Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 19 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
↑
Woonplaats
Geb.jaar
Kilian
Frans
Semarang
Indonesië
09-11-1936
Amstelveen
1936
Tan
Eleonora Ratnawati
Pati
Indonesië
03-07-1938
Amstelveen
1938
Na
Tjip Kin
Slawi-Wetan
Indonesië
06-04-1932
Amstelveen
1932
Tan
Kiem Lioe
Kertosono
Indonesië
04-08-1935
Amstelveen
1935
Satyanagara
Ineta Aryani
Koedoes
Indonesië
02-01-1946
Amstelveen
1946
The
Lian Tien
Bandoeng
Indonesië
25-08-1942
kantoorbediende
Amstelveen
1942
Sriaton
Maria
Malang
Indonesië
23-04-1903
zonder
Amstelveen
1903
Lie
Tjhioe Lan
Surabaya
Indonesië
02-09-1943
Amstelveen
1943
Thouw
Tjoen Ham
Soekaboemi
Indonesië
21-02-1946
Amstelveen
1946
Ng
Tjauw Mie
Jakarta
Indonesië
11-06-1947
Amstelveen
1947
Liem
Lian Hiang
Surabaya
Indonesië
20-09-1951
Amstelveen Amsterdam
1951
Swartz
Ernest Louis
Kediri
Indonesië
07-03-1920
bankwerker
Amstenrade
1920
Combé, de la
Frederik Christiaan
Djener
Indonesië
15-07-1904
zonder
Amstenrade
1904
Saire, de
Léon François
Lasem
Indonesië
04-11-1927
zonder
Amstenrade
1927
Pondaag
Frederik Charles
Menado
Indonesië
06-07-1899
gepensionneerd
administrateur van een
Gouvernementsrubberonderneming
Amsterdam
1899
Darman
Eduard Alexander
Probolingo
Indonesië
21-09-1895
zonder
Amsterdam
1895
Prelle
Robert Maria
Pladjoe
Indonesië
25-04-1919
stafemployé Kon.
Paketvaart Maatschappij
Amsterdam
1919
Lopies
Rein
Hatalai
Indonesië
18-07-1916
fabrieksarbeider
Amsterdam
1916
Pruys van der Hoeven
Jummy
Malang
Indonesië
05-07-1923
kantoorbediende
Amsterdam
1923
Tutuarima
Sefnath Julius
Larantoeka
Indonesië
15-09-1926
korporaal
geschutkonstabel Kon.
Marine
Amsterdam
1926
Vegt, van der
Harmen
Surabaya
Indonesië
06-05-1933
arbeidscontractant in
dienst vh Rijk
Amsterdam
1933
Andreas
Cornelia Jacoba
Magelang
Indonesië
22-11-1928
hoofdmarva-schrijver 3e
klasse
Amsterdam
1928
Telehala
John Charles
Samarinda
Indonesië
04-05-1919
bureelambtenaar bij een
ziekenhuis
Amsterdam
1919
Sijaranamual
Rudolf Johannes Alexander
Ambon
Indonesië
08-01-1929
meetarbeider bij het
kadaster
Amsterdam
1929
Boen
Kwe Tjem
Pematang Si Antar
Indonesië
03-03-1922
arts
Amsterdam
1922
Inkiriwang
John Raffles
Toulian (Menado)
Indonesië
02-10-1899
kantoorbediende
Amsterdam
1899
Kleyn
Harry
Sigli
Indonesië
09-07-1916
industriefotograaf
Amsterdam
1916
Warikkie
Johannes
Menado
Indonesië
16-12-1908
machinebediende
Amsterdam
1908
Wensen
William Emille
Cheribon
Indonesië
09-07-1929
tekenaar
Amsterdam
1929
Mitchell
Donald Vernon
Djocjakarta
Indonesië
04-01-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Nendissa
Coenraad Daantje
Ihamahu
Indonesië
20-01-1921
machinebankwerker
Amsterdam
1921
Pietersz
George Gotlieb
Amahei
Indonesië
15-09-1902
militair werkman bij de
Kon. Marine
Amsterdam
1902
Salee
Johannes
Soekolilo
Indonesië
27-09-1913
kelner
Amsterdam
1913
Kan
Haij Gwan
Jakarta
Indonesië
30-08-1902
arts-internist
Amsterdam
1902
Haidar
Oemar
Kwanjer
Indonesië
18-01-1922
kelner
Amsterdam
1922
Matauschek
Franz
Banjermasin
Indonesië
25-12-1928
korporaal-geschutkonstabel
Kon. Marine
Amsterdam
1928
Soleman
Soeboe Badie Arifien
Ternate
Indonesië
23-02-1910
typiste
Amsterdam
1910
Ferdinandus
August Petrus
Bandoeng
Indonesië
29-08-1925
monteur bij de P.T.T.
