Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 27 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↓
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Karelsz
James Christoffel
Bogor
Indonesië
22-11-1939
machinebankwerker
Groningen
1939
Rianto
Johannes
Soerakarta
Indonesië
16-07-1938
verwarmingsmonteur
Deventer
1938
Slotboom
Sintje Noesijah
Madjalengka
Indonesië
10-03-1934
fabrieksarbeidster
Eindhoven
1934
Tanihatu
Nicolaas Theodorus
Ternate
Indonesië
06-08-1926
metaaldraaier
Oost en West Souburg
1926
Teng
Mey Lan
Bandoeng
Indonesië
06-03-1939
leerling-grondstewardess
Amstelveen
1939
Teng
Kian Liong
Bandoeng
Indonesië
09-04-1941
zonder
Amstelveen
1941
Lie
Paulina Wilhelmina
Bandoeng
Indonesië
13-08-1928
kantoorbediende
s-Gravenhage
1928
Liem
Siong Sioe
Malang
Indonesië
18-08-1923
werktuigkundig ingenieur
Rijswijk
1923
Stadelman
Elsje Jeanne
Soerakarta
Indonesië
29-12-1904
[niet vermeld]
Amsterdam
1904
Achmad
Antoon
Blitar
Indonesië
01-01-1932
fabrieksarbeider
Rotterdam
1932
Gouw
Lam Hwat (Hans)
Semarang
Indonesië
20-07-1934
zonder
Delft
1934
Hendriks
Jacobus
Ambon
Indonesië
29-02-1908
gereedschapmaker
Veendam
1908
Maail
Zet
Ullath
Indonesië
23-05-1924
kantoorbediende
Amsterdam
1924
Papilaja
Hubertus Dominggus
Ambon
Indonesië
15-01-1922
fabrieksarbeider
Delft
1922
Reawaruw
Simon
Semarang
Indonesië
16-10-1927
varensgezel
Leiden
1927
Tentua
Jacobus Johannis
Surabaya
Indonesië
14-05-1919
stoker bij het Min. van
Defensie
s-Gravenhage
1919
Thenu
Hendrik
Ambon
Indonesië
22-03-1914
fabrieksarbeider
Moordrecht
1914
Croes
Franciscus
Soebang
Indonesië
11-05-1929
constructie-tekenaar
s-Gravenhage
1929
Anthonijsz
Felix Arthur
Magelang
Indonesië
20-07-1938
leerling-lasser
Oss
1938
Bakel, van
Freddi Henrie Edeuard
Surabaya
Indonesië
22-07-1928
fabrieksarbeider
Sittard
1928
Baptist
James Albertus
Djatinegara
Indonesië
08-07-1941
lasser
Rotterdam
1941
Bos
Wanda Eliza
Surabaya
Indonesië
06-02-1941
typiste
s-Gravenhage
1941
Bruinsma
Emile
Baté
Indonesië
03-09-1939
gereedschapmaker
Deventer
1939
Coester
George Lodewijk
Sampit
Indonesië
10-03-1905
zonder
Leeuwarden
1905
Coester
Richard Bertus
Jakarta
Indonesië
25-09-1938
arbeider
Leeuwarden
1938
Dechène
Louis Marien
Bekasi
Indonesië
20-06-1915
zonder
Bennekom
1915
Frederik
Augustina
Makassar
Indonesië
27-08-1908
werkster
s-Gravenhage
1908
Lambertus
Louis Carel
Singkawang
Indonesië
29-07-1922
leerling-constructiebankwerker
Tilburg
1922
Leupen
Edward
Semarang
Indonesië
14-08-1935
fabrieksarbeider
Weert
1935
Leupen
Jacobus Johannes
Dliwang
Indonesië
06-03-1910
fabrieksarbeider
Budel
1910
Makkink
Harrij
Boekittinggi
Indonesië
22-02-1927
constructie-bankwerker
Hilversum
1927
Meijer
George Renée
Jakarta
Indonesië
15-11-1936
kantoorbediende
s-Gravenzande
1936
Pieters
Johan Adolf
Boeloekamba
Indonesië
13-06-1893
