Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 31 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Hübner
Franc Napoleon
Klaten
Indonesië
05-06-1922
zonder
Velden
1922
Kerkvoorden, van
Emile Charles
Djatinegara
Indonesië
24-05-1911
elektromonteur
Groningen
1911
Kerkvoorden, van
Peter Alexander
Semarang
Indonesië
13-05-1939
meubelmaker
Groningen
1939
Kerkvoorden, van
Ronald Edwin
Semarang
Indonesië
05-02-1938
kantoorbediende
Groningen
1938
Kerkvoorden, van
Willem Alvarez
Ambarawa
Indonesië
19-08-1941
elektricien
Groningen
1941
Schulpen
Koos Karel
Jakarta
Indonesië
22-12-1911
zonder
Gennep
1911
Soentken
Theodorus Franciscus
Wilhelmus
Tjiandjoer
Indonesië
18-11-1914
fabrieksarbeider
Harderwijk
1914
Stins
Leonardus Alexander
Jakarta
Indonesië
01-08-1939
monteur
s-Gravenhage
1939
Tasche
Hendrik Albrecht
Medan
Indonesië
05-05-1913
zonder
Zwolle
1913
Thies
Julius Claudius
Semarang
Indonesië
26-12-1929
leerling-lasser
Eygelshoven
1929
Voll
Harro Hans
Jakarta
Indonesië
20-11-1939
arbeider
Dordrecht
1939
Weide, van der
Jacobus
Beber
Indonesië
19-12-1925
elektromonteur
Hengelo
1925
Westenberg
Anton Gerardus
Magelang
Indonesië
11-10-1939
elektricien
Druten
1939
Westering, van
Adriaan Jacobus
Ambarawa
Indonesië
27-04-1924
leerling-machinebankwerker
Velp
1924
Bastiaans
Barend Donald
Rangkasbitoeng
Indonesië
05-01-1929
opziener bij de
Residentie
Waterstaatsdienst
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1929
Dikmans
Hein Anne
Jakarta
Indonesië
25-08-1925
zonder
Deventer
1925
Elsenaar
Jan
Waspada
Indonesië
04-06-1887
zonder
s-Gravenhage
1887
Ham
Charles Thomas Henri
Bangkalan
Indonesië
02-11-1903
leraar moderne talen
Amsterdam
1903
Hercules
Iperus Michel
Paree
Indonesië
09-10-1902
bouwkundig opzichter bij
de Rijksgebouwendienst
s-Gravenhage
1902
Lagarde
Paul Johannes Antoon
Tjimahi
Indonesië
06-09-1928
zonder
Rheden
1928
Reus
Edward George
Semarang
Indonesië
06-05-1925
kantoorbediende
Dordrecht
1925
Uchtmann
Jan Victor
Yogyakarta
Indonesië
13-11-1932
stoker
Helsinki (Finland)
1932
Wakkary
Louise Christina
Titiwoengha
Indonesië
08-04-1902
zonder
Amsterdam
1902
Ameron, van
Frederik Hendrik
Martapoera
Indonesië
02-05-1922
fabrieksarbeider
Lunteren
1922
Jellinghaus
Jacobus
Bogor
Indonesië
10-11-1917
zonder
Rijssen
1917
Keizer
Willem Rudolf
Semarang
Indonesië
02-01-1905
zonder
Breda
1905
Kulenkamp Lemmers
Louise Henriëtte
Modjokerto
Indonesië
15-04-1899
zonder
Losser
1899
Laurens
Leonora
Loemadjang
Indonesië
22-08-1895
zonder
s-Gravenhage
1895
Leurs
Jacob Frederik
Banda Neira
Indonesië
10-11-1900
zonder
Oosterbeek
1900
Leurs
Richard Robbert
Malang
Indonesië
02-02-1940
arbeider
Oosterbeek
1940
Schulz
Rudolf Ferdinand
Jakarta
Indonesië
01-06-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Jong
Kiem San
Boemiajoe
Indonesië
15-11-1924
employé van een
oliemaatschappij
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1924
Lannoy, de
Nicolaas Bernard
Gombong
Indonesië
10-11-1930
zonder
Enschede
1930
Tjiam
Tiong Hok
Laboean
Indonesië
19-06-1919
direkteur van een
naamloze vennootschap
Bussum
1919
Oei
Tjien Tek
Jakarta
Indonesië
14-02-1926
directeur van een
handelsonderming
Leiden
1926
Schnabel
Ernst
Bogor
Indonesië
25-01-1905
fabrieksarbeider
Oisterwijk
1905
Annuschek
Heinrich Julius
Semarang
Indonesië
03-03-1898
zonder
Zutphen
1898
Kessing
Clark Donald
Semarang
Indonesië
05-04-1939
zonder
Dordrecht
1939
Lekatompessy
Melianus
Latoehalat
Indonesië
10-10-1908
lijmer
Barneveld
1908
Nikijuluw
Ludwig Edward
Padang Pandjang
Indonesië
12-07-1938
opziener bij de
Residentie
Waterstaatsdienst
Manokwari (Nieuw-Guinea)
1938
Pieters
Frans
Ketanggoengan
Indonesië
15-02-1933
magazijnbewaarder Kon.
