Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 340 van 371
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
↑
Geb.jaar
Tan
Siang Tjoe
Djatinega
Indonesië
11-05-1945
zonder
Amsterdam
1945
Moorrees
Rudy Prajitno
Tretes
Indonesië
05-11-1946
zonder
Apeldoorn
1946
Wens
Ludovicus Emile
Bandoeng
Indonesië
28-07-1946
zonder
Nijmegen
1946
Kouwenberg
Peter Emanuel
Jakarta
Indonesië
22-07-1946
zonder
s-Gravenhage
1946
Birfelder
Edith Wilma
Djatinegara
Indonesië
06-09-1946
zonder
Kerkrade
1946
Flohr
Paula Maria
Jakarta
Indonesië
07-11-1946
zonder
Oosterhout
1946
Meijer
Albert Humphry
Surabaya
Indonesië
16-04-1946
arbeider
Oisterwijk
1946
Paulus
Hedy Sylvia
Jakarta
Indonesië
08-08-1946
zonder
Verenigde Staten van
Amerika
1946
Haanskorf
Constance
Surabaya
Indonesië
02-05-1946
zonder
Hengelo
1946
Potthoff
Albertine Charlotte
Bandoeng
Indonesië
04-06-1946
zonder
Arnhem
1946
Sie
Mabel Ruth
Surabaya
Indonesië
18-08-1946
zonder
Tiel
1946
Go
Hway Djiang Benny
Surabaya
Indonesië
23-11-1946
technicus
Haarlem
1946
Que
Tjhing Tjwan
Surabaya
Indonesië
22-04-1946
kantoorbediende
Tilburg
1946
Sahertian
Elia Alexander
Makassar
Indonesië
27-05-1946
fabrieksarbeider
Tiel
1946
Titahena
Martha
Ambon
Indonesië
15-03-1946
kleuterleidster
Culemborg
1946
Prehn, van
Albert Eric
Gendjoeran
Indonesië
26-06-1946
zonder
Arnhem
1946
Maitimoe
Leopold David
Bondowoso
Indonesië
11-05-1946
werkzaam bij het Min. v.
Onderwijs en
Wetenschappen
s-Gravenhage
1946
Akihary
Jacomina
Aborie
Indonesië
21-01-1946
kantoorbediende
Breda
1946
Nanlohy
Johannes Lucas Rohedi
Makassar
Indonesië
04-01-1946
timmerman
Wormerveer
1946
Maitimu
Frans Benjamin
Paloe
Indonesië
02-05-1946
machinebankwerker
Groningen
1946
Latumalea
Edy
Surabaya
Indonesië
15-08-1946
constructie-bankwerker
Oosterwolde
1946
Huwae
Catje
Morotai
Indonesië
21-10-1946
leerling-verpleegster
Zaandam
1946
Ehrhardt
Paul Frederik
Bandoeng
Indonesië
21-10-1946
zonder
Rotterdam
1946
Reddy
Alexander William
Surabaya
Indonesië
21-11-1946
magazijnbediende
Geldrop
1946
Talakua
Enggelina Juliana
Saparoea
Indonesië
10-07-1946
fabrieksarbeider
Alphen a/d Rijn
1946
Pasanea
Johannis Semuel
Itawaka
Indonesië
08-09-1946
elektrisch lasser
Tiel
1946
Tahalele
Levina Barbalina
Jakarta
Indonesië
01-09-1946
typiste
Nijmegen
1946
Amanupunnjo
Esterlina
Leinitoe
Indonesië
07-04-1946
fabrieksarbeidster
Alphen a/d Rijn
1946
Kho
Ing Hong
Soerakarta
Indonesië
08-01-1946
zonder
Rotterdam
1946
Pieter
Leopold Edward
Jakarta
Indonesië
26-09-1946
elektromonteur
Rotterdam
1946
Wangko
Caroline Christina
Jakarta
Indonesië
09-02-1946
wasserijbediende
Eijsden
1946
Loen
Anky
Bogor
Indonesië
12-05-1946
onderwijzeres
Hengelo
1946
Bannisseht, von
Richard
Ambon
Indonesië
22-10-1946
fabrieksarbeider
Brunssum
1946
Wagner
Siegfried
Semarang
Indonesië
14-02-1946
elektro-monteur
Hoogezand
1946
Lim
Mey Lan
Bandoeng
Indonesië
11-10-1946
zonder
Leiden
1946
Song
Ronald Charles
Bandoeng
Indonesië
27-10-1946
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1946
Njoo
May Hoa Gloria
Blitar
Indonesië
25-05-1946
zonder
Zevenaar
1946
Tan
Giok Hwa
Magelang
Indonesië
14-12-1946
zonder
Nijmegen
1946
Bergmans
Rudolf Eduard
Bandoeng
Indonesië
19-06-1946
fabrieksarbeider
Tilburg
1946
Suhendra
Sylvia Indriani
Jakarta
Indonesië
14-06-1946
Sint-Maartensdijk
1946
Ramli
Xenia Olga
Malang
Indonesië
24-10-1946
s-Gravenhage
1946
Tan
Hong Lan
Leiden
Nederland
08-07-1946
Nijmegen
1946
Katumara
Anna Aletha
Moentok
Indonesië
08-12-1946
Geleen
1946
Bawits
Erik
Salatiga
Indonesië
27-11-1946
Haarlem
1946
Licumahua
Weltimus
Ouw
Indonesië
13-01-1946
Zwijndrecht
1946
Riupassa
Roesia
Ambon
Indonesië
26-03-1946
Utrecht
1946
Sopacua
Karolina
Ameth
Indonesië
10-01-1946
Harlingen
1946
Rizar
