Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 6 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Lans
Herbert
Surabaya
Indonesië
25-01-1927
plaatbankwerker
Amsterdam
1927
Jaquet
Charles Louis
Palembang
Indonesië
17-10-1936
hulpmonteur
Amsterdam
1936
Lekahena
Jaconias Cornelis
Abubu
Indonesië
24-09-1934
meterhersteller
Amsterdam
1934
Nanuruw
Jan Frederik Hendrik
Enrekang-Makassar
Indonesië
25-10-1934
scheepswerktuigkundige
Middelburg
1934
Sprew, van
Eduard Maximiliaan
Semarang
Indonesië
20-12-1935
zonder
Nijmegen
1935
Berkhout
André Jacob Marie
Lingga
Indonesië
07-06-1909
inpakker
Amsterdam
1909
Hekker
Eugenius Justus
Bandoeng
Indonesië
27-09-1893
kantoorbediende
Arnhem
1893
Schüssler
Adolf Frans
Watoetoelis
Indonesië
19-09-1895
zonder
Krommenie
1895
Braun
Herman
Madioen
Indonesië
23-05-1933
elektricien
Dordrecht
1933
Croes, de
Willy Hubertus Constant
Yogyakarta
Indonesië
06-12-1922
korporaal 1e klasse Kon.
Landmacht
Oud-Gastel
1922
Darman
Liberty Purba
Jakarta
Indonesië
25-11-1922
metaalbewerker
Amsterdam
1922
Mutter
Jeanette Magdalena
Bogor
Indonesië
06-05-1938
typiste
Lekkerkerk
1938
Schüssler
Rudy
Gersik
Indonesië
30-01-1936
meterhersteller
Krommenie
1936
Wilten
Ida
Djatinegara
Indonesië
13-10-1926
keukenmeisje
Rotterdam
1926
Ruiter, de
Max Erik
Djember
Indonesië
30-10-1928
zonder
Rijswijk
1928
The
Tjie Koan
Padang
Indonesië
13-12-1921
tandarts
Eindhoven
1921
Kiksen
Filippus
Djember
Indonesië
18-01-1938
kantoorbediende
Valkenburg-Houthem
1938
Lehwald
Augustine Maria
Surabaya
Indonesië
28-06-1896
zonder
Amsterdam
1896
Mills
Hendrik
Palembang
Indonesië
18-11-1915
monteur-machinebankwerker
Maassluis
1915
Pangkei
Hedwig Lorette
Surabaya
Indonesië
06-12-1933
steno-typiste
s-Gravenhage
1933
Pelupessij
Jacob
Magelang
Indonesië
04-03-1910
bootsman bij de
Koninklijke Marine
Amsterdam
1910
Pelupessij
Obertina
Surabaya
Indonesië
25-09-1938
kantoorbediende
Amsterdam
1938
Schuilenburg
Reginald Marius
Pontianak
Indonesië
16-01-1947
zonder
Drachten
1947
Schuilenburg
Jannine Nicola
Bandoeng
Indonesië
27-10-1948
zonder
Drachten
1948
Scheemaker, de
Donald Franciscus
Medari
Indonesië
08-10-1929
bibliotheek-assistent
Wageningen
1929
Sommeling
Pieter Joseph Gertrudes
Belinjoe
Indonesië
03-05-1925
verkoper
Amsterdam
1925
Goudsmith
Ronaldus
Tjimahi
Indonesië
03-12-1937
zonder
Rijswijk
1937
Gijzendorffen
Frans
Djombang
Indonesië
12-07-1934
spoorwegarbeider
Valkenburg-Houthem
1934
Kaitjily
Johannes Izaak
Toeban
Indonesië
22-10-1931
tekenaar
Rotterdam
1931
Leander
Christiaan
Depok
Indonesië
25-03-1937
volontair bij een
elektro-technisch bedrijf
Lisse
1937
Leander
Claudia Silvia
Depok
Indonesië
12-07-1933
typiste
Lisse
1933
Nussij
Augustinus Johannes
Padang
Indonesië
12-08-1929
metercontroleur
Haalderen
1929
Sluys, van
Yvonne Nangi
Modajac
Indonesië
25-01-1937
typiste
Rotterdam
1937
Sopakuwa
Ledrik Johannis
Ouw
Indonesië
24-08-1889
zonder
Puiflijk
1889
Meis
Marjolijn
Bandoeng
Indonesië
04-07-1942
zonder
Amersfoort
1942
Eysink
Wolter Jan
Bogor
Indonesië
02-04-1912
administrateur
Musselkanaal
1912
Kwee
Tiauw Siang
Surabaya
Indonesië
01-09-1924
psycho-diagnostisch
assistent
Leiden
1924
Spall, van
Johan
Soerakarta
Indonesië
21-11-1906
zonder
Dordrecht
1906
Waitz
Wymar
Makassar
Indonesië
15-01-1931
hulpmonteur
Amsterdam
1931
Ferdinandus
Jan Willem
Soekamandi
Indonesië
22-03-1929
kantoorbediende
s-Gravenhage
1929
Muskita
Frieda Ida Sophia
Makassar
Indonesië
24-04-1938
inpakster
Huizen
1938
Serpara
Robert
Nila
Indonesië
12-02-1919
matroos 1e klasse Kon.
