Naturalisaties & Gelijkstellingen     Zoek

Achternaam
Voornamen
Geb.jaar
37009 records gevonden  (Totaal records:37009)
records per pagina
Pagina 10 of 371
Achternaam   Voornamen   Geb.plaats   Geb.land   Geb.datum   Beroep   Woonplaats   Opmerkingen   Geb.jaar  
DetailsLemansoAgnes SwatantriSoerabajaIndonesië10-3-1944 Utrechtwijziging naam in Swat
Tiok Liem
1944
DetailsHirakiAgnes Tamako MariaSemarangIndonesië15-03-1940 Amsterdamechtgenote van Eddy Karel
Maengkom
1940
DetailsGoenawanAgnes WinartiJakartaIndonesië07-05-1932 Amersfoortechtgenote van Stanislaus
Sindhunata (geb.
Amsterdam 4-2-1929), ook
genaturaliseerd ogv dit
wetsvoorstel
1932
DetailsRikumahuAgnetaBoekittinggiIndonesië3-9-1919zonderRotterdam 1919
DetailsKoesoemadinataAgoes SoerjaTjiandjoerIndonesië7-7-1915kantoorbediendeLeidschendamvastlegging naam "
Agoes Soerja
Koesoema"
1915
DetailsLatupeirissaAgoestina NeeltjeSoerabajaIndonesië8-4-1931 Bredaechtgenote van Eduard
Fanggiday
1931
DetailsSutedjoAgus HermawanTegalIndonesië17-8-1961 Rijswijk 1961
DetailsUtamaAgus RidwanPalembangIndonesië19-10-1954 Emmeloord 1954
DetailsBellmannAgus RosinuPontianakIndonesië20-9-1958 Zutphen 1958
DetailsPamudjiAgus SatijaBlitarIndonesië24-3-1958 Zoetermeer 1958
DetailsMochtarAgusmastofaniMalangIndonesië28-8-1948zonderApeldoorn 1948
Details AgusnadiJakartaIndonesië2-8-1954 Rotterdamvaststelling naam
"Leo Agusnadi
Blom"
1954
DetailsPelupessijAgustina    Poerwakarta (W. Java)  
DetailsWijatiAgustinaMojosariIndonesië3-8-1962 Amsterdamvaststelling naam Wiati
Agustina Queijsen
1962
DetailsHethariaAgustina JulianaWonokromoIndonesië21-6-1931[niet vermeld]Elstechtgenote van Josias
Raja Boean
1931
DetailsTanAh HiongMakassarIndonesië7-9-1922metaalbewerkerLeidenechtgenoot van Tjoe Sin
Lie
1922
DetailsLimAh Hiong    Soengei Gerong
(Palembang)
  
DetailsTheAh Tjio    Semarang  
DetailsBelfroäAhasveros    Kajeli (Molukken)  
DetailsTuwankottaAhaswerus Frederik    Amboina  
Details AhiTelangIndonesië14-4-1944 Hengeloechtgenote van Ulrich
Theodorus Calmer;
verlening naam Martha Ahi
Bandrang
1944
DetailsNanlohijAhosverus    Meester Cornelis  
DetailsGanAi HsiSoerabajaIndonesië18-7-1944 Delft 1944
DetailsAkoeanAida    Bandjermasin  
DetailsWazarAida Junizar    Manggar  
DetailsHeimAida WilhelminaSemarangIndonesië14-04-1897zonderPuiflijk 1897
DetailsTjiaAij Nio    Semarang  
DetailsTjoaAij Nio    Jogjakarta  
DetailsTjoeAij Nio    Bandoeng  
DetailsTjiamAij TjiongKeboemenIndonesië7-12-1941artsCapelle a/d IJssel 1941
DetailsKhoeAij TjoeCheribonIndonesië13-9-1945zonderUtrecht 1945
DetailsSoebanaAinoen DjarijahBandoengIndonesië14-7-1949 Apeldoornechtgenote van Frans
Kramer
1949
DetailsTadjoedinAisha    Batavia  
DetailsMekaAjoebTjimahiIndonesië5-10-1930kantoorbediendeAlphen a/d Rijnechtgenoot van Adelheid
Sara Petronella Lappia
1930
DetailsVilmontAjoeb    Soerabaja  
Details AjoeninDjatinegaraIndonesië01-01-1907 Maastrichtechtgenote van Eduard
Asmus; verlening naam
"Maria Ajoenin
Said"; geboren
"omstreeks
1907"
1907
DetailsFebieAjubOhoirautIndonesië30-4-1944 Zevenaarvaststelling spelling
achternaam
1944
DetailsWurangianAjub    Batavia  
DetailsPauwAjub JacobMagelangIndonesië31-5-1906stationschefDjatinegara (Indonesië) 1906
DetailsPauwAjub Jacob    Ond.(Soerakarta)  
DetailsPirsouwAjup Lucas Karel SalmonPiroe op CeramIndonesië1-8-1924fabrieksarbeiderHaarlemechtgenoot van Cornelia
Saptenno
1924
DetailsPattiwaëlAkdalina    Tjimahi (Preanger
Regentsch.)
  
DetailsRottyAkij JoyceBandoengIndonesië9-5-1946 Spijkenisseechtgenote van Ferdinand
Jozef da Graca
1946
DetailsSipinAkijatSoerabajaIndonesië16-1-1934kokAmsterdam 1934
DetailsLimAkoei (Anton)    Koeta Radja  
DetailsTeleleptaAksaminaBandjermasinIndonesië6-6-1949werkzaam bij 's-Rijks
belastingen
Leerdam 1949
DetailsLuhukayAksamina    Jogjakarta  
DetailsTalaperuAksamina    Amboina  
DetailsTitaheluwAksamina    Makassar  
DetailsGasperszAksaminaSeriIndonesië9-12-1922 Venloechtgenote van Nicodemus
Risakotta
1922
DetailsSerhalawanAksamina Elsina JulianaSoerabajaIndonesië3-6-1938 Oosterwoldeechtgenote van Johan
Kumbangsila
1938
DetailsLoupattyAksamina SaraKoetaradjaIndonesië6-5-1905huishoudsters-Gravenhage 1905
DetailsSimandjuntakAkupTapanoeliIndonesië27-9-1918fabrieksarbeiderZutphenechtgenoot van Maria
Dorothea van der Moore
1918
DetailsReuszAladár Andor Henrik
Frisyes Ráthonyi
BoedapestHongarije11-3-1908veldassistentde onderneming Kwala
Mentjirim (Ned.Indië)
 1908
DetailsBanseAlagonda AugustineMakassarIndonesië15-8-1946 Haarlem 1946
DetailsRamlanAlanSoebangIndonesië15-7-1918administratief ambtenaar
C 3e klasse bij het
Ministerie van Oorlog
Dordrecht 1918
DetailsWairataAlbertAmboinaIndonesië24-4-1927zonderNoordwijk aan Zee 1927
DetailsSapasuruAlbertPoerworedjoIndonesië30-4-1928technisch administrateurHuizen 1928
DetailsKooymansAlbertDjakartjaIndonesië25-12-1938hulp-vakarbeiderSneek 1938
DetailsPaliamaAlbertSeri Sore SeraniIndonesië26-4-1907fabrieksarbeiderMoordrecht 1907
DetailsKesselAlbertSoerabajaIndonesië9-11-1927röntgentechnicusOisterwijk 1927
DetailsMaspaitellaAlbertSawah LoentoIndonesië6-6-1931zonderAmsterdam 1931
DetailsTimiselaAlbertWassoeIndonesië21-3-1924elektrisch lasserAlphen a/d Rijnechtgenoot van Tabita
Elisabeth Johannes
1924
DetailsTjoaAlbertDjakartaIndonesië10-7-1935fabrieksarbeiderSoestechtgenoot van Olga
Jolanda Manuhutu
1935
DetailsUnaweklaAlbertDoboIndonesië12-4-1929 Oost-Souburg 1929
DetailsPollatuAlbertAmbonIndonesië4-5-1938 Breda 1938
DetailsHallatuAlbertKaroeniIndonesië25-4-1927bankwerker-lasserWormerveerechtgenoot van Adomina
Octovina Hutuelij
1927
DetailsBeckersAlbertLembangIndonesië20-5-1923 Zeistechtgenoot van Sujamah
Etty/Sujamah Etty
Abdoelrachman
1923
DetailsCreutzburgAlbertLoemadjangIndonesië20-5-1911magazijnbediendeDoetinchemechtgenoot van
Jamani/Jamani van der
Hoeven
1911
DetailsKadmaijerAlbertWetngilIndonesië17-3-1927 Groesbeek 1927
DetailsCapelle, vanAlbertBandoengIndonesië12-9-1921tuindersknechtLeersum 1921
DetailsRijborzAlbertKaliwoengoeIndonesië4-12-1923automonteurBoxtelechtgenoot van Seni
Sutijem
1923
DetailsYzelmanAlbertSemarangIndonesië17-6-1925arbeiderDoesburgechtgenoot van Lien Nio
Liem
1925
DetailsMohrAlbertBremenDuitsland [niet vermeld]Batavia (Ned.
Oost-Indië)
geen geboortedatum
vermeld
 