Denibrata
Bandoeng
Indonesië
13-05-1946
Heerlen
1946
Wenno
Marijntjes Martapina
Makassar
Indonesië
20-09-1946
Vught
1946
Teyhoff
Martinus
Tjimahi
Indonesië
15-07-1946
Amersfoort
1946
Kiriwenno
Frederik Hendrik
Sila-Noesoelaoet
Indonesië
23-02-1946
Tiel
1946
Siahalja
Abraham Urbanus
Ambon
Indonesië
01-08-1946
Geesbrug
1946
Loppies
Theofilus Willem
Ambon
Indonesië
02-09-1946
Nijmegen
1946
Hoedt
Peter Richard
Jakarta
Indonesië
10-08-1946
Amsterdam
1946
Toorop
Hans
Pekalongan
Indonesië
19-01-1946
Haarlem
1946
Banse
Alagonda Augustine
Makassar
Indonesië
15-08-1946
Haarlem
1946
Babay
Victoire
Surabaya
Indonesië
02-11-1946
zonder
Enschede
1946
Cols
Jan Laurens
Jakarta
Indonesië
05-09-1946
Apeldoorn
1946
Hitharie
Jonis
Nalahia
Indonesië
27-01-1946
Alphen a/d Rijn
1946
Tan
Koen Gie
Malang
Indonesië
02-08-1946
Rijswijk
1946
Pattinama
Silvester
Palopo
Indonesië
28-09-1946
Farmsum
1946
Sie
Liang Hai
Jakarta
Indonesië
11-06-1946
Purmerend
1946
Latul
Elisa
Denpasar
Indonesië
04-10-1946
Nijverdal
1946
Jempormiasse
Neltji
Adaoet
Indonesië
23-07-1946
Oost en West Souburg
1946
Sekewael
Maria Christina
Oma
Indonesië
26-11-1946
Culemborg
1946
Hurkens
Peter Arnold
Surabaya
Indonesië
29-11-1946
Monnickendam
1946
Saleh
Robijanto
Probolinggo
Indonesië
18-02-1946
Delft
1946
Rasmini
Welmina
Malahaju
Indonesië
21-01-1946
Gouda
1946
Sibarani
Pitta Tiur
Medan
Indonesië
27-05-1946
Maassluis
1946
Halauwet
Elie
Saparoea
Indonesië
24-09-1946
Maastricht
1946
Soumokil
Dolphina
Makassar
Indonesië
11-11-1946
Capelle a/d IJssel
1946
Oen
Siang Tik
Malang
Indonesië
05-01-1946
Tilburg
1946
Teterissa
Olfianus
Aboroe
Indonesië
25-04-1946
Assen
1946
Geerst
Rudolf Godfried
Jakarta
Indonesië
27-11-1946
Amsterdam
1946
Ruyter, de
Hermanus Jacobus
Bogor
Indonesië
06-10-1946
Poortugaal
1946
Tahapary
Benjamin Wilhelm
Makassar
Indonesië
11-12-1946
Tilburg
1946
Souisa
Maria Juliana
Hila
Indonesië
10-09-1946
Tilburg
1946
Han
Ping Gwan
Malang
Indonesië
24-10-1946
Wormerveer
1946
Lesteluhu
Ramlah
Batoemerah
Indonesië
22-06-1946
Tilburg
1946
Tan
Giok Lan Nio Constance
Semarang
Indonesië
12-05-1946
typiste
Arnhem
1946
Tan
Joeng Shia Yvonne
Jakarta
Indonesië
22-08-1946
zonder
Nijmegen
1946
Rojot
Richard Karel
Surabaya
Indonesië
09-06-1946
zonder
Helmond
1946
Kroon, de
Irene
Palembang
Indonesië
25-01-1946
kantoorbediende
Soesterberg
1946
Lim
Lian Hoei (Betty)
Jakarta
Indonesië
06-01-1946
zonder
Amsterdam
1946
Schukkmann, von
Eddy Martin
Jakarta
Indonesië
29-11-1946
lasser
Zwolle
1946
Sitompoel
Hermina
Madioen
Indonesië
28-06-1946
fabrieksarbeidster
Musselkanaal
1946
Batz, de
Bernardus
Makassar
Indonesië
06-10-1946
fabrieksarbeider
Berg en Dal
1946
Groskamp
Merle
Loemadjang
Indonesië
19-05-1946
kantoorbediende
Vaassen
1946
Sassen
Edith
Bandoeng
Indonesië
25-06-1946
zonder
Maastricht
1946
Martherus
Jenny Charlotte
Djatinegara
Indonesië
09-03-1946
strijkster
Sittard
1946
Ronkes
Leopoldine Winnefride
Surabaya
Indonesië
07-03-1946
zonder
Rotterdam
1946
Bilardie
Maria
Ambon
Indonesië
11-06-1946
Stadskanaal
1946
Oey
Alexander
Jakarta
Indonesië
20-05-1946
verkoper
Rijswijk
1946
Oliveiro
Ignatio Ivansio
Jakarta
Indonesië
24-08-1946
hulpmonteur
Heveadorp
1946
Cvik
Jozef
Sidoardjo
Indonesië
28-10-1946
automonteur
Schiedam
1946
Donselaar, van
Jacob Marinus
Jakarta
Indonesië
15-07-1946
radiomonteur
Blaricum
1946
Mewengkang
Roswitha Bettina
Modjokerto
Indonesië
08-06-1946
Maastricht
1946
Kwee
Giok Kwie Francisca Maria
Jakarta
Indonesië
04-10-1946
leerling-verpleegster
Leiden
1946
Rundengan
Ronald Samuel
Menado
Indonesië
23-12-1946
metaalbewerker
Tilburg
1946
Oei
Hwaij Ik
Semarang
Indonesië
29-07-1946
zonder
Delft
1946
Pagina 340 van 371
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!