Amsterdam
1925
Manuputty
Gustaaf Ferdinand
Surabaya
Indonesië
08-11-1927
elektrotechnisch-monteur
Amsterdam
1927
Ramsche
Jacobus
Bandoeng
Indonesië
07-11-1920
kok
Amsterdam
1920
Pattiasina
Victor François
Jakarta
Indonesië
27-04-1920
werktuigkundige
Amsterdam
1920
Hendriks
René Gustaaf
Jakarta
Indonesië
19-06-1929
zonder
Amsterdam
1929
Manuputty
Hilda Josephina
Surabaya
Indonesië
24-09-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Noija
Adolf Frans
Saparoea
Indonesië
20-01-1895
administrateur bij de
kweekschool voor de
detailhandel
Amsterdam
1895
Noija
Frank Rudolf
Djocjakarta
Indonesië
12-11-1933
zonder
Amsterdam
1933
Sahuleka
Theo Marinus
Magelang
Indonesië
20-03-1908
onderwijzer
Amsterdam
1908
Guttenbergh
Henricus
Tjepoe
Indonesië
01-01-1922
kantoorbediende
Amsterdam
1922
Souisa
Clara Salomina Helena
Madioen
Indonesië
22-10-1894
zonder
Amsterdam
1894
Aipassa
Johanna
Saparoea
Indonesië
25-04-1917
schrijfster bij de Dienst
der Intendance van de
Koninklijke Landmacht
Amsterdam
1917
Daoed
Amnah
Bandoeng
Indonesië
25-12-1885
zonder
Amsterdam
1885
Hanoch
Jan Christiaan
Banda Neira
Indonesië
27-06-1905
kantoorbediende
Amsterdam
1905
Hanoch
Joyce Eleonora Louise
Surabaya
Indonesië
24-05-1935
typiste
Amsterdam
1935
Manangka
Suzanna Jeannette
Bogor
Indonesië
01-01-1899
zonder
Amsterdam
1899
Manuputy
Richard
Surabaya
Indonesië
08-12-1924
scheepswerktuigkundige
Amsterdam
1924
Corneille
José Albert Ratulangie
Bandoeng
Indonesië
26-06-1920
wetenschappelijk
ambtenaar
Amsterdam
1920
Soetikno
Richard
Rambipoedji
Indonesië
05-09-1923
kantoorbediende
Amsterdam
1923
Claase
Maria Josephine
Surabaya
Indonesië
16-12-1933
typiste
Amsterdam
1933
Horsting
Carry
Bandoeng
Indonesië
15-07-1925
steno-typiste
Amsterdam
1925
Roentoewene
Hendrik
Kakaskassen
Indonesië
08-08-1899
kok
Amsterdam
1899
Tanamal
Andries Evert Thonies
Magelang
Indonesië
10-07-1912
opperwachtmeester-instructeur
Kon. Landmacht
Amsterdam
1912
Batalona
Armand Horacio
Jakarta
Indonesië
19-01-1931
tekenaar-constructeur
Amsterdam
1931
Igel
Peter
Pekalongan
Indonesië
18-08-1933
zonder
Amsterdam
1933
Jonathans
Jan Jacob
Depok
Indonesië
14-06-1930
assistent-accountant
Amsterdam
1930
Keppij
Petrus Johannes
Bondowoso
Indonesië
24-01-1930
monteur
Amsterdam
1930
Latuhihin
Max
Banda Neira
Indonesië
16-05-1933
monteur
Amsterdam
1933
Stuffertz
Karel
Padang
Indonesië
26-02-1925
soldaat 1e klasse Kon.
