Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 345 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
↑
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Voll
Emile
Raha
Indonesië
04-09-1922
fabrieksarbeider
Erp
1922
Appelman
Aafje Anna
Tjimahi
Indonesië
18-05-1925
Erp
1925
Zimberlin
Anneke
Jakarta
Indonesië
28-12-1941
zonder
Utrecht
1941
Akojiensam
Alexander
Madioen
Indonesië
25-10-1911
zonder
Rotterdam
1911
Anakotta
Jonas Zacarias
Saparoea
Indonesië
02-09-1926
korporaal
onderzeebootbestrijder
bij de Kon. Marine
Den Helder
1926
Bolduan
Irwin Enrico
Ponorogo
Indonesië
27-05-1929
korporaal-schrijver bij
de Kon. Marine
Schiedam
1929
Bos, de
Herman Gustaaf
Soekaboemi
Indonesië
09-04-1934
zonder
Amsterdam
1934
Dengah
Arthur Alex
Menado
Indonesië
21-02-1926
arbeidscontractant
s-Gravenhage
1926
Hehanussa
Carolus
Hatalai
Indonesië
07-05-1895
zonder
s-Gravenhage
1895
Henock
Nicodemus
Tjamplong, gem. Koepang
Indonesië
13-07-1915
schilder
Schiedam
1915
Heunks
Anita Lina
Sabang
Indonesië
28-02-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Jurhill
Gabriël Johan Frederik
André
Surabaya
Indonesië
10-09-1924
korporaal bij de Kon.
Luchtmacht
s-Gravenhage
1924
Laurens
Jaap
Masing
Indonesië
02-08-1934
beroepsmilitair
s-Gravenhage
1934
Liem
Kiem San
Yogyakarta
Indonesië
15-09-1917
musicus
s-Gravenhage
1917
Looy, van
Jean Albert
Kotaradja
Indonesië
04-03-1916
hulp-monteur
Roermond
1916
Loppies
Jacob
Ambarawa
Indonesië
22-04-1928
verwarmingsmonteur
Middelburg
1928
Mustamu
Christoffel Jacob Abraham
Ezau
Ambon
Indonesië
22-01-1915
loswerkman
Oostburg
1915
Noya
Winny Rudy
Surabaya
Indonesië
10-06-1927
scheepswerktuigkundige
Aerdenhout
1927
Ririmasse
Johanna Hendrika Judith
Ambon
Indonesië
23-12-1928
onderwijzeres
s-Gravenhage
1928
Tuwankotta
George Eduard
Bogor
Indonesië
16-09-1929
fabrieksarbeider
Vlaardingen
1929
Wattimena
Freddy
Bandoeng
Indonesië
11-07-1925
ingenieur
Nieuwer-Amstel
1925
Bomas
Ronald Edward
Jakarta
Indonesië
02-05-1938
fabrieksarbeider
Rotterdam
1938
Belserang
Filippus
Gombong
Indonesië
17-09-1931
metaalbewerker
Amsterdam
1931
Braceros
Julius Cäsar
Surabaya
Indonesië
23-11-1937
assistent-accountant
Amsterdam
1937
Corputty
Marie
Seulimeüm
Indonesië
14-03-1939
fabrieksarbeider
Apeldoorn
1939
Graaff, de
Nieke
Kediri
Indonesië
01-01-1894
zonder
Zeist
1894
Jee
Kim Lin
Soengei-Gerong
Indonesië
11-12-1930
tekenaar-constructeur
Amsterdam
1930
Kopong
Paulus
Karing
Indonesië
01-01-1928
fabrieksarbeider
Haalderen
1928
Latuperissa
Christoffel Hermanus
Pajeti
Indonesië
17-11-1928
boekhouder
Geldermalsen
1928
Locollo
Bernardina Sophia Leonora
Magelang
Indonesië
07-03-1911
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1911
Martherus
Jan
Kediri