Marine
Den Helder
1919
Soegondo
Gonnie
Kradenan
Indonesië
24-07-1894
zonder
Rijswijk
1894
Vorst, de
Ferdinand Gustaaf Vincent
Surabaya
Indonesië
07-11-1928
korporaal der Mariniers
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1928
Wessels
Frans Hubert
Lawang
Indonesië
13-08-1935
fabrieksarbeider
Berg en Dal
1935
Joseph
Robert
Bogor
Indonesië
26-03-1905
kantoorbediende
Dordrecht
1905
Lim
Eng Sek
Jakarta
Indonesië
03-05-1927
assistent-bedrijfseconoom
Amsterdam
1927
Barendsen
Jan
Padang
Indonesië
01-12-1907
elektricien
Rotterdam
1907
Engelenburg
Charles Eduward
Jakarta
Indonesië
28-03-1937
assistent-machinist
Haarlem
1937
Loembantobing
Jan Cornelis Ludwig
Blora
Indonesië
29-03-1928
in- en verkoper
Rotterdam
1928
Winter, de
Cora
Blitar
Indonesië
02-07-1935
kantoorbediende
Amsterdam
1935
Velsink
Eugene
Klegen
Indonesië
10-06-1928
kabelmonteur
s-Gravenhage
1928
Badenbroek
Johan Edward
Sindanglaoet
Indonesië
20-03-1934
hulpmonteur
Rotterdam
1934
Diest, van
Emil Johannes Abraham
Treman
Indonesië
14-11-1893
zonder
Nieuwer-Amstel
1893
Ferdinandus
Nicolaas Zadrach
Semarang
Indonesië
31-12-1921
lasser
Haalderen
1921
Meijer
Gustaaf
Pekalongan
Indonesië
01-10-1937
zonder
Amsterdam
1937
The
Tji Seng
Sawah Loento
Indonesië
04-04-1920
tandarts
Utrecht
1920
Lekranty
Frans
Ambon
Indonesië
02-02-1926
matroos der 1e klasse bij
de Kon. Marine
Loosdrecht
1926
Ravallet
George Willem
Manishardjo
Indonesië
07-09-1915
kapper en
restauranthouder
Sao Paulo (Brazilië)
1915
Saptenno
Rubeka Dolfina
Poerworedjo
Indonesië
12-09-1929
naaister
Amsterdam
1929
Setjo
Hans
Modjokerto
Indonesië
12-10-1928
passage-employé
s-Gravenhage
1928
Stücken
Johannes
Lebong Soelit
Indonesië
17-03-1911
fabrieksarbeider
Roermond
1911
Verdooren
Victor Louis
Jakarta
Indonesië
13-05-1935
fabrieksarbeider
Oosterhout
1935
Warnars
Cherry
Jakarta
Indonesië
10-12-1937
zonder
Maastricht
1937
Watupongoh
Lotharius Oscar
Paslaten
Indonesië
01-06-1892
zonder
Voorburg
1892
Zijderveld, van
Sonja Irene
Surabaya
Indonesië
12-01-1937
leerling-verpleegster
Amsterdam
1937
Vijsma
Victor George Ferdinand
Soekaboemi
Indonesië
14-06-1916
onderwijzer
Schiedam
1916
Broek, van den
August
Tjimahi
Indonesië
27-08-1935
koksmaat
Rotterdam
1935
Kops
Dirk Izak
Klaten
Indonesië
17-06-1906
fabrieksarbeider
Bussum
1906
Norman
Leonardus Paulus
Jakarta
Indonesië
03-05-1918
radio-telegrafist
Nieuwer-Amstel
1918
Schmitt
Rudolph
Palembang
Indonesië
26-04-1935
hulp-dieselmonteur
Papendrecht
1935
Schlette
Herbert Meindert
Padang
Indonesië
18-05-1901
zonder
Apeldoorn
1901
Gaspersz
Geoffrey
Surabaya
Indonesië
17-04-1932
kantoorbediende
Amsterdam
1932
Gill
George Henry
Surabaya
Indonesië
02-01-1938
zonder
Sneek
1938
Himbrecht
Frans Rudolf
Yogyakarta
Indonesië
07-05-1925
fabrieksarbeider
Rotterdam
1925
Soplanit
Adolf
Ambon
Indonesië
28-10-1921
onderhoudsmonteur
s-Hertogenbosch
1921
Dom
Robert Emile
Jakarta
Indonesië
15-12-1932
schrijver A bij het Min.
