Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 11 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
↑
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Rathkamp
Albrecht August Friedrich
Visselhövede
Duitsland
apotheker
Batavia
Stenis, van
Aldonse
Pekalongan
Indonesië
02-04-1882
zonder
s-Gravenhage
1882
Adam
Aldrensi Dagmar
Binalang
Indonesië
31-10-1910
zonder
Bennekom
1910
Bosch
Aleida Antoinette
Makassar
Indonesië
24-06-1928
fabrieksarbeider
Goor
1928
Verwey
Aleida Charlotte Maria
Eugenie
Ngawi
Indonesië
01-02-1917
Rijswijk
1917
Rambelje, de la
Aleida Eugenie
Jakarta
Indonesië
08-05-1938
Amsterdam
1938
Tuanakotta
Aleida Francina
Amboina
Dool, van den
Aleida Jacoba
Batavia
Pelsmaeker
Aleida Johanna
Salatiga
Indonesië
09-05-1903
zonder
Valkenburg-Houthem
1903
Voll
Aleide Jacoba Margaretha
Rosemonde
Makassar
Indonesië
28-03-1900
zonder
s-Gravenhage
1900
Dika
Aleksanderina
Balisoan
Indonesië
14-09-1953
zonder
Zutphen
1953
Soumahu
Aleta Geertruida Carolina
Tobelo (Amboina)
Hiariej
Aletha Elsje
Bandoeng
Indonesië
24-05-1928
Rotterdam
1928
Andries
Aletha Johanna Hermina
Menado
Indonesië
21-10-1923
Sittard
1923
Dahler
Aletta
Jakarta
Indonesië
20-05-1907
Amstelveen
1907
Donsu
Aletta
Bandoeng
Indonesië
02-04-1946
Overveen
1946
Cattoir
Aletta Alberta
Bandoeng
Indonesië
30-09-1931
steno-typiste
Huizen
1931
Vanlerbergh
Aletta Frederika
Bandoeng
Indonesië
16-06-1940
Amersfoort
1940
Leraschi
Aletta Helena Jolanda
Palembang
Indonesië
23-05-1919
Breda
1919
Dekeijser
Aletta Jacques Albertine
Pasoeroean
Indonesië
02-05-1911
s-Gravenhage
1911
Scheffer
Alex
Kediri
Indonesië
03-05-1921
mijnbouwkundig
hoofdopzichter
Bunnik
1921
Tomasoa
Alex
Magelang
Indonesië
21-02-1931
fabrieksarbeider
Middelburg
1931
Thijssen
Alex
Bandoeng
Indonesië
21-06-1931
fabrieksarbeider
Capelle a/d IJssel
1931
Pattiiha
Alex
Ihamahoe
Indonesië
27-08-1908
fabrieksarbeider
Schiedam
1908
Pattinama
Alex
Koetaradja
Indonesië
24-11-1908
zonder
Farmsum
1908
Bernardus
Alex
Makassar
Indonesië
03-10-1944
Tiel
1944
Alexander
Alex
Medan
Indonesië
03-09-1953
Amsterdam
1953
Patty
Alex
Saparoea
Indonesië
16-10-1962
Vaassen
1962
Tak
Alex
Ternate
Indonesië
08-05-1925
monteur
Geleen
1925
Sasiman
Alex
Ambon
Indonesië
16-04-1932
controleur
Woerden
1932
Hetharia
Alex
Boekittinggi
Indonesië
23-01-1934
chef tekenaar
Elst
1934
Hamar de la Brethonière
Alex
Rengat (Riouw)
Kadiri
Alex
Soengei-Gerong
(Palembang)
Rotti
Alex
Koepang
Kasman
Alex
Jakarta
Indonesië
24-01-1920
ambtenaar bij de P.T.T.
s-Hertogenbosch
1920
Sahetapij
Alex
Malang
Indonesië
09-11-1937
machinebankwerker
Capelle a/d IJssel
1937
Sinaij
Alex
Singaradja
Indonesië
22-04-1948
Vaassen
1948
Jackseit
Alex
Padang
Indonesië
19-09-1925
sergeant der 1e klasse
bij de Kon. Landmacht
Arnhem
1925
Latumanuwy
Alex
Tjimahi
Indonesië
28-10-1930
fabrieksarbeider
Hoogeveen
1930
Papilja
Alex Benjamin
Amboina
Kawilarang
Alex Carel Frederik
Hendrik
Gogo-Niti (Kediri)
Michel
Alex Ferdinand
Ambarawa
Indonesië
10-08-1911
magazijnbediende
Vlierden
1911
Uktolseja
Alex Frans Hendrik
Makassar
Korompis
Alex Frederik Hein
Kolongan
Indonesië
25-04-1902
huisknecht
Hilversum
1902
Limahelu
Alex Gustaaf George
Yogyakarta
Indonesië
20-04-1937
analist
Deventer
1937
Raven
Alex Jan Herman
Bandoeng
Indonesië
27-06-1920
fabrieksarbeider
Leur
1920
Seelig
Alex Jean Ambrosius
Toeban
Indonesië
13-03-1898
zonder
Olