Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 342 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
↑
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Best
Adolf Lodewijk Ferdinand
Surabaya
Indonesië
21-08-1930
machinist
Maastricht
1930
Freeth
Johnny
Surabaya
Indonesië
05-05-1940
leerling electricien
Soest
1940
Rade
Alfred Gerard
Surabaya
Indonesië
08-11-1908
schrijver bij de
Postcheque- en Girodienst
Oosterbeek
1908
Hoorn
Johan Anthony
Surabaya
Indonesië
14-08-1939
scheepswerktuigkundige
Nieuwer-Amstel
1939
Jaquet
Henri Marie Eduard
Surabaya
Indonesië
02-04-1892
zonder
Dordrecht
1892
Lünenburg
Gustaaf Theodoor
Surabaya
Indonesië
11-10-1936
assistent-boekhouder
Arnhem
1936
Winter
Julius Gustaaf Felix
Surabaya
Indonesië
13-04-1906
zonder
De Steeg
1906
Costa, da
Rudi Jacobus
Surabaya
Indonesië
29-11-1929
magazijnbediende
Enschede
1929
Latuperissa
Irene
Surabaya
Indonesië
27-12-1936
stenotypiste
Weesperkarspel
1936
Schmidt
Johannes Heinrich
Surabaya
Indonesië
23-09-1923
onderhoudsmonteur
Haaksbergen
1923
Groot, de
Beatrix
Surabaya
Indonesië
22-10-1938
controleuse
Amersfoort
1938
Klaas
Jootje Leonard
Surabaya
Indonesië
14-02-1940
expeditiebediende
Soest
1940
Tan
Lee Khing
Surabaya
Indonesië
14-07-1953
Amstelveen
1953
Mustamoe
Jacomina Eva
Surabaya
Indonesië
27-12-1912
Barneveld
1912
Tetehuka
Dasy Gasverine Wilhelmina
Surabaya
Indonesië
23-11-1964
Moordrecht
1964
Tetehuka
Magdalena Vergina
Surabaya
Indonesië
22-07-1967
Moordrecht
1967
Tuhusula
Carolina Antonetta
Surabaya
Indonesië
04-05-1933
Vaassen
1933
Oei
Han Liong
Surabaya
Indonesië
14-09-1923
scheikundig ingenieur
Rotterdam
1923
Pesik
Robien Hermanus Adrianus
David
Surabaya
Indonesië
13-10-1933
papierbewerker
Maastricht
1933
Soumahu
Rudolf
Surabaya
Indonesië
26-01-1931
fabrieksarbeider
Groningen
1931
Wouters
Anne Marie
Surabaya
Indonesië
23-05-1937
typiste
Haarlem
1937
Kesaulija
Mabel Alice
Surabaya
Indonesië
02-04-1953
Lunteren
1953
Wattimena
Johan Ezau Jozin
Surabaya
Indonesië
31-01-1939
magazijnbediende
Den Helder
1939
Tjoa
Tien Nio
Surabaya
Indonesië
03-07-1927
typiste
Rijswijk
1927
Weijdemuller
Peter Joop
Surabaya
Indonesië
30-01-1940
bedradingsmonteur
s-Gravenhage
1940
Wit, de
Johannes Theodorus
Surabaya
Indonesië
25-06-1904
zonder
Nuland
1904
Nijwit
Robert François
Surabaya
Indonesië
26-04-1938
autogenisch-lasser
Hoensbroek
1938
Nunumete
Frans Alexander
Surabaya
Indonesië
20-04-1919
kantoorbediende bij de
Sociale Verzekeringsbank
Valkenburg-Houthem
1919
Ong
Daniël
Surabaya
Indonesië
20-02-1933
werktuigkundige
Eindhoven
1933
Ellendt
Max
Surabaya
Indonesië
16-05-1927
tandarts
Utrecht
1927
Boelens
Eduardus
Surabaya
Indonesië
23-01-1929
beambte bij de
Nederlandse Spoorwegen
Breda
1929
Haskar
Erna Maria
Surabaya
Indonesië
04-09-1937
fabrieksarbeidster
Roermond
1937
Liem
Giok Hwa Nio
Surabaya
Indonesië
13-10-1936
sercretaresse
s-Gravenhage
1936
Durand
Eugène
Surabaya
Indonesië
30-06-1922
assistent-boekhouder
Amsterdam
1922
Wendersteijt
