Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 331 van 371
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
↑
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Schönher
Nico Johannes
Surabaya
Indonesië
16-11-1926
leerling-metaalbewerker
Eygelshoven
1926
Teunissen
Hubert
Surabaya
Indonesië
11-04-1929
leerling-bankwerker
De Steeg
1929
Wolff
Arthur Maurits
Surabaya
Indonesië
07-03-1917
fabrieksarbeider
Leeuwarden
1917
Alphen, van
Ronald André
Surabaya
Indonesië
05-09-1942
zonder
Elshout
1942
Cornelius
Reinier
Surabaya
Indonesië
28-02-1939
fabrieksemployé
Groningen
1939
Wiedenhof
Albert Godfried
Surabaya
Indonesië
20-03-1931
boekhouder
Tiel
1931
Meijer
Albert Humphry
Surabaya
Indonesië
16-04-1946
arbeider
Oisterwijk
1946
Meijer
Antonio
Surabaya
Indonesië
21-04-1945
zonder
Oisterwijk
1945
Meijer
Cobina Lauren Maria
Surabaya
Indonesië
16-12-1952
zonder
Oisterwijk
1952
Meijer
Eduard Benjamin
Surabaya
Indonesië
24-04-1957
zonder
Oisterwijk
1957
Meijer
Raymond Geoffrey
Surabaya
Indonesië
26-07-1949
zonder
Oisterwijk
1949
Meijer
Robert Vincentius
Surabaya
Indonesië
22-07-1955
zonder
Oisterwijk
1955
Warendorf
Frits
Surabaya
Indonesië
07-04-1911
assurantiebezorger
s-Gravenhage
1911
Jaquet
Jean Eugene
Surabaya
Indonesië
29-03-1916
magazijnbediende
s-Gravenhage
1916
Pelle
Maximiliaan Freddy
Surabaya
Indonesië
19-03-1923
arbeider
Oisterwijk
1923
Rosenquist
Lucie
Surabaya
Indonesië
25-02-1921
boekhoudster
Schiedam
1921
Seeman
Frank
Surabaya
Indonesië
08-11-1901
zonder
Deventer
1901
Klöpfer
Hermientje
Surabaya
Indonesië
29-01-1907
naaister
Made
1907
Meijer
Edmond Gustaaf
Surabaya
Indonesië
22-08-1941
lasser
Oisterwijk
1941
Beins
Freddie
Surabaya
Indonesië
10-11-1934
conducteur
Nieuwenhagen
1934
Mahulete
Harry
Surabaya
Indonesië
15-10-1924
fabrieksarbeider
Valkenburg-Houthem
1924
Tan
Yan Sing
Surabaya
Indonesië
15-11-1898
zonder
Amsterdam
1898
Bruyn, le
Anton Daniel Reinier
Louis
Surabaya
Indonesië
06-10-1939
metaalbewerker
Tilburg
1939
Bruyn, le
Lodewijk Jacob Hendrik
Ferdinand
Surabaya
Indonesië
23-06-1935
leerling-bankwerker
Apeldoorn
1935
Veekman
William Josephus Benjamin
Surabaya
Indonesië
02-11-1912
arbeider
Valkenburg-Houthem
1912
The
Sik Tjoe
Surabaya
Indonesië
20-06-1916
econoom bij een fabriek
Eindhoven
1916
Kolmus
Jan
Surabaya
Indonesië
15-05-1941
kantoorbediende
Maastricht
1941
Maramis
Victor Ludwig
Surabaya
Indonesië
17-03-1923
fabrieksarbeider
Breda
1923
Liem
Gwat Phik
Surabaya
Indonesië
21-01-1928
zonder
Leidschendam
1928
Sie
Swan Tiong
Surabaya
Indonesië
09-06-1931
chemisch ingenieur
Amstelveen
1931
Bussenius
Abraham
Surabaya
Indonesië
24-07-1926
agent van politie
Surabaya (O. Java)
1926
Ritter
Fridolin Jacob
Surabaya
Indonesië
21-04-1924
student
Utrecht
1924
Beer
Henri Herman
Surabaya
Indonesië
10-03-1915
employé bij een
luchtvaartmaatschappij
Amsterdam
1915
Tan
Hian Gwan
Surabaya
Indonesië
18-07-1926
eerste stuurman ter
koopvaardij
Amsterdam
1926
Siem
George Ik Liat
Surabaya
Indonesië
06-11-1930
apotheker
Deventer
1930
Kandouw
Alexander Otto
Surabaya
Indonesië
22-05-1928
leerling-bankwerker
Heerlen
1928
Soeriowardojo
Johan Ferdinand
Surabaya
Indonesië
07-10-1924
bureelambtenaar bij de
N.S.
