Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 24 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Solisa
Fintje
Bengkalis
Indonesië
24-11-1949
zonder
Krimpen a/d IJssel
1949
Tahapary
Josadat
Akoon
Indonesië
21-08-1926
hofmeester
Appingedam
1926
Titawano
Frans Willem
Langsa
Indonesië
29-02-1944
lasser
Almelo
1944
Tjan
Kwie Nio
Batang
Indonesië
07-11-1930
zonder
Rotterdam
1930
Tio
Beng Tjin
Soekaboemi
Indonesië
20-08-1931
hulpcontroleur
Schagen
1931
Kwik
Kiok Hyeng Nio
Semarang
Indonesië
11-04-1929
vroedvrouw
Zuthpen
1929
Loebis
Lee Henri
Tandjoeng Karang
Indonesië
15-04-1935
arts-farmacaloog
Oegstgeest
1935
Mann
Aäron Benjamin Ewouth
Tasikmalaja
Indonesië
12-08-1923
handarbeider
Venray
1923
Mey, van der
Cynthia Maria Henriëtte
Jakarta
Indonesië
09-08-1954
zonder
Delft
1954
Mey, van der
Michael
Jakarta
Indonesië
05-04-1956
zonder
Delft
1956
Mey, van der
Roswita Margret
Surabaya
Indonesië
04-05-1957
zonder
Delft
1957
Mey, van der
Majory Constance
Surabaya
Indonesië
29-03-1959
zonder
Delft
1959
Oey
Kiat Eng
Soerakarta
Indonesië
26-11-1943
zonder
Groningen
1943
Paunussa
Carolina Watervrouw
a/b m.s.
"Waterman"
20-08-1950
kantoorbediende
Leerdam
1950
Pietersz
Adrian
Saparoea
Indonesië
07-11-1932
monteur
Venray
1932
Sahuleka
Fransina
Semarang
Indonesië
15-09-1950
zonder
Culemborg
1950
Soedira
Eduard
Depok
Indonesië
24-06-1941
elektromonteur
Amsterdam
1941
Tahalele
Benjamin Vanneck
Magelang
Indonesië
30-05-1930
afdelingschef
Appelscha
1930
Tamtelahitu
Petrus Johannes
Tjimahi
Indonesië
16-08-1939
arbeider
Hengelo
1939
Tomasoa
Jacob Pieter Christiaan
Makassar
Indonesië
14-09-1949
verwarmingsmonteur
Marum
1949
Lie
Soei Kim
Medan
Indonesië
20-01-1928
laborante
Haarlem
1928
Wooninck
Peter Wilhelm
Poerworedjo
Indonesië
29-09-1931
bedrijfsleider
Amstelveen
1931
Ferdinandus
Victor Zacharias
Surabaya
Indonesië
19-08-1950
elektrisch lasser
Schiedam
1950
Latuheru
Johanna
Magelang
Indonesië
06-07-1923
fabrieksarbeidster
s-Gravenhage
1923
Loupatty
Ludia Juliana
Medan
Indonesië
27-07-1949
kleuterleidster
Delfzijl
1949
Pattipeiluhu
Adriana Martje
Makassar
Indonesië
12-09-1950
bontwerkster
Huizen
1950
Ruhulessin
Jacobus
Blangkedjeren
Indonesië
28-01-1939
elektrisch lasser
Alphen a/d Rijn
1939
Sahetapy
Dolfina
Surabaya
Indonesië
15-12-1950
fabrieksarbeidster
Bovensmilde
1950
Soumokil
Daniel Laurens
Bandoeng
Indonesië
07-08-1948
schrijfmachinemonteur
Vught
1948
Syauta
Ellen
Poerwokerto
Indonesië
04-12-1935
kokkin
Zaltbommel
1935
Tjiook
Lydia (Mei Lan)
Bandoeng
Indonesië
12-01-1954
leerling-verkoopster
Breda
1954
Lugtman
Adolphine Albertine
Semarang
Indonesië
06-07-1911
modinette
Soest
1911
Purvis
Hans
Surabaya
Indonesië
23-11-1944
lasser
Oosterhout
1944
Wolff
Jerry Leon
Pati
Indonesië
19-11-1935
werkzaam bij het Min. van
Onderwijs en
Wetenschappen
s-Gravenhage
1935
Wijnhamer
