Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 8 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Philips
Christiaan Oswald
Gorontalo
Indonesië
06-04-1938
schrijver bij de P.T.T.
Driehuis
1938
Plasmeijer
Johannes Samuel
Medan
Indonesië
22-01-1922
poortwachter
Geleen
1922
Scheurer
Wilhelm Edgar
Pontianak
Indonesië
18-08-1884
zonder
Nijmegen
1884
Soemolang
Lucie
Surabaya
Indonesië
10-07-1928
verpleegster
Hilversum
1928
Loppies
Marinus
Yogyakarta
Indonesië
09-04-1937
kelner
Amsterdam
1937
Batangsai
Helena
Ende
Indonesië
01-01-1902
zonder
Baarn
1902
Dessauvagie
Hermine Ciciel
Kediri
Indonesië
26-03-1909
zonder
s-Gravenhage
1909
Mello, de
Ferdinand Guy
Jakarta
Indonesië
23-06-1920
archiefbediende
s-Gravenhage
1920
Oh
Tien Nio
Semarang
Indonesië
22-03-1905
zonder
Doorwerth
1905
Pelger
Ellen
Jakarta
Indonesië
07-10-1938
zonder
s-Gravenhage
1938
Römer
Emerald Herbert
Surabaya
Indonesië
26-05-1926
sorteerder bij de P.T.T.
Amsterdam
1926
Warong
John Herbert
Semarang
Indonesië
08-04-1928
constructiebankwerker
Amsterdam
1928
Woeh
Christina
Ngawi
Indonesië
01-01-1898
zonder
Amsterdam
1898
IJs
Anton Richard Alexander
Ambarawa
Indonesië
09-10-1936
metaalbewerker
Amsterdam
1936
Hoff, van der
Rinny
Surabaya
Indonesië
18-12-1947
zonder
Haarlem
1947
Klegin
Sonja Jeanette
Jakarta
Indonesië
24-12-1943
zonder
Soest
1943
Passage
Bernhard Otto
Tjitjurug
Indonesië
05-03-1942
leerling-bankwerker
Schiedam
1942
Moorrees
Rudy Prajitno
Tretes
Indonesië
05-11-1946
zonder
Apeldoorn
1946
Burgers
Petrus
Jakarta
Indonesië
20-05-1910
schrijver op
arbeidsovereenkomst Min.
van Financiën
s-Gravenhage
1910
Doorn, van
Frans Hendrik
Bandoeng
Indonesië
24-04-1934
mijnwerker
Hoensbroek
1934
Hagnauer
Henri Théodore Eugéne
Jakarta
Indonesië
28-07-1923
employé 3e klas bij de
Plaastelijke
Telefoondienst te
's-Gravenhage
s-Gravenhage
1923
Helwing
Jeanette Pauline
Madioen
Indonesië
20-07-1885
zonder
Appingedam
1885
Lottum, van
Amalia Theresia
Tjilatjap
Indonesië
11-06-1882
zonder
Alkmaar
1882
Mahakena
Hendriena Margaretha
Jakarta
Indonesië
10-07-1933
onderwijzeres
Schoondijke
1933
Matulessya
Kennedy
Kota Radja
Indonesië
24-10-1932
vliegtuigmaker-magazijnbeheerder
1e klasse Kon. Marine
Katwijk
1932
Plaat
Cecilia
Tjiandjoer
Indonesië
05-01-1931
zonder
Rhenen
1931
Plaat
Eddy Jan
Soekaboemi
Indonesië
19-03-1929
monteur-bankwerker
Rhenen
1929
Plaat
Evert Jacob
Tjikapoendoeng
Indonesië
17-07-1895
zonder
Rhenen
1895
Sahetapy
Frans Johannes
Bogor
Indonesië
20-12-1930
dieselmonteur
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1930
Zimmer
Louis Adriaan
Blora
Indonesië
02-11-1893
zonder
Groningen
1893
Broers
Joice Rosita
Lahat
Indonesië
04-04-1940
kantoorbediende
Amsterdam
1940
Broers
Maarten René Eduard
Lahat
Indonesië
15-03-1941
zonder
Amsterdam
1941
Broers
Peeter Julius
Jakarta
Indonesië
21-11-1942
zonder
Amsterdam
1942
Angenent
Coenrad Herman
Medan
Indonesië
18-08-1929
bedrijfsassistent
Amsterdam
1929
Schmitz
Friedrich
Magelang
Indonesië
31-07-1926
zonder
s-Gravenhage
1926
Best
Eduard
Tual
Indonesië
12-09-1893
zonder
s-Gravenhage
1893
Boet
Harry
Malang
Indonesië
11-02-1936
zonder
Rotterdam
1936
Deventer, van
Marietta Emy
Krikilan
Indonesië
19-06-1935
typiste
Leidschendam
1935
Dias
Wilhelmina Paulina
Jakarta
Indonesië
22-02-1912
zonder
Soest
1912
Es, van
Cornelis Rudolf Petrus
Johannes
Bogor
Indonesië
21-08-1938
soldaat bij de Kon.
