Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 350 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
↓
Woonplaats
Geb.jaar
Crooy
Dominggoes Jozef
Tjimahi
Indonesië
09-12-1911
kantoorbediende
Amsterdam
1911
Bennekom, van
Tinie
Sawangan
Indonesië
12-03-1929
Amsterdam
1929
Koppe
James Ronald
Medan
Indonesië
21-09-1947
zonder
Amsterdam
1947
Queijsen
Alphons Charles
Ponorogo
Indonesië
31-12-1924
magazijnbediende
Amsterdam
1924
Worm, van den
Ruddy
Bandoeng
Indonesië
05-03-1938
electricien
Amsterdam
1938
Ahrens
Alexander Frederik Johan
Jakarta
Indonesië
17-10-1923
kantoorbediende
Amsterdam
1923
Coers
Cornelia Beatrix
Salatiga
Indonesië
28-04-1939
kantoorbediende
Amsterdam
1939
Odin
Ani Tuti
Tandjoeng Raja
Indonesië
15-12-1935
Amsterdam
1935
Flikkenschild
Waltherus
Tegal
Indonesië
12-08-1942
ambtenaar bij de
Rijkspostspaarbank
Amsterdam
1942
Landtow
Joseph
Pageroejoeng
Indonesië
27-09-1912
Amsterdam
1912
Landtow
Walter Eugène
Jakarta
Indonesië
19-11-1952
Amsterdam
1952
Tetelepta
Fientje
Batoeradja
Indonesië
28-08-1930
Amsterdam
1930
Sapulete
Arthur Raymond
Bandoeng
Indonesië
09-07-1950
zonder
Amsterdam
1950
Sapulete
Evelyne
Jakarta
Indonesië
24-11-1954
zonder
Amsterdam
1954
Sapulete
Ingrid Maria
Jakarta
Indonesië
13-01-1959
zonder
Amsterdam
1959
Zomers
Jan Ferdinand
Jakarta
Indonesië
03-02-1930
bureelambtenaar
Amsterdam
1930
Bazin
Edith Victoire
Semarang
Indonesië
17-06-1942
secretaresse
Amsterdam
1942
Klok, van der
Gerrit Henri
Padang
Indonesië
16-07-1900
kantoorbediende
Amsterdam
1900
Mentel
Olga Elisabeth
Loemadjang
Indonesië
11-06-1925
Amsterdam
1925
Kopp
Elisabeth Maria
Bangil
Indonesië
18-12-1908
zonder
Amsterdam
1908
Kempen, van
Cornelis Francois
Sidoardjo
Indonesië
24-11-1919
zonder
Amsterdam
1919
Kopp
Louise Marguerite
Modjokerto
Indonesië
09-05-1913
zonder
Amsterdam
1913
Roland
Willem
Jakarta
Indonesië
24-02-1935
kantoorbediende
Amsterdam
1935
Derneden
Vera Antoinette
Jakarta
Indonesië
09-03-1939
Amsterdam
1939
Uneputty
Coenraad Alberth Petrus
Palopo
Indonesië
12-10-1937
Amsterdam
1937
Usmanij
Hermalina
Aboroe
Indonesië
09-09-1938
Amsterdam
1938
Mayer
Willem Gustaaf
Malino
Indonesië
23-08-1942
Amsterdam
1942
Tjoa
Herman Jan
Medan
Indonesië
05-07-1937
Amsterdam
1937
Khor
Rosiana Angelina
Medan
Indonesië
24-08-1943
Amsterdam
1943
The
Tjing Djwee
Magelang
Indonesië
08-12-1894
Amsterdam
1894
Teng
Sioe Lan
Surabaya
Indonesië
18-09-1945
Amsterdam
1945
Tumober
Julius Walewangko
Kiawa
Indonesië
15-07-1936
Amsterdam
1936
Tan
Siak Ing
Bandoeng
Indonesië
10-03-1951
Amsterdam
1951
Widjaja
Ingrid Theresia
Jakarta
Indonesië
22-11-1949
