Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 356 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Noya
Augustinus
Surabaya
Indonesië
12-08-1940
magazijnbediende
Voorschoten
1940
Picaulij
Renier Matheus
Bandoeng
Indonesië
15-07-1928
onderhoudsmonteur
Almelo
1928
Schubert
David Paul
Surabaya
Indonesië
01-11-1942
technisch vakman bij de
P.T.T.
Arnhem
1942
Schubert
Karel Theodoor
Magelang
Indonesië
11-02-1945
lichtdrukker
De Steeg
1945
Waisapey
Ferdinand Johannes
Tegal
Indonesië
07-03-1933
gemeenteambtenaar
Rotterdam
1933
Zilwa, de
Lucian Allanson
Bogor
Indonesië
20-01-1940
gemeenteambtenaar
Abcoude
1940
Bedier de Prairie
Emile
Paree
Indonesië
09-09-1939
kantoorbediende
Arnhem
1939
Boer, de
Floris Frits
Jakarta
Indonesië
09-06-1936
assistent-fotograaf
Amsterdam
1936
Dibbets
Joan Willem Abraham
Toeren
Indonesië
17-11-1916
bankwerker
Almelo
1916
Harpe
Emilie Johanna Pauline
Soekaboemi
Indonesië
30-12-1951
Holten
1951
Hermsen
Louis
Surabaya
Indonesië
14-02-1919
kantoorbediende
Arnhem
1919
Kalkhove
Jan
Yogyakarta
Indonesië
30-09-1939
bankwerker
Roosendaal
1939
Lerrick
Rudolf Bernhard
Surabaya
Indonesië
23-08-1937
fabrieksarbeider
Rotterdam
1937
Mafficioli del Castelleto
Lucien Gerrit
Surabaya
Indonesië
09-09-1949
zonder
Rijswijk
1949
Praag, van
Ferdinand Alexander
Padang Pandjang
Indonesië
15-09-1943
zonder
s-Gravenhage
1943
Tokaya
Johny
Djatinegara
Indonesië
27-08-1935
afdelingschef
Slikkerveer
1935
Veerman
Henry Jan
Jakarta
Indonesië
05-11-1941
fabrieksarbeider
Delfzijl
1941
Finschi
Antoinette
Soekamadjoe
Indonesië
22-01-1920
inpakster
Hilversum
1920
Finschi
Antonius Joannes
Bogor
Indonesië
19-07-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Go
Gwat Kiong
Surabaya
Indonesië
12-04-1940
medisch analiste
s-Gravenhage
1940
Jap
Hong Kie
Padang
Indonesië
16-03-1942
student-assistent
Nijmegen
1942
Lim
Seng Koei
Soekaboemi
Indonesië
04-12-1939
scheikundig ingenieur
Delft
1939
Luntungan
Jonas Dumais
Karegesan
Indonesië
01-11-1915
zonder
Leiden
1915
Oei
Liep Nio
Semarang
Indonesië
21-11-1936
zonder
Amsterdam
1936
Paays
Albert Hermanus Willem
Alexander
Banda Neira
Indonesië
19-06-1907
zonder
Holten
1907
Saija
Johannes
Aboroe
Indonesië
26-01-1910
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1910
So
Khing Hwie
Kaliwoengoe
Indonesië
29-03-1933
arts
s-Gravenhage
1933
Sopakuwa
Eveline Leonie
Semarang
Indonesië
26-12-1919
zonder
Breda
1919
Sopakuwa
Henriette Juliana
Semarang
Indonesië
21-10-1929
hulp in de huishouding
Baarn
1929
Tan
Djoen Swan
Semarang
Indonesië
29-07-1939
elektrotechnisch
ingenieur
Amsterdam
1939
Thung
