Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 15 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
↓
Woonplaats
Geb.jaar
Tahalele
Jacob
Willem I (Midd. Java)
Tahalele
Ngadinem
Willem I (Midd. Java)
Tahalele
Charlotta Johanna
Willem I (Midd. Java)
Tahalele
Johannis
Willem I (Midd. Java)
Tahalele
Hendrika
Willem I (Midd. Java)
Tahalele
Eduard Dorchel Dirk
Willem I (Midd. Java)
Tahalele
Fientje Elisabeth
Willem I (Midd. Java)
Hellwig
Johanna Cornelia
Henriëtte
Pandaän
Indonesië
07-01-1893
zonder
Wildervank
1893
Vriese, de
Fredericus Wilhelmus
Klaten
Indonesië
20-01-1923
sergeant bij de Kon.
Landmacht
Wijk bij Duurstede
1923
Kaijadoe
Jozef Izaac
Ambon
Indonesië
07-06-1904
zonder
Wijk aan Zee
1904
Geeraths
August Ferdinand
Djember
Indonesië
18-05-1903
zonder
Wijk aan Zee
1903
Geeraths
Henriëtte Lucie
Jakarta
Indonesië
31-07-1939
wasserijbediende
Wijk aan Zee
1939
Blaset
Albert Frederik
Makassar
Indonesië
08-01-1931
zonder
Wijk aan Zee
1931
Sera, de
Joost
Bogor
Indonesië
18-08-1914
zonder
Wijhe
1914
Wittenrood
Hendrik
Pasoeroean
Indonesië
10-07-1926
leerling-elektricien
Wijhe
1926
Abrahamsz
Arie Arlandus
Kroë
Indonesië
20-08-1921
zonder
Wijhe
1921
Refwutu
Lucas Lakur
Lamdesar
Indonesië
14-10-1939
assistant controleur
Wijhe
1939
Metijaman
Barzalina
Lelingloean
Indonesië
31-08-1945
[niet vermeld]
Wijhe
1945
Lutam
Cornelis Dick
Surabaya
Indonesië
27-04-1925
machinist
Wijhe
1925
Tjan
Gwan Hiem
Yogyakarta
Indonesië
12-11-1926
Wijchen
1926
Nio
Swan Hoa
Poerwokerto
Indonesië
27-05-1926
Wijchen
1926
Bensbach
Johan Marinus
Temanggoeng
Indonesië
24-01-1925
verfmaker
Wijchen
1925
Lie
Khing Ting
Bangilan
Indonesië
13-09-1923
Wijchen
1923
Thee
Mori Nio
Bogor
Indonesië
14-02-1922
Wijchen
1922
Soselisa
Marthin
Malang
Indonesië
26-03-1926
textielarbeider
Wierden
1926
Tapilatu
Betsy
Ambarawa
Indonesië
02-05-1923
[niet vermeld]
Wierden
1923
Timisela
Adrianus
Wassoe
Indonesië
28-06-1922
zonder
Wierden
1922
Ririhena
Jacoba
Wassoe
Indonesië
07-04-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Lekatompessy
Nicolaas
Boekittinggi
Indonesië
16-12-1921
textielarbeider
Wierden
1921
Gotang
Salmah
Jakarta
Indonesië
25-08-1927
[niet vermeld]
Wierden
1927
Latumahina
Abner
Larike
Indonesië
18-04-1916
zonder
Wierden
1916
Daspijah
Maria
Tegal
Indonesië
01-07-1925
[niet vermeld]
Wierden
1925
Leatemia
Melkianus
Poerworedjo
Indonesië
03-05-1927
textielarbeider
Wierden
1927
Pesulima
Fransina
Soya di Atas
Indonesië
26-02-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Tuparia
Elisa
Ambarawa
Indonesië
26-03-1929
zonder
Wierden
1929
Huwaë
Hendrika
Bandoeng
Indonesië
17-10-1933
[niet vermeld]
Wierden
1933
Paliama
Alberth
Ihamahoe
Indonesië
09-04-1925
fabrieksarbeider
Wierden
1925
Tomasila
Marietje Juliana
Semarang
Indonesië
11-08-1927
[niet vermeld]
Wierden
1927
Paliama
Elisabeth Hendrika
Semarang
Indonesië
10-03-1951
coupeuse
Wierden
1951
Matulessy
Adolf Jacob
Koetaradja
Indonesië
26-03-1933
onderhoudsmonteur
Wierden
1933
Latupeirissa
Fransina Maria
Poerworedjo
Indonesië
06-12-1934
[niet vermeld]
Wierden
1934
Saija
Jantje
Aboroe
Indonesië
28-08-1905
zonder
Wierden
1905
Yo
Corrie Nio Fransina
Tangerang
Indonesië
20-06-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Adriaanz
Matteus
Kalabahi-Alor
Indonesië
23-07-1943
controleur
Wierden
1943
Salawaney
Johannis
Tihoelale
Indonesië
21-03-1919
machinebankwerker
Wierden
1919
Maspaitella
Mariana
Ambon
Indonesië
21-05-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Sahertian
Arthur Bodewijn