Landmacht
s-Gravenhage
1938
Jacobs
Eduard Ulrich Godfried
Rangkasbitoeng
Indonesië
20-06-1936
fabrieksarbeider
De Steeg
1936
Jacobs
Gustaaf Adolf Frederik
Rangkasbitoeng
Indonesië
16-05-1938
fabrieksarbeider
De Steeg
1938
Jansen
Karel
Makassar
Indonesië
20-06-1921
monteur
Enschede
1921
Langen
George Frederik
Tjimahi
Indonesië
13-01-1900
fabrieksarbeider
Zeist
1900
Schardijn
Jacques Godfried Theodoor
Bandoeng
Indonesië
11-06-1936
zonder
Amsterdam
1936
Lee
Ek Teck
Jakarta
Indonesië
02-09-1926
chef de rang
Amerongen
1926
Beijen
Johan Franco
Djatinegara
Indonesië
27-04-1885
zonder
Bergen op Zoom
1885
Hingert
George Walter
Semarang
Indonesië
20-05-1933
zonder
Rotterdam
1933
Kribben
Marcel
Poerworedjo
Indonesië
30-08-1935
zonder
Leeuwarden
1935
Lewerissa
Rudi Jorgen
Bandoeng
Indonesië
19-09-1931
4e stuurman bij de
koopvaardij
Oost en West Souburg
1931
Plantenga
Willem Jacob
Kota Radja
Indonesië
16-10-1893
zonder
Groningen
1893
Smith
Raymond René
Jakarta
Indonesië
06-04-1905
wagenwasser
s-Gravenhage
1905
Theuvenet
Eduard Benjamin
Padang
Indonesië
26-08-1925
expeditie-knecht
Slikkerveen
1925
Theuvenet
Karel
Sawah Loento
Indonesië
24-04-1920
leerling-plaatwerker
Slikkerveen
1920
Tribulawony
Daniël
Yogyakarta
Indonesië
14-06-1883
zonder
Bunnik
1883
Barkmeijer
Johannes Ernebaut
Blitar
Indonesië
31-01-1926
kantoorbediende
s-Gravenhage
1926
Kraag
Theodoor
Yogyakarta
Indonesië
08-09-1932
elektro-monteur
Haarlem
1932
Lemaire
Anne Désiré
Semarang
Indonesië
04-10-1895
zonder
Voorburg
1895
Lemaire
Godfried Valentin
Diederik
Semarang
Indonesië
11-05-1921
zonder
Voorburg
1921
Loppies
Dickie Nicolaas
Soeboe Tanger
Indonesië
28-06-1922
scheepsmaker
Vlissingen
1922
Markx
Max
Malang
Indonesië
05-07-1938
fabrieksarbeider
Deventer
1938
Norden, van
Johannes
Paree
Indonesië
19-09-1927
magazijnbediende
Velp
1927
Saleh
Mohammed
Malang
Indonesië
01-01-1916
classificeerder en
schilder
Amsterdam
1916
Siahaija
Josias Pieter
Kota Radja
Indonesië
03-09-1913
hoofdklerk afd.
