Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 1 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
↓
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Maquiné
Johanna Emilie
Semarang
Indonesië
03-03-1895
[niet vermeld]
niet vermeld
1895
Grabner
Leopold Alfred
Malang
Indonesië
30-03-1932
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1932
Koch
Helena Johanna Adriana
Modjokerto
Indonesië
31-05-1913
[niet vermeld]
niet vermeld
1913
Motlainak
Adeline
Jakarta
Indonesië
27-12-1947
[niet vermeld]
Almelo
1947
Tan
Gien Kiong Nio
Semarang
Indonesië
04-08-1923
[niet vermeld]
niet vermeld
1923
Rudolph
Dorothea
Bandoeng
Indonesië
10-11-1918
[niet vermeld]
Valkenburg-Houthem
1918
Wagner
Mary Edwine
Semarang
Indonesië
17-03-1928
[niet vermeld]
Hoensbroek
1928
Sahib
Ani
Djatinegara
Indonesië
01-01-1928
[niet vermeld]
Rotterdam
1928
Rookus
Winifred
Madioen
Indonesië
09-10-1927
[niet vermeld]
Bladel
1927
Jansen
Jozephine
Tjimahi
Indonesië
25-05-1920
[niet vermeld]
Boxtel
1920
Kasimah
Jacoba
Lawang
Indonesië
05-02-1930
[niet vermeld]
Nieuwenhagen
1930
Radesey
Margaretha Henriette
Pangkal-Pinang
Indonesië
26-07-1919
[niet vermeld]
Sneek
1919
Huijer
Theresia Mathilde
Tjimahi
Indonesië
21-02-1933
[niet vermeld]
Helmond
1933
Simon
Jacoba Otteliene
Gawar, Bojolali
Indonesië
10-01-1907
[niet vermeld]
Valkenburg
1907
Wattimury
Louise
Ambon
Indonesië
24-06-1910
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1910
Bong
Anna
Muntok
Indonesië
20-02-1900
[niet vermeld]
Amsterdam
1900
Abrahamsz
Elizabeth
Makassar
Indonesië
29-01-1928
[niet vermeld]
Tiel
1928
Busscher
Margaretha
Semarang
Indonesië
28-01-1926
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1926
Nanuru
Febe
Magelang
Indonesië
25-08-1926
[niet vermeld]
Barneveld
1926
Pattinama
Torie Ledia
Tandjong Pinang
Indonesië
30-09-1917
[niet vermeld]
Woerden
1917
Gosal
Engelien Helena
Miei
Indonesië
27-12-1935
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1935
Scheepe
Elia
Jakarta
Indonesië
25-09-1935
[niet vermeld]
Mierlo
1935
Wip
Geertruida
Surabaya
Indonesië
19-12-1921
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1921
Richard
Enrika
Surabaya
Indonesië
08-06-1922
[niet vermeld]
Nistelrode
1922
Kerdijk
Ingrid Marguerite
Bandoeng
Indonesië
24-02-1950
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1950
Kerdijk
Maureen Patricia
Bandoeng
Indonesië
03-06-1948
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1948
Eekhout
Nora Maria
Magelang
Indonesië
12-01-1931
[niet vermeld]
Rotterdam
1931
Wieringa
Elviere Maud
Jakarta
Indonesië
09-06-1921
[niet vermeld]
Amersfoort
1921
Boen
Lan Tjew
Merauke
Indonesië
28-01-1940
[niet vermeld]
Amsterdam
1940
Binonkan
Theresia Frida Eleonora
Magelang
Indonesië
28-09-1934
[niet vermeld]
Alkmaar
1934
Beelt
Augusta
Poerworedjo
Indonesië
22-08-1930
[niet vermeld]
Schiedam
1930
Kegener Latumanuwij
Edith Elisabeth
Jakarta
