Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 1 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
↑
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Widjie
Babat
Indonesië
01-01-1918
kok
Amsterdam
1918
Soetan Dhaid gelar Hadji
Mohammed Joesoef Djamil
Rao, Lubuksikaping
Indonesië
01-01-1903
administratief ambtenaar
Buitenlandse dienst,
Gezantschap der
Nederlanden te Bagdag
Bagdad (Irak)
1903
Aa, van der
Irma
Geen wp. vermeld
Aalbers
Cornelia Engelina
Surabaya (O. Java)
Aalbertberg
Antonius Wilhelmus
Bandoeng
Indonesië
16-10-1936
calculator
Soesterberg
1936
Aalbertsberg
Dirk Cornelis
Bandoeng
Indonesië
06-11-1946
kelner
Soesterberg
1946
Aardening
Mary
Menado
Indonesië
07-01-1950
fabrieksarbeider
Arnhem
1950
Aardening
Felix Henri Otto
Tjilatjap
Indonesië
06-10-1914
zonder
Arnhem
1914
Aardening
Felixanne Josephine
Pontianak
Indonesië
10-07-1952
zonder
Arnhem
1952
Abalain
Rene Arthur
Bogor
Indonesië
17-02-1934
machinist
Arnhem
1934
Abas
Anna Maria
Surabaya
Indonesië
01-01-1912
zonder
Goor
1912
Abbas
Bakry
Tanah Tinggi
Indonesië
10-07-1915
kelner
s-Gravenhage
1915
Abbink
Robert George
Surabaya
Indonesië
16-02-1930
s-Gravenhage
1930
Abbink
Soenarjo
Wates
Indonesië
03-08-1944
Dordrecht
1944
Abbink
Soeratmi
Wates
Indonesië
06-01-1952
Dordrecht
1952
Abbink
Paulus Jacobus
Semarang
Indonesië
16-09-1942
fabrieksarbeider
Meerssen
1942
Abderhalden
Meta
Jakarta
Indonesië
04-08-1910
kantoorbediende
s-Gravenhage
1910
Abdoel
Said
Padang
Indonesië
25-10-1899
koperslager
Rotterdam
1899
Abdoelrachman
Sujamah Etty
Lembang
Indonesië
10-03-1932
Zeist
1932
Abdoerachim
Tiny
Tasikmalaja
Indonesië
11-01-1933
[niet vermeld]
Beverwijk
1933
Abdul Rasjid
Marinus
Bangkalan
Indonesië
01-01-1927
kelner
Amsterdam
1927
Abdullah
Augustina Maria
Bandoeng
Indonesië
08-01-1938
verpleeghulp
s-Gravenhage
1938
Abdulwahab
Chawa binti Oemar
Surakarta (Midd. Java)
Abdurrachman
Zabardjad
Bogor
Indonesië
04-02-1953
zonder
Papendrecht
1953
Abell
Jan
Pankalan Soesoe
Indonesië
30-04-1914
radiotechnisch laborant
Hilversum
1914
Abels
Charlotte Constance
Louise
Semarang
Indonesië
27-09-1894
zonder
Breda
1894
Abels
Beatrice Estella
Pamekasan
Indonesië
21-12-1930
Apeldoorn
1930
Abels
Ludolf Winefred Diedrich
Surabaya
Indonesië
14-06-1922
fabrieksarbeider
Elshout
1922
Abels
Bram
verm. te Goemoekmas
Indonesië
01-08-1940
fabrieksarbeider
Echt
1940
Abels
Jean Herman François
Semarang
Indonesië
13-12-1907
kantoorbediende
Amsterdam
1907
Abels
Erna Louise
Semarang
Indonesië
09-06-1941
kantoorbediende
Amsterdam
1941
Abels
Johanna Louise
Mangowan
Indonesië
27-10-1918
handwerkster
Amsterdam
1918
Abet, van
Elisabeth
Madioen
Indonesië
11-11-1911
huishoudster
Tilburg
1911
Abie
Odas
Bandoeng
Indonesië
01-01-1904
Groningen
1904
Abild
Niels Kristian
Oster-Slotfeld
Denemarken
02-10-1893
eerste-machinist op eene
suikeronderneming
Loewoenggadjah, West-Java
1893
Ablaing, d'
Elisabeth
Batavia
Abo, d'
Georgine
Swaroe-Boeloeroto
Indonesië
20-01-1916
Hengelo
1916
Aboeratin
James Antonius
Sidoardjo
Indonesië
23-04-1909
kantoorbediende
Rotterdam
1909
Abraham
Elizabeth Maartje
Bandoeng
Indonesië
29-02-1936
zonder
Venlo
1936
Abraham
Thoontje
Sila
Indonesië
01-09-1906
zonder
Barneveld
1906
Abraham
Robert Esau
Blangkedjeren
Indonesië
15-10-1933
verwarmingstechnicus
Barneveld
1933
Abraham
Ludia
Magelang
Indonesië
22-10-1923
Breda
1923
Abraham
Jermias
Sila
Indonesië
17-01-1914
Maastricht
1914
Abraham
Louis Matheus
Banjermasin
Abrahams
Theodorus Aronds
Toegoe
Indonesië
23-09-1910
zonder
Westerbork
1910
Abrahams
Marie
Sragen
Indonesië
20-04-1928
zonder
Boxmeer
1928
Abrahams
Frederik Jacob
geen wp. vermeld.