Frans Jacob
Surabaya
Indonesië
05-06-1928
controleur
Rotterdam
1928
Aijal
Paulus Johannes
Surabaya
Indonesië
12-01-1936
s-Hertogenbosch
1936
Tannenbaum
Irmgard
Surabaya
Indonesië
16-09-1940
Tilburg
1940
Tousalwa
Cornelia Augusthina
Surabaya
Indonesië
13-10-1949
Vaassen
1949
Lim
Kiem Lee Nio
Surabaya
Indonesië
26-11-1936
Geleen
1936
Drège
Karel Theodorus
Surabaya
Indonesië
07-09-1899
zonder
Stein
1899
Ernst
Richard Eduard
Surabaya
Indonesië
31-03-1935
magazijnbediende
Utrecht
1935
Hetzel
Franz Eduard
Surabaya
Indonesië
03-08-1908
kantoorbediende
Arnhem
1908
Joenoes
Taufik
Surabaya
Indonesië
14-04-1949
zonder
Coevorden
1949
Kommer
Moriz
Surabaya
Indonesië
15-05-1932
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1932
Müller
Rinaldo Robert
Surabaya
Indonesië
07-04-1929
elektrisch lasser
Dordrecht
1929
Wunderlich
Heinrich Maximiliaan
Surabaya
Indonesië
22-06-1905
zonder
Waalwijk
1905
Kouthoofd
Geertruida Augustine
Surabaya
Indonesië
06-10-1922
Waalwijk
1922
Aenmeij
Johan George
Surabaya
Indonesië
28-12-1894
zonder
Tilburg
1894
Hielckert
Paul
Surabaya
Indonesië
26-03-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Jacobs
Elvira Fredrika
Surabaya
Indonesië
21-12-1908
religieuze
Amsterdam
1908
Knops
Emile George
Surabaya
Indonesië
15-02-1888
zonder
Losser
1888
Oudraad
Ruth
Surabaya
Indonesië
16-11-1939
kantoorbediende
Bussum
1939
Spoel
Hendrik
Surabaya
Indonesië
22-10-1919
tandarts
s-Graveland
1919
Swart
Laurens Alexander Eduard
Surabaya
Indonesië
24-09-1907
zonder
Den Dolder
1907
Wens
Ludovicus Emil Govert
Surabaya
Indonesië
16-12-1923
fabrieksarbeider
Zwijndrecht
1923
Go
Kian Djien
Surabaya
Indonesië
14-07-1928
medewerker bij een
architectenbureau
Delft
1928
Stel, van der
Charel Gerrit
Surabaya
Indonesië
29-05-1947
Groningen
1947
Lisman
René Aart Emile
Surabaya
Indonesië
31-01-1955
Eindhoven
1955
Puturuhu
Daniël Frans
Surabaya
Indonesië
10-09-1950
Amsterdam
1950
Müller
George Antonius
Surabaya
Indonesië
13-06-1940
kantoorbediende
Amsterdam
1940
Pesik
Rudolph Alexander
Surabaya
Indonesië
12-10-1934
automonteur
Rotterdam
1934
Cortenbach
Wilhelm Johan Karel
Surabaya
Indonesië
22-07-1930
kantoorbediende
Apeldoorn
1930
Hoeben
Albertine Hendrika
Surabaya
Indonesië
02-04-1930
Nijmegen
1930
Frankhanel
Emanuel
Surabaya
Indonesië
13-07-1905
zonder
Amsterdam
1905
Geugten, van der
Otto Rudolph
Surabaya
Indonesië
14-10-1923
plaatsvervangend
chef-inkoper
Laren
1923
Klein
Theodorus Gotlieb
Surabaya
Indonesië
18-03-1903
zonder
Enschede
1903
Kolman
Gerrit Hendrik Cornelis
Surabaya
Indonesië
13-08-1913
zonder
Leersum
1913
Schultz
Ferdinand
Surabaya
Indonesië
13-09-1916
kantoorbediende
Bilthoven
1916
Vasseur
Bernard Aschwin
Surabaya
Indonesië
30-06-1938
machinebankwerker
Rotterdam
1938
Klein
Charles Otto
Surabaya
Indonesië
24-03-1929
fabrieksarbeider
Rijen
1929
Klein
Johannes Pieter
Surabaya
Indonesië
22-12-1898
boekhouder
Apeldoorn
1898
Rademaker
Leonard
Surabaya
Indonesië
10-09-1912
ambtenaar bij de P.T.T.
