Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 33 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
↑
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Creutzburg
Johnny
Koendoeran (O. Java)
Creutzburg
Naomi Tabitha
Probolinggo
Indonesië
24-01-1936
Ellecom
1936
Croes
Franciscus
Soebang
Indonesië
11-05-1929
constructie-tekenaar
s-Gravenhage
1929
Croes
Caroline Augustine
Bandoeng
Indonesië
10-08-1915
Valkenswaard
1915
Croes
Jan
Koedoes
Indonesië
14-05-1922
zonder
Eindhoven
1922
Croes
Arthur Ronald
Yogyakarta
Indonesië
07-02-1928
elektricien
Brunssum
1928
Croes
Hetty Bea
Surabaya
Indonesië
03-06-1928
Millingen aan den Rijn
1928
Croes
Frits Gerrit
Djatinegara
Indonesië
25-04-1931
kantoorbediende
s-Gravenhage
1931
Croes
Frans
Jakarta
Indonesië
01-09-1930
scheepswerktuigkundige
Rotterdam
1930
Croes
Louis Hendrik
Banjermasin
Indonesië
17-06-1915
kantoorbediende
s-Gravenhage
1915
Croes
Martin
Djatinegara
Indonesië
05-09-1925
assistent-afdelingschef
Apeldoorn
1925
Croes
Antonius
Djatinegara
Indonesië
27-10-1932
machinebankwerker
Julianadorp
1932
Croes, de
Willy Hubertus Constant
Yogyakarta
Indonesië
06-12-1922
korporaal 1e klasse Kon.
Landmacht
Oud-Gastel
1922
Croes, de
Augustine Josephine
Magelang
Indonesië
06-08-1915
zonder
Tilburg
1915
Croes, de
Gerardus Antonius
Djatinegara
Indonesië
25-12-1950
zonder
Tilburg
1950
Croes, de
Dorothea Magdalena
Jakarta
Indonesië
27-05-1953
zonder
Tilburg
1953
Croes, de
Rudie Anton
Poerwokerto
Indonesië
20-12-1905
zonder
Zwijndrecht
1905
Croes, de
Leonie Albertine
Yogyakarta
Indonesië
28-10-1912
hulp in de huishouding
Zwijndrecht
1912
Croes, de
Harry Antonio
Yogyakarta
Indonesië
06-05-1931
automonteur
Geleen
1931
Croes, de
Hendrik Johannes
Yogyakarta
Croes, de
Georg Antoon
Batavia
Croes, de
Jeanne
Batavia
Croes, de
Leonard Rudolf
Batavia
Croes, de
Otto Philip
Poerwokerto
Indonesië
11-03-1907
zonder
Valkenburg-Houthem
1907
Croes, de
Henri
Poerwokerto
Indonesië
24-10-1904
zonder
Brunssum
1904
Croes, de
Helena
Djambi
Indonesië
05-06-1929
Dordrecht
1929
Croes, de
Hendrik Wilhelmus
Yogyakarta
Indonesië
26-04-1933
fabrieksarbeider
Geleen
1933
Croese
Louis Willem Hendrik
Bandoeng
Indonesië
06-07-1923
kantoorbediende
Deventer
1923
Croese
Willy
Malang
Indonesië
08-05-1928
kantoorbediende
Rotterdam
1928
Croese
Fides
Toeloengagoeng
Indonesië
20-12-1920
Nijmegen
1920
Croese
Anton Paul
Jakarta
Indonesië
06-02-1954
zonder
Deventer
1954
Croese
Paul Alexander
Djatinegara
Indonesië
21-07-1925
controleur
Amsterdam
1925
Croix, de la
Christine
Soemberajoe
Indonesië
29-09-1940
Doetinchem
1940
Croix, de la
Jeane Irene
Wonosobo
Indonesië
27-10-1920
Arnhem
1920
Croix, de la
Oscar Willem
Magelang
Indonesië
06-12-1936
constructiearbeider
Sittard
1936
Croix, de la
Simon
Modjokerto
Indonesië
27-02-1938
hutbediende ter
koopvaardij
s-Gravenhage
1938
Croix, de la
Adeline
Blambangan
Indonesië
04-10-1936
Doesburg
1936
Croix, de la
Henri Ludwig
Tegal
Indonesië
19-01-1903
zonder
s-Gravenhage
1903
Croix, de la
Berius
Kedoeng Gebang
Indonesië
22-08-1936
fabrieksarbeider
Beverwijk
1936
Croix, de la
Leonardus
Bandoeng
Indonesië
04-07-1911
chauffeur
Brunssum
1911
Croix, de la
Benjamin
Magelang
Indonesië
12-02-1937
zonder
Sittard
1937
Croix, de la
Louise Victorine
Manisredjo
Indonesië
02-05-1937
Overveen
1937
Crompvoets
Louise Justina
Poerwokerto
Indonesië
02-09-1872
zonder
s-Gravenhage
1872
Crooy
Arthur Carl Roeland
Tebing Tinggi
Indonesië
25-08-1953
Baarn
1953
Crooy
Dominggoes Jozef
Tjimahi
Indonesië
09-12-1911
kantoorbediende
Amsterdam
1911
Croqué
Johannes Wilhelm
Ferdinandus
Semarang
Indonesië
01-09-1930
s-Gravenhage
1930
Cumaunang
Eduard Robertus
Surabaya
Indonesië
13-02-1942
schoonmaker
s-Gravenhage
1942
Cumaunang
Willem
Surabaya
Indonesië
04-04-1903
kantoorbediende
s-Gravenhage
1903
Cumaunang
Willem
Surabaya (O. Java)
Curwiel
Gerard
Cheribon (W. Java)
Curwiel
Gerard
Pakisadji
Indonesië
11-05-1933
sergeant bij de Kon.