Gevangeniswezen van de
Dienst van Binnenlandse
Zaken
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1913
Wijnandts
Willem Cornelis
Jakarta
Indonesië
22-11-1919
fabrieksarbeider
Valkenburg-Houthem
1919
Vasseur
Humphry Alexander
Surabaya
Indonesië
15-04-1939
leerling-elektro-monteur
Almelo
1939
Vasseur
Geraldina Elisabeth
Surabaya
Indonesië
08-03-1941
zonder
Almelo
1941
Borgen
Eduard
Pekalongan
Indonesië
23-12-1922
assistent-werkvoorbereider
Drunen
1922
Buys
Rudi Pieter
Jakarta
Indonesië
25-10-1920
kantoorbediende
s-Gravenhage
1920
Heyden
Alexander
Madioen
Indonesië
09-03-1917
korporaal der 1e klass
Kon. Landmacht
Assen
1917
Kloër
Max Richard Frans
Soerakarta
Indonesië
19-02-1926
hoofdagent van politie
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1926
Kühr
Emile
Surabaya
Indonesië
01-03-1920
zonder
Lunteren
1920
Maanen, van
Maria Theresia Carolina
Djodjogan
Indonesië
27-11-1891
zonder
s-Gravenhage
1891
Mey, de
Rudi
Semarang
Indonesië
24-11-1916
zonder
Hengelo
1916
Paulsen
Nelly Ida Augusta
Padang
Indonesië
16-11-1900
religieuze-lerares
Maastricht
1900
Sopakuwa
Jacob Melkianus
Padang
Indonesië
09-05-1913
machine-bankwerker
Waddinxveen
1913
The
Tjwan Hauw
Ampenan
Indonesië
27-11-1936
student-assistent
Amsterdam
1936
Usmany
Kartientje
Ambon
Indonesië
29-01-1927
groepsleidster in een
kindertehuis
Voorschoten
1927
Vermeeren
Hendrik Julius
Tjepoe
Indonesië
28-06-1938
fabrieksarbeider
Lunteren
1938
Hoorn
Theodoor Christiaan
Jakarta
Indonesië
27-06-1892
zonder
Ewijk
1892
Kaihatu
Christiaan Emile Jacob
Jakarta
Indonesië
07-07-1930
scheepswerktuigkundige
Barneveld
1930
Kaihatu
Jan Adolf
Jakarta
Indonesië
15-09-1933
koeltechnicus
Barneveld
1933
Kaihatu
Domingus Jacob
Kota Radja
Indonesië
04-04-1899
zonder
Barneveld
1899
Kaihatu
Walter Hermanus
Jakarta
Indonesië
25-07-1937
technisch-tekenaar
Barneveld
1937
Kaihatu
Willem Ferdinand
Jakarta
Indonesië
31-08-1935
radiomonteur
Barneveld
1935
Louhenapessy
Johannes
Kota Radja
Indonesië
26-07-1919
korporaal-machinist Kon.
Marine
Amsterdam
1919
Matulessy
Marthinus Nicolaas
Semarang
Indonesië
04-12-1931
chauffeur
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1931
Pietersz
Julius François
Jakarta
Indonesië
19-10-1893
zonder
Leiden
1893
Reep
Martine Frederique
Tandjong Pinang
Indonesië
13-09-1895
zonder
Eindhoven
1895
Ronde, de
Eddy
Semarang
Indonesië
07-04-1936
metaalbewerker
Amsterdam
1936
Njio
Gretha Theodora
Makassar
Indonesië
09-12-1926
zonder
Utrecht
1926
Apituley
Hermanus Zadarach Maarten
Blitar
Indonesië
18-03-1919
oogarts
Amsterdam
1919
Brink, van den
Annie
Bandoeng
Indonesië
11-06-1938
leerling-verpleegster
Leerdam
1938
Brink, van den
Emiel
Jakarta
Indonesië
20-09-1936
aspirant-constructietekenaar
Leerdam
1936
Heyden
Lutiëne Leliëtte
Soerakarta
Indonesië
26-03-1937
administratieve kracht
Dep. v. Defensie
s-Gravenhage
1937
Damwijk
Louise Caroline
Jakarta
Indonesië
31-05-1889
zonder
Capelle a/d IJssel
1889
Huffenreuter
Wilhelmina
Benkoelen
Indonesië
22-07-1914
zonder
Middelburg
1914
Lipschart
Frederik
Bandoeng
Indonesië
05-09-1935
bankwerker
Krimpen a/d Ijssel
1935
Lipschart
Hendrik
Bandoeng
Indonesië
02-12-1932
bankbediende
Krimpen a/d Ijssel
1932
Lipschart
Karel Frederik Antoon
Yogyakarta
Indonesië
15-12-1893
zonder
Krimpen a/d Ijssel
1893
Pagina 8 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!