Amsterdam
1949
Bindeman
Willy
Walikoekoen
Indonesië
28-07-1929
trambestuurder
Amsterdam
1929
Lawalata
Laurens Barth
Menado
Indonesië
05-08-1923
kantoorbediende
Amsterdam
1923
Nio
Ing Hwie
Soemenep
Indonesië
06-08-1910
hoofdinspecteur der
eerste klasse bij het
G.E.B. te Amsterdam
Amsterdam
1910
Karioen
Martin
Jakarta
Indonesië
12-10-1919
kelner
Amsterdam
1919
Oen
Eng Soen
Semarang
Indonesië
30-06-1928
wetenschappelijk
hoofdambtenaar
Amsterdam
1928
Tan
Pwee Tjoe Nio
Padangan
Indonesië
14-10-1930
Amsterdam
1930
Pattiasina
Maurits Hendrik
Surabaya
Indonesië
27-12-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Maengkom
Medina Margaret
Jakarta
Indonesië
17-07-1960
Amsterdam
1960
Prawoto
Wismantio
Bandoeng
Indonesië
26-09-1954
Amsterdam
1954
Wong
Len Heng
Medan
Indonesië
12-08-1957
Amsterdam
1957
Goudsmith
Victor Edward Forteman
Bangsalsari
Indonesië
25-05-1941
voorman
Amsterdam
1941
Wokas
Henny Fransie Magdalena
Motoling
Indonesië
01-10-1942
Amsterdam
1942
Tan
Djeok Ong
Ambon
Indonesië
22-06-1924
boekhouder
Amsterdam
1924
Tong
Eng Giok
Bandoeng
Indonesië
07-10-1928
Amsterdam
1928
Cosaert
Johannes
Semarang
Indonesië
30-04-1929
kantoorbediende
Amsterdam
1929
Kiemeney
Eduard Rudolf
Jakarta
Indonesië
11-03-1935
kantoorbediende
Amsterdam
1935
Bomas
Yvonne Catarina
Jakarta
Indonesië
29-04-1940
Amsterdam
1940
Quack, de
Piet
Denpassar
Indonesië
29-08-1918
procuratiehouder
Amsterdam
1918
Mengden, von
Hans Fritz
Blora
Indonesië
12-07-1937
magazijnbediende
Amsterdam
1937
Pendjol
Lisia
Toegoe
Indonesië
10-08-1948
zonder
Amsterdam
1948
Janssen
Johannes Hermanus
Jakarta
Indonesië
07-01-1936
vlakdrukmonteur
Amsterdam
1936
Jonathans
Theresia Irene
Depok
Indonesië
18-06-1941
Amsterdam
1941
Weynschenk
Sonja Edith
Bandoeng
Indonesië
01-09-1935
secretaresse
Amsterdam
1935
Fischer
Stefan
Medan
Indonesië
26-12-1959
Amsterdam
1959
Abels
Jean Herman François
Semarang
Indonesië
13-12-1907
kantoorbediende
Amsterdam
1907
Abels
Erna Louise
Semarang
Indonesië
09-06-1941
kantoorbediende
Amsterdam
1941
Kluin
Gerrit
Yogyakarta
Indonesië
10-06-1900
zonder
Amsterdam
1900
Carli
Alphonso Hubertus
Poerwodadi
Indonesië
18-10-1932
elektromonteur
Amsterdam
1932
Coppen
Alfred Ferdinand
Malang
Indonesië
29-10-1911
kantoorbediende
Amsterdam
1911
Oudhoff
Barbera Sophie Theodora
Tjepoe
Indonesië
22-04-1917
Amsterdam
1917
Keyzer
Coenraad Lammers
Jakarta
Indonesië
06-05-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Pelealu
Henriette Marie
Menado
Indonesië
26-06-1935
Amsterdam
1935
Müller
George Carl
Djatinegara
Indonesië
07-10-1889
zonder
Amsterdam
1889
Watson