Indonesië
12-12-1900
zonder
Amsterdam
1900
Mc Kee
Sijdneij
Kaplok
Indonesië
22-06-1927
kantoorbediende
s-Gravenhage
1927
Moerinten
Ruth
Kediri
Indonesië
02-12-1875
zonder
Amsterdam
1875
Waal, van der
Rasia
Indonesië
01-01-1938
zonder
Amsterdam
1938
Rodrigues
Theodoro Eduardo
Medan
Indonesië
07-12-1932
kantoorbediende
s-Gravenhage
1932
Rundberg
Izaak
Patjitan
Indonesië
04-05-1917
textielarbeider
Borculo
1917
Souisa
Jeanne Louise
Jakarta
Indonesië
19-11-1927
zonder
Hengelo
1927
Strüben
Frank Benno
Soekaboemi
Indonesië
21-08-1939
zonder
s-Gravenhage
1939
Tahaparij
Hermanus
Tjimahi
Indonesië
26-10-1933
varensgezel
Nuis
1933
Uktolseja
Frederique Jenny
Surabaya
Indonesië
22-07-1937
kantoorbediende
Vleuten, de Meern
1937
Sontag
Friedrich Wilhelm Raimund
Jakarta
Indonesië
06-01-1924
automonteur
Haarlem
1924
Ceuninck van Capelle, de
Tientje Corrie
Jakarta
Indonesië
19-04-1923
Haarlem
1923
Jap
Hok Siang
Bandoeng
Indonesië
21-05-1930
bouwkundig tekenaar
Amsterdam
1930
Lim
Tek Giauw
Tasikmalaja
Indonesië
04-12-1919
fysicus
Amsterdam
1919
Sim
Kiem Lian
Tjibarusa
Indonesië
02-08-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Tan
Yang nie
Berbek
Indonesië
13-11-1923
werktuigkundig ingenieur
Delft
1923
Duren Watak, van
Allan
Palembang
Indonesië
07-08-1942
koksmaat
Amsterdam
1942
Hagen
Kitty
Tjilatjap
Indonesië
14-01-1943
kantoorbediende
Waalwijk
1943
Poceratu
Johny
Medan
Indonesië
28-04-1946
zonder
Apeldoorn
1946
Rosmalen, van
Barbara Hortence
Jakarta
Indonesië
17-06-1940
kantoorbediende
Veenendaal
1940
Rudolph
Erwin
Surabaya
Indonesië
27-10-1943
leerling-bankwerker
Amsterdam
1943
Rudolph
Judith
Surabaya
Indonesië
16-04-1942
zonder
Amsterdam
1942
Rijken
Samsudin
Bindjei
Indonesië
08-10-1941
magazijnbediende
Velsen
1941
Tjoeng
Giok Ieng
Bandoeng
Indonesië
10-07-1945
zonder
Amsterdam
1945
Tjoeng
Mei Ing
Bandoeng
Indonesië
10-05-1947
zonder
Amsterdam
1947
Balgooy, van
Michel Josephus
Tjiandjoer
Indonesië
25-10-1923
bedieningsman
Heerlerheide
1923
Block, de
Franciscus Gerardus Maria
Semarang
Indonesië
28-06-1921
controleur
Millingen aan de Rijn
1921
Djalisah
Ratna
Berastagi
Indonesië
01-01-1928
Heerlerheide
1928
Varga
Hermine
Prigen
Indonesië
02-03-1925
Millingen aan de Rijn
1925
Block, de
Erwina Henriëtte
Bandoeng
Indonesië
29-11-1944
typiste
Millingen aan de Rijn
1944
Burger
Paul Richard
Jakarta
Indonesië
18-01-1929
servicebediende
s-Gravenhage
1929
Galstaun
Simon
Klakah
Indonesië
28-12-1899
zonder
Heeswijk
1899
Soepinah
Sophia
Soerakarta
Indonesië
15-07-1910
Heeswijk
1910
Hendrikman
Herman Lodewijk
Yogyakarta
Indonesië
02-11-1939
leerling-constructiebankwerker
s-Gravenhage
1939
Jurg
Dirk
Soekoredjo
Indonesië
21-04-1920
leerling-timmerman
De Steeg
1920
Hoornstra
