Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 350 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Huster
Heinrich Paul
Tegal
Indonesië
17-04-1930
matroos bij de Kon.
marine
Den Helder
1930
Ischaq
Yvonne Madelon
Djombang
Indonesië
07-08-1927
stenotypiste
s-Gravenhage
1927
Limahelu
Paulina Hube
Saparoea
Indonesië
10-06-1926
hoofdmarva schrijver der
3e klasse K.M.R.
s-Gravenhage
1926
Lohstroh
Otto Franz
Bandoeng
Indonesië
27-01-1933
radiotechnicus
Hilversum
1933
Maksurilla
Alvaris Johannes
Waisamoe
Indonesië
08-04-1906
technisch opzichter
Bloemendaal
1906
Malessy
Jacob Johan Anton
Jakarta
Indonesië
28-10-1924
student in de medicijnen
s-Gravenhage
1924
Nanlohy
Mathijs
Tjimahi
Indonesië
03-02-1906
luitenant-kolonel bij de
Kon. Landmacht
Vught
1906
Poekerena
Petrus
Letti
Indonesië
18-10-1916
schilder
Haarlem
1916
Poetiray
Willem Izaak
Saparoea
Indonesië
16-04-1890
zonder
s-Gravenhage
1890
Puttrich
Ernst Oscar
Koetaradja
Indonesië
28-07-1919
sergeant-majoor bij de
Kon. landmacht
Grave
1919
Siwalette
Jacob
Magelang
Indonesië
08-02-1913
adjunct-onderofficier bij
de Kon. luchtmacht
Amsterdam
1913
Tanorie
Henri Arnold
Soerakarta
Indonesië
27-01-1890
gepensioneerd
hoofdstationchef der
voormalige
Semarang-Cheribon
Stoomtram Maatschappij
Delfzijl
1890
Tanorie
Rudolphus Maximiliaan
Cheribon
Indonesië
24-03-1928
machine-bankwerker
Delfzijl
1928
Giroth
August Edward
Bandoeng
Indonesië
27-06-1929
radiomonteur
s-Gravenhage
1929
Giroth
Jeanne Tilly
Bandoeng
Indonesië
13-11-1932
schrijver Gemeentelijke
dienst voor Sociale
Belangen
s-Gravenhage
1932
Kwee
Liong Han
Poerwokerto
Indonesië
04-04-1946
Hengelo
1946
Kwee
Liong Hoo
Yogyakarta
Indonesië
18-08-1947
Hengelo
1947
Kwee
Tsun May
Poerwokerto
Indonesië
05-06-1949
Hengelo
1949
Likumahua
Nelly
Menado
Indonesië
09-09-1947
Leerdam
1947
Pattie
Grace
Surabaya
Indonesië
15-07-1952
Lichtenvoorde
1952
Patty
Dirk Marthinus Benjamin
Semarang
Indonesië
05-01-1951
Wierden
1951
Patty
Karel Alexander
Oma
Indonesië
25-10-1926
Wierden
1926
Pieter
Johannis John
Oerongo
Indonesië
03-06-1935
Amsterdam
1935
Sarosi
Eduard Lodewijk
Surabaya
Indonesië
17-03-1948
Arnhem
1948
Nasserie
Amandhalia Randwicka
Jakarta
Indonesië
19-05-1959
Amstelveen
1959
Nasserie
Bandung Senthiawan
Jakarta
Indonesië
09-06-1961
Amstelveen
1961
Nasserie
Ismijati Fatimah Tri
Utari
Jakarta
Indonesië
17-10-1964
Amstelveen
1964
Winter
Robby
Surabaya
Indonesië
30-03-1957
Budel
1957
Winter
Albert
Surabaya
Indonesië
14-11-1958
Budel
1958
Laisina
Josina
a/b s.s. Camphuys ter
rede Ambon
02-09-1933
Capelle a/d IJssel
1933
Lekatompessy
Frans Frederik
Koepang
Indonesië
02-06-1946
Hoogeveen
1946
Lilipaly
Gried Dina
Bali
Indonesië
20-03-1949
Twello
1949
Mahulete
Willem
Ambon
Indonesië
