Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 28 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Mosselman
Harry Adolf
Jakarta
Indonesië
26-01-1916
zonder
Oisterwijk
1916
Muller
Rudolf Mattheus
Jakarta
Indonesië
27-12-1938
schrijver bij de
Postchèque- en
Girodienst
Velp
1938
Schröder
Henri
Semarang
Indonesië
19-04-1920
machinewacht
Lunteren
1920
Schoumacher
Ignatius Gerardus Joseph
Semarang
Indonesië
12-06-1925
fabrieksarbeider
Bennekom
1925
Smeenk
Christiaan
Muntok
Indonesië
24-09-1922
radiotechnicus
Meerveldhoven
1922
Smits
Maria
Tegal
Indonesië
11-12-1879
zonder
Apeldoorn
1879
Bommel, van
Cornelis Marinus
Tjiandjoer
Indonesië
19-11-1913
administratief-assistent
Sittard
1913
Braam Morris, van
Hugo Roland
Bandoeng
Indonesië
29-11-1938
fabrieksarbeider
Tilburg
1938
Couwenberg
Jacobus Rudolf
Surabaya
Indonesië
20-08-1925
tijdschrijver
Breda
1925
Deventer, van
Karel
Jakarta
Indonesië
31-01-1929
zonder
Sittard
1929
Donkel
René
Semarang
Indonesië
28-03-1913
zonder
Apeldoorn
1913
Koenn
Armand
Jakarta
Indonesië
04-07-1930
zonder
Oosterbeek
1930
Korn
Dorus
Temanggoeng
Indonesië
14-09-1911
fabrieksarbeider
Sappemeer
1911
Lans
George Gerard
Soemenep
Indonesië
28-01-1918
schoonmaker
Breda
1918
Liebenstein, von
Paul Wilhelm Friedrich
Padang
Indonesië
28-03-1906
zonder
Maastricht
1906
Maas
Simon Pompeus
Yogyakarta
Indonesië
24-07-1926
technicus
s-Gravenhage
1926
Malakusea
Pieter Gerrit
Semarang
Indonesië
26-01-1925
depotarbeider
Lochem
1925
Marks
Willem Jozef Jafeth
Karangasem
Indonesië
17-10-1909
zonder
Hengelo
1909
Niessen
Johan Lodewijk Charles
Jakarta
Indonesië
27-04-1908
zonder
Schoorl
1908
Poublon
Oscar Erneste
Yogyakarta
Indonesië
25-09-1893
zonder
Hooglanderveen
1893
Rodrigus
Eduard Leonard
Indramajoe
Indonesië
30-05-1911
fabrieksarbeider
Elshout
1911
Schulz
Johan August
Jakarta
Indonesië
01-02-1907
fabrieksarbeider
Elshout
1907
Schulz
Philip Leonard
Jakarta
Indonesië
10-12-1939
leerling-loketbeambte bij
de P.T.T.
Elshout
1939
Schulz
Sylvia Maria
Jakarta
Indonesië
30-05-1941
magazijnbediende
Elshout
1941
Velsink
Eddy
Madioen
Indonesië
02-09-1920
zonder
Den Dolder
1920
Wrede
Juul
Kediri
Indonesië
07-01-1937
typiste
Rotterdam
1937
Kwee
Tjien Sian
Pasoeroean
Indonesië
17-07-1906
zonder
Driebergen-Rijsenburg
1906
Gabriëls
Johannes
Bandoeng
Indonesië
15-01-1920
kantoorbediende
Maarssen
1920
Khouw
Koen Nio
Moentilan
Indonesië
12-12-1912
zonder
De Bilt
1912
Rahawarin
Paulus Jacob
Elat
Indonesië
01-01-1922
bankwerker
Kerkrade
1922
Satumalaij
Adrian Johannis
Latoehalat
Indonesië
22-12-1936
monteur
Katwijk
1936
Tan
Twie Nio
Bandoeng
Indonesië
22-05-1937
student/assistente
Amsterdam
1937
Auw Yang
May Lan
Bandoeng
Indonesië
22-03-1941
zonder
De Bilt
1941
Auw Yang
May Li
Bandoeng
Indonesië
28-03-1940
zonder
De Bilt
1940
Remmers
Lorenzo Gerrit
Balikpapan
Indonesië
16-01-1921
elektromonteur
Dordrecht
1921
Voll
Remi Johan
Makassar
Indonesië
26-05-1899
kantoorbediende
Rotterdam
1899
Caffin
Charles Gustaf
Gorontalo
Indonesië
09-11-1917
employé bij de P.T.T.