v. Onderwijs, Kunsten en
Wetenschappen
s-Gravenhage
1932
Korste
Meta Marianne
Jakarta
Indonesië
13-05-1930
kantoorbediende
Groningen
1930
Loen
Eveline Antoinette
Jakarta
Indonesië
29-11-1937
typiste
Hilversum
1937
Samuels
Theodore
Cheribon
Indonesië
22-09-1910
zonder
Culemborg
1910
Schlette
Dolly
Padang
Indonesië
04-04-1934
schrijver bij een
Ministerie
s-Gravenhage
1934
Tomasouw
Albertus
Surabaya
Indonesië
15-06-1937
machine-bankwerker
Den Helder
1937
Valentijn
Benito Renaldo
Jakarta
Indonesië
26-09-1936
radio-radarmonteur 1e
klasse Kon. Marine
s-Gravenhage
1936
Meyer
Erwin Ito
Makassar
Indonesië
24-12-1930
telegrafist bij de P.T.T.
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1930
Pieter
Freddy
Bandoeng
Indonesië
29-07-1922
elektromonteur
Amsterdam
1922
Hendrik
Charles Robert
Ngandoek Waroedjajeng
Indonesië
23-04-1919
lasser
s-Gravenhage
1919
Jansens
Johannes Bernardus
Jakarta
Indonesië
25-03-1935
arbeidscontractant
s-Gravenhage
1935
Lasut
Julius Maurits
Lawang
Indonesië
08-08-1921
kantoorbediende
Papendrecht
1921
Paulsen
Gesinus Richard
Solo
Indonesië
08-07-1920
ambtenaar bij het
K.N.M.I.
Rotterdam
1920
Tribulawony
Wilhelmina
Kotaradja
Indonesië
19-02-1889
zonder
s-Gravenhage
1889
Vasseur
John Ronald
Surabaya
Indonesië
15-08-1937
kantoorbediende
Amsterdam
1937
Will, van der
Harry
Solo
Indonesië
10-05-1929
calculator
Amsterdam
1929
Carli
Rudolf
Semarang
Indonesië
07-02-1931
timmerman
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1931
Jeanty
Joseph Henri
Klaten
Indonesië
12-12-1908
kantoorbediende
s-Gravenhage
1908
Knaap
Eugenie Henriette
Vredeäna
Muntok
Indonesië
05-03-1892
zonder
Kampen
1892
Gobus
Martha
Surabaya
Indonesië
19-01-1938
steno-typiste
Amsterdam
1938
Kops
Henri Herbert
Klaten
Indonesië
25-03-1925
vulcaniseur
Bussum
1925
Latuny
Zadrach
Bandoeng
Indonesië
05-02-1928
employé bij een
oliemaatschappij
Vlaardingen
1928
Timisela
Johan
Bandoeng
Indonesië
04-10-1932
aspirant-technisch
ambtenaar
Vught
1932
Wattimena
Constantijn Alfonsus
Nusalaut
Indonesië
21-01-1930
zeilmaker
Schiedam
1930
Pagina 6 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!