Leslie Joseph
Bandoeng
Indonesië
04-04-1936
ambtenaar op
arbeidsovereenkomst
Amsterdam
1936
Kakisina
Yvonne Christina
Tandjong Pandan
Indonesië
27-10-1934
Amsterdam
1934
Be
Tjoen Swan
Yogyakarta
Indonesië
24-07-1943
kantoorbediende
Amsterdam
1943
Boer, de
Floris Frits
Jakarta
Indonesië
09-06-1936
assistent-fotograaf
Amsterdam
1936
Finschi
Antonius Joannes
Bogor
Indonesië
19-07-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Oei
Liep Nio
Semarang
Indonesië
21-11-1936
zonder
Amsterdam
1936
Saija
Johannes
Aboroe
Indonesië
26-01-1910
gemeenteambtenaar
Amsterdam
1910
Tan
Djoen Swan
Semarang
Indonesië
29-07-1939
elektrotechnisch
ingenieur
Amsterdam
1939
Aijal
Harry Henry
Sorong
Indonesië
03-03-1939
Amsterdam
1939
Isakh
Henny
Depok
Indonesië
27-08-1939
Amsterdam
1939
Lie
Kian Bing
Tomohon
Indonesië
02-05-1951
Amsterdam
1951
Siahaya
Everida
Jakarta
Indonesië
24-05-1940
Amsterdam
1940
Thie
Sijh How
Fakfak
Indonesië
02-05-1933
restauranthouder
Amsterdam
1933
Ang
Tjhai Sia
Fakfak
Indonesië
07-10-1940
Amsterdam
1940
Presser
Maria Theresia
Tjimahi
Indonesië
01-11-1950
Amsterdam
1950
Tan
Swat Hiang Nio
Kediri
Indonesië
17-11-1936
Amsterdam
1936
Tan
Mie Leng
Makassar
Indonesië
24-07-1938
Amsterdam
1938
Kwee
Kwie Lan
Malang
Indonesië
24-04-1947
leerling-verpleegster
Amsterdam
1947
Pua
Joseph Josephus
Amoerang
Indonesië
22-07-1910
magazijnbediende
Amsterdam
1910
Umboh
Bernard Victor
Djember
Indonesië
03-09-1945
tekenaar
Amsterdam
1945
Rijken
Eugenius
Jakarta
Indonesië
28-08-1943
kantoorbediende
Amsterdam
1943
Gouw
Hsuan Jing
Jakarta
Indonesië
21-06-1944
zonder
Amsterdam
1944
Warokka
Jonathan Fons
Sangir Besar
Indonesië
14-02-1941
kantoorbediende
Amsterdam
1941
Simons
Fernande Christien
Surabaya
Indonesië
23-06-1942
Amsterdam
1942
Frederik
Alexander Harold
Yogyakarta
Indonesië
18-04-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Loppies
George Alexander
Bandoeng
Indonesië
21-02-1920
machinebankwerker
Amsterdam
1920
Loppies
Ronald Edwin
Jakarta
Indonesië
20-04-1947
bode
Amsterdam
1947
Maengkom
Corrie Neeltje
Tondano
Indonesië
09-09-1903
zonder
Amsterdam
1903
Noya
Jan Eduard David
Singkawang
Indonesië
16-09-1923
kantoorbediende
Amsterdam
1923
Patty
Juliaan Akdamina
Surabaya
Indonesië
24-06-1947
zonder
Amsterdam
1947
Schaper der Alderwereldt
van Sint John
Rudolf Rudge
Jakarta
Indonesië
27-08-1940
fabrieksarbeider
Amsterdam
1940
Sipasulta
Melly Anny
Semarang
Indonesië
06-05-1922
zonder
Amsterdam
1922
Kountul
Josephus Alexander
Medan
Indonesië
05-05-1919
kantoorbediende
Amsterdam
1919
Pagina 350 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!