Utrecht
1924
Lay
Toeng Lioeng
Surabaya
Indonesië
26-12-1949
zonder
Dordrecht
1949
Han
Hok Lioe
Surabaya
Indonesië
09-07-1939
elektrotechnisch
ingenieur
Delft
1939
Huliselan
Yvonne Christine Juliana
Suzanna
Surabaya
Indonesië
04-08-1934
typiste
Hilversum
1934
Meijer
Ronny
Surabaya
Indonesië
23-08-1937
ambtenaar Postchèque- en
Girodienst
s-Gravenhage
1937
Nikijuluw
Cirenius Fileppus
Surabaya
Indonesië
03-11-1935
elektrisch lasser
Breda
1935
Pattipeilohy
Loize
Surabaya
Indonesië
27-08-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Smit
Jan
Surabaya
Indonesië
25-09-1939
fabrieksarbeider
Wormerveer
1939
Pelupessy
Edwin Theodorus
Surabaya
Indonesië
30-08-1916
leraar technische school
Arnhem
1916
Redjoko
Pieter
Surabaya
Indonesië
19-01-1922
bediende ter koopvaardij
Rotterdam
1922
Poublon
Benjamin
Surabaya
Indonesië
28-12-1933
bankemployé
Rotterdam
1933
Poublon
Rosa
Surabaya
Indonesië
22-09-1938
typiste
Amsterdam
1938
Hermanus
Anton Michiel
Surabaya
Indonesië
10-09-1909
boekhouder
Amsterdam
1909
Muller
Irene
Surabaya
Indonesië
06-11-1939
hulp in de huishouding
s-Gravenhage
1939
Poublon
Camille Oscar
Surabaya
Indonesië
14-08-1936
kantoorbediende
Amsterdam
1936
Heijder
Paul Alfred
Surabaya
Indonesië
15-10-1937
kantoorbediende
s-Gravenhage
1937
Tjo
Thay Yang
Surabaya
Indonesië
26-11-1920
keel-, neus- en oorarts
Brunssum
1920
Andi Abdoerrachman
Rachmanoedin
Surabaya
Indonesië
27-03-1940
kantoorbediende
s-Gravenhage
1940
Felix
Donald
Surabaya
Indonesië
21-12-1909
zonder
De Steeg
1909
Klaessen
Adolf Rudolf
Surabaya
Indonesië
06-01-1928
kantoorbediende
Amsterdam
1928
Mulder
Pieter Philipus
Surabaya
Indonesië
19-02-1925
correspondent
Amsterdam
1925
Tomasowa
Zelwanus Zakarias
Surabaya
Indonesië
03-12-1930
elektricien
Loosdrecht
1930
Keizer
Arvy
Surabaya
Indonesië
16-04-1921
fabrieksarbeider
Nijmegen
1921
Marjon
Johnny Alberto Arsjik
Surabaya
Indonesië
08-01-1923
ambtenaar Min. van
Defensie
s-Gravenhage
1923
Ardjan
Rudolf
Surabaya
Indonesië
22-08-1914
classificeerder
Rotterdam
1914
Kessel
Albert
Surabaya
Indonesië
09-11-1927
röntgentechnicus
Oisterwijk
1927
Achmat
Harold Peter
Surabaya
Indonesië
17-07-1930
kelner
Rotterdam
1930
Pattipeilohij
Leonard
Surabaya
Indonesië
22-01-1933
onderhoudsmonteur
Amsterdam
1933
Bosch
Alexander Frederik
Surabaya
Indonesië
09-11-1939
fabrieksarbeider
Goor
1939
Bosch
Judith
Surabaya
Indonesië
05-03-1936
fabrieksarbeider
Goor
1936
Mariama
Siti
Surabaya
Indonesië
28-06-1898
zonder
Leur
1898
Toorop
Adelbert
Surabaya
Indonesië
16-04-1924
ambtenaar bij het
gevangeniswezen
Elshout
1924
Herf
Alexander Ferdinand
Surabaya
Indonesië
19-10-1923
fabrieksarbeider
Heemskerk
1923
Mager
Peter Anton Sanders
Surabaya
Indonesië
17-07-1922
bankemployé