11-09-1926
Oost en West Souburg
1926
Mailoa
Ruth Wilhelmina Truvena
Koepang
Indonesië
07-04-1950
Tiel
1950
Ngoetra
Onesimus
Elat
Indonesië
27-12-1918
Olst
1918
Sapulete
Jacob Julius
Oellath
Indonesië
18-01-1922
Twello
1922
Titaley
Hobertina
Tarakan
Indonesië
29-10-1947
Breda
1947
Dissel, van
Theodoor Otto
Jakarta
Indonesië
14-01-1908
afdelingschef
Hengelo
1908
Kho
Tjoen Hoa Nio
Surabaya
Indonesië
28-01-1944
kantoorbediende
Meppel
1944
Kho
Tjoen IJang Nio
Surabaya
Indonesië
06-10-1945
kantoorbediende
Meppel
1945
Kho
Tjoan Bie Rolf Maurits
Surabaya
Indonesië
23-07-1947
zonder
Meppel
1947
Kho
Tjoan Ing Stanley Raymond
Surabaya
Indonesië
28-10-1952
zonder
Meppel
1952
Kwee
Swan Kiat
Pekalongan
Indonesië
04-10-1942
zonder
Nijmegen
1942
Liem
Kiok Nio
Jakarta
Indonesië
18-08-1943
typiste
s-Gravenhage
1943
Liem
Kok Po
Jakarta
Indonesië
07-11-1941
zonder
s-Gravenhage
1941
Patilaya
Henny Georgine
Cheribon
Indonesië
08-05-1942
zonder
Rotterdam
1942
Saija
Wilhelmina
Koetaradja
Indonesië
28-08-1925
doktersassistente
Vught
1925
Engelen
Leendert Maurits
Semarang
Indonesië
18-07-1944
instrumentmaker
Blaricum
1944
Kruytser
Karel
Makassar
Indonesië
01-10-1932
elektronicus
Huizen
1932
Laibahas
Tamara Irene
Surabaya
Indonesië
02-04-1944
kantoorbediende
De Steeg
1944
Leeuwen, van
Willem Anton
Bandoeng
Indonesië
13-06-1913
elektricien
Enschede
1913
Manuhuwa
Andreas
Alang
Indonesië
19-04-1925
lasser
Capelle a/d IJssel
1925
Manusama
Gerardine Charlotte
Lawang
Indonesië
14-10-1903
zonder
Appingedam
1903
Manusama
Hubertus Christiaan
Surabaya
Indonesië
11-07-1937
leerling-lasser
Appingedam
1937
Panoto
Ventje Frits
Koetaradja
Indonesië
16-03-1938
kantoorbediende
Enschede
1938
Philips
Ilse Irene
Makassar
Indonesië
02-07-1944
aspirant-schrijver bij 's
Rijksbelastingen
s-Hertogenbosch
1944
Thenu
Boetje
Madjalenka
Indonesië
11-11-1930
bankwerker
Dordrecht
1930
Hityahubessy
Lucas Josias
Larantoeka
Indonesië
28-07-1935
fabrieksarbeider
Utrecht
1935
Honer
George
Yogyakarta
Indonesië
28-08-1923
monteur
s-Gravenhage
1923
Kwee
Elly Hok Hwat Nio
Surabaya
Indonesië
12-11-1939
kantoorbediende
Amsterdam
1939
Lie
Tiam Tjong
Jakarta
Indonesië
17-10-1939
technisch ambtenaar bij
de Rijksdienst voor het
Wegverkeer
Rijswijk
1939
Matulessya
Theresia Josephina
Magelang
Indonesië
03-05-1938
fabrieksarbeidster
Kampen
1938
Sarioa
Augustinus
Nila
Indonesië
24-08-1914
magazijnbediende
s-Gravenhage
1914
Tisscher
Jacqueline Leonie
Surabaya
Indonesië
25-07-1934
monteuse
Maastricht
1934
Tisscher
Jacques René
Surabaya
Indonesië
23-03-1940
zonder
Maastricht
1940
Titihalawa
Martin George
Amahai
Indonesië
04-04-1943
bankwerker
Nijverdal
1943
Tjan
Keng Han
Malang
Indonesië
12-01-1939
kelner
Leiden
1939
Wowor
Evan Elias Runtuwene
