Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 40 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Leuwol
Frederik Pieter
Surabaya
Indonesië
04-04-1951
Vaassen
1951
Metekohy
Freddy Renne
Jakarta
Indonesië
14-02-1952
Apeldoorn
1952
Wattimena
Cornelis
Malang
Indonesië
21-08-1950
Barneveld
1950
Bong
Li Lian
Jakarta
Indonesië
24-03-1959
Amsterdam
1959
Hagnauer
Henry Eugène
Jakarta
Indonesië
12-11-1953
Waalwijk
1953
Sie
Bwan Hong
Malang
Indonesië
19-11-1958
Amsterdam
1958
Galias
Yustina
Jakarta
Indonesië
28-04-1951
Naaldwijk
1951
Gorong
Udja
Surabaya
Indonesië
28-11-1950
Waalwijk
1950
Leander
Johan Cornelis
Surabaya
Indonesië
26-12-1959
Helmond
1959
Pattiasina
Martin Melkias
Tarakan
Indonesië
28-03-1950
Middelburg
1950
Rikin
Herman Satrya Suleiman
Jakarta
Indonesië
08-08-1951
Appingedam
1951
Setiaman
Maurina Muliati
Jakarta
Indonesië
30-03-1968
Arcen
1968
Wahab
Irvan Wim
Palembang
Indonesië
26-03-1959
Purmerend
1959
Hoedt
Eduard Edward
Jakarta
Indonesië
16-12-1952
Amsterdam
1952
Liem
Ing Lay
Jakarta
Indonesië
08-06-1952
Rijswijk
1952
Maanen, van
Raymond Anthony
Jakarta
Indonesië
06-01-1959
Amsterdam
1959
Meijer
Bernardus Jacobus Marinus
Jakarta
Indonesië
20-05-1953
Monnickendam
1953
Risamasu
Augusba Ferdinanda
Surabaya
Indonesië
18-11-1950
Opheusden
1950
Koppen
Henriëtte
Surabaya
Indonesië
29-07-1942
Hartfeld, Sussex
(Groot-Brittannië)
1942
Blommaert
Beatrix Sunny Laurain
Bandoeng
Indonesië
29-11-1957
Leiden
1957
Manusama
Marthin Marcus
Bandjirmasin
Indonesië
01-03-1950
Hoogeveen
1950
Hasan
Lisa Adriana
Jakarta
Indonesië
14-08-1954
Amsterdam
1954
Judo
Maria Viginia Shinta Devi
Tegal
Indonesië
21-04-1950
Amsterdam
1950
Latupeirissa
Frans Asturias
a/b s.s.
"Asturias"
26-04-1951
Geleen
1951
Maanen, van
Adriana Vivialanta
Jakarta
Indonesië
06-11-1954
Amsterdam
1954
Pattisina
Johannes Abraham Henry
Tjimahi
Indonesië
27-07-1950
Barneveld
1950
Supusepa
Joseph
Ambon
Indonesië
12-04-1950
Almelo
1950
Hagnauer
Charles Pieter Nicolaas
Jakarta
Indonesië
01-04-1952
s-Hertogenbosch
1952
Hahury
Rechard Ronny
Tjimahi
Indonesië
17-10-1950
Groningen
1950
Kam
Erik Theodoor
Jakarta
Indonesië
17-01-1952
Tiel
1952
Rahajaan
Wilmientje
Malang
Indonesië
04-12-1950
Zwolle
1950
Sie
Djien Han
Bandoeng
Indonesië
24-11-1950
s-Gravenhage
1950
Dalimunte
Farida Maya
Bandoeng
Indonesië
13-07-1955
Amsterdam
1955
Karamoy
Elizabeth Maureen
Dabo Singkep
Indonesië
17-03-1959
Leidschendam
1959
Patty
Alex
Saparoea
Indonesië
16-10-1962
Vaassen
1962
Tuasamu
Salim
Bandoeng
Indonesië
13-05-1950
Waalwijk
1950
Punt
René Otto
Jakarta
Indonesië
01-12-1915
Howick (zuid-Afrika)
1915
Che
Kam Long
Makassar
Indonesië
07-12-1957
Rosmalen
1957
Mailuhu
Jan George
Ambon
Indonesië
20-02-1950
Elst
1950
Tjio
Peggy Maureen
Bandoeng
Indonesië
22-11-1958
Eindhoven
1958
Goey
Swan Hwa
Semarang
Indonesië
20-09-1957
Haarlem
1957
Sinay
Johasua
Aboroe
Indonesië
22-04-1952
Culemborg
1952
Soehendra
Jafet
Surabaya
Indonesië
01-01-1956
s-Gravenhage
1956
Soupamena
Jacob Willem
a/b s.s. "Van
Outhoorn"
23-02-1950
Cuyk en St. Agatha
1950
Fernandez
Peter Glenn
Jakarta
Indonesië
10-04-1954
Zutphen
1954
Latupeirissa
Martinus Semuel
Makassar
Indonesië
06-07-1950
Vught
1950
Lewakabessy
Johny Naldy Andreas
Koepang
Indonesië
25-06-1950
Almelo
1950
Lopulalan
Sefnat William Eduard
Surabaya
Indonesië
15-09-1950
Doesburg
1950
Nunumete
Christiaan
Malang
Indonesië
04-01-1951
Assen
1951
Wattimena
Matheus Zadrach Johannes
Den Passar
Indonesië
09-04-1950
Moordrecht
1950
Kraag
Jeffrey Royke
Jakarta
Indonesië
26-09-1957
Stampersgat
1957
Kelana
Fusolina
Cibadak
Indonesië
28-07-1976
Kerkrade
1976
Hitharie
Noortje Elisabet
Bandoeng
Indonesië
04-12-1950