Leo Wongso Robinhood
Jakarta
Indonesië
13-05-1950
kantoorbediende
s-Gravenhage
1950
Louis
Adam
Ambon
Indonesië
13-09-1912
fabrieksarbeider
Vaassen
1912
Hatumena
Jacob
Ambarawa
Indonesië
30-09-1918
fabrieksarbeider
Deventer
1918
Lewerissa
Elisabeth
Bandoeng
Indonesië
13-08-1947
assistente
bewegingstherapie
Apeldoorn
1947
Liem
Kioe Tie Nio
Semarang
Indonesië
02-04-1938
directie assistente
Amstelveen
1938
Matulessy
Wijnand
Semarang
Indonesië
15-02-1940
gereedschapmaker
Gennep
1940
Nanuru
Josephina
Surabaya
Indonesië
18-09-1950
ponstypiste
Vaassen
1950
Oey
Kiat Lien
Bandoeng
Indonesië
25-03-1948
zonder
Groningen
1948
Rossknecht
Anna
Ngawi
Indonesië
08-04-1899
zonder
Bergen op Zoom
1899
Silalily
Susanna
Malang
Indonesië
17-03-1949
typiste
Leerdam
1949
Sinaij
Jana Jacomina
Balikpapan
Indonesië
17-01-1948
fabrieksarbeidster
Alphen a/d Rijn
1948
Sohilait
Jozua
Allang
Indonesië
06-10-1911
zuivelarbeider
Woerden
1911
Sohilait
Octovina
Latoehalat
Indonesië
08-04-1942
modinette
Breda
1942
Takakehe
Kaëng
Tamalabang
Indonesië
31-05-1928
fabrieksarbeider
Vaassen
1928
Tjoa
Sioe Sing
Probolinggo
Indonesië
23-12-1961
zonder
Hoogeveen
1961
Tan
Tjing Swan Nio
Semarang
Indonesië
02-08-1918
doktersassistente
Monster
1918
Thung
Sin Nio
Jakarta
Indonesië
22-05-1902
zonder
Eindhoven
1902
Hwan
Djien
Kediri
Indonesië
12-03-1924
hoofdverpleegster
IJmuiden
1924
Lay
Khouw Chiung Ie
Jakarta
Indonesië
31-05-1955
[niet vermeld]
s-Hertogenbosch
1955
Lie
Ting Khoo
Plosso
Indonesië
25-11-1924
docent
Delft
1924
Siem
Ban Liat
Semarang
Indonesië
26-03-1922
schooltandarts
Tiel
1922
Go
Thiom Poen
Jakarta
Indonesië
17-03-1942
zonder
Badhoevedorp
1942
Huwaë
Alexander Wijnand Marcus
Medini
Indonesië
15-04-1910
zonder
Maastricht
1910
Kayadoe
Johanna Armina
Ambon
Indonesië
07-06-1902
zonder
Moordrecht
1902
Lilipalij
Adolf Eduard
Malang
Indonesië
27-11-1950
elektromonteur
Breda
1950
Ofide
Justinus
Djajapoera
Indonesië
25-01-1938
elektricien
Hoogezand-Sappemaar
1938
Patty
Evert
Ambon
Indonesië
07-05-1921
fabrieksarbeider
Moordrecht
1921
Sahetapy
Fransina Octovina Erna
Malang
Indonesië
18-10-1949
bankemployé
Wormerveer
1949
Sibih
Jimmy Manuel
Jakarta
Indonesië
22-07-1948
stedebouwkundig tekenaar
Venlo
1948
Sie
Mabel Ruth
Surabaya
Indonesië
18-08-1946
zonder
Tiel
1946
Taniela
Evelyne
Modjokerto
Indonesië
22-07-1936
zonder
De Bilt
1936
Tulaseket
Susanna Corneli
Ambon
Indonesië
14-08-1945
modinette
Wormerveer
1945
Herbig
Clifton Maxwell
Surabaya
Indonesië
11-05-1950
papierbewerker
Zwijndrecht
1950
Kaihatu
Anthone Johannes
Oma
Indonesië
24-06-1925
elektrisch lasser
Capelle a/d IJssel
1925
Latuheru
Elsina
Semarang
Indonesië
05-04-1949
kantoorbediende
Moordrecht
1949
Liem
Kiem Swan Nio
Madioen
Indonesië
03-01-1933
verkoopster
s-Gravenhage
1933
Manuputty
André Deciré
Surabaya
Indonesië
22-09-1934
directeur van een N.V.
