Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 16 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Stook
Elly
Jakarta
Indonesië
23-05-1938
kantoorbediende
Zwijndrecht
1938
Geller
Dominique Joseph Edouard
Schaerbeek
België
06-10-1909
matroos
Surabaya (O. Java)
1909
Tan
Thian Po (Ronald Stanley)
Pekalongan
Indonesië
05-04-1949
zonder
Deventer
1949
Pattipeilohy
Gerry
Bandoeng
Indonesië
22-10-1954
zonder
Arnhem
1954
Heimbach
Heinz
Soengai Penoeh
Indonesië
23-11-1934
employé bij een
oliemaatschappij
Heerlen
1934
Tjoa
Kiong Hien
Pasoeroean
Indonesië
02-09-1910
onderwijzer
Hoogeveen
1910
Gouw
Souw Foeng
Jakarta
Indonesië
11-01-1941
bedrijfspsycholoog
Eindhoven
1941
David-Richard
Jeany
Surabaya
Indonesië
06-04-1946
keukenhulp
Almelo
1946
Boera
Moesa Daud
Tanah Merah
Indonesië
18-07-1942
walsmachinist
s-Gravenhage
1942
Boera
Marthin Mezaäc
Merauke
Indonesië
09-03-1945
zonder
Middelburg
1945
Ngamelubun
Jacobus Alexius
Ohoideertutu
Indonesië
02-10-1923
mijnwerker
Echt
1923
Tedjahadimartono
Widodo
Semarang
Indonesië
18-03-1940
radiomonteur
Nijmegen
1940
Branratu
Wie Liem
Lassem
Indonesië
17-07-1936
metaalbewerker
Sneek
1936
Wiel
Herman
Gombong
Indonesië
27-10-1949
bankwerker
Obbicht en Papenhoven
1949
Tan
Ay Yang Elizabeth
Soerakarta
Indonesië
10-02-1942
Utrecht
1942
Banse
Alfred James
Makassar
Indonesië
01-01-1953
Hillegom
1953
Lie
Tjiauw Siong Antonius
Jakarta
Indonesië
10-05-1952
Tilburg
1952
Kho
Kim Hok Teddy
Bandoeng
Indonesië
24-02-1961
Roosendaal en Nispen
1961
Tan
Josephina Maria Tjiauw
Giok Nio
Jogjakarta
Indonesië
16-03-1957
Rotterdam
1957
Tan
Hong Sie
Jakarta
Indonesië
19-05-1952
Zoetermeer
1952
Piris
Mathilda Antonia
Surabaya
Indonesië
29-01-1951
Waddinxveen
1951
Tuharea
Nadjar
Medan
Indonesië
06-01-1948
Waalwijk
1948
Seipattiseun
Jeremias
Kaibobo
Indonesië
27-09-1921
Vlissingen
1921
Ali
Mohammad
Jakarta
Indonesië
29-07-1951
Amsterdam
1951
Lamidu
Achmad
Launua-Buton
Indonesië
01-03-1925
zonder
Amsterdam
1925
Oei
Kiet Lioe
Surabaya
Indonesië
24-12-1947
verpleegster
s-Hertogenbosch
1947
Rawie
Mohamat
Bangkalan
Indonesië
01-01-1904
zonder
Amsterdam
1904
Djinah
Vincentia
Surabaya
Indonesië
01-01-1902
Breda
1902
Partosoebroto
Rooswanto
Jakarta
Indonesië
31-03-1951
s-Gravenhage
1951
Soetrisno
Achmad
Padang
Indonesië
01-01-1940
werkzaam bij het Min. van
Onderwijs en
Wetenschappen
Groningen
1940
Jatkasirah
Maria Magdalena
Kediri
Indonesië
13-03-1888
zonder
s-Gravenhage
1888
Schifferling
