Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 363 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Lamslag
Emma
Yogyakarta
Indonesië
20-07-1924
Roosendaal en Nispen
1924
Nieraeth
Jan Napoleon
Kediri
Indonesië
10-03-1916
fabrieksarbeider
Nijmegen
1916
Portier
Florida
Padang Pandjang
Indonesië
15-03-1905
zonder
Harlingen
1905
Du Puy
Robert Donald Henry
Bandoeng
Indonesië
18-10-1936
leerling-metaalbewerker
Geleen
1936
Sasse
Melani Johanna
Malang
Indonesië
18-11-1942
typiste
Kampen
1942
Banniseht, von
Julius Anthony
Constantijn
Medan
Indonesië
05-09-1940
elektromonteur
Schoonhoven
1940
Gonzales
Joseph Rafaël Johannes
Kendal
Indonesië
20-03-1889
zonder
Heusden
1889
Jacobs
Isolde
Jakarta
Indonesië
20-01-1927
zonder
Almelo
1927
Klein
Johan Adriaan
Bandoeng
Indonesië
11-04-1939
leerling-machinebankwerker
Zeist
1939
Kneefel
Edwin
Bandoeng
Indonesië
19-07-1943
lasser
Groningen
1943
Leeuwen, van
Willy Charles
Surabaya
Indonesië
28-06-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Mensinga
Frida
Jakarta
Indonesië
17-11-1943
verkoopster
Kerkrade
1943
Babay
Frans Richard Henk
Balikpapan
Indonesië
05-04-1921
Enschede
1921
Gaspersz
Beatrix Charlotte
Surabaya
Indonesië
27-01-1941
Amsterdam
1941
Pattiasina
Frederik Marthin
Sidoeardjo
Indonesië
12-04-1944
Amsterdam
1944
Pattiasina
Zeth Frans Johan Dortheis
Surabaya
Indonesië
23-12-1941
Amsterdam
1941
Phoa
Liong Soey Max
Jakarta
Indonesië
08-01-1952
Delft
1952
Usmany
Abermina
Takengon
Indonesië
10-04-1938
Leerdam
1938
Usmany
Johanna Jacomina
Rantau
Indonesië
01-07-1949
Leerdam
1949
Davidson Descelles
Harry
Surabaya
Indonesië
31-01-1933
bankwerker
Apeldoorn
1933
Davidson Descelles
Theresia
Surabaya
Indonesië
23-04-1930
zonder
Tiel
1930
Huwaë
Charles Boudewijn
Jakarta
Indonesië
15-05-1945
fabrieksarbeider
Holten
1945
Huwaë
Peter Johan
Jakarta
Indonesië
15-05-1945
fabrieksarbeider
Holten
1945
Matitawaer
Edward René
Bandoeng
Indonesië
20-11-1946
zonder
Sneek
1946
Passage
Jeane Margaret
Bandoeng
Indonesië
14-01-1954
zonder
Didam
1954
Passage
Maureen Ingrid
Bandoeng
Indonesië
03-10-1952
zonder
Didam
1952
Passage
Winny Astrid
Bandoeng
Indonesië
28-09-1955
zonder
Didam
1955
Pattiradjawane
Maria Eveline
Bandoeng
Indonesië
21-02-1947
typiste
Hoogeveen
1947
Purvis
Henriëtte
Jakarta
Indonesië
09-08-1946
kantoorbediende
Leidschendam
1946
Reasoa
Cornelia Henriëtte
Jakarta
Indonesië
01-01-1947
bejaardenverzorgster
Zutphen
1947
Samson
Maria Johanna Jacoba
Tjimahi
Indonesië
15-07-1909
zonder
Zundert
1909
Senff
Constance Evelyne
Magdalena
Makassar
Indonesië
11-08-1945
modiste
Oosterbeek
1945
Senff
Leopold Ferdinand
Makassar
Indonesië