Lang Ing
Jakarta
Indonesië
11-08-1944
Rijswijk
1944
Aijal
Harry Henry
Sorong
Indonesië
03-03-1939
Amsterdam
1939
Heatubun
Pius
Waoer
Indonesië
26-11-1928
Echt
1928
Isakh
Henny
Depok
Indonesië
27-08-1939
Amsterdam
1939
Ko
Han Gie
Bandoeng
Indonesië
18-12-1943
Capelle a/d IJssel
1943
Latunij
Daniel Zadrac
Makassar
Indonesië
03-05-1950
Gennep
1950
Lie
Kian Bing
Tomohon
Indonesië
02-05-1951
Amsterdam
1951
Liem
Tjiok Nio
Jakarta
Indonesië
05-02-1941
Leiden
1941
Matahelumual
Matheus
Surabaya
Indonesië
29-07-1950
Moordrecht
1950
Mual
Welmina
Raba
Indonesië
20-05-1947
Leerdam
1947
Siahaya
Everida
Jakarta
Indonesië
24-05-1940
Amsterdam
1940
Siwalette
Raymond
Djatinegara
Indonesië
22-06-1956
Waalwijk
1956
Siwalette
Francisca
Jakarta
Indonesië
31-05-1957
Waalwijk
1957
Siwalette
Michael
Djatinegara
Indonesië
24-12-1961
Waalwijk
1961
Launuru
Ibrahim
Makassar
Indonesië
12-09-1948
chauffeur
Rotterdam
1948
Loen
Simon Adolf
Surabaya
Indonesië
20-05-1925
kantoorbediende
Zaandam
1925
Loen
Pamela Barbara
Jakarta
Indonesië
03-02-1951
secretaresse
Bergen op Zoom
1951
Paliama
Julius
Ambon
Indonesië
12-07-1924
fabrieksarbeider
Deventer
1924
Sahetapy
Paulina Juliana Charlotta
Bea
Surabaya
Indonesië
04-07-1942
typiste
Ede
1942
Siahaija
Sofia
Magelang
Indonesië
21-09-1940
onderwijzeres
Assen
1940
Souisa
Maria
Tjimahi
Indonesië
16-12-1950
leerling-verpleegster
Apeldoorn
1950
Supardi
Karmini Mien
Soemedang
Indonesië
24-09-1945
typiste
Schiedam
1945
Tuharea
Fatima
Padang Pandjang
Indonesië
12-07-1949
modinette
Culemborg
1949
Tuhurima
Samuel
Rio
Indonesië
27-04-1927
lasser
Vlaardingen
1927
Baginda
Frederik Daniel Hermanus
Jakarta
Indonesië
16-12-1938
s-Hertogenbosch
1938
Moniharapon
Johannes Marinus
Padang Pandjang
Indonesië
21-06-1916
Middelburg
1916
Risamasu
Gerzon
Banjermasin
Indonesië
02-07-1949
Moordrecht
1949
Sitepu
Sukahati
Kaban Djahe
Indonesië
11-11-1939
Veghel
1939
Tan
Sian Hwie
Semarang
Indonesië
05-06-1942
Utrecht
1942
Titawano
Melianus Johannes
Padang Siantar
Indonesië
28-05-1946
Almelo
1946
Han
Gwat Lie
Semarang
Indonesië
23-03-1951
Zoetermeer
1951
Huka
Johannes Marthin
Jakarta
Indonesië
13-05-1947
Gouda
1947
Oei
Koen Ho
Padang
Indonesië
23-10-1937
Oss
1937
Presser
Maria Theresia
Tjimahi
Indonesië
01-11-1950
Amsterdam
1950
Syaranamual
Jacoba
Saparoea
Indonesië
26-05-1942
Twello
1942
Tan
Swat Hiang Nio
Kediri
Indonesië
17-11-1936
Amsterdam
1936
Tuasela
Magdalena
Padang
Indonesië
21-07-1947
Eindhoven
1947
Wirahadiredja
Mochamad Sirodz
Soekaboemi
Indonesië
23-08-1931
Krimpen a/d IJssel
1931
Hityahubessy
Melianus Johanis
Larantooka
Indonesië
20-06-1938