Groningen
1950
Mahubessy
Paulus
Semarang
Indonesië
15-03-1951
Wierden
1951
Matthias
Emanuel
Soengai Gerong
Indonesië
14-07-1957
Eerbeek
1957
Os, van
Rudolf
Surabaya
Indonesië
02-05-1959
Roosendaal en Nispen
1959
Pesulima
Frans Mozes
Malang
Indonesië
26-04-1950
Maarssen
1950
Tetehuka
Audry Martha Mariana
Jakarta
Indonesië
13-10-1956
Alphen a/d Rijn
1956
Widjaja
Iwan
Cibadak
Indonesië
06-05-1952
Purmerend
1952
Zacharias
Jantje Dirk
Bandoeng
Indonesië
29-12-1949
Bovensmilde
1949
Kerkhoven
Ingrid Yolanda
Jakarta
Indonesië
12-08-1960
Rotterdam
1960
Djuly
Marlon Erawan
Penang
Indonesië
04-02-1962
s-Gravenhage
1962
Lasomer
Felix
Bogor
Indonesië
20-03-1950
Susteren
1950
Kroese
Frits
Djatinegara
Indonesië
11-12-1954
Almelo
1954
Liem
Bian Tie
Semarang
Indonesië
04-11-1952
Hoofddorp
1952
Sutedjo
Agus Hermawan
Tegal
Indonesië
17-08-1961
Rijswijk
1961
Tjen
Robert Donald
Jakarta
Indonesië
15-09-1951
Hoofddorp
1951
Cauter, van
Frederik Hendrik
Madioen
Indonesië
21-04-1930
automonteur
Paterswolde
1930
Cauter, van
Nicolaas Joseph
Madioen
Indonesië
07-06-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Cauter, van
William Emiel
Kalibaroe
Indonesië
19-08-1924
fabrieksarbeider
Ootmarsum
1924
Dias
Theodorus Willem
Djombang
Indonesië
05-07-1923
fabrieksarbeider
Assen
1923
Engel
Ivon
Pati
Indonesië
03-02-1916
zonder
Horn
1916
Fortuin
Even Haezer
Djatinegara
Indonesië
09-07-1919
mijnarbeider
Valkenburg-Houthem
1919
Hesselink
Willem Dirk
Menado
Indonesië
21-05-1918
administrateur
Soest
1918
Heuvelman
Johan Henri
Tegal
Indonesië
25-05-1917
tekenaar
Bilthoven
1917
Koster
Leentje Maria
Semarang
Indonesië
06-07-1940
zonder
Lunteren
1940
Leidelmeijer
Johnny Charles
Kroë
Indonesië
14-02-1903
zonder
s-Gravenhage
1903
Lobry
Carl Friedrich
Surabaya
Indonesië
02-02-1918
zonder
Melick en Herkenbosch
1918
Mekern
Eugene
Bandoeng
Indonesië
07-08-1936
platenperser
s-Gravenhage
1936
Rijken Rapp
Adriaan Othon
Semarang
Indonesië
17-05-1925
operator
Vlaardingen
1925
Steinfort
Ludwig Edwin
Semarang
Indonesië
25-04-1939
fabrieksarbeider
Utrecht
1939
Stikkel
Conrad Gysbert Abraham
Djember
Indonesië
28-02-1891
zonder
Oss
1891
Voll
Frits Lodewijk
Makassar
Indonesië
02-03-1934
magazijnbediende
Amsterdam
1934
Bosch
Victor Alfred
Surabaya
Indonesië
24-06-1934
zonder
Rijssen
1934
Coldenhoff
Heinrich Diederich
Tarakan
Indonesië
14-06-1935
leerling-lasser
De Steeg
1935
Faintuch
Jozef
Surabaya
Indonesië
27-05-1899
zonder
Valkenburg-Houthem
1899
Gill
Robert Gilbert
Surabaya
Indonesië
21-02-1941
zonder
s-Gravenhage
1941
Hermans
Jan Ronald
Semarang
Indonesië
30-11-1940
leerling-instrumentmaker
Oss
1940
Huisinga
Victor Theobald
Semarang
Indonesië
05-05-1914
fabrieksarbeider
Oss
1914
Kapel
Johannes Willem Nicolaas
Semarang
Indonesië
14-10-1921
arbeider bij de
Nederlandse Spoorwegen
Rheden
1921
Körnmann
Henri Richard
Boekittinggi
Indonesië
06-05-1924
ambtenaar bij de Sociale
Verzekeringsbank
Muiden
1924
Plas, van der
Johan
Ponggok
Indonesië
12-02-1917
lasser
Hilvarenbeek
1917
Provoost
Jacob
Pamekasan
Indonesië
25-06-1928
bankbediende
Almelo
1928
Saegaert
Hendrik Noël
Blitar
Indonesië
17-03-1940
lasser
Dinther
1940
Sittrop
Jopie Eduard
Soerakarta
Indonesië
04-02-1920
machinebankwerker
Almelo
1920
Strik
James
Surabaya
Indonesië
27-05-1929
boekhouder
Voorburg
1929
Voermans
Isa
Tegal
Indonesië
07-03-1927
zonder
Lunteren
1927
Wallenburg
Adolf Victor Hendrik
Semarang
Indonesië
06-01-1915
automonteur
Heeswijk
1915
Wijnandts
Johan
Jakarta
Indonesië
25-11-1915
zonder
Rijssen
1915
Bedier de Prairie
Louis George
Djatinegara
Indonesië
18-02-1923
zonder
Breda
1923
Pagina 40 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!