Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 348 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
↑
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Schuilenburg
Jannine Nicola
Bandoeng
Indonesië
27-10-1948
zonder
Drachten
1948
Wiel
Herman
Gombong
Indonesië
27-10-1949
bankwerker
Obbicht en Papenhoven
1949
Tedjokusumo
Jozef Adiwibowo
Semarang
Indonesië
27-10-1953
Capelle a/d IJssel
1953
Tse
Lai Ching
Makassar
Indonesië
27-10-1955
Amsterdam
1955
Rhaesa
Wilhelm
Hamburg
Duitsland
27-11-1875
hoofdpolitie-opziener bij
de algemene politie
Semarang (Midd. Java)
1875
Maanen, van
Maria Theresia Carolina
Djodjogan
Indonesië
27-11-1891
zonder
s-Gravenhage
1891
Man, de
Diana
Cheribon
Indonesië
27-11-1899
zonder
Leiden
1899
Riupassa
Rudolf
Tiouw
Indonesië
27-11-1907
fabrieksarbeider
Barneveld
1907
Meijer
Jan
Tegal
Indonesië
27-11-1915
rijksambtenaar
s-Gravenhage
1915
Langras
Ferdinand
Wonosobo
Indonesië
27-11-1917
monteur
Rotterdam
1917
Salamahu
Costavina
Hatoe
Indonesië
27-11-1917
Bodegraven
1917
Dumas
Louise Corry
Madioen
Indonesië
27-11-1918
kantoorbediende
s-Gravenhage
1918
Lim
Seng Nio
Tjiampea
Indonesië
27-11-1920
Poortugaal
1920
Peeters
Wilhelmus
Soerakarta
Indonesië
27-11-1920
Wageningen
1920
Saya
Josias
Ambon
Indonesië
27-11-1922
Middelburg
1922
Oeij
Liang Nio
Soekaboemi
Indonesië
27-11-1925
Haarlem
1925
Smitte, van der
Diederik Alexander
Constantijn
Djatinegara
Indonesië
27-11-1925
groepsleider
Rotterdam
1925
Struijck
Nicolaas Adriaan
Jakarta
Indonesië
27-11-1926
magazijnbediende
Velp
1926
Kuiper
Joseph Christiaan
Djatinegara
Indonesië
27-11-1926
administratief ambtenaar
Kon. Landmacht
Epe
1926
Latuheru
Eduard Karel
Koetaradja
Indonesië
27-11-1927
Capelle a/d IJssel
1927
Njoo
Khik Liam
Surabaya
Indonesië
27-11-1928
administrateur-boekhouder
Haarlem
1928
Vandeursen
Albert
Tjitatah
Indonesië
27-11-1929
chauffeur der eerste
klasse bij de Kon. Marine
s-Gravenhage
1929
Lima, de
Max Reinier
Bogor
Indonesië
27-11-1930
employé
s-Hertogenbosch
1930
Elmendorp
Johannes Anton
Salatiga
Indonesië
27-11-1930
leerling-bankwerker
Leeuwarden
1930
Arsjad
Irwan
Medan
Indonesië
27-11-1930
Curaçao (voorm. Ned.
