Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 22 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Foss
Gerard Johan
Djombang
Indonesië
10-02-1942
schrijver bij 's Rijks
Belastingen
Heel en Panheel
1942
Frederiksz
Karel Jordaan
Semarang
Indonesië
09-07-1921
onderhoudsmonteur
Oisterwijk
1921
Guldenaar
Duncan Louis Jozef
Bogor
Indonesië
21-02-1914
machinedrijver
Zutphen
1914
Guldenaar
Marinus
Jakarta
Indonesië
21-08-1941
leerling-machinedrijver
Zutphen
1941
Kapenga
Marinus Theodorus
Banjoe Biroe
Indonesië
21-04-1936
controleur
Amsterdam
1936
Klöpfer
Hermientje
Surabaya
Indonesië
29-01-1907
naaister
Made
1907
Lammers
Robert
Yogyakarta
Indonesië
17-02-1922
fabrieksarbeider
Velp
1922
Lubeck
Johan Karel Victor
Tjiandjoer
Indonesië
12-02-1904
zonder
Ootmarsum
1904
Meijer
Edmond Gustaaf
Surabaya
Indonesië
22-08-1941
lasser
Oisterwijk
1941
Meijer, de
Jeannette Sophie
Kediri
Indonesië
09-08-1931
stenotypiste
Herpen
1931
Ondaatje
Adrianus Marius
Bogor
Indonesië
13-04-1935
schrijver
Rotterdam
1935
Paulus
Arthur
Yogyakarta
Indonesië
20-07-1934
bankbediende
Rotterdam
1934
Poortere, de
Fernand Ronald
Karanganjar
Indonesië
24-09-1919
zonder
Handel
1919
Samidja
Roesmi
Oengaran
Indonesië
01-01-1874
zonder
Puiflijk
1874
Rooze
Joseph Jacobus
Medan
Indonesië
14-02-1915
laboratoriumbediende
Capelle a/d IJssel
1915
Rooze
Jozephine Jacoba
Medan
Indonesië
13-08-1942
zonder
Capelle a/d IJssel
1942
Simon
Augustinus
Bakoelan, afd. Bojolali
Indonesië
26-01-1912
zonder
Erp
1912
Westhoff
Johannes Engelbertus
Semarang
Indonesië
03-10-1941
magazijnbediende
Nijmegen
1941
Beins
Freddie
Surabaya
Indonesië
10-11-1934
conducteur
Nieuwenhagen
1934
Bel, van
Jack Josef
Poerworedjo
Indonesië
03-02-1942
aspirant-schrijver bij
's-Rijks Belastingen
Bussum
1942
Blaset
Gerard Gijsbertus
Makassar
Indonesië
28-04-1928
schrijver bij de
Postchèque- en
Girodienst
De Steeg
1928
Claase
Richard
Kota Tjane
Indonesië
10-12-1941
machinelasser
Heelsum
1941
Croes, de
Augustine Josephine
Magelang
Indonesië
06-08-1915
zonder
Tilburg
1915
Emor
Otto Henri
Moenggoer
Indonesië
19-02-1906
zonder
Noordwijk
1906
Grooten
Johannes
Bandoeng
Indonesië
27-05-1941
zonder
Amsterdam
1941
Helling
Johan August
Segerie
Indonesië
15-08-1901
zonder
s-Gravenhage
1901
Karsinam
Emmy
Tjilamaja
Indonesië
01-01-1888
zonder
Deventer
1888
Knehans
Willem Frederik
Malang
Indonesië
03-02-1932
leerling-draaier
Breda
1932
Landré
Charlotte Marguérita
Djombang
Indonesië
23-06-1921
zonder
Middelburg
1921
Meijer
Robertus Josephus
Augustinus
Wonosobo
Indonesië
25-10-1939
machinebediende
Breda
1939
Passage
Leopold
Jakarta
Indonesië
28-03-1924
controleur
Deventer
1924
Peeters
Hélène
Djatinegara
Indonesië
14-11-1931
leerling-verpleegster
Winschoten
1931
Pilgram
Olga Ingeborg
Benkoelen
Indonesië
29-03-1935
steno-typiste
s-Gravenhage
1935
Pronk
Eduard Frans
Ambarawa
Indonesië
09-05-1938
leerling-machinebankwerker
Emmen
1938
Rijborz
Herman
Asrikaton
Indonesië
09-11-1936
besteller bij de P.T.T.