DetailsCookeAlbertSingaporeStraits Settlements18-09-1892klerkBatavia (Ned.-Indië) 1892
DetailsFrühAlbertMarweilZwitserland11-01-1878sergeant-majoor-geweermakerMeester-Cornelis
(Ned.-Indië)
 1878
DetailsBlochAlbertGödöllöHongarije21-07-1891GouvernementsartsPangkalpinang
(Ned.-Indië)
dr.1891
DetailsHunsingerAlbertKarang-AnomIndonesië16-9-19251e luitenant bij de Kon.
Landmacht
Edeverlening voor- en
achternaam, achternaam
ook voor minderjarige
wettige kinderen
1925
DetailsAdriaanAlbert    Magelang  
DetailsEkelAlbert    Magelang  
DetailsGoewieAlbert    Weltevreden  
DetailsHeyde, van derAlbert    Semarang  
DetailsJonathansAlbert    Depok  
DetailsKailuhuAlbert    Makassar  
DetailsLangitanAlbert    Benkoelen  
DetailsLelembotoAlbert    Ternate  
DetailsMakalewAlbert    Modjokerto (Soerabaja)  
DetailsMeijkeAlbert    Padang  
DetailsPantouwAlbert    Manado  
DetailsSerhalawanAlbert    Soerabaja  
DetailsTanAlbert    Bandjermasin  
DetailsTjiaAlbert    Singaradja  
DetailsWarokkaAlbert    Geen wp. vermeldminderj.kind van Johan
Warokka
 
DetailsOrohAlbertWoewoekIndonesië19-12-1902keukenknechts-Gravenhage 1902
DetailsSiebelerAlbertAmbarawaIndonesië03-01-1915kapitein bij de Kon.
Landmacht
Utrecht 1915
DetailsMailissaAlberta/b s.s.
"Asturias"
 24-04-1951 Hoogkerk 1951
DetailsMichielsAlbertToegoeIndonesië21-09-1928landbouwerSlootwijk (Suriname)echtgenoot van Rajati
Diwangsa
1928
DetailsKnegtAlbertBanjoewangiIndonesië21-06-1930 Rozenburg 1930
DetailsVandeursenAlbertTjitatahIndonesië27-11-1929chauffeur der eerste
klasse bij de Kon. Marine
s-Gravenhage 1929
DetailsIngen, vanAlbertBandoengIndonesië11-11-1942fabrieksarbeiderZwolleverlening voor- en
achternaam
1942
Pagina 10 of 371