Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 330 van 371
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
↑
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Noz
Joyce Alice
Surabaya
Indonesië
01-04-1945
zonder
Leidschendam
1945
Noord, van
Hélène
Surabaya
Indonesië
13-01-1939
zonder
Amersfoort
1939
Padberg
Odilia
Surabaya
Indonesië
11-06-1917
hulp in de huishouding
Utrecht
1917
Oronzo
Nicolaas
Surabaya
Indonesië
05-09-1925
zonder
Dordrecht
1925
Pierri, de
Ettore Reginalt
Surabaya
Indonesië
25-04-1927
rangeerder bij de NS
Amsterdam
1927
Lian
Alwinus Johannis
Surabaya
Indonesië
06-06-1936
fabrieksarbeider
Nijmegen
1936
Lans
Herbert
Surabaya
Indonesië
25-01-1927
plaatbankwerker
Amsterdam
1927
Lehwald
Augustine Maria
Surabaya
Indonesië
28-06-1896
zonder
Amsterdam
1896
Pangkei
Hedwig Lorette
Surabaya
Indonesië
06-12-1933
steno-typiste
s-Gravenhage
1933
Pelupessij
Obertina
Surabaya
Indonesië
25-09-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Kwee
Tiauw Siang
Surabaya
Indonesië
01-09-1924
psycho-diagnostisch
assistent
Leiden
1924
Vorst, de
Ferdinand Gustaaf Vincent
Surabaya
Indonesië
07-11-1928
korporaal der Mariniers
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1928
Zijderveld, van
Sonja Irene
Surabaya
Indonesië
12-01-1937
leerling-verpleegster
Amsterdam
1937
Gaspersz
Geoffrey
Surabaya
Indonesië
17-04-1932
kantoorbediende
Amsterdam
1932
Gill
George Henry
Surabaya
Indonesië
02-01-1938
zonder
Sneek
1938
Tomasouw
Albertus
Surabaya
Indonesië
15-06-1937
machine-bankwerker
Den Helder
1937
Vasseur
John Ronald
Surabaya
Indonesië
15-08-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Gobus
Martha
Surabaya
Indonesië
19-01-1938
steno-typiste
Amsterdam
1938
Sitanala
Wilhelm
Surabaya
Indonesië
29-08-1925
radiomonteur
Rotterdam
1925
Soemolang
Lucie
Surabaya
Indonesië
10-07-1928
verpleegster
Hilversum
1928
Römer
Emerald Herbert
Surabaya
Indonesië
26-05-1926
sorteerder bij de P.T.T.
Amsterdam
1926
Hoff, van der
Rinny
Surabaya
Indonesië
18-12-1947
zonder
Haarlem
1947
Vasseur
Humphry Alexander
Surabaya
Indonesië
15-04-1939
leerling-elektro-monteur
Almelo
1939
Vasseur
Geraldina Elisabeth
Surabaya
Indonesië
08-03-1941
zonder
Almelo
1941
Kühr
Emile
Surabaya
Indonesië
01-03-1920
zonder
Lunteren
1920
Revius
Hanny
Surabaya
Indonesië
05-12-1934
kantoorbediende
Amsterdam
1934
Bookelaar
Marie Elsa
Surabaya
Indonesië
05-10-1914
zonder
Leidschendam
1914
Ploegman
Eugène Victor
Surabaya
Indonesië
13-05-1943
zonder
Lekkerkerk
1943
Leeuwen, van
Henny John
Surabaya
Indonesië
30-08-1939
magazijnbediende
Amsterdam
1939
Spiero
Silvia
Surabaya
Indonesië
21-08-1950
zonder
Maastricht
1950
Hobeijn
Johanna Maria
Surabaya
Indonesië
19-06-1935
zonder
Ermelo
1935
Wessels
Philip Cornelis
Surabaya
Indonesië
27-04-1887
zonder
Voorhout
1887
Jaquet
Pierre
Surabaya