Antillen)
1930
Latuihamallo
Eduard Jacob
Woeniba
Indonesië
27-11-1931
bankwerker
Rotterdam
1931
Anthonijsz
Christina Susanne
Veronica
Semarang
Indonesië
27-11-1932
s-Hertogenbosch
1932
Piris
Batseba Regina
Djatinegara
Indonesië
27-11-1932
Geleen
1932
Coens
Marie Clara
Solo
Indonesië
27-11-1933
inpakster
Zaandam
1933
Soleman
Hanoem Kariman Arifien
Soebang
Indonesië
27-11-1933
zonder
Amsterdam
1933
Tuhuteru
Alfonsina
Ambon
Indonesië
27-11-1935
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1935
The
Tjwan Hauw
Ampenan
Indonesië
27-11-1936
student-assistent
Amsterdam
1936
Esch, van
Johannes André
Soerakarta
Indonesië
27-11-1937
magazijnbediende
Amsterdam
1937
Soedira
Fransisca Ruth
Depok
Indonesië
27-11-1937
kantoorbediende
Hengelo
1937
Speldenbrink
Rudi Ferdinand
Bandoeng
Indonesië
27-11-1938
elektro-monteur
Amsterdam
1938
Corbet
Maudy
Bandoeng
Indonesië
27-11-1938
[niet vermeld]
Groningen
1938
Binan
Jan Bernhard
Depok
Indonesië
27-11-1938
scheepswerktuigkundige
Haarlem
1938
Adam
Alexander Lodewijk
Tanah Lapang Ketjil
Indonesië
27-11-1939
lasser
Slikkerveer
1939
Winardi
Gajatri
Jakarta
Indonesië
27-11-1940
Amsterdam
1940
Thoeng
Ronald Victor
Jakarta
Indonesië
27-11-1941
kantoorbediende
Amstelveen
1941
Portier
Robby
Garahan
Indonesië
27-11-1941
fabrieksarbeider
Stadskanaal
1941
Balgooy, van
Willy
Tjiandjoer
Indonesië
27-11-1941
Maastricht
1941
Bawits
Erik
Salatiga
Indonesië
27-11-1946
Haarlem
1946
Geerst
Rudolf Godfried
Jakarta
Indonesië
27-11-1946
Amsterdam
1946
Bakarbessy
Eduard Hofrie
Djatinegara
Indonesië
27-11-1946
Capelle a/d IJssel
1946
Tuhusula
Augustinus Zadrach
Banjermasin
Indonesië
27-11-1947
Barneveld
1947
Sontag
Ernst Eduard Gustaf
Jakarta
Indonesië
27-11-1947
assistent-tijdschrijver
Dordrecht
1947
Leau, de
Ferdinand Adriaan
Bandoeng
Indonesië
27-11-1948
magazijnbediende
Dieren
1948
Lilipalij
Adolf Eduard
Malang
Indonesië
27-11-1950
elektromonteur
Breda
1950
Talacua
Eliza
Semarang
Indonesië
27-11-1950
Oosterbeek
1950
Talahatu
Jacques Edward
Surabaya
Indonesië
27-11-1951
Vlaardingen
1951
Yap
Hui Ying
Manggong
Indonesië
27-11-1953
zonder
s-Gravenhage
1953
Go
Han Liong
Jakarta
Indonesië
27-11-1954
Rijswijk
1954
Sho
Mei Ling
Denpasar
Indonesië
27-11-1954
Katwijk
1954
Zainal
Noviezal Arief Mulijawan
Bandoeng
Indonesië
27-11-1956
Goirle
1956
Cazier
Félix
Leuven
België
27-12-1873
waarnemend administrateur
3e kl. bij het
Gouvernement's-Pandhuis
Soemoroto (voorm.