Indonesië
25-05-1932
[niet vermeld]
Groningen
1932
Ong
Kiem Lan Nio
Surabaya
Indonesië
03-02-1940
[niet vermeld]
Maastricht
1940
Lafontaine
Henriëtte Augustine
Ponorogo
Indonesië
12-05-1930
[niet vermeld]
Nistelrode
1930
Malee
Magdalena Anna
Koetaradja
Indonesië
28-02-1914
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1914
Keasberry
Esthel Mary
Semarang
Indonesië
28-10-1935
[niet vermeld]
Kerkrade
1935
Faber
Dora Mary
Jakarta
Indonesië
11-05-1933
[niet vermeld]
Roosendaal en Nispen
1933
Bartels
Marie
Surabaya
Indonesië
22-09-1914
[niet vermeld]
Dordrecht
1914
Straub
Jeannette
Medan
Indonesië
11-03-1927
[niet vermeld]
Geleen
1927
Lewakabessy
Naomi
Boelongan
Indonesië
23-04-1915
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1915
Wijnandts
Johanna
Djatinegara
Indonesië
20-12-1931
[niet vermeld]
Deventer
1931
Leijssius
Florence Theodora
Sragi
Indonesië
10-11-1900
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1900
Manoch
Maartje Therese
Bandoeng
Indonesië
07-07-1928
[niet vermeld]
IJmuiden
1928
Osigi
Adriana Jacoba
Lelangan
Indonesië
24-01-1913
[niet vermeld]
Maastricht
1913
Stuur
Marie Ernsetine Fernanda
Magelang
Indonesië
10-09-1915
[niet vermeld]
Utrecht
1915
Brink, van den
Hermiena Juliana
Magelang
Indonesië
04-01-1935
[niet vermeld]
Sneek
1935
Rachmat
Marianne
Jakarta
Indonesië
16-08-1918
[niet vermeld]
Utrecht
1918
Ketsia
Sawang
Poerworedjo
Indonesië
15-05-1915
[niet vermeld]
Assen
1915
Sahertian
Wilhelmina
Gombong
Indonesië
15-08-1929
[niet vermeld]
Tiel
1929
Scheffer
Majorie Felicitas
Banjermasin
Indonesië
27-09-1948
[niet vermeld]
Leiden
1948
Ebell
Anne Marie
Cheribon
Indonesië
07-09-1956
[niet vermeld]
Rotterdam
1956
Galstaun
Dorothy Jane
Jakarta
Indonesië
05-06-1947
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1947
Galstaun
Mildred Irene Adelhart
Jakarta
Indonesië
06-08-1948
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1948
Galstaun
Henry Sarkies Aweties
Bandoeng
Indonesië
26-10-1949
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1949
Mull, van der
Willem Roy Irio
Weda
Indonesië
09-01-1951
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1951
Stadelman
Elsje Jeanne
Soerakarta
Indonesië
29-12-1904
[niet vermeld]
Amsterdam
1904
Oei
Lian Kiauw
Tandjoeng Poera
Indonesië
15-09-1936
[niet vermeld]
Amerongen
1936
Liem
Sioe Hiang
Yogyakarta
Indonesië
19-11-1933
[niet vermeld]
Zaandam
1933
Matahelumual
Doortje
Mahoekoe
Indonesië
17-12-1937
[niet vermeld]
Zutphen
1937
Sitanala
Constantia Anatje
Soeli
Indonesië
12-09-1927
[niet vermeld]
Moordrecht
1927
Kaitjily
Adriana Martha
Lho-Soekon
Indonesië
13-03-1935
[niet vermeld]
Groningen
1935
Soplantila
Ribka
Djatinegara
Indonesië
12-12-1928
[niet vermeld]
Moordrecht
1928
Kaware
Anthonetta
Tataäran
Indonesië
11-02-1918
[niet vermeld]
Tiel
1918
Soeharba
Idawati
Tasikmalaja
Indonesië
16-04-1947
[niet vermeld]
Amsterdam
1947
Soetarmo
