukken)
Sinaij
Anthonie Mathijs
Aboroe
Indonesië
21-06-1923
Barneveld
1923
Pagina 348 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!