Indonesië
30-03-1922
magazijnbediende
Dordrecht
1922
Niels
François Hendrik
Surabaya
Indonesië
20-11-1928
zonder
Baarn
1928
Crawfurd
Harold Donald
Surabaya
Indonesië
02-09-1938
kok en bakker
s-Gravenhage
1938
Jaquet
Antonius Adolfus
Surabaya
Indonesië
02-05-1930
fabrieksarbeider
Zaandijk
1930
Wijk, van
Willem Ferdinand
Surabaya
Indonesië
24-05-1907
zonder
s-Hertogenbosch
1907
Soedjaks
Arie Braun
Surabaya
Indonesië
25-02-1896
hulparbeider bij een
drukkerij
Amsterdam
1896
Gill
James Robert
Surabaya
Indonesië
08-01-1939
machine-bankwerker
Sneek
1939
Cipriano
Euduwardo
Surabaya
Indonesië
19-02-1932
slijpsteendraaier
Enschede
1932
Hielckert
Gustaaf
Surabaya
Indonesië
05-11-1934
fabrieksarbeider
Rotterdam
1934
Lammers
Joseph Antonius
Surabaya
Indonesië
05-03-1922
boekhouder
Amsterdam
1922
Rasmioen
Johannes
Surabaya
Indonesië
20-04-1903
hulpkelner
s-Gravenhage
1903
Wattimena
Elisabet Maria
Surabaya
Indonesië
04-11-1939
fabrieksarbeider
Loosdrecht
1939
Swieten, van
Wouter
Surabaya
Indonesië
09-10-1948
zonder
Amersfoort
1948
Rheeden, van
Michiel Otto
Surabaya
Indonesië
18-06-1899
zonder
Drachten
1899
Uktolseja
Albertus Julianus
Surabaya
Indonesië
29-06-1924
kantoorbediende
's-Gravenhage
1924
Fransz
Wilhelmina
Surabaya
Indonesië
25-12-1898
zonder
Deventer
1898
Heyne
Gary Edward Godfried
Surabaya
Indonesië
28-09-1938
leerling-machinebankwerker
Groningen
1938
Kempen, van
Ronald
Surabaya
Indonesië
04-03-1938
metaalbewerker
's-Gravenhage
1938
Beusekom, van
Tommy William
Surabaya
Indonesië
12-08-1922
kantoorbediende
Maastricht
1922
Cooke
Johannes Cornelis Richard
Surabaya
Indonesië
08-03-1940
leerling-lasser
Breda
1940
Hoff, van der
Fredy
Surabaya
Indonesië
14-11-1917
kantoorbediende
Enschede
1917
Hooff, van der
Charles Cornelis
Surabaya
Indonesië
14-04-1919
boekhouder
Apeldoorn
1919
Hooff, van der
Henny
Surabaya
Indonesië
17-04-1916
kantoorbediende
Velp
1916
Jong, de
Ulko Gerhardus Otgar
Surabaya
Indonesië
16-01-1926
leerling-bankwerker
Groningen
1926
Birsak
Hans Robert
Surabaya
Indonesië
09-09-1938
leerling-werktuigbouwkundig
tekenaar
Rotterdam
1938
Cornelius
Antonius
Surabaya
Indonesië
28-03-1937
controleur
Zeist
1937
Cornelius
Johannes
Surabaya
Indonesië
23-05-1934
apothekers-assisent
Zeist
1934
Fuhri
Henri
Surabaya
Indonesië
05-04-1888
zonder
Zwollerkerspel
1888
Kribben
Frans Wilhelm Edmund
Surabaya
Indonesië
04-12-1901
zonder
Venlo
1901
Liefveld
Johannes Emile
Surabaya
Indonesië
15-05-1888
zonder
Zeist
1888
Poll
Rudolf Marcel
Surabaya
Indonesië
07-10-1939
kantoorbediende
Amsterdam
1939
Burgh, van der
Hendrik Johannes
Christoffel
Surabaya
Indonesië
07-03-1904
zonder
Bennekom
1904
Haart, de
Theodoor
Surabaya
Indonesië
16-04-1927
zonder
Groningen
1927
Felix
Alijda
Surabaya
Indonesië
24-03-1892
zonder
Velp
1892
Steen, van den
Leonard Jacobus Willem