Ferdinand
Tandjong Karang
Indonesië
25-02-1932
verwarmingsmonteur
Maastricht
1932
Widjojoatmodjo
Abdulsalam
Salatiga
Indonesië
24-12-1902
zonder
Amstelveen
1902
Priester
Louis
Palembang
Indonesië
03-11-1933
pompbediende
Sittard
1933
Stammeshausen
Herman
Pekalongan
Indonesië
04-02-1951
woningstoffeerder
Breda
1951
Manusiwa
Jantje
Medan
Indonesië
23-05-1943
monteur
Nijmegen
1943
Tempessy
Johannes Jacob Dirk
Tegal
Indonesië
25-04-1937
lasser
Rotterdam
1937
Ehrhardt
Willem
Jakarta
Indonesië
16-04-1916
adjudant onderofficier
Kon. Luchtmacht
Leeuwarden
1916
Belang
Leonardus
Larantoeka
Indonesië
16-06-1936
brander
Velsen
1936
Lapré
Rika
Tjikampek
Indonesië
13-07-1939
fabriekarbeidster
Nunspeet
1939
Nieuwland
Jacobus
Karanganjar
Indonesië
31-05-1939
fabrieksarbeider
Maastricht
1939
Suryamihardja
Wickey Soelaeman
Soekaboemi
Indonesië
23-07-1913
verkoper
Amsterdam
1913
Rosjid
Abdul
Jakarta
Indonesië
24-09-1945
Dordrecht
1945
Schmidtgall
Bernard
Banjermasin
Indonesië
01-07-1948
Haarlem
1948
Hoesintalib
Aman
Menggala
Indonesië
30-07-1916
Maastricht
1916
Matitaputty
Jan Lourens
Jakarta
Indonesië
03-12-1948
Tilburg
1948
Roos
Margaretha
Palembang
Indonesië
24-02-1964
Deventer
1964
Kusnadi
Pudji Sri Kusmiati
Kediri
Indonesië
15-07-1951
Amstelveen
1951
Arifin
Andy
Surabaya
Indonesië
04-05-1954
Arnhem
1954
Saleh
Robijanto
Probolinggo
Indonesië
18-02-1946
Delft
1946
Goenawan
Sigit Boedhi Harmiantomo
Jakarta
Indonesië
10-11-1950
Amsterdam
1950
Retuadan
Margarita
Serwaroe
Indonesië
30-03-1967
Zevenaar
1967
Retuadan
Joice
Serwaroe
Indonesië
12-12-1970
Zevenaar
1970
Bachtiar
Efizul Jeffry
Medan
Indonesië
16-08-1954
s-Gravenhage
1954
Latul
Yacomina
Saparoea
Indonesië
06-12-1952
Wormerveer
1952
Nender
Ellen Matheos
Menado
Indonesië
15-05-1950
Utrecht
1950
Thenu
Jimmy Pieter
Ambon
Indonesië
27-05-1960
Scheerwolde
1960
Tjitrosoebono
Yvonne Lestari
Semarang
Indonesië
21-06-1957
Amsterdam
1957
Schmidtgall
Amalia
Banjermasin
Indonesië
03-10-1950
Haarlem
1950
Koeslan Koesoemowirjo
Marinella
Surabaya
Indonesië
12-06-1952
Haarlem
1952
Soenarto
Augustina Triwahyuni
Ambarawa
Indonesië
21-08-1959
Maarssen
1959
Paath
Stephan Frederik Buckley
Surabaya
Indonesië
21-04-1950
Amsterdam
1950
Gerardus
Josephus
Surabaya
Indonesië
02-04-1912
wikkelaar
Maastricht
1912
Djenal Muljana
Novi
Bandoeng
Indonesië
16-11-1960
Oosterhout
1960
Pratomo
Gondho
Bagan Api-Api
Indonesië
05-12-1917
Vlaardingen
1917
Achwarizmi
Djohan
Besitang
Indonesië
16-10-1939