Haarlem
1917
Coenraad
Maria Cornelia
Ngawie
Indonesië
12-04-1896
zonder
Heusden
1896
Hamar de la Brethonière
Frans Jozef
Tjilatjap
Indonesië
19-08-1939
ankerwikkelaar
Leeuwarden
1939
Hamar de la Brethonière
Jan Willem
Salatiga
Indonesië
02-06-1941
ankerwikkelaar
Leeuwarden
1941
Hamar de la Brethonière
Piet Adolph Charles
Tjilatjap
Indonesië
05-03-1938
bankwerker
Leeuwarden
1938
Hupkens
Jacobus
Jakarta
Indonesië
01-09-1917
assistent-boekhouder
Wormerveer
1917
Karssen
Arie
Djatinegara
Indonesië
11-03-1924
textielarbeider
Lochem
1924
Langras
Eugene
Tegal
Indonesië
29-10-1910
zonder
Apeldoorn
1910
Motta
Theo
Semarang
Indonesië
17-06-1928
assistent bij een
röntgentechnische dienst
Zeist
1928
Reeb
Frits Johan
Soerakarta
Indonesië
09-10-1902
zonder
Zuidlaren
1902
Roeminah
Mien
Poerworedjo
Indonesië
01-01-1912
zonder
Leeuwarden
1912
Steevensz
Jean Ludwig
Jakarta
Indonesië
14-11-1923
technisch adviseur
Boxtel
1923
Voll
Deana Margaretha
Makassar
Indonesië
20-02-1914
kantoorbediende
Rotterdam
1914
Haanskorf
Francisca
Surabaya
Indonesië
10-12-1944
leerling-gezinsverzorgster
Hengelo
1944
Haanskorf
Constance
Surabaya
Indonesië
02-05-1946
zonder
Hengelo
1946
Haanskorf
Charles James
Surabaya
Indonesië
30-12-1948
zonder
Hengelo
1948
Polanen Petel, van
Johnny Eddy Theo
Djatinegara
Indonesië
25-08-1945
zonder
s-Gravenhage
1945
Potthoff
Albertine Charlotte
Bandoeng
Indonesië
04-06-1946
zonder
Arnhem
1946
Steenbergen
Henriëtte Maria
Elizabeth
Jakarta
Indonesië
29-09-1949
zonder
Heerde
1949
Steenbergen
Suzanna Jacoba Johanna
Rangkas Bitoeng
Indonesië
12-02-1953
zonder
Heerde
1953
Go
Siong Biauw
Yogyakarta
Indonesië
15-04-1918
vertegenwoordiger
Haarlemmerliede en
Spaarnwoude
1918
Thoeng
Kiat Tjiang
Makassar
Indonesië
16-10-1898
kantoorbediende
Amsterdam
1898
Pouw
Houw Pin
Indramajoe
Indonesië
01-07-1923
ingenieur
Delft
1923
Rouselle
Dalinem
Klaten
Indonesië
09-01-1894
zonder
Rotterdam
1894
Hitipeuw
Arnold Oswald
Sidoardjo
Indonesië
03-09-1924
constructielasser
Leeuwarden
1924
Risakahoe
Emma Christine
Sindanglaoet
Indonesië
30-04-1889
zonder
Deventer
1889
Liem
Hie Hian
Rembang
Indonesië
23-09-1914
gemeente-ambtenaar
s-Gravenhage
1914
Oei
Kian Djien
Soerakarta
Indonesië
29-12-1929
apotheker
Amstelveen
1929
Ong
Tjong Han
Surabaya
Indonesië
26-04-1929
kantoorbediende
Amsterdam
1929
Bruijn
Eleonora Henriëtte
Banjermasin
Indonesië
10-03-1938
kantoorbediende
s-Gravenhage
1938
Bruijn
Jules Henk
Banjermasin
Indonesië
25-07-1939
zonder
s-Gravenhage
1939
Diën
Hendrik
Sabang
Indonesië
18-12-1939
ketelmaker-plaatwerker
s-Gravenhage
1939