Luchtmacht
s-Gravenhage
1933
Cussoy
Martha
Galoega
Indonesië
25-12-1928
Appingedam
1928
Cuvelier
Heinrich
Datteln
Duitsland
19-05-1914
militair
verblijvende in
Nederlands-Indië
1914
Cvik
Jozef
Sidoardjo
Indonesië
28-10-1946
automonteur
Schiedam
1946
Cvik
Miroslaf
Surabaya
Indonesië
19-12-1947
elektromonteur
Breda
1947
Cvik
Libusa Jasmijn
Sidoardjo
Indonesië
28-10-1946
serveerster
Breda
1946
Cyré
Marie
Surabaya (O. Java)
Czerniawsky
Nicolaas
Rowno
Rusland
14-07-1898
handelsbediende
Betoeng
1898
Daalen Meijer, van
Frans
Jakarta
Indonesië
06-09-1941
zonder
s-Gravenhage
1941
Daalen, van
Eric Ronald Julius
Jakarta
Indonesië
07-07-1942
kantoorbediende
Amsterdam
1942
Daams
Maria Francisca Louise
Surabaya
Indonesië
11-11-1896
zonder
Breda
1896
Daas, den
Geerlig
Tjimahi
Indonesië
13-08-1908
zonder
Utrecht
1908
Daatselaar, van
Inem
Salatiga
Indonesië
01-01-1909
Rijswijk
1909
Dacosta
Gerrit
Tondano
Indonesië
04-10-1926
fabrieksarbeider
Amsterdam
1926
Dadi
Louis Estevanus
Makassar
Dadi
Jacobba
Makassar
Dadi
Martjies
Makassar
Dadi
Fredrikka
Makassar
Dado
Antoon
Mallawa
Indonesië
07-05-1923
transporteur
Amsterdam
1923
Daelen, van
Catherina Annie Cecile
Soerakarta
Indonesië
18-07-1941
Venlo
1941
Dagang
Maria Magdalena
Neira (Molukken)
Dahlan
Albertina Danila
Pontianak
Indonesië
12-09-1937
verpleegster
Amersfoort
1937
Dahlan
Maria Dahlini
Pontianak
Indonesië
23-10-1943
kantoorbediende
Kerkrade
1943
Dahler
Nico
Jakarta
Indonesië
17-02-1950
Appingedam
1950
Dahler
Sophie
Jakarta
Indonesië
04-11-1918
s-Gravenhage
1918
Dahler
Karel
Surabaya
Indonesië
12-08-1917
zonder
s-Gravenhage
1917
Dahler
Aletta
Jakarta
Indonesië
20-05-1907
Amstelveen
1907
Dahler
Maximiliaan Frans
Nicolaas
Boekittinggi
Indonesië
06-12-1909
Appingedam
1909
Dahler
Marie Louise
Jakarta
Indonesië
27-12-1948
Appingedam
1948
Dahler
Max Peter
Jakarta
Indonesië
17-06-1938
bedrijfscontroleur
Appingedam
1938
Dahler
Jeanette Emelie
Soekaboemi
Indonesië
02-08-1942
verpleeghulp
Haarlem
1942
Daib
Marthen
Makassar
Daib
Pieter Johannes
Makassar
Daib
Fredrika Johanna
Makassar
Dailapasa
Paulus
Makassar
Dailapasa
Josias Manuel
Makassar
Daingmalima
Hermina
Mamasa
Indonesië
27-08-1914
Appingedam
1914
Dajoh
Otniël
Medan
Dajoh
Othniel Louis Manuel
Medan
Dajoh
Lodewijk Manuel Othniel
Medan
Dakilwadjir
Joesoef
Taminaboean
Indonesië
08-07-1944
drukkerij-arbeider
Haarlem
1944
Dakilwadjir
Octavius Adolf
Lorang
Indonesië
17-07-1917
zonder
Hoogeveen
1917
Dale
Marie
Magelang
Indonesië
31-03-1934
Maastricht
1934
Dalima
Jozeph
Meester Cornelis (W.
Java)
Dalimunte
Farida Maya
Bandoeng
Indonesië
13-07-1955
Amsterdam
1955
Dalitz
Victor Hugo
Danzig
Duitsland
08-12-1848
landhuurder
Passer Minggoe (voorm.
Ned.-Indië)
1848
Dallie
Christiaan
Bandoeng
Indonesië
09-12-1926
magazijnchef
Arnhem
1926
Damankoe
Toontje Alida
Bandoeng
Damankoe
Elfe Rene Aria
Bandoeng
Damiri
Erland
Jakarta
Indonesië
11-10-1955
zonder
Schiedam
1955
Pagina 33 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!