Landmacht
Amsterdam
1925
Tio
Hwie Khing
Kebonagoeng
Indonesië
11-08-1933
kantoorbediende
Amsterdam
1933
Nasoetion
Machran
Padang
Indonesië
05-10-1917
kantoorbediende
Amsterdam
1917
Rompies
Annie Nelly Henriëtte
Taroena
Indonesië
19-08-1910
kantoorbediende
Amsterdam
1910
Lotty
Adrianus Josephus
Pangkalpinang
Indonesië
16-07-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Muthalib
Achmad Ramli
Sitoebondo
Indonesië
13-09-1925
toonkunstenaar
Amsterdam
1925
The
Giok Kheng
Poerwokerto
Indonesië
18-07-1922
boekhouder
Amsterdam
1922
Tjan
Tioe Lee
Jakarta
Indonesië
05-01-1930
scheepswerktuigkundige
Amsterdam
1930
Doelmoekti
Freddie
Surabaya
Indonesië
15-08-1922
kok
Amsterdam
1922
Ruata
Wilhelmina Juliana
Tanahwangko
Indonesië
15-05-1911
zonder
Amsterdam
1911
Gelder, van
Bob Frits
Surabaya
Indonesië
29-09-1931
zonder
Amsterdam
1931
Kava
Lodewijk
Padang
Indonesië
18-09-1926
samensteller
Amsterdam
1926
Pietersz
Petrus Johannes
Tjimahi
Indonesië
13-08-1926
korporaal bij de Kon.
Landmacht
Amsterdam
1926
Kermite
Johanna
Surabaya
Indonesië
22-01-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Pieters
Herman Lodewijk
Yogyakarta
Indonesië
23-07-1931
constructie-bankwerker
Amsterdam
1931
Lie
Sie Oe Kie
Medan
Indonesië
16-12-1934
zonder
Amsterdam
1934
Titahalawa
Johannes Stephanus
Surabaya
Indonesië
10-02-1920
magazijnknecht
Amsterdam
1920
Schultz
Dina
Tegal
Indonesië
25-11-1927
schrijver bij het
Departement van Defensie
Amsterdam
1927
Thijssen
Henri Pierre Francois
Djatinegara
Indonesië
17-11-1922
kantoorbediende
Amsterdam
1922
Tuwanakotta
Christiaan Everhardus
Ambon
Indonesië
25-06-1896
zonder
Amsterdam
1896
Raket
Marius Pierre Henri
Surabaya
Indonesië
29-04-1904
kantoorbediende
Amsterdam
1904
Ninchritz
Gerhard Frans Wilhelm
Kediri
Indonesië
30-12-1932
kantoorbediende
Amsterdam
1932
Ninchritz
Hans Rudolf Carlo
Maximilian
Kediri
Indonesië
14-03-1935
bediende op de grote
handelsvaart
Amsterdam
1935
Paais
Naomi Enggelina Adelina
Surabaya
Indonesië
08-08-1933
kantoorbediende
Amsterdam
1933
Folkeringa
Edward
Semarang
Indonesië
31-05-1921
bankbediende
Amsterdam
1921
Laan
Jan
Jakarta
Indonesië
15-03-1933
lasser
Amsterdam
1933
Thee
Koen Tjiam
Boekatedja
Indonesië
09-08-1917
tandarts
Amsterdam
1917
Bommel, van
Frans Josef
Bandoeng
Indonesië
04-10-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Doorn, van
Rudolf Arnold Albertus
Djatinegara
Indonesië
23-04-1935
vakman bij de P.T.T.
Amsterdam
1935
Kailola
Hendrik Hein Leonard
Jakarta
Indonesië
20-09-1934
monteur
Amsterdam
1934
Nix
Maurits Frederik
Bandoeng
Indonesië
24-02-1910
zonder
Amsterdam
1910
Pierri, de
Ettore Reginalt
Surabaya
Indonesië
25-04-1927
rangeerder bij de NS
Amsterdam
1927
Rambing
Mathilda Rosali
Bandoeng
Indonesië
15-11-1940
zonder
Amsterdam
1940
Quant
Wilhelm Frans
Bandoeng
Indonesië
24-11-1924
kantoorbediende
Amsterdam
1924
Schenkhuizen
Herman Theo
Bandoeng
Indonesië
28-03-1915
scheepswerktuigkundige
Amsterdam
1915
Pagina 19 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!