Djatinegara
Indonesië
08-10-1923
Wierden
1923
Pattinaja
Jetje Martha Elsje
Menado
Indonesië
10-09-1930
Wierden
1930
Sipahelut
Willem Dominggos
Djatinegara
Indonesië
15-01-1924
Wierden
1924
Samin
Roosje Magdalena
Lawang
Indonesië
10-03-1930
Wierden
1930
Patawala
Petrus
Saparoea
Indonesië
21-06-1921
Wierden
1921
Murais
Marie
Tegal
Indonesië
06-01-1932
Wierden
1932
Piris
Hanoch
Nakoe
Indonesië
07-10-1918
Wierden
1918
Matitaputty
Charlotte
Amahoesoe
Indonesië
17-01-1919
Wierden
1919
Ririhena
Stefanus
Wassoe
Indonesië
24-05-1923
Wierden
1923
Noya
Saartje
Wassoe
Indonesië
30-04-1928
Wierden
1928
Salakory
Paulus Jacob
Wassoe
Indonesië
24-12-1917
Wierden
1917
Ririhena
Neeltje
Wassoe
Indonesië
30-10-1921
Wierden
1921
Papilaja
Nicodemus
Itawaka
Indonesië
24-11-1919
Wierden
1919
Latumaerissa
Hindrika Adolfina
Itawaka
Indonesië
15-12-1919
Wierden
1919
Tahapary
Hanoch
Jakarta
Indonesië
18-12-1950
Wierden
1950
Salakory
Andrias Daniël
Ambon
Indonesië
08-09-1910
Wierden
1910
Ngaiman
Sajetinengseh
Malang
Indonesië
15-04-1932
Wierden
1932
Erupley
Dantjie
Tepa
Indonesië
29-03-1928
Wierden
1928
Larbui
Abetsina
Tepa
Indonesië
19-01-1923
Wierden
1923
Huwaë
Lucas Dominggus
Dobo
Indonesië
02-10-1924
Wierden
1924
Patty
Batzeba Monica
Ambon
Indonesië
14-07-1935
Wierden
1935
Oraile
Joël
Tjimahi
Indonesië
24-07-1950
Wierden
1950
Pattipeiluhu
Frederik
Palembang
Indonesië
07-05-1947
Wierden
1947
Alfons
Ferdinand Mozes
Malang
Indonesië
24-12-1924
Wierden
1924
Soemiati
Magdalena
Djember
Indonesië
10-07-1930
Wierden
1930
Kailola
Anna Cornelia
Ambon
Indonesië
28-08-1928
Wierden
1928
Maulany
Hermanus
Latuhalat
Indonesië
17-06-1926
Wierden
1926
Rey
Aaltje Mientje
Bandoeng
Indonesië
04-10-1928
Wierden
1928
Mahubessy
Paulus
Semarang
Indonesië
15-03-1951
Wierden
1951
Adriaansz
Willem
Padang
Indonesië
13-06-1914
fabrieksarbeider
Wierden
1914
Samson
Cornelia Carolina
Ambon
Indonesië
05-05-1933
Wierden
1933
Hunila
Elisa
Hatiwe Besar
Indonesië
30-12-1921
textielarbeider
Wierden
1921
Samson
Jacoba Jacomina
Batoegangtoeng
Indonesië
18-07-1909
Wierden
1909
Samson
Leonard
Koetaradja
Indonesië
14-04-1940
elektromonteur
Wierden
1940
Akihary
Petrus
Aboroe
Indonesië
21-06-1903
Wierden
1903
Salakory
Adonia
Wassoe
Indonesië
21-12-1913
Wierden
1913
Latupeirissa
Paulus Melkias
Ambon
Indonesië
04-01-1920
timmerman bij het min.
van Defensie
Wierden
1920
Souisa
Josephine
Makassar
Indonesië
28-12-1920
Wierden
1920
Tuasela
Jacob
Soemedang
Indonesië
29-12-1930
Wierden
1930
Titaheluw
Juliana
Semarang
Indonesië
11-01-1933
Wierden
1933
Tuankotta
Sarah Jacomina
Pontianak
Indonesië
08-11-1921
zonder
Wierden
1921
Wenno
Elizabeth
Ambon
Indonesië
07-06-1919
Wierden
1919
Latupeirissa
Jaconias
Saparoea
Indonesië
09-02-1909
Wierden
1909
Talakua
Dolfina Helena
Saparoea
Indonesië
06-06-1916
Wierden
1916
Riry
Stefanus
Kaibobo
Indonesië
23-03-1923
Wierden
1923
Tangerang, van
Sarah
Tangerang
Indonesië
01-01-1892
zonder
Wierden
1892
Laisatamu
Johannes
Ambon
Indonesië
19-06-1906
fabrieksarbeider
Wierden
1906
Maida
Helena
Boemiajoe
Indonesië
24-04-1925
Wierden
1925
Laisatamu
Stephanus
Waai
Indonesië
24-03-1914
metaalarbeider
Wierden
1914
Karmin
Sarah
Indramajoe
Indonesië
28-02-1918
Wierden
1918
Nasution
Harnas Tabita
Medan
Indonesië
31-08-1929
Wierden
1929
Pattiasina
Dirk
Booy
Indonesië
16-10-1918
Wierden
1918
Lopulissa
Wilhelmina
Saparoea
Indonesië
23-06-1930
Wierden
1930
Patty
Dirk Marthinus Benjamin
Semarang
Indonesië
05-01-1951
Wierden
1951
Pagina 15 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!