Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 361 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Tutupoly
Henderika Adolfine
Laurensia
Yogyakarta
Indonesië
29-05-1945
Amsterdam
1945
Tyahahu
Elizeba Salomina
Bandoeng
Indonesië
28-06-1932
Amsterdam
1932
Wirahadiraksa
Oesman Godjali
Tjitjalengka
Indonesië
23-03-1927
Amsterdam
1927
Bruynsteen
Hendrik
Blitar
Indonesië
30-08-1921
kantoorbediende
Rotterdam
1921
Dumas
Martha
Jakarta
Indonesië
21-03-1933
magazijnbediende
Amsterdam
1933
Haastert, van
Gustaaf Antoine
Bandoeng
Indonesië
10-06-1939
fabrieksarbeider
s-Gravenhage
1939
Kepel
Adriaan Gustaaf
Surabaya
Indonesië
10-10-1938
hulp-machinist
Rotterdam
1938
Kops
James
Tjepoe
Indonesië
15-04-1918
analist
Rotterdam
1918
Kraag
Theodoor Hendrik
Yogyakarta
Indonesië
25-03-1902
assistent-normalisator
Haarlem
1902
Lamaison
Jean Chrétien Eduard
Malang
Indonesië
01-12-1920
boekhouder
Rotterdam
1920
Leepel
Dirk Jacobus
Probolinggo
Indonesië
10-06-1900
zonder
Geleen
1900
Meliëzer
George August
Menado
Indonesië
29-01-1923
bouwkundig opzichter
Sneek
1923
Regel Helmrich
Martin Jan Cornelis
Salatiga
Indonesië
29-12-1909
tijdelijk ambtenaar
Rotterdam
1909
Schmitz
Godfried Ronald
Surabaya
Indonesië
21-04-1914
boekhouder
Heeswijk
1914
Sol
Ludwig Ronald
Jakarta
Indonesië
22-08-1929
monteur
Eindhoven
1929
Staf
Johannes Lodewijk
Kota Radja
Indonesië
09-06-1923
fabrieksarbeider
Breda
1923
Ceuleers
Armand Joseph
Banjermasin
Indonesië
28-11-1930
fabrieksarbeider
Breda
1930
Fretes, de
Arnoldus Andreas
Jakarta
Indonesië
13-04-1915
gemeenteambtenaar
Rotterdam
1915
Haullussy
Melkianus Dominggos
Saparoea
Indonesië
05-08-1935
ambtenaar bij een Raad
van Arbeid
Noordwijk
1935
Sahertian
Arnold
Tjalang
Indonesië
08-08-1939
elektromonteur
Moordrecht
1939
Sahertian
Maximiliaan
Bandoeng
Indonesië
18-03-1937
vliegtuig-elektromonteur
Moordrecht
1937
Akihary
Johannes
Ambon
Indonesië
04-04-1930
machinebankwerker
Vlaardingen
1930
Huwaë
Reinier
Ambon
Indonesië
01-09-1931
stuurman op de grote
vaart
Rotterdam
1931
Johannes
Margarita
Yogyakarta
Indonesië
18-04-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Poel
Cesar Herman
Soerakarta
Indonesië
21-06-1918
kantoorbediende
Amsterdam
1918
Soleman
Thamien Ambsar Arifien
Ambon
Indonesië
30-06-1927
metaalbewerker
Amsterdam
1927
Tjoa
John Olaf
Djatinegara
Indonesië
04-08-1927
onderwijzer
Rotterdam
1927
Wolff
Otmar Gregorius
Soerakarta
Indonesië
30-11-1922
korporaal der 1e klass
bij de Kon. Landmacht
Bergen op Zoom
1922
Angenent
John
Medan
Indonesië
20-04-1923
lasser
Munstergeleen
1923
Baumgarten
Leonard Constant Joseph
Henri
Surabaya
Indonesië
10-02-1910
administratief ambtenaar
s-Gravenhage
1910
Hofland
Hugo