Middelburg
1936
Stell
Karel
Kaliwoengoe
Indonesië
18-10-1924
automonteur
Soesterberg
1924
Straalen, van
Willy
Jakarta
Indonesië
15-08-1925
bedieningsman
Hoensbroek
1925
Wolff
Juliana
Bodjonegoro
Indonesië
30-04-1929
typiste
Leiden
1929
Croes, de
Gerardus Antonius
Djatinegara
Indonesië
25-12-1950
zonder
Tilburg
1950
Croes, de
Dorothea Magdalena
Jakarta
Indonesië
27-05-1953
zonder
Tilburg
1953
Kwee
Giok Bie
Malang
Indonesië
15-05-1924
laborant bij het
Rijkswegenlaboratorium
Leiden
1924
Kwee
Tjin Hwa
Toeban
Indonesië
02-12-1931
arts
Amsterdam
1931
Costa, de
Willem Karel Jan
Jakarta
Indonesië
20-01-1935
bouwkundig tekenaar
Amstelveen
1935
Mahulete
Harry
Surabaya
Indonesië
15-10-1924
fabrieksarbeider
Valkenburg-Houthem
1924
Ling
A Loy
Medan
Indonesië
09-11-1941
stewardess
Zandvoort
1941
Soemboek
Christine
Yogyakarta
Indonesië
05-01-1919
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1919
Oen
Poo Kwie
Salatiga
Indonesië
10-02-1915
winkelier
Amsterdam
1915
Tan
Yan Sing
Surabaya
Indonesië
15-11-1898
zonder
Amsterdam
1898
Tjia
Tjin Kian
Lohbener
Indonesië
25-08-1923
arts
Maastricht
1923
Hendrik
Marthen Isaac
Ambon
Indonesië
24-07-1906
kantinebeheerder
Westerbork
1906
Hetharia
André George
Modjokerto
Indonesië
08-03-1917
onderwijzer
Utrecht
1917
Jacob
Sarah
Semarang
Indonesië
11-01-1922
coupeuse
Sydney (Australië)
1922
Kiriwenno
Jordaan
Sila
Indonesië
29-10-1888
corveeër
Venray
1888
Louhenapessy
Augustinus
Saparoea
Indonesië
05-03-1908
monteur
Barneveld
1908
Luhulima
Josephus
Ihamahoe
Indonesië
28-01-1907
fabrieksarbeider
Moordrecht
1907
Manusama
Marthinus
Ambon
Indonesië
13-03-1910
bankwerker
Waddinxveen
1910
Moyson
Charles
Magelang
Indonesië
22-08-1903
zonder
Cadier en Keer
1903
Nanleta
Jan
Sigli
Indonesië
24-12-1903
magazijnbediende
Vught
1903
Schmidt
Bertha Corrie Elisabeth
Mendit
Indonesië
13-05-1902
zonder
s-Gravenhage
1902
Tan
Koei Eng
Bogor
Indonesië
06-08-1942
steno-typiste
Amsterdam
1942
Tjoeng
Hie Thian
Soengailiat
Indonesië
16-11-1928
bouwkundig tekenaar
s-Gravenhage
1928
Kwee
Peng Hin
Jakarta
Indonesië
07-10-1932
assistent-accountant
Amsterdam
1932
Lim
Sascha Leonard Alphons
Marie
Jakarta
Indonesië
02-10-1939
kantoorbediende
s-Gravenhage
1939
Sih
Ing Kam
Semarang
Indonesië
11-07-1932
assistent
organisatie-adviseur
Amsterdam
1932
Teng
Tjoe Tie
Menado
Indonesië
20-10-1921
arts
Haarlem
1921
Tjoa
Gie Tjiang
Makassar
Indonesië
12-04-1912
kinderarts
Groningen
1912
Gouw
Lam Swie
Semarang
Indonesië
15-07-1937
technisch tekenaar
Amsterdam
1937
Hitijahubessy
Geoffrey
Magelang
Indonesië
30-03-1940
kok ter koopvaardij
Rotterdam
1940
Manuputty
Othniël
Ceram
Indonesië
15-12-1921
fabrieksarbeider
Waddinxveen
1921
Maskoet