Marine
Biak (Nieuw-Guinea)
1933
Pratasik
Johan
Surabaya
Indonesië
03-08-1919
wetenschappelijk
ambtenaar
Wageningen
1919
Teng
Robert Gwan Liong
Banjermasin
Indonesië
23-02-1933
chef van het tariefbureau
bij een
metaalwarenfabriek
Amsterdam
1933
Morée
Emma Agnes
Benkoelen
Indonesië
03-04-1901
zonder
Noordwijkerhout
1901
Mulder
Louis
Banda Neira
Indonesië
01-08-1893
zonder
Manokwari (Nieuw-Guinea)
1893
Oey
Siang Lip
Bandoeng
Indonesië
24-01-1919
kelner
Amsterdam
1919
Tong
Pik Hien
Semarang
Indonesië
19-10-1919
plaatsvervangend chef van
een verkoopafdeling
s-Gravenhage
1919
Que
Giok Sien
Menado
Indonesië
19-08-1918
internist/wetenschappelijk
hoofdambtenaar bij de
Rijksuniversiteit te
Groningen
Groningen
1918
Harling, van
Jan Marinus
Tepa
Indonesië
05-02-1924
zonder
Amsterdam
1924
Kusuma Subrata
Rozai
Soengeiliat
Indonesië
01-07-1914
vrouwenarts
Heemskerk
1914
Lopies
Johannes Frederik
Lho Seumawe
Indonesië
29-10-1930
zonder
Schiedam
1930
Marie
John Charles
Magelang
Indonesië
29-11-1918
timmerman
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1918
Reunnickers
Jozef
Salatiga
Indonesië
19-01-1905
technisch ambtenaar bij
de Rijkswaterstaat
s-Gravenhage
1905
Tumbelaka
Willem Herman
Malang
Indonesië
09-11-1934
bankwerker
Amsterdam
1934
Vollmer
Eduard Friedrich Heinrich
Johannes
Surabaya
Indonesië
06-11-1901
magazijnmeester
Rotterdam
1901
Vollmer
Titus
Poerworedjo
Indonesië
05-04-1935
schrijfmachinemonteur
Leiden
1935
Beem
Jack Edward
Semarang
Indonesië
20-12-1941
monteur
Noordwijkerhout
1941
Avé
Johannes Berthus
Malang
Indonesië
11-07-1923
wetenschappelijk
medewerker 1e klasse
Leiderdorp
1923
Banniseht, von
Asta Norma
Semarang
Indonesië
26-12-1939
zonder
Sittard
1939
Beekman
Paul David
Jakarta
Indonesië
20-01-1941
machinevoerder
Maastricht
1941
Dongen, van
Jeannette Marie
Jakarta
Indonesië
20-03-1899
religieuze
Amsterdam
1899
Groot, de
Frederik
Magelang
Indonesië
12-09-1942
lasser
Waalwijk
1942
Haarlem
Karel
Medan
Indonesië
20-05-1927
magazijnbediende
Amerongen
1927
Oei
Lian Kiauw
Tandjoeng Poera
Indonesië
15-09-1936
[niet vermeld]
Amerongen
1936
Haas, de
Hendrik Jacob
Ambon
Indonesië
15-06-1925
fabrieksarbeider
Maastricht
1925
Natrop
Johannes Hermanus
Surabaya
Indonesië
13-10-1941
materiaalverzorger
Haarlem
1941
Schröder
Eleonore Josephine
Surabaya
Indonesië
03-02-1938
verpleegster
Heerlen
1938
Tency
Eric George
Surabaya
Indonesië
20-02-1947
zonder
Amsterdam
1947
Tency
James Arthur
Surabaya
Indonesië
04-04-1941
magazijnbediende
Amsterdam
1941
Utrecht