Amsterdam
1922
Pattiselanno
Hendrik
Surabaya
Indonesië
03-11-1934
tekenaar
Epe
1934
Hereman
Eugène
Surabaya
Indonesië
10-03-1904
econoom
Amsterdam
1904
Tentua
Jacobus Johannis
Surabaya
Indonesië
14-05-1919
stoker bij het Min. van
Defensie
s-Gravenhage
1919
Bakel, van
Freddi Henrie Edeuard
Surabaya
Indonesië
22-07-1928
fabrieksarbeider
Sittard
1928
Bos
Wanda Eliza
Surabaya
Indonesië
06-02-1941
typiste
s-Gravenhage
1941
Valette, la
Benjamin Eduard
Surabaya
Indonesië
11-05-1914
elektromonteur
Tilburg
1914
Goldman
Jonkheer Theodoor
Lodewijk
Surabaya
Indonesië
04-05-1930
monteur bij het Min. van
Defensie
s-Hertogenbosch
1930
Couwenberg
Jacobus Rudolf
Surabaya
Indonesië
20-08-1925
tijdschrijver
Breda
1925
Haanskorf
Francisca
Surabaya
Indonesië
10-12-1944
leerling-gezinsverzorgster
Hengelo
1944
Haanskorf
Constance
Surabaya
Indonesië
02-05-1946
zonder
Hengelo
1946
Haanskorf
Charles James
Surabaya
Indonesië
30-12-1948
zonder
Hengelo
1948
Ong
Tjong Han
Surabaya
Indonesië
26-04-1929
kantoorbediende
Amsterdam
1929
Boessen
Alouis Albertus
Surabaya
Indonesië
04-03-1905
zonder
Deventer
1905
Westerhuis
Geert
Surabaya
Indonesië
28-05-1930
kantoorbediende
Amsterdam
1930
Paais
Albertine Aksamina
Surabaya
Indonesië
19-03-1929
kantoorbediende
Amsterdam
1929
Pascaud
Alphons Maurice
Surabaya
Indonesië
16-08-1939
hulp-bankwerker
Ubach over Worms
1939
Pascaud
Justin Leendert
Surabaya
Indonesië
26-11-1936
constructie-bankwerker
Ubach over Worms
1936
Paais
Jantje Jozef
Surabaya
Indonesië
29-01-1932
tweede stuurman ter
koopvaardij
Alphen a/d Rijn
1932
Motta
Wilhelmus Berndinus
Surabaya
Indonesië
25-08-1924
zwakstroommonteur
Zeist
1924
Kasanmoentalib
Soemyoto
Surabaya
Indonesië
10-07-1918
chemicus
Poortugal
1918
Soejadi
Franciscus Xaverius
Prahasto
Surabaya
Indonesië
20-02-1922
wetenschappelijk
ambtenaar aan de
Technische Hogeschool te
Delft
Delft
1922
Ong
Kian Kie
Surabaya
Indonesië
05-08-1928
elektrotechnisch
ingenieur
Geldrop
1928
Han
Swie Tik
Surabaya
Indonesië
26-01-1925
ingenieur
s-Gravenhage
1925
Lie
Tjik Gie
Surabaya
Indonesië
03-02-1922
zonder
s-Gravenhage
1922
Lampah
Jan Bernard
Surabaya
Indonesië
05-05-1923
monteur
Gorredijk
1923
Vitalis
Henry François
Surabaya
Indonesië
10-11-1938
matroos 2e klasse Kon.
Marine
Vlissingen
1938
Beijer
Antoon Johannes
Surabaya
Indonesië
12-10-1930
los arbeider
Hilvarenbeek
1930
Gouwen
Robert
Surabaya
Indonesië
19-06-1928
controleur
Amsterdam
1928
Gronthoud
Willem Adriaan
Surabaya
Indonesië
15-01-1906
zonder
Soesterberg
1906
Schaik, van
Herbert Christiaan
Surabaya
Indonesië
28-09-1927
bankwerker
Valkenburg-Houthem
1927
Pagina 331 van 371
331
332
333
334
335
336
337
338
339
340
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!