Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 350 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
↑
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Usmanij
Izaak Johan
Meester Cornelis (W.
Java)
Usmanij
Leentje Helena
Surabaya (O. Java)
Usmanij
Mezak
Surabaya
Indonesië
07-08-1919
elektromonteur
Zwijndrecht
1919
Usmanij
Marthina
Ketapang
Indonesië
02-03-1950
Nijmegen
1950
Usmanij
Hermalina
Aboroe
Indonesië
09-09-1938
Amsterdam
1938
Usmanij
Octovianus
Aboroe
Indonesië
15-10-1924
Capelle a/d IJssel
1924
Usmanij
Dika
Koetaradja
Indonesië
08-05-1934
Capelle a/d IJssel
1934
Usmany
Kartientje
Ambon
Indonesië
29-01-1927
groepsleidster in een
kindertehuis
Voorschoten
1927
Usmany
Elsina
Bali
Indonesië
01-08-1947
bankbediende
Elst
1947
Usmany
Dominggus
Magelang
Indonesië
08-08-1939
boekbinder
Zutphen
1939
Usmany
Zaceus
Aboroe
Indonesië
24-07-1922
fabrieksarbeider
Deventer
1922
Usmany
Johannes
Aboroe
Indonesië
20-07-1944
Doesburg
1944
Usmany
Jorgen
Aboroe
Indonesië
26-07-1932
Vught
1932
Usmany
Thomas
Malang
Indonesië
14-09-1922
Rotterdam
1922
Usmany
Lodia Elisabeth
Semarang
Indonesië
29-12-1950
Lisse
1950
Usmany
Wilhelmus Jacob
Aboroe
Indonesië
29-08-1925
Nijmegen
1925
Usmany
Doortje
Elst
Nederland
17-11-1957
Elst
1957
Usmany
Martha
Ambon
Indonesië
24-01-1945
kleuterleidster
Doesburg
1945
Usmany
Johan
Aboroe
Indonesië
07-05-1946
Nijmegen
1946
Usmany
Mariana Wilmina
Balikpapan
Indonesië
06-11-1946
zonder
Middelburg
1946
Usmany
Mirjam
Aboroe
Indonesië
20-05-1925
Leerdam
1925
Usmany
David
Saparoea (Molukken)
Usmany
Jan Piet
Saparoea (Molukken)
Usmany
Hermelina
Saparoea (Molukken)
Usmany
Mirjam
Saparoea (Molukken)
Usmany
Daniël Jacob
Saparoea (Molukken)
Usmany
Zepnad
Malang
Indonesië
27-06-1950
Bovensmilde
1950
Usmany
Johan Atlantis
a/b s.s.
"Atlantis"
22-02-1951
Arnhem
1951
Usmany
Estephanus
Semarang
Indonesië
13-02-1951
Vught
1951
Usmany
Daniël
Makassar
Indonesië
30-06-1928
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1928
Usmany
Rosina
Aboroe
Indonesië
16-08-1945
Elst
1945
Usmany
Jacobus
Semarang
Indonesië
02-03-1951
Doesburg
1951
Usmany
Selfianus
Aboroe
Indonesië
07-09-1918
kantoorbediende
Middelburg
1918
Usmany
Abermina
Takengon
Indonesië
10-04-1938
Leerdam
1938
Usmany
Johanna Jacomina
Rantau
Indonesië
01-07-1949
Leerdam
1949
Uspessy
Wilhelem
Hatiwe besar
Indonesië
08-10-1923
lasser
Schiedam
1923
Usup
Heider
Jakarta
Indonesië
12-04-1958
Amsterdam
1958
Utama
Agus Ridwan
Palembang
Indonesië
19-10-1954
Emmeloord
1954
Utama
Abbas
Bandoeng
Indonesië
23-03-1920
Amsterdam
1920
Utama
Helen
Jakarta
Indonesië
26-04-1954
Amsterdam
1954
Utama
Lanny Kumula Dewhi
Jakarta
Indonesië
15-05-1954
Utrecht
1954
Utama
Ferry
Jakarta
Indonesië
06-11-1951
Amsterdam
1951
Utama
Robby
Jakarta
Indonesië
13-03-1953
Amsterdam
1953
Utermöhlen
Hendrik Carel Willem
Stagen
Indonesië
28-03-1931
regulist
s-Gravenhage
1931
Utrecht
Ernst
Surabaya
Indonesië
30-10-1922
journalist
Amsterdam
1922
Uyleman
Ernst Andries
Singaradja
Indonesië
03-01-1914
zonder
Delft
1914
Vacquier Droop
Trixje
Bandoeng
Indonesië
31-10-1951
Renkum
1951
Vader
Huib
Bandoeng
Indonesië
23-08-1942
woningstoffeerder
Assen
1942
Vaelen
Joseph
Zolder
België
31-05-1872
tijdelijk waarn.