Huwaë
Jacob Cornelis
Djatinegara
Indonesië
30-05-1924
schrijfmachinemonteur
Woerden
1924
Huwaë
Jonas
Jakarta
Indonesië
19-11-1921
schrijfmachinemonteur
Woerden
1921
Loemij
Alexander Richard Emile
Semarang
Indonesië
22-08-1937
machinist
Geleen
1937
Roerich
Willem
Berauw
Indonesië
30-01-1913
leerling-elektricien
Dordrecht
1913
Sapei
Rudy
Makassar
Indonesië
09-02-1938
ambtenaar Postchèque- en
Girodienst
s-Gravenhage
1938
Sastrowijoto
Basoeki
Tegal
Indonesië
09-02-1921
arts
Leiden
1921
Schift
Desire Benjamin
Jakarta
Indonesië
02-12-1921
onderwijzer
Almelo
1921
Go
Kian Hoen
Bandoeng
Indonesië
25-03-1927
elektrotechnicus
Amstelveen
1927
Greene
Harrij
Tebing Tinggi
Indonesië
04-05-1929
reclameontwerper
Reinbek (Duitsland)
1929
Kho
Liang Ie
Magelang
Indonesië
05-08-1927
binnenhuisarchitect
Amsterdam
1927
Njoo
Sioe Poen
Malang
Indonesië
05-04-1926
econoom
Amsterdam
1926
Jansen
Marchedus Liesbeth
Ambon
Indonesië
29-01-1942
zonder
Westerbork
1942
Jansen
Piet Jacob
Banda Neira
Indonesië
13-12-1905
slager
Westerbork
1905
Joseph
Marcus
Saparoea
Indonesië
15-09-1907
fabrieksarbeider
Westerbork
1907
Mustamu
Abraham
Ambon
Indonesië
04-10-1910
fabrieksarbeider
Westerbork
1910
Pesulima
Theofilus
Leuhon
Indonesië
13-03-1914
fabrieksarbeider
Westerbork
1914
Petta
Alfred
Lilibooi, Ambon
Indonesië
29-07-1914
onderbaas op een fabriek
Marum
1914
Riry
Adriaan
Kaibobo
Indonesië
01-03-1906
fabrieksarbeider
Westerbork
1906
Sahetapy
Selef
Kamarian
Indonesië
23-09-1911
fabrieksarbeider
Westerbork
1911
Tatuheij
Josias
Ambon
Indonesië
19-02-1903
zonder
Westerbork
1903
Wattimena
Bernardus
Ambon
Indonesië
14-04-1897
kamphulp
Westerbork
1897
Wattimena
Kalasina Helenna
Ambon
Indonesië
20-10-1941
zonder
Westerbork
1941
Anthonijs
Friedrich Gottlieb
Kebonsari
Indonesië
13-04-1924
fabrieksarbeider
Maastricht
1924
Berk, van
Maria Christina
Sasak
Indonesië
11-05-1914
zonder
Bolsward
1914
Boessen
Alouis Albertus
Surabaya
Indonesië
04-03-1905
zonder
Deventer
1905
Bok
Willem Reindert Ferdinand
Jakarta
Indonesië
10-03-1907
zonder
Breda
1907
Cate, ten
Ferdinand
Lembang
Indonesië
05-12-1919
monteur
Dordrecht
1919
Dekker
Frans Christiaan
Palimanan
Indonesië
01-06-1906
boekhouder
Heeswijk
1906
Geraerds Thesingh
Willy
Sengon
Indonesië
08-12-1920
zonder
Breda
1920
Johan
Louis
Tjimahi
Indonesië
13-11-1912
leerling-bankwerker
Lochem
1912
Kreleger
Bernard
Djatinegara
Indonesië
24-04-1930
elektricien
Groningen
1930
Lerrick
Lodewijk
Kisar
Indonesië
18-02-1914
zonder
Driebergen-Rijsenburg
1914
Pagina 28 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!