Rijswijk
1912
Zolingen, van
Yvonne Francisca
Surabaya
Indonesië
16-10-1935
typiste
Utrecht
1935
Brussel, van
Suzanna
Surabaya
Indonesië
24-01-1922
zonder
Veldhoven
1922
Wendersteijt
Ina Ida
Surabaya
Indonesië
21-11-1932
zonder
Hoogeveen
1932
Beemer
Guda Beatrice
Surabaya
Indonesië
09-09-1890
zonder
Breda
1890
Hanhart
Leendert Leonard
Surabaya
Indonesië
20-04-1922
assistent-accountant
Rotterdam
1922
Coert
Johannes Ferdinand
Surabaya
Indonesië
10-09-1917
magazijnbediende
Goor
1917
Manupassa
Maria Mathilde
Surabaya
Indonesië
15-03-1923
gemeente ambtenaar
s-Gravenhage
1923
Babay
Sonja
Surabaya
Indonesië
20-06-1932
kantoorbediende
Amsterdam
1932
Satumalay
Abraham Paulus
Surabaya
Indonesië
23-09-1940
ambtenaar bij de P.T.T.
Haarlem
1940
Melger
Otto
Surabaya
Indonesië
03-07-1918
kantoorbediende
Amsterdam
1918
Endeman
August Leendert
Surabaya
Indonesië
31-01-1936
fabrieksarbeider
Maastricht
1936
Kanters
Geertruida Johanna
Surabaya
Indonesië
08-05-1911
zonder
Arnhem
1911
Schlette
Eppy Frans
Surabaya
Indonesië
15-12-1907
fabrieksarbeider
Hengelo
1907
Duuren, van
Johannes Everthardus
Surabaya
Indonesië
13-11-1907
bankwerker
Groningen
1907
Wabeke
Richard Daniel Humphry
Surabaya
Indonesië
15-10-1927
wikkelaar
s-Gravenhage
1927
Flem
Lesly Leendert Aloysius
Surabaya
Indonesië
17-09-1939
zonder
Hengelo
1939
Noll
Leentje
Surabaya
Indonesië
07-10-1914
leidster bij het
Bijzonder Lager Onderwijs
Hengelo
1914
Souhoka
Siong Thay
Surabaya
Indonesië
04-08-1955
Heerlen
1955
Liem
Gwat Liang
Surabaya
Indonesië
12-04-1943
Haarlem
1943
Pelupessy
Gustaaf Adolf
Surabaya
Indonesië
04-08-1918
s-Gravenhage
1918
Tomasowa
Antone
Surabaya
Indonesië
28-10-1945
Barneveld
1945
Heemstede, van
Ricardo Reginald
Surabaya
Indonesië
01-06-1952
Tilburg
1952
Hitipeuw
Esther Augustina
Surabaya
Indonesië
22-09-1950
Alphen a/d Rijn
1950
Hitipeuw
Sonja Leony
Surabaya
Indonesië
01-09-1949
Alphen a/d Rijn
1949
Sarkies
Marie
Surabaya
Indonesië
07-08-1922
hulp in de huishouding
Driebergen-Rijsenburg
1922
Roose
Rudolf Cornelis
Surabaya
Indonesië
06-04-1929
hoofdambachtsman bij de
Residentie
Waterstaatsdienst
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1929
Santhagen
Hans Ferry
Surabaya
Indonesië
28-07-1940
kantoorbediende
Rotterdam
1940
Heuvelman
Jan Eduard
Surabaya
Indonesië
13-12-1941
fabrieksarbeider
Zutphen
1941
Pagina 342 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!