01-08-1947
fabrieksarbeider
Oosterbeek
1947
Soentpiet
Arnoldus Johannis
Kema
Indonesië
24-09-1894
zonder
s-Hertogenbosch
1894
The
Kim Hoaij
Tjirioeng
Indonesië
24-07-1939
korporaal der 1e klasse
bij de Kon. Luchtmacht
Winterswijk
1939
Tuahatu
Johannes Izaak
Surabaya
Indonesië
22-01-1947
zonder
Meppel
1947
Malcorps
Peter Edmond
Surabaya
Indonesië
08-09-1956
Hengelo
1956
Matahelumual
Frederik
Surabaya
Indonesië
22-09-1950
Oosterwolde
1950
Parera
Marcus Max
Tandjoeng Oeban
Indonesië
11-06-1950
Moordrecht
1950
Siahaya
Wemprit
Ihamahoe, Saparoea
Indonesië
11-08-1950
Wormerveer
1950
Solaiman
Mathilda Mettadewi
Bandoeng
Indonesië
04-12-1952
Steenwijk
1952
Zainal
Noviezal Arief Mulijawan
Bandoeng
Indonesië
27-11-1956
Goirle
1956
Akihary
Ribka
Poerwokerto
Indonesië
11-08-1949
Breda
1949
Beer
Nicolaas Ferdinand
Soemedang
Indonesië
03-11-1930
Rotterdam
1930
Fambrene
Eduard
Semarang
Indonesië
27-08-1950
Appingedam
1950
Mual
Magdalena Lebrina
Abarmina
Madjene
Indonesië
09-04-1949
Breda
1949
Rice
Joan Elisabeth
Bogor
Indonesië
15-01-1953
Rotterdam
1953
Sinay
Juliana
Merauke
Indonesië
04-07-1954
Schiedam
1954
Soedira
Frans Ernst
Jakarta
Indonesië
16-11-1935
Amsterdam
1935
Solisa
Junus
Bima
Indonesië
20-11-1948
Breda
1948
Tuhusula
Anna Susana
Medan
Indonesië
14-02-1948
Breda
1948
Tuhusula
Juliana
Medan
Indonesië
15-06-1950
Breda
1950
Kelatow
Johannis Ferdinand
Djatinegara
Indonesië
01-02-1937
fabrieksarbeider
Wormerveer
1937
Kukupessy
Johannes
Surabaya
Indonesië
25-10-1931
vliegtuigmonteur
Amsterdam
1931
Kukupessy
Michel
Surabaya
Indonesië
30-05-1935
decortimmerman bij de
N.T.S.
Hilversum
1935
Loen
Eduard Nicolaas
Depok
Indonesië
01-02-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Meturan
Jantje
Toeal
Indonesië
23-02-1926
heftruckchauffeur
Utrecht
1926
Paulus
Mona
Yogyakarta
Indonesië
30-03-1940
typiste
Leeuwarden
1940
Paulus
Susanna
Yogyakarta
Indonesië
06-03-1942
typiste
Leeuwarden
1942
Tjio
Daisy
Surabaya
Indonesië
11-04-1947
zonder
Amsterdam
1947
Tupanno
Phoebe Francien
Surabaya
Indonesië
18-04-1944
apothekers-assistente
Waalwijk
1944
Garot
Nicodemus
Semarang
Indonesië
10-07-1936
zonder
Zutphen
1936
Groenewald
Elly Maria
Jakarta
Indonesië
07-09-1919
verpleeghulp
Utrecht
1919
Hagen
Johanna
Jakarta
Indonesië
13-10-1916
religieuze
Amsterdam
1916
Kahle
Edith Felice
Tjimahi
Indonesië
14-03-1936
zonder
Rijswijk
1936
Ceuninck van Capelle, de
Johan Richard
Jakarta
Indonesië
10-09-1956
Rijswijk
1956
Ceuninck van Capelle, de
Pamela Barbara
Jakarta
Indonesië
17-02-1958
Rijswijk
1958
Pieters
Marianne
Tjilatjap
Indonesië
09-11-1916
zonder
Roermond
1916
Scheffer
Leopold Richard
Bogor
Indonesië
10-06-1937
plaatwerker
Bergen op Zoom
1937
Senff
Jean Charles Bernard
Bondowoso
Indonesië
25-01-1911
dieselmonteur
Dordrecht
1911
Sloot, van der
Bobby
Menado
Indonesië
10-10-1937
bankwerker
Haarlem
1937
Sloot, van der
Chemnitz
Menado
Indonesië
14-11-1939
fabrieksarbeider
Haarlem
1939
Steevensz
Elly
Semarang
Indonesië
22-01-1914
zonder
Zutphen
1914
Andries
Frederik Leonard Emile
Jakarta
Indonesië
18-01-1925
ambtenaar bij de Min. van
Onderwijs en
Wetenschappen
Voorschoten
1925
Dotulung
Frederik Octavianus
Menado
Indonesië
24-10-1934
lasser
Apeldoorn
1934
Kailuhu
Albert
Makassar
Indonesië
13-04-1923
ambtenaar bij de Korps
Rijkspolitie
Breda
1923
Kailuhu
Monda
Bandoeng
Indonesië
06-07-1947
kantoorbediende
Breda
1947
Kwee
Liep Poen
Malang
Indonesië
27-03-1945
constructie-bankwerker
Tilburg
1945
Matakena
Jacob
Pakato
Indonesië
10-06-1944
bankwerker
Arnhem
1944
Tan
Josephine
Surabaya
Indonesië
03-09-1923
zonder
Tilburg
1923
Kwee
Joyce Han Nio
Malang
Indonesië
14-08-1946
laborante
Oss
1946
Kwee
Bobby Liep Siang
Malang
Indonesië
24-01-1948
laborant
Tilburg
1948
Kwee
Edmond
Makassar
Indonesië
24-12-1949
leerling-kok
Tilburg
1949
Croes
Antonius
Djatinegara
Indonesië
27-10-1932
machinebankwerker
Julianadorp
1932
Dugteren, van
Marinus
Jakarta
Indonesië
30-05-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Fricke
Charles Frederik Hendrik
Sigli
Indonesië
12-09-1909
zonder
Hengelo
1909
Gragt, van der
Willem Fokke
Soerakarta
Indonesië
16-02-1940
fabrieksarbeider
Soest
1940
Kramer
Frans
Lahat
Indonesië
04-04-1942
fabrieksarbeider
Zutphen
1942
Marlisa
Ronald Laurens Franciscus
Yogyakarta
Indonesië
30-06-1934
emballeur
s-Gravenhage
1934
Nieuwenhuis
Cornelis Bastiaans
Lawang
Indonesië
26-09-1944
magazijnbediende
Almelo
1944
Schaper der Alderwereldt
van Sint John
James
Jakarta
Indonesië
11-05-1936
monteur
Amsterdam
1936
Spiekerman van
Weezelenburg
Cody
Semarang
Indonesië
15-03-1941
zonder
Schaesberg
1941
Vonno, van
Gerrit
Bogor
Indonesië
07-01-1916
instrumentmaker
Utrecht
1916
Waldt
Jongki Sofian
Bandoeng
Indonesië
12-01-1947
fabrieksarbeider
Tiel
1947
Belfroy
Martha Reintje
Semarang
Indonesië
30-03-1913
zonder
Beek
1913
Bollebakker
Willem Jacobus
Surabaya
Indonesië
03-06-1939
metaalbewerker
Tricht
1939
Donkers
Alfons Ferdinand
Klaten
Indonesië
20-06-1940
fabrieksarbeider
Delfzijl
1940
Fretes, de
Johanna Suzanna
Magelang
Indonesië
19-05-1942
typiste
s-Gravenhage
1942
Giezenberg
Elsje
Tjepoe
Indonesië
04-06-1933
zonder
Bergen op Zoom
1933
Klots
Maria Paula
Soekoer
Indonesië
28-02-1945
controleuse
Harderwijk
1945
Pagina 363 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!