Surabaya
Indonesië
10-05-1901
fabrieksarbeider
Dordrecht
1901
Kwee
Tat Hwie
Surabaya
Indonesië
29-10-1925
firmant van een drukkerij
Amsterdam
1925
Blijenburgh, van
Robbert Benjamin
Surabaya
Indonesië
24-05-1935
monteur
Bennekom
1935
Brink, van den
Willem
Surabaya
Indonesië
29-11-1925
zonder
Hattemerbroek
1925
Lek, van der
Alexander Mary Alwin
Surabaya
Indonesië
14-03-1915
zonder
Nieuwenhagen
1915
Mauer
Vivian
Surabaya
Indonesië
13-05-1940
kantoorbediende
Kampen
1940
Mouthaan
Jean Albert
Surabaya
Indonesië
08-04-1930
administratief ambtenaar
Amsterdam
1930
Aenmeij
Clement
Surabaya
Indonesië
01-04-1924
boekhouder
Mierlo
1924
Wip
Geertruida
Surabaya
Indonesië
19-12-1921
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1921
Fleur
Eddy
Surabaya
Indonesië
04-09-1942
elektromonteur
s-Gravenhage
1942
Richard
Enrika
Surabaya
Indonesië
08-06-1922
[niet vermeld]
Nistelrode
1922
Small
Julius Reinier
Surabaya
Indonesië
12-01-1935
leerling vakman
Drunen
1935
Sjioen
Izaac
Surabaya
Indonesië
30-05-1944
timmerman
Etten
1944
Sjioen
Marie
Surabaya
Indonesië
03-10-1949
zonder
Etten
1949
Snoek
Johannes Christiaan
Surabaya
Indonesië
15-12-1936
spoeler-wikkelaar
Geertruidenberg
1936
Vrolijk
Robert
Surabaya
Indonesië
06-10-1940
lasser
Rijssen
1940
Giroth
David Richard
Surabaya
Indonesië
28-10-1923
adjunct-commies in
gemeentedienst
Rotterdam
1923
Vijsel
Maria
Surabaya
Indonesië
09-05-1942
kantoorbediende
Hoogeveen
1942
Haullussy
Mezach Octovianus
Surabaya
Indonesië
09-06-1936
fabrieksarbeider
Barneveld
1936
Calmer
Jeffry Theodorus
Surabaya
Indonesië
24-03-1947
zonder
Veendam
1947
Go
Kian Gwan
Surabaya
Indonesië
30-05-1934
assistent-neurochirurg
Groningen
1934
Beemer
Eddy Ferdinand
Surabaya
Indonesië
26-05-1913
zonder
s-Gravenhage
1913
Bleeker
Therése Johanna Maria
Surabaya
Indonesië
02-04-1934
zonder
Valkenburg-Houthem
1934
Ong
Kiem Lan Nio
Surabaya
Indonesië
03-02-1940
[niet vermeld]
Maastricht
1940
Small
Marinus Rudolf Cornelis
Surabaya
Indonesië
10-05-1941
trimmer
Drunen
1941
Bartels
Marie
Surabaya
Indonesië
22-09-1914
[niet vermeld]
Dordrecht
1914
Droste
Gerda Anna Christina
Surabaya
Indonesië
03-11-1906
zonder
s-Gravenhage
1906
Tan
Herwick
Surabaya
Indonesië
04-10-1949
zonder
Groenlo
1949
Tan
Marjora
Surabaya
Indonesië
06-01-1955
zonder
Groenlo
1955
Tailleur
Obit
Surabaya
Indonesië
27-02-1906
zonder
Leerdam
1906
Schanschort
Alfons William
Surabaya
Indonesië
15-07-1941
leerling-machinezetter
Rotterdam
1941
Jacoby
Charles
Surabaya
Indonesië
07-01-1923
kantoorbediende
Rotterdam
1923
Nieuwenboom
Anna Alida
Surabaya
Indonesië
20-07-1947
zonder
s-Gravenhage
1947
Ong
Tek Tjihiang
Surabaya
Indonesië
03-11-1932
technisch-commercieel
correspondent
Delft
1932
Pagina 330 van 371
321
322
323
324
325
326
327
328
329
330
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!