machinebankwerker
Overschie
1938
Kwee
Kwie Lan
Malang
Indonesië
24-04-1947
leerling-verpleegster
Amsterdam
1947
Liem
Lee Hoa (Margriet
Thérèse)
Tegal
Indonesië
23-06-1946
zonder
Eindhoven
1946
Pelupessy
Bruce
Jakarta
Indonesië
04-11-1936
analist
Eindhoven
1936
Pua
Joseph Josephus
Amoerang
Indonesië
22-07-1910
magazijnbediende
Amsterdam
1910
Rumeser
Arnold Albert
Malang
Indonesië
27-08-1924
employé bij een
oliemaatschappij
Leidschendam
1924
Rumeser
Brenda
Surabaya
Indonesië
04-03-1948
kantoorbediende
Leidschendam
1948
Sahupala
Franciscus
Jakarta
Indonesië
08-09-1940
bankwerker
Krommenie
1940
Slee, van
Cary
Lawang
Indonesië
03-08-1944
monteur
Drunen
1944
Sopacua
Mathijs
Amahei
Indonesië
29-12-1909
fabrieksarbeider
Foxhol
1909
Thung
Ing Soen
Jakarta
Indonesië
13-12-1936
scheepsbouwkundig
ingenieur
Vlaardingen
1936
Tjoa
Ay Lan
Yogyakarta
Indonesië
31-03-1944
secretaresse
Eindhoven
1944
Tjoa
Gin Kim
Surabaya
Indonesië
28-12-1939
exportmedewerker
Edam
1939
Umboh
Willem Paul
Rantan Pandjang
Indonesië
24-02-1913
monteur
Doesburg
1913
Umboh
Bernard Victor
Djember
Indonesië
03-09-1945
tekenaar
Amsterdam
1945
Umboh
Geertruida Albertine
Malang
Indonesië
11-10-1948
kantoorbediende
Doesburg
1948
Bronckhorst, van
Jang Ngak
Pontianak
Indonesië
15-05-1947
leerling-offsetdrukker
Assen
1947
Hitijahubessy
Jozefina Jacoba
Dobo
Indonesië
29-06-1946
verkoopster
Middelburg
1946
Hitijahubessy
Magdalena
Wokam
Indonesië
10-06-1944
verkoopster
Middelburg
1944
Hitijahubessy
Marcus Pieter
Djaboelangga
Indonesië
09-03-1942
bankwerker
Middelburg
1942
Hitijahubessy
Juliana
Merauke
Indonesië
01-07-1948
hulp in de huishouding
Middelburg
1948
Jordaan
Lucie Annie
Makassar
Indonesië
01-12-1930
typiste
Zeist
1930
Soentpiet
Junette Helena
Ternate
Indonesië
07-06-1948
zonder
Hengelo
1948
Mahakena
Frederik Marcus
Hollandia
Indonesië
15-09-1946
zonder
Middelburg
1946
Mahakena
Johanna Silvina
Jakarta
Indonesië
11-06-1948
zonder
Middelburg
1948
Pelamonia
Mezac Johannis
Ambon
Indonesië
08-02-1940
kantoorbediende
s-Gravenhage
1940
Talahatu
Constant Henri
Bandoeng
Indonesië
28-04-1946
fabrieksarbeider
Deventer
1946
Warga
Paul Johan
Surabaya
Indonesië
30-05-1947
zonder
Waalwijk
1947
Wenno
Adolf
Merauke
Indonesië
09-08-1940
scheepsbediende
Doetinchem
1940
Denekamp
James Donald
Malang
Indonesië
05-09-1937
matroos der eerste klasse
bij de Kon. Marine
Rotterdam
1937
Sahelangi
Antonetta Hendriette
Neira
Indonesië
09-01-1923
verpleegster
Gouda
1923
Bëhn
Estelita Sylvana Jolinda
Semarang
Indonesië
29-12-1955
Hasselt
1955
Pagina 356 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!