Willy Maria
Malili
Indonesië
01-05-1932
De Steeg
1932
Losse
Ruth Clementine
Surabaya
Indonesië
03-07-1939
typiste
s-Gravenhage
1939
Maresch
Maria Josefa
Magelang
Indonesië
14-06-1898
religieuze
Nederweert
1898
Mensinga
Alexander Maximiliaan
Jakarta
Indonesië
28-07-1939
fabrieksarbeider
Kerkrade
1939
Pasman
Evert Kasimir
Tjimahi
Indonesië
15-06-1917
schoenhersteller
Elshout
1917
Patiwael
Anthonie Wilhelmus
Banjermasin
Indonesië
15-09-1906
zonder
Holten
1906
Patiwael
Gustaaf Bernard Leopold
Banjermasin
Indonesië
13-08-1937
zonder
Holten
1937
Prins
Adele
Makassar
Indonesië
31-08-1919
zonder
Amsterdam
1919
Schenk, van
Elise Margaretha
Jakarta
Indonesië
25-09-1919
zonder
Venray
1919
Senn van Basel
Julius Johan
Makassar
Indonesië
09-07-1931
metaalbewerker
Arnhem
1931
Jeer, de
Hatty Jenny Hortense
Jakarta
Indonesië
02-03-1934
Arnhem
1934
Stalder
Winanda
Yogyakarta
Indonesië
15-04-1938
zonder
Roermond
1938
Vriese, de
Johannes
Madioen
Indonesië
11-08-1929
fabrieksarbeider
Rheden
1929
Roemiati
Maria
Parigi
Indonesië
18-11-1938
Rheden
1938
Berhitoe
Godfried Coenraad Ernst
Padang
Indonesië
17-07-1920
administratief employé
Utrecht
1920
Boers
George Martin Theodore
Surabaya
Indonesië
05-04-1937
fabrieksarbeider
Hardinxveld-Giessendam
1937
Bout
Simon Laurentius
Ledoktempoero
Indonesië
03-05-1923
bankwerker
Zwolle
1923
Brodie
Bernard Leslie
Modjowarno
Indonesië
08-08-1939
vliegtuigmonteur
Bergen op Zoom
1939
Brodie
Bernardus
Modjokerto
Indonesië
28-10-1911
zonder
Bergen op Zoom
1911
Brouwer
Frederik Hendrik
Yogyakarta
Indonesië
13-10-1939
leerling-constructiebankwerker
Ede
1939
Cooke
Adriana Adolfina
Bogor
Indonesië
11-03-1920
zonder
Loenen
1920
Eckringa
Adriaan Ronald
Sabang
Indonesië
25-11-1952
Breda
1952
Eckringa
Jeremia Edwin
Soekamandi
Indonesië
13-11-1954
Breda
1954
Eckringa
Jill Anyta
Kalidjati
Indonesië
24-07-1958
Breda
1958
Henket
Bernhard
Sorogedoog
Indonesië
19-04-1937
fabrieksarbeider
Amsterdam
1937
Henket
Donald Piet
Klaten
Indonesië
09-10-1940
ijzervlechter
Amsterdam
1940
Lans
Frederik Cornelis
Surabaya
Indonesië
18-10-1938
zonder
Boxtel
1938
Risakotta
Hedwig Jane
Surabaya
Indonesië
10-04-1939
Boxtel
1939
Loppies
Ronald Edward Nicolaas
Surabaya
Indonesië
03-03-1937
magazijnbediende
Overveen
1937
Morpeij
Jacobus
Poerwokerto
Indonesië
06-05-1910
zonder
Zutphen
1910
Then
A Nja
Djeboes
Indonesië
01-01-1922
Zutphen
1922
Rovroy
Jacoba
Jakarta
Indonesië
20-10-1919
zonder
Dordrecht
1919
Struwer
Ernestine
Jakarta
Indonesië
03-04-1902
zonder
Katwijk
1902
Ullmer
Marinus Johannes Jacobus
Surabaya
Indonesië
27-03-1913
zonder
Oosterbeek
1913
Sandiman
Warsinem
Soemedang
Indonesië
17-11-1916
Oosterbeek
1916
Pagina 345 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!