Tandjong Pinang
Indonesië
04-08-1930
kantoorbediende
s-Hertogenbosch
1930
Wowor
Evangeline Roxane Valeria
Tandjong Pinang
Indonesië
03-11-1937
typiste
s-Hertogenbosch
1937
Anakotta
Dominggoes Marcus Abraham
Magelang
Indonesië
27-04-1930
fabrieksarbeider
Oss
1930
Charleston
Gerard Eugène
Yogyakarta
Indonesië
28-03-1942
zonder
Elshout
1942
Charleston
Joan Maurice
Yogyakarta
Indonesië
18-04-1940
zonder
Elshout
1940
Charleston
Richard Eric Henry
Yogyakarta
Indonesië
02-12-1936
leerling-precisiebankwerker
Elshout
1936
Griser
Annie
Gresik
Indonesië
27-02-1898
zonder
Amsterdam
1898
Pelupessy
Benny
Surabaya
Indonesië
23-11-1940
drukker
Amsterdam
1940
Pelupessy
Carry
Surabaya
Indonesië
14-03-1939
typiste
Amsterdam
1939
Pelupessy
Frans Steven
Magelang
Indonesië
02-06-1903
zonder
Amsterdam
1903
Pelupessy
Roberta
Bandoeng
Indonesië
24-03-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Pattiasina
Jusuf
Moentilan
Indonesië
25-07-1942
machinepoetser
Moordrecht
1942
Que
An Khé
Surabaya
Indonesië
10-08-1943
kantoorbediende
Amsterdam
1943
Sigarlaki
Johan Richard
Jakarta
Indonesië
05-06-1942
bankwerker
Amsterdam
1942
Tomasila
Christina
Amahoesoe
Indonesië
27-06-1942
zonder
s-Gravenhage
1942
Tombokan
Peggy Inria
Menado
Indonesië
21-12-1946
kantoorbediende
Voorthuizen
1946
Tombokan
Jimmy Andreas
Jakarta
Indonesië
15-03-1948
zonder
Voorthuizen
1948
Berge, ten
Leonardus Jacobus
Magelang
Indonesië
22-11-1927
machinist
Nijmegen
1927
Gegeten
Gina Vicenco
Blimbing
Indonesië
18-02-1935
kantoormachinemonteur
Tilburg
1935
Oerthel, von
Richard Oscar
Madioen
Indonesië
15-06-1938
fabrieksarbeider
Wierden
1938
Onsoe
Bernard
Surabaya
Indonesië
25-06-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Que
Frtis Alexander
Malang
Indonesië
22-09-1933
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1933
Sopacua
Jan Herman
Tanah Merah
Indonesië
04-10-1927
elektrisch lasser
Hoogvliet
1927
Vijsel
Jan Anton
Surabaya
Indonesië
17-12-1944
kantoorbediende
Hoogeveen
1944
Liem
Maximiliaan Johan
Surabaya
Indonesië
29-01-1918
kantoorbediende
Amsterdam
1918
Meisenbourg
Emile Frans Lodewijk
Pangkalpinang
Indonesië
20-04-1933
fabrieksarbeider
s-Gravenhage
1933
Walangitang
Willem Lucas
Palembang
Indonesië
06-09-1920
monteur
s-Gravenhage
1920
Lanu
Tobias Seynanus William
Makassar
Indonesië
01-11-1925
Amsterdam
1925
Lanu
Amelia Arianne
Christienne Evelienne
Bandoeng
Indonesië
02-03-1953
Amsterdam
1953
Lie
Hoo Sian
Kaliwining, Djember
Indonesië
25-10-1943
Arnhem
1943
Malawauw
Paulina
Semarang
Indonesië
02-09-1950
Middelburg
1950
Manuhutu
Augustinus
Pleihari
Indonesië
21-07-1947
Deventer
1947
Noya
Simon
Hoelalioe
Indonesië
11-11-1944
Winterswijk
1944
Pagina 350 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!