Ernst
Surabaya
Indonesië
30-10-1922
journalist
Amsterdam
1922
Retuadan
Markoes
Djatinegara
Indonesië
10-03-1947
lasser
Vaassen
1947
Dartana
Christiaan Cornelis
Jakarta
Indonesië
27-12-1931
programmeur
Zaandam
1931
Liem
Sioe Hiang
Yogyakarta
Indonesië
19-11-1933
[niet vermeld]
Zaandam
1933
Djenap
Julia
Temanggoeng
Indonesië
20-06-1893
zonder
Heemstede
1893
Fretes, de
August Jason
Djatinegara
Indonesië
21-08-1937
monteur
Zuthpen
1937
Matahelumual
Doortje
Mahoekoe
Indonesië
17-12-1937
[niet vermeld]
Zutphen
1937
Jansen
Erna Johanna
Magelang
Indonesië
05-11-1933
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1933
Lainsamputty
Jonathan
Medan
Indonesië
13-06-1924
fabrieksarbeider
Moordrecht
1924
Sitanala
Constantia Anatje
Soeli
Indonesië
12-09-1927
[niet vermeld]
Moordrecht
1927
Lilipory
Johannes
Magelang
Indonesië
05-11-1931
verfmenger
Groningen
1931
Kaitjily
Adriana Martha
Lho-Soekon
Indonesië
13-03-1935
[niet vermeld]
Groningen
1935
Maringka
Walter Rudy
Bogor
Indonesië
27-10-1947
klein-offsetdrukker
s-Gravenhage
1947
Maspaitella
Gerrit
Long Nawang
Indonesië
18-01-1942
lasser
Geleen
1942
Oppier
Johannis
Latoehalat
Indonesië
31-01-1919
werkzaam bij het Min. van
Defensie
Moordrecht
1919
Soplantila
Ribka
Djatinegara
Indonesië
12-12-1928
[niet vermeld]
Moordrecht
1928
Pattikawa
Hein Raffel
Oma
Indonesië
27-10-1917
fabrieksarbeider
Tiel
1917
Kaware
Anthonetta
Tataäran
Indonesië
11-02-1918
[niet vermeld]
Tiel
1918
Sahusilawanij
Adriaan Otto
Magelang
Indonesië
07-05-1937
werkvoorbereider
Amsterdam
1937
Soeharba
Idawati
Tasikmalaja
Indonesië
16-04-1947
[niet vermeld]
Amsterdam
1947
Sardjono
Jenny Grace
Jakarta
Indonesië
25-03-1953
doktersassistente
Schijndel
1953
Soedira
Charles
Depok
Indonesië
03-05-1939
monteur
Amsterdam
1939
Soetarmo
Jetty Koeswati
Bogor
Indonesië
27-12-1939
[niet vermeld]
Amsterdam
1939
Sohilait
Naomi Jocbeth
Koepang
Indonesië
08-09-1947
verpleegster
Woerden
1947
Thie
Kui Hiong
Fakfak
Indonesië
07-02-1944
serveerster
Amsterdam
1944
Thie
Tjeng Tjai
Fakfak
Indonesië
26-10-1948
kok
Amsterdam
1948
Tuasuun
Piet
Takengon
Indonesië
07-03-1923
kraandrijver
Vlissingen
1923
Oey
Boan Kit
Laboean
Indonesië
03-11-1917
leraar
Delfzijl
1917
Go
Tik Swat Nio
Soerakarta
Indonesië
27-10-1911
[niet vermeld]
Delfzijl
1911
Djie
Sing Gie
Pare
Indonesië
15-12-1925
onderdirecteur van een
naamloze vennootschap
Haarlem
1925
Tjan
Yong Iem Thea
Surabaya
Indonesië
22-09-1940
[niet vermeld]
Haarlem
1940
Pagina 31 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!