zonder
s-Gravenhage
1893
Prehn, van
Willem Maurits
Jakarta
Indonesië
02-05-1935
mijnwerker
Spekholzerheide
1935
Straaten, van der
Jacob Evert
Bogor
Indonesië
06-11-1923
monteur
Amsterdam
1923
Valette, la
Benjamin Eduard
Surabaya
Indonesië
11-05-1914
elektromonteur
Tilburg
1914
Zijlstra
Bob Douglas
Besoeki
Indonesië
06-07-1941
transportarbeider
Breda
1941
Lim
Mischa Henri Isabeau
Marie
Djatinegara
Indonesië
29-09-1937
winkelbediende
s-Gravenhage
1937
Molensky
Francisca Johanna
Wilhelmina
Banjermasin
Indonesië
14-09-1915
wijkverpleegster
s-Gravenhage
1915
Olenroot
Herman Joannes
Padang
Indonesië
14-04-1913
fabrieksarbeider
Boxtel
1913
Olenroot
Ronald Paul
Soekaboemi
Indonesië
18-11-1941
elektriciën
Handel
1941
Ramschie
Alfred Pieter
Jakarta
Indonesië
13-01-1930
fabrieksarbeider
Leerdam
1930
Sie
Tjoeng Khin
Jakarta
Indonesië
08-12-1932
tekenaar-constructeur
Amsterdam
1932
Tan
Eng Han
Jakarta
Indonesië
14-07-1932
landbouwkundig ingenieur
Boxmeer
1932
Tutuhatunewa
Frans Lodewijk Johannis
Jakarta
Indonesië
26-06-1923
arts
Amsterdam
1923
Goei
Tjoe Liang
Semarang
Indonesië
02-04-1926
arts
Amsterdam
1926
Liem
Kit Siang
Medan
Indonesië
06-01-1925
arts
s-Hertogenbosch
1925
Oei
Thiam Tjong
Lassem
Indonesië
06-09-1921
arts
Rotterdam
1921
Akerina
Ferdinand
Ambon
Indonesië
17-10-1900
zonder
Staphorst
1900
Hutuely
Benjamin Estafanus
Magelang
Indonesië
15-09-1915
fabrieksarbeider
Westerbork
1915
Ohello
Petrus
Ambon
Indonesië
19-09-1901
controleur
Tiel
1901
Sohilait
Ruben
Ambon
Indonesië
11-03-1909
fabrieksarbeider
Barneveld
1909
Tahalele
Paulus
Ambon
Indonesië
31-07-1901
zonder
Barneveld
1901
Tatuhej
Hermanus
Ambon
Indonesië
21-09-1901
zonder
Westerbork
1901
Tehupuring
Willem Alexander
Ambon
Indonesië
13-10-1906
filiaalhouder
Westerbork
1906
Tuwanakotta
Hendrik
Magelang
Indonesië
08-04-1911
bankwerker
Roermond
1911
Ursepuny
Jacob Marthinus
Ambon
Indonesië
28-02-1906
fabrieksarbeider
Vaassen
1906
Wattimena
Nicolaas
Haroekoe
Indonesië
20-07-1907
kampoudste in een
Ambonezen-woonoord
Teuge
1907
Liem
Khik Liam
Semarang
Indonesië
13-10-1926
zonder
Utrecht
1926
Liem
Tjing Liam
Semarang
Indonesië
08-05-1925
werktuigkundig-ingenieur
Ede
1925
Tan
Sing Tjwan
Malang
Indonesië
04-07-1925
employé bij een
verzekeringsmaatschappij
Amsterdam
1925
Thio
Sie Boen
Bandoeng
Indonesië
18-10-1927
apotheker
Assen
1927
Duren Watak, van
Grace Mona
Blora
Indonesië
06-01-1939
kantoorbediende
Amsterdam
1939
Duren Watak, van
Sunny Yvone
Blora
Indonesië
06-11-1937
ponstypiste
Amsterdam
1937
Litaay
Johannes Jacob Dominggus
Padang
Indonesië
16-10-1931
monteur
Gennep
1931
Moersirah
Nelly
Blitar
Indonesië
01-01-1905
kokkin
s-Gravenhage
1905
Tenlima
George
Ambon
Indonesië
27-09-1929
elektricien
s-Hertogenbosch
1929
Kam
Koey Soat
Bogor
Indonesië
06-01-1924
zonder
Delft
1924
Oei
Kiem Giok Nio
Semarang