Ned.-Indië)
1873
Picauly
Johannes Pieter Bernardus
Amboina
Indonesië
27-12-1891
zonder
Maartensdijk
1891
Phoa
Liong Djin
Jakarta
Indonesië
27-12-1897
zonder
Rijswijk
1897
Boon
Jan Gerardus
Padang
Indonesië
27-12-1900
zonder
Groningen
1900
David Richard
Johannes Leonard
Jakarta
Indonesië
27-12-1901
documentalist
s-Gravenhage
1901
Kodoatie
Petrus
Magelang
Indonesië
27-12-1903
zonder
Maastricht
1903
Meurs, van
Henriëtte Leonie
Padang
Indonesië
27-12-1905
zonder
Amsterdam
1905
Frits
Christoffel
Walikoekoen
Indonesië
27-12-1906
magazijnbediende
Weert
1906
Voll
Wilhelm Simon Leopold
Selong
Indonesië
27-12-1906
zonder
s-Graveland
1906
Tomasoa
Christoffel
Tataway
Indonesië
27-12-1906
predikant
Woerden
1906
Ellis
Lewis
Mapia
Indonesië
27-12-1907
fabrieksarbeider
De Steeg
1907
Badenbroek
Adolf Eduard
Pekalongan
Indonesië
27-12-1908
zonder
s-Gravenhage
1908
Frederiksz
Elviere Georgine
Gombong
Indonesië
27-12-1912
zonder
Maastricht
1912
Mustamoe
Jacomina Eva
Surabaya
Indonesië
27-12-1912
Barneveld
1912
Mandoja
Johanna
Tjimahi
Indonesië
27-12-1912
s-Gravenhage
1912
Tio
Ing Kian Nio
Surabaya
Indonesië
27-12-1914
Haarlem
1914
Mutter
Frederik Martin
Bogor
Indonesië
27-12-1915
bakker
Lekkerkerk
1915
Nander
Louisa
Magelang
Indonesië
27-12-1915
Groningen
1915
Schoumacher
Johan Rudy Herman
Semarang
Indonesië
27-12-1916
magazijnbediende
s-Gravenhage
1916
Tjin
A Njet
Palembang
Indonesië
27-12-1917
Horn
1917
Ngoetra
Onesimus
Elat
Indonesië
27-12-1918
Olst
1918
Yap
Po Chu
Jakarta
Indonesië
27-12-1921
[niet vermeld]
Diemen
1921
Schell
Francois Leonard
Djombang
Indonesië
27-12-1921
Asten
1921
Soukotta
Willem
Saparoea
Indonesië
27-12-1924
Moordrecht
1924
Sahusilawane
Dominggus
Toehaha
Indonesië
27-12-1925
Wormerveer
1925
Risteruw
Wimpie Bernardus
Souhoeroe
Indonesië
27-12-1926
lasser en brander
Schiedam
1926
Solisa
Jonas
Poerworedjo
Indonesië
27-12-1926
Huizen
1926
Eggert
Gustav Fritz
Padang Pandjang
Indonesië
27-12-1926
bedieningsman
Geleen
1926
Bauer
Julius
Poerwordejo
Indonesië
27-12-1926
korporaal-ziekenverpleger
bij de Kon. Marine
Den Helder
1926
Fretes, de
Nicolaas Osias
Kilang
Indonesië
27-12-1926
zonder
Moordrecht
1926
Tahapary
Johanna
Magelang
Indonesië
27-12-1927
Winterswijk
1927
Tio
Tjong Kie
Jakarta
Indonesië
27-12-1928
bedrijfsingenieur
Poortugaal
1928
Dörfel
Gustaaf Gerrit
Bandoeng
Indonesië
27-12-1929
fabrieksarbeider
Harlingen
1929
Kasman
Josephus Oesman
Surabaya
Indonesië
27-12-1929
scheepswerktuigkundige
Vlissingen
1929
Bernardus
Ester
Maroes
Indonesië
27-12-1930
Elst
1930
Samallo
Fransina
Malang
Indonesië
27-12-1930
Capelle a/d IJssel
1930
Simons
Fien Cato
Tegal
Indonesië
27-12-1930
Zwolle
1930
Dartana
Christiaan Cornelis
Jakarta
Indonesië
27-12-1931
programmeur
Zaandam
1931
Milar
James Russel
Djatinegara
Indonesië
27-12-1934
magazijnbediende
Amsterdam
1934
Pattiasina
Maurits Hendrik
Surabaya
Indonesië
27-12-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Gosal
Engelien Helena
Miei
Indonesië
27-12-1935
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1935
Zon Brouwer, van der
Jimmy Antonius
Malang
Indonesië
27-12-1935
schrijver bij het
Centraal Bureau voor de
Statistiek
s-Gravenhage
1935
Bromm
Tonny
Bandoeng
Indonesië
27-12-1936
tekenaar-constructeur
Beverwijk
1936
Latuperissa
Irene
Surabaya
Indonesië
27-12-1936
stenotypiste
Weesperkarspel
1936
Eekhout, van
Eveline Mariëta
Pati
Indonesië
27-12-1937
fabrieksarbeider
Lunteren
1937
Pagina 348 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!