Jetty Koeswati
Bogor
Indonesië
27-12-1939
[niet vermeld]
Amsterdam
1939
Go
Tik Swat Nio
Soerakarta
Indonesië
27-10-1911
[niet vermeld]
Delfzijl
1911
Tjan
Yong Iem Thea
Surabaya
Indonesië
22-09-1940
[niet vermeld]
Haarlem
1940
Ong
Tjeng Lian
Gorontalo
Indonesië
06-02-1917
[niet vermeld]
Zoetermeer
1917
Sidharta
Vonny
Malang
Indonesië
10-01-1932
[niet vermeld]
Castricum
1932
Phoa
Pien Nio (Fien)
Tjibadak
Indonesië
29-04-1924
[niet vermeld]
Delft
1924
Wattimurij
Martha
Poerworedjo
Indonesië
26-02-1930
[niet vermeld]
Wormerveer
1930
Pelupessy
Wilhelmina
Malang
Indonesië
21-08-1972
[niet vermeld]
Culemborg
1972
Apitulij
Josina
Padang
Indonesië
11-01-1919
[niet vermeld]
Culemborg
1919
Nikiulu
Charlotta
Makassar
Indonesië
22-08-1929
[niet vermeld]
Heerenveen
1929
Sapia
Helena
Malang
Indonesië
13-08-1950
[niet vermeld]
Assen
1950
Wattimena
Jacomina
Bandoeng
Indonesië
24-12-1934
[niet vermeld]
Bemmel
1934
Syaranamual
Hendrina Maria
Saparoea
Indonesië
07-05-1921
[niet vermeld]
Vaassen
1921
Limba
Dina
Singkel
Indonesië
11-05-1906
[niet vermeld]
Leerdam
1906
Tan
Lim Nio
Jakarta
Indonesië
17-11-1935
[niet vermeld]
Nijmegen
1935
Ahey
Maria Juliana
Saumlaki
Indonesië
30-06-1927
[niet vermeld]
Krimpen a/d IJssel
1927
Tjoa
Hiat Nio
Jakarta
Indonesië
09-02-1926
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1926
Oei
Khing Nio
Malang
Indonesië
04-08-1931
[niet vermeld]
Alkmaar
1931
Tjan
Eliana
Bandoeng
Indonesië
10-06-1930
[niet vermeld]
Grave
1930
Liem
Tjwan Nio
Yogyakarta
Indonesië
04-02-1902
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1902
Parera
Anna Mathilde
Passo
Indonesië
19-06-1929
[niet vermeld]
Poortugaal
1929
Laij Bulo
Corline
Rantepao
Indonesië
18-08-1929
[niet vermeld]
Capelle a/d IJssel
1929
Siahaija
Elizabeth
Hoelalioe
Indonesië
11-12-1924
[niet vermeld]
Wormerveer
1924
Pasalbessy
Josina Fransina
Djajapoera
Indonesië
19-06-1932
[niet vermeld]
Bemmel
1932
Metekohy
Julia Antoinette
Ambon
Indonesië
30-04-1938
[niet vermeld]
Apeldoorn
1938
Tapilatu
Betsy
Ambarawa
Indonesië
02-05-1923
[niet vermeld]
Wierden
1923
Ririhena
Jacoba
Wassoe
Indonesië
07-04-1926
[niet vermeld]
Wierden
1926
Goei
Kiem Nio
Ngandjoek
Indonesië
08-07-1930
[niet vermeld]
Beverwijk
1930
Tan
Sien Nio
Ambon
Indonesië
09-07-1917
[niet vermeld]
Amersfoort
1917
Kwee
Kiem Liam Marieta
Semarang
Indonesië
06-10-1938
[niet vermeld]
Groningen
1938
Gotang
Salmah
Jakarta
Indonesië
25-08-1927
[niet vermeld]
Wierden
1927
Resiona
Maria Juliana
Gesser
Indonesië
17-10-1935
[niet vermeld]
Hoogeveen
1935
Kaijadoe
Maria
Waai
Indonesië
09-04-1914
[niet vermeld]
Appingedam
1914
Haurissa
Wilhelmina
Djatinegara
Indonesië
28-09-1918
[niet vermeld]
Huizen
1918
Pelamonia
Magdalena
Saparoea
Indonesië
14-04-1912
[niet vermeld]
Groningen
1912
Tetelepta
Betje
Parembong
Indonesië
30-07-1914
[niet vermeld]
Bovensmilde
1914
Pagina 1 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!