Matdrani
Tadjoengan
Indonesië
12-10-1933
kelner
s-Gravenhage
1933
Nelwan
Maurits Lodewijk Jan
Medan
Indonesië
11-09-1920
administrateur
Rotterdam
1920
Oentoeng
Kassim
Grissee
Indonesië
08-08-1910
kelner
s-Gravenhage
1910
Tjoa
Gwat Wan Nio
Soekaboemi
Indonesië
21-12-1939
leerling-kapster
Groningen
1939
Arends
Julius Cesar
Yogyakarta
Indonesië
22-05-1913
plaatwerker
Groningen
1913
Blondeau
Oscarlina Wilhelmina
Jakarta
Indonesië
22-02-1923
therapeutisch-assistente
Bloemendaal
1923
Bruyn, le
Albertien Marie Louise
Nipponia
Batoe
Indonesië
28-03-1942
inpakster
Tilburg
1942
Bruyn, le
Anton Daniel Reinier
Louis
Surabaya
Indonesië
06-10-1939
metaalbewerker
Tilburg
1939
Bruyn, le
Lodewijk Jacob Hendrik
Ferdinand
Surabaya
Indonesië
23-06-1935
leerling-bankwerker
Apeldoorn
1935
Denkelaar
Charles Alexander
Depok
Indonesië
28-03-1923
schrijver A bij de
Rijkswaterstaat
Goes
1923
Fleumer
Eduard Evert
Jakarta
Indonesië
25-07-1917
zonder
Roermond
1917
Haar, ter
Hendrikus Martinus
Johannus
Jakarta
Indonesië
13-05-1919
corrector
Rotterdam
1919
Hien, van
Jean
Djatinegara
Indonesië
20-12-1928
automonteur
Dordrecht
1928
Hoogervorst
Henk
Jakarta
Indonesië
19-06-1936
fabrieksarbeider
s-Hertogenbosch
1936
Koch
Ferdinand
Jakarta
Indonesië
23-02-1929
fabrieksarbeider
Nijmegen
1929
Masius
Jurgens Gerardus
Jakarta
Indonesië
15-05-1906
fabrieksarbeider
Hoensbroek
1906
Schmitt
Eugène
Semarang
Indonesië
23-07-1929
kantoorbediende
Amsterdam
1929
Seelig
Alex Jean Ambrosius
Toeban
Indonesië
13-03-1898
zonder
Olst
1898
Seelig
Jan Tan
Bandoeng
Indonesië
13-02-1932
inpakker
Olst
1932
Tophoven
Bianka Marie Adolphine
Boeloes
Indonesië
22-11-1908
zonder
Tilburg
1908
Veekman
William Josephus Benjamin
Surabaya
Indonesië
02-11-1912
arbeider
Valkenburg-Houthem
1912
Vortman
Hayo Bernard
Yogyakarta
Indonesië
29-01-1919
kantoorbediende
Rotterdam
1919
Wardenaar
Jan
Tjiandjoer
Indonesië
09-09-1913
zonder
Rijssen
1913
Westplat
Thelma Cornelia
Jakarta
Indonesië
19-07-1940
naaister
Tilburg
1940
Worm, van den
Jan
Soesoekan
Indonesië
30-06-1903
zonder
Grevenbicht
1903
Jap
Bernard
Jakarta
Indonesië
28-10-1924
gemeenteambtenaar
Rotterdam
1924
The
Sie Kian
Magelang
Indonesië
12-05-1909
kinderarts
Voorburg
1909
The
Sik Tjoe
Surabaya
Indonesië
20-06-1916
econoom bij een fabriek
Eindhoven
1916
Hehanussa
Hendrik Hanoch
Booij
Indonesië
14-09-1920
hulpkok bij de Kon.
Landmacht
Schoonhoven
1920
Manduapessy
Leonard Ferdinand
Jakarta
Indonesië
14-01-1934
schrijver A bij de
Rijksgebouwendienst
s-Gravenhage
1934
Maurer
Oskar Friedrich Adriaan
Makassar
Indonesië
16-03-1933
technisch-commercieel
medewerker
s-Gravenhage
1933
Pagina 22 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!