Indonesië
19-03-1928
arts
Amsterdam
1928
Han
Kong Wan
Malang
Indonesië
20-03-1930
analytisch chemicus
s-Gravenhage
1930
Bosgoed
Norma
Saroelangan
Indonesië
15-08-1939
onderwijzeres
Oud-Beijerland
1939
Benner
Monalisa
Magelang
Indonesië
27-06-1940
kantoorbediende
Velp
1940
Pangemanann
Wilhelm Maximiliaan
Poerworedjo
Indonesië
31-07-1926
hoofdcommies op
arbeidsovereenkomst bij
het Ministerie van
Defensie
s-Gravenhage
1926
Samuels
Theodoor Gegorius
Tjiandjoer
Indonesië
13-03-1920
zonder
Surhuisterveen
1920
Spenrath
Leonardus Christoffel
Soekaboemi
Indonesië
05-01-1921
vormer
Zutphen
1921
Treipl
Victor Franz
Bandoeng
Indonesië
19-01-1931
tijdelijk leraar
Oosterbeek
1931
Vogler
Eddy
Semarang
Indonesië
19-06-1923
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1923
Tan
King Lhiam
Soerakarta
Indonesië
06-03-1912
wetenschappelijk
medewerker
s-Gravenhage
1912
Ahmad
Bakri
Medan
Indonesië
01-01-1905
kelner
s-Gravenhage
1905
Erwig
Anton Karlo
Weleri
Indonesië
08-08-1915
havenarbeider
Delft
1915
Gouw
Giok Nio
Semarang
Indonesië
29-03-1933
medisch analiste
Amsterdam
1933
Julius
Jules
Boekittinggi
Indonesië
04-07-1909
controlerend
geneeskundige bij de
Sociale Verzekeringsbank
s-Gravenhage
1909
Pattinasarany
Jonas
Makassar
Indonesië
22-11-1940
administratief assistent
bij het Landbouwschap
s-Gravenhage
1940
Siahaija
Alexander Johannes
Kraksaän
Indonesië
07-07-1928
rubberbewerker
s-Gravenhage
1928
The
Tjwan Liong
Jakarta
Indonesië
23-02-1941
zonder
Delft
1941
Tuasela
Philip
Djatinegara
Indonesië
22-04-1933
seriemonteur
Nijmegen
1933
Tan
Hauw Gie
Makassar
Indonesië
10-04-1939
zonder
Leiden
1939
Batenburg, van
Antonius Aart
Tjimahi
Indonesië
16-05-1917
zonder
Budel
1917
Bosman
Leopold Philip Jacob
Djember
Indonesië
05-10-1902
zonder
s-Gravenhage
1902
Brink, van den
Christiaan Robertus
Padang
Indonesië
24-02-1907
zonder
Gennep
1907
Broekhoff
Jan Lambertus
Pontianak
Indonesië
07-05-1927
kantoorbediende
s-Hertogenbosch
1927
Egmond, van
Willem Antonius
Bandoeng
Indonesië
27-02-1919
magazijnbediende
Oisterwijk
1919
Goldman
Jonkheer Theodoor
Lodewijk
Surabaya
Indonesië
04-05-1930
monteur bij het Min. van
Defensie
s-Hertogenbosch
1930
Groot Bluemink
Ellen Joyce
Makassar
Indonesië
04-08-1941
kantoorbediende
Heemstede
1941
Groot Bluemink
Frederik Hendrik
Probolinggo
Indonesië
21-05-1919
kantoorbediende
Utrecht
1919
Hagenbeek
Louise Paulina
Loemadjang
Indonesië
23-06-1903
zonder
s-Gravenhage
1903
Hellwig
Johanna Cornelia
Henriëtte
Pandaän
Indonesië
07-01-1893
zonder
Wildervank
1893
Hübner
Johan Frederik Adolf
Semarang
Indonesië
16-03-1922
zonder
Sneek
1922
Koot
Ronald Henry
Krikilan
Indonesië
18-03-1937
fabrieksarbeider
Brunssum
1937
Minaek
Theresia
Karanganjar
Indonesië
01-01-1875
zonder
Maastricht
1875
Pagina 27 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!