Surabaya
Indonesië
30-08-1924
kantoorbediende
Amsterdam
1924
Tan
Soey Nio
Soekaboemi
Indonesië
08-07-1914
verpleegster
s-Gravenhage
1914
Wever
Jakob
Bandoeng
Indonesië
08-12-1931
metaalbewerker
Ede
1931
Groeneveld
Peter Robert
Djajapoera
Indonesië
07-07-1957
Hoensbroek
1957
Tan
Kim Nio Corrie
Jakarta
Indonesië
18-11-1938
Maarssen
1938
Natrop
Theodorus Hermanus
Bandoeng
Indonesië
03-11-1942
Maastricht
1942
Sasabone
Fransciscus
Kedira
Indonesië
18-06-1946
Venlo
1946
Sasabone
Johannes Ferdinand
Kediri
Indonesië
27-01-1958
Venlo
1958
Sasabone
Jozef Marcus
Kediri
Indonesië
11-07-1943
Venlo
1943
Wakan
Abdullatip
Toelehoe
Indonesië
02-06-1936
Papendrecht
1936
Widosuwito
Linda Samaratawasari
Surabaya
Indonesië
10-09-1949
Amstelveen
1949
Birahy
Jantje
Takengon
Indonesië
18-01-1937
Deventer
1937
Fretes, de
Frederik Evert
Banjermasin
Indonesië
27-02-1947
Moordrecht
1947
Kolibongso
Soleman
Ema
Indonesië
29-11-1929
Arnhem
1929
Sinaij
Frederik
Paree-Paree
Indonesië
21-09-1941
Doesburg
1941
Voll
Anthony Danny
Makassar
Indonesië
22-06-1953
Aduard
1953
Voll
Randolf James
Jakarta
Indonesië
11-06-1955
Delft
1955
Voll
Regina Margot
Jakarta
Indonesië
11-12-1957
Aduard
1957
Engelen
Arthur Robby Willem
Bandoeng
Indonesië
29-11-1940
Maassluis
1940
Hiraki
Norman Fred
Jakarta
Indonesië
12-12-1952
Haarlem
1952
Hitipeuw
Edwin Rudolf
Ambon
Indonesië
19-08-1946
Breda
1946
Hitipeuw
Jochbeth Elisabeth
Tandjong Pinang
Indonesië
04-05-1949
Breda
1949
Lie
Sian Lee Max
Jakarta
Indonesië
20-03-1952
Amstelveen
1952
Metiary
Margaretha
Poeger
Indonesië
29-03-1943
Vriezenveen
1943
Pattipeilohy
Johanna
Tambilakan
Indonesië
30-01-1947
Elst
1947
Tan
Madeleine Sian Tjoe
Jakarta
Indonesië
20-12-1936
Amsterdam
1936
Tehupuring
Estherlina
Jakarta
Indonesië
21-04-1951
Groningen
1951
Dias
Eugène François
Tandjong Pinang
Indonesië
05-07-1921
fabrieksarbeider
Utrecht
1921
Goey
Swan Yen
Semarang
Indonesië
26-07-1947
secretaresse
Amsterdam
1947
Latupeirissa
Julius Junias
Poerwogondo Perbalan
Indonesië
02-07-1937
fabrieksarbeider
Groningen
1937
Liem
Gwat Hwa
Surabaya
Indonesië
13-05-1944
stenotypiste
Rotterdam
1944
Matitaputty
Johny
Makassar
Indonesië
06-05-1947
bankwerker
Assen
1947
Manuhutu
Johnnij Douglas
Jakarta
Indonesië
07-06-1938
monteur
Hilversum
1938
Manuhutu
Matheus Pieter
Surabaya
Indonesië
15-03-1943
stuurman ter koopvaardij
Huizen
1943
Oei
Armand
Laboean Hadji
Indonesië
11-02-1942
fabrieksarbeider
Amersfoort
1942
Oei
Jan Barend
Laboean Hadji
Indonesië
17-09-1943
monteur
Amersfoort
1943
Oei
Piet Ronald
Mataram
Indonesië
17-08-1948
monteur
Amersfoort
1948
Riupassa
Alexander Joseas
Bondowoso
Indonesië
29-01-1932
onderhoudsmonteur ter
koopvaardij
Alphen a/d Rijn