Hilversum
1934
Marwa
Willem
Bandoeng
Indonesië
30-11-1942
bankwerker
Heerlen
1942
Matulessij
Henkie Cornelis
Tarakan
Indonesië
29-08-1938
onderhoudsmonteur
Culemborg
1938
Tehubijuluw
Jacob
Ambon
Indonesië
27-06-1928
fabrieksarbeider
Deventer
1928
Tulalessy
Hendrik
Tjimahi
Indonesië
05-09-1944
constructiewerker
Rotterdam
1944
Waas
Jacoba
Cheribon
Indonesië
15-12-1948
patroonontwerpster
Leerdam
1948
Görtz
Jan Henk
Jakarta
Indonesië
25-10-1930
zonder
Deventer
1930
The
Siauw Giap
Malang
Indonesië
08-07-1922
wetenschappelijk
medewerker
Sassenheim
1922
Go
Gien Tjwan
Malang
Indonesië
22-09-1920
wetenschappelijk
hoofdmedewerker
Amstelveen
1920
Oei
Tiauw Liong
Semarang
Indonesië
28-05-1929
radioloog
Zwolle
1929
The
Thwan Liep
Surabaya
Indonesië
25-02-1913
kassier
s-Gravenhage
1913
Bacas
Renee Lodewijk
Tjitajam
Indonesië
15-09-1942
bedieningsman
Tiel
1942
Fretes, de
Naatje Margaretha Corrie
Semarang
Indonesië
14-10-1909
religieuze-bejaardenverzorgster
Hilversum
1909
Gaspersz
Mezak Pieter
Koetaradja
Indonesië
01-12-1938
onderhoudsbankwerker
Groningen
1938
Gosal
Ingrid Constance
Jakarta
Indonesië
07-08-1953
fabrieksarbeidster
Almelo
1953
Gosal
Gerard August
Jakarta
Indonesië
22-08-1957
zonder
Almelo
1957
Gosal
Jeffry Pingkona
Jakarta
Indonesië
27-05-1962
zonder
Almelo
1962
Kakerissa
Pieter Dirk
Lam Meulo
Indonesië
08-12-1941
lasser
Culemborg
1941
Lekatompessy
Karel
Pontianak
Indonesië
08-06-1934
fabrieksarbeider
Ede
1934
Suripatty
Thomas
Magelang
Indonesië
02-07-1930
monteur
Barneveld
1930
Tatuhey
Edward Roy
Jakarta
Indonesië
09-08-1949
hulpmonteur
Doorwerth
1949
Tjoa
Gin Lian
Jakarta
Indonesië
14-09-1949
zonder
Amsterdam
1949
Usmany
Elsina
Bali
Indonesië
01-08-1947
bankbediende
Elst
1947
Leihitu
Pahudina Elisabeth Ester
Ambon
Indonesië
19-07-1940
zonder
Leerdam
1940
Lilipaly
Julius Jesajas
Ihamahoe
Indonesië
22-06-1922
kraandrijver
Vlissingen
1922
Papilaja
Christina Magdalena
Magelang
Indonesië
27-04-1940
zonder
Vaassen
1940
Sahusilawane
Salomi Francina
Semarang
Indonesië
06-09-1950
[niet vermeld]
Hoogeveen
1950
Salakory
Rosina Robeka
Kalidjati
Indonesië
13-11-1949
fabrieksarbeider
Marum
1949
Sariwating
Johan
Pleihari
Indonesië
12-10-1947
verwarmingsmonteur
Tiel
1947
Visch Eybergen, de
Johnny
Tjimahi
Indonesië
03-11-1936
kantoorbediende
Rotterdam
1936
Pagina 24 van 371
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!