Abrahams
Eduard Frederik
Batavia
Abrahams
Saartje
Meester Cornelis (W.
Java)
Abrahams
Marie Suzanna Frederika
Batavia
Abrahams
Gerrit Ferdinand
Toegoe
Indonesië
21-12-1924
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1924
Abrahams
Gerrit Eduard
Djatinegara
Indonesië
29-06-1939
landbouwer
Slootwijk (Suriname)
1939
Abrahams
Elisabeth Augustina
Toegoe
Indonesië
15-08-1916
zonder
Slootwijk (Suriname)
1916
Abrahams
Emi Emida
Toegoe
Indonesië
12-03-1904
zonder
Slootwijk (Suriname)
1904
Abrahams
Paul
Toegoe
Indonesië
17-10-1920
landbouwer
Slootwijk (Suriname)
1920
Abrahams
Saartje
Toegoe
Indonesië
13-09-1933
Slootwijk (Suriname)
1933
Abrahams
Johanna
Djatinegara
Indonesië
07-04-1935
Hoogeveen
1935
Abrahamsz
Elizabeth
Makassar
Indonesië
29-01-1928
[niet vermeld]
Tiel
1928
Abrahamsz
Catharinus Johan
Leonardus
Ambon
Indonesië
18-09-1905
machinebediende
Zaandam
1905
Abrahamsz
Arie Arlandus
Kroë
Indonesië
20-08-1921
zonder
Wijhe
1921
Abrahamsz
Achilles Antonius
Soengailiat
Indonesië
18-11-1926
preparatenmaker
Utrecht
1926
Abrahamsz
Mary Amalia Henriëtte
Wonogiri
Indonesië
21-11-1920
lerares
s-Gravenhage
1920
Abrahamsz
Frederik Simon
Jakarta
Indonesië
29-05-1915
zonder
Velp
1915
Abrahamsz
Catarinus Johan Leonardus
Amboina
Abrahamsz
Jan Simon
Amboina
Abrahamsz
Luis
Makassar
Abrahamsz
Izaak Arlandus
Pasar Poelau Pisang
(Benkoelen)
Abrahamsz
Alexander Marcus
Amboina
Abrahamsz
Anna Louisa
Amboina
Abrahamsz
Anna Elisabeth
Banda Neira (Molukken)
Abrahamsz
Sovia Adeline
Jakarta
Indonesië
24-06-1924
s-Gravenhage
1924
Absen
Gottfried Christian
Semarang
Indonesië
21-11-1919
machinebankwerker
Arnhem
1919
Achmad
Antoon
Blitar
Indonesië
01-01-1932
fabrieksarbeider
Rotterdam
1932
Achmad
Robert Irianto
Dairin
Indonesië
01-01-1925
scheepsbediende
Rotterdam
1925
Achmad
Hatnan Mohamad
Rangkasbitoeng
Indonesië
31-08-1914
referendaris 2e klas bij
het Min. van Verkeer en
Waterstaat
s-Gravenhage
1914
Achmat
Harold Peter
Surabaya
Indonesië
17-07-1930
kelner
Rotterdam
1930
Achwarizmi
Djohan
Besitang
Indonesië
16-10-1939
Berkel en Rodenrijs
1939
Adam
Aldrensi Dagmar
Binalang
Indonesië
31-10-1910
zonder
Bennekom
1910
Adam
Octendina Geertruida
Semarang
Indonesië
11-04-1939
Arnhem
1939
Adam
Lawrence
Galveston
Texas
15-11-1854
zonder beroep
Malang
1854
Adam
Mezak
Makassar
Adam
Thontje Johannes
Dobo (Molukken)
Adam
Carolina Johanna
Dobo (Molukken)
Adam
Willem Krieger
Dobo (Molukken)
Adam
Jacob Alexander
Dobo (Molukken)
Adam
Maria Elizabeth
Dobo (Molukken)
Adam
Ferdinand Julius
Palembang, Sumatra
Adam
Arie Luther
Makassar
Adam
Albert Lodewijk
Makassar
Adam
Frederika Henriette Hilda
Makassar
Adam
Jacobis
Geen wp. vermeld
Adam
Elviere
Geen wp. vermeld
Adam
Joni Hendrik
Pangkalpinang
Adam
Paulina Frederika
Dagloria
Alahan-Pandjang (W.
Sumatra)
Adam
August Alexander
Surabaya (O. Java)
Adam
Agnes Dagloria
Tondano
Indonesië
02-01-1902
Delft
1902
Adam
Alexander Lodewijk
Tanah Lapang Ketjil
Indonesië
27-11-1939
lasser
Slikkerveer
1939
Adang
Erna
Pinrang
Indonesië
15-02-1943
Amstelveen
1943
Addie
Daniel
Jakarta
Indonesië
08-10-1902
archiefbediende
Rotterdam
1902
Addie
Max Karel
Bandoeng
Indonesië
01-12-1930
bedieningsvakman
Rotterdam
1930
Pagina 1 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!