Berkel en Rodenrijs
1939
Noya
Augustinus
Hoelalioe
Indonesië
06-09-1951
Middelburg
1951
Chohan
Raffie Tasneem
Semarang
Indonesië
16-09-1951
Rotterdam
1951
Trigajanto
Risky
Jakarta
Indonesië
26-04-1956
Zoetermeer
1956
Kasan Redjo
Ponirah
Jakarta
Indonesië
06-05-1956
Uden
1956
Zainal
Julviezar Ellen Louise
Bandoeng
Indonesië
21-07-1955
Tilburg
1955
Prawirodirdjo
Asbudy Soemiar
Jakarta
Indonesië
04-07-1954
s-Gravenhage
1954
Krijgsman Erdbrink
Tibor Zoltan
Bandoeng
Indonesië
11-11-1943
s-Gravenhage
1943
Kelwulan
Anijsia
Palembang
Indonesië
11-02-1950
Cuyk
1950
Gossiaux
Ruth Ottilie
Padang
Indonesië
07-01-1939
Amsterdam
1939
Suratmo
Dewi Wignjowidati
Soerakarta
Indonesië
28-03-1952
Rijswijk
1952
Widjojoatmodjo
Noor Sajekti
Kedoengwoeni
Indonesië
21-07-1929
Amstelveen
1929
Willems
Herman
Amboeloe
Indonesië
09-08-1957
Roermond
1957
Harrys
Emmat
Bangkalan
Indonesië
22-02-1932
Bergen
1932
Wuisan
Regina Maria
Jakarta
Indonesië
31-05-1957
Eindhoven
1957
Ahé, von der
Waldemar Gottfried
Tjepoe
Indonesië
04-12-1924
kantoorbediende
Maastricht
1924
Twal
Wensuslaus
Tanimbar
Indonesië
13-05-1942
Nieuwegein
1942
Makabori
Jason
Wonti
Indonesië
09-07-1942
s-Gravenhage
1942
Salasiwa
Daniel Wilhelm
Waepotih
Indonesië
06-10-1945
Wormerveer
1945
Patty
Abraham Justus
Tarakan
Indonesië
23-08-1947
Vaassen
1947
Putirulan
Frans Freddy
Djember
Indonesië
19-05-1949
Epe
1949
Saya
Cornelia Charlotta
Malang
Indonesië
29-01-1951
Amsterdam
1951
Teterissa
Adelheid
Jakarta
Indonesië
16-09-1949
Leeuwarden
1949
Pattiruhu
Gustaaf Hugo
Makassar
Indonesië
03-09-1954
Vught
1954
Matitawaer
Theresia Elisabeth
Malang
Indonesië
29-05-1950
Zevenaar
1950
Loupatty
Josef Marcus
Djatinegara
Indonesië
12-02-1939
Winterswijk
1939
Hudson
Geoffrey Steve
Surabaya
Indonesië
03-03-1954
Amsterdam
1954
Salam
Catharina Elisabeth
Menado
Indonesië
27-08-1956
s-Hertogenbosch
1956
Hamar de la Brethonière
Johannes Theodorus
Pemalang
Indonesië
30-04-1911
fabrieksarbeider
Heerlen
1911
Fernatoeboen
Caecilius
Ohoiïl
Indonesië
01-01-1914
Helmond
1914
Ulaen
Janis Ratoe Pangawaën
Moronge
Indonesië
30-01-1929
socioloog
Utrecht
1929
Tahaparij
Willem
Noesalaoet
Indonesië
31-08-1912
Moordrecht
1912
Suhalim
Robertus Rudianto
Jakarta
Indonesië
18-03-1952
Amsterdam
1952
Sjofjan
Alberto
Jakarta
Indonesië
30-10-1954
Rotterdam
1954
Siahaya
Marthinus Matheus Semuel
Balikpapan
Indonesië
12-01-1950
Wormerveer
1950
Pagina 16 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!