Adj.-Administrateur bij
het Gouvernements
Pandhuis te Buitenzorg
Buitenzorg
1872
Valberg
Henriëtte
Ngoro
Indonesië
16-05-1939
wikkelaarster
Roosendaal en Nispen
1939
Valenteijn
Louis Eduard
Magelang
Valenteijn
Jan Hendrik Victor
Jakarta
Indonesië
15-07-1933
Breda
1933
Valenteijn
Rudy Johann
Jakarta
Indonesië
20-09-1947
Breda
1947
Valenteijn
Elizabeth Helena
Jakarta
Indonesië
23-09-1931
Amsterdam
1931
Valenteyn
Herman Ferdinand
Jakarta
Indonesië
29-09-1937
fabrieksarbeider
Tilburg
1937
Valenteyn
Frederik Hendrik
Batavia-Centrum
Valentijn
Benito Renaldo
Jakarta
Indonesië
26-09-1936
radio-radarmonteur 1e
klasse Kon. Marine
s-Gravenhage
1936
Valentijn
Mady Inez
Jakarta
Indonesië
04-09-1938
zonder
s-Gravenhage
1938
Valentijn
Frans Hendrik
Batavia
Valentijn
Charles Gustaaf
Jakarta
Indonesië
23-08-1909
zonder
Deventer
1909
Valentijn
Jean Louis
Jakarta
Indonesië
07-11-1921
technisch-assistent
Epe
1921
Valetta, la
Stanislas
Jakarta
Indonesië
15-10-1887
zonder
Leiden
1887
Valette
Constance
Bogor
Indonesië
06-12-1909
Muiden
1909
Valette, la
Benjamin Eduard
Surabaya
Indonesië
11-05-1914
elektromonteur
Tilburg
1914
Valk
Winnie
Malang
Indonesië
25-12-1941
Stein
1941
Valk
Willy
Semarang
Indonesië
10-01-1920
automonteur
Amersfoort
1920
Valk
Paul
Salatiga
Indonesië
26-02-1905
leraar M.O.
Voorburg
1905
Valk
Willij
Gondanglegi
Indonesië
21-10-1917
zonder
Handel
1917
Valk, de
Jani Rosmiah
Tjimahi (W. Java)
Valk, de
Jali Cornelia
Tjimahi (W. Java)
Valk, van der
Anna Louise
Yogyakarta
Indonesië
31-07-1931
[niet vermeld]
Amsterdam
1931
Valk, van der
Leendert
Magelang
Valk, van der
Jan
Magelang
Vanderbos
Leendert
Jakarta
Indonesië
19-07-1918
fabrieksarbeider
Amsterdam
1918
Vandeursen
Albert
Tjitatah
Indonesië
27-11-1929
chauffeur der eerste
klasse bij de Kon. Marine
s-Gravenhage
1929
Vanlerbergh
Aletta Frederika
Bandoeng
Indonesië
16-06-1940
Amersfoort
1940
Varenkamp
Juliana
Djatinegara
Indonesië
13-06-1911
zonder
Amsterdam
1911
Varenkamp
Eddy Marinus
Kediri
Indonesië
28-12-1921
bankbediende
Amsterdam
1921
Varga
Hermine
Prigen
Indonesië
02-03-1925
Millingen aan de Rijn
1925
Varkevisser
Dora
Bandoeng
Vasques
Willem Pieter
Batavia
Vasseur
John Ronald
Surabaya
Indonesië
15-08-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Vasseur
Humphry Alexander
Surabaya
Indonesië
15-04-1939
leerling-elektro-monteur
Almelo
1939
Vasseur
Geraldina Elisabeth
Surabaya
Indonesië
08-03-1941
zonder
Almelo
1941
Vasseur
Johannes Hermany
Surabaya
Indonesië
30-12-1941
machinebediende
Oosterbeek
1941
Vasseur
Eugène Theodorus
Lebong Tandai
Indonesië
05-05-1914
kantoorbediende
Rotterdam
1914
Vasseur
Johannes Hendrikus
Banjermasin
Indonesië
30-07-1911
doorsmeerder
Rotterdam
1911
Vasseur
Willy Hermani
Banjermasin
Indonesië
07-11-1923
administratief-ambtenaar
Amsterdam
1923
Vasseur
Bernard Aschwin
Surabaya
Indonesië
30-06-1938
machinebankwerker
Rotterdam
1938
Vasseur
Frits
Lebong-Tandai
Indonesië
19-03-1919
buffetbediende
Rotterdam
1919
Vaupel
Georg Heinrich Hermann
Schwerin
Mecklenburg-Schwerin
lid der te Batavia
(voorm. Ned.-Indië)
gevestigde firma Vaupel
en Comp.
Batavia
Vecht
Catharina Maria
Poerworedjo
Indonesië
12-02-1900
s-Hertogenbosch
1900
Vedeler
Albert Henrik Friele
Christiania
Noorwegen
12-01-1859
agent der scheepsagentuur
voorheen J. Daendels en
C.
Surabaya (O. Java)
1859
Veekman
William Josephus Benjamin
Surabaya
Indonesië
02-11-1912
arbeider
Valkenburg-Houthem
1912
Veekman
Elise Clélie
Langsa (Atjeh en onderh.)
Veenendaal, van
Henricus
Semarang
Indonesië
02-04-1969
Rossum
1969
Veenstra
Cobus
Malang
Indonesië
03-06-1923
boekhouder bij een
spaarbank
Bandoeng
1923
Veenstra
Cesar
Bandoeng
Indonesië
29-09-1923
lasser-hulpmonteur
Hoogezand
1923
Veenstra
Hendrik
Bagogo
Indonesië
10-05-1947
fabrieksarbeider
Rotsterhaule
1947
Veenstra
John
Malang
Pagina 350 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!