1932
Soselisa
Laurens Ferdinant
Malang
Indonesië
30-06-1937
schrijver bij de
Rijksverkeersinspectie
Vlaardingen
1937
Telussa
Angeline Maria Magdalena
Surabaya
Indonesië
30-10-1940
kantoorbediende
Zwolle
1940
Siregar
Bernadette Sandra
Brigitta
Surabaya
Indonesië
20-05-1962
Zwolle
1962
Siregar
Valentina Carmen Lorenza
Surabaya
Indonesië
23-09-1963
Zwolle
1963
Visser, de
Teddy Alexander
Surabaya
Indonesië
14-03-1950
zonder
Schijndel
1950
Visser, de
Franschwa
Surabaya
Indonesië
21-04-1953
zonder
Schijndel
1953
Visser, de
Eugenie Silvana
Surabaya
Indonesië
26-11-1955
zonder
Schijndel
1955
Yap
Tjoen Tek
Surabaya
Indonesië
29-07-1932
kantoorbediende
Nijmegen
1932
Bernard
Gustaaf Frederik Hendrik
Jakarta
Indonesië
16-06-1941
lasser
Nijmegen
1941
Eberlijn
Rudy
Jakarta
Indonesië
15-03-1945
verkoper
Meerssen
1945
Milt, van
Joyce
Semarang
Indonesië
19-06-1946
inpakster
Soest
1946
Pakaila
Joy
Depok
Indonesië
07-06-1945
leerling-monteur
Ede
1945
Pasman
Geertruida Sophia
Bandoeng
Indonesië
22-01-1947
naaister
Tilburg
1947
Schifferling
Ursula
Bogor
Indonesië
13-11-1945
typiste
Eindhoven
1945
Yzelman
Daney Donald
Semarang
Indonesië
14-05-1946
employé bij de P.T.T.
Doesburg
1946
Hubers van Assenraad
Ronald
Kroja
Indonesië
01-02-1935
monteur
Nijmegen
1935
Kros
Adrianus Marinus
Makassar
Indonesië
05-04-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Macaré
Randolf Geerloff
Djember
Indonesië
17-09-1940
slijper
Handel
1940
Platt
Jacques Marius
Bondowoso
Indonesië
17-05-1908
handarbeider
Almelo
1908
Schoot, van der
Prospèr René
Probolinggo
Indonesië
08-05-1921
assembleur
Arnhem
1921
Vries, de
Paula Joan
Makassar
Indonesië
06-01-1942
leerling-verpleegster
Winterswijk
1942
Combé, de la
Frederik Christiaan
Djener
Indonesië
15-07-1904
zonder
Amstenrade
1904
Hek, van
Frits Charles
Yogyakarta
Indonesië
20-12-1907
bankwerker
Boxtel
1907
Kooijmans
Aline
Jakarta
Indonesië
19-09-1937
verpleegster
Utrecht
1937
Mettrop
Christiaan Michiel
Garoet
Indonesië
30-05-1911
magazijnbediende
Enschede
1911
Peters
Nelly Johanna
Surabaya
Indonesië
27-02-1908
zonder
Helmond
1908
Prins
Lodewijk Eugène
Bandoeng
Indonesië
07-10-1924
kantoorbediende
Schijndel
1924
Remmers
Atchison Jinx
Surabaya
Indonesië
16-04-1949
Vinkeveen en Waverveen
1949
Remmers
Carrigan Ray
Surabaya
Indonesië
03-07-1951
Vinkeveen en Waverveen
1951
Remmers
Chester Gregory
Surabaya
Indonesië
06-04-1948
Vinkeveen en Waverveen
1948
Remmers
Pamela Jull
Surabaya
Indonesië
16-04-1949
Vinkeveen en Waverveen
1949
Walburg
Carolina Helena
Ambarawa
Indonesië
13-04-1919
inpakster
Rotterdam
1919
Pagina 361 van 371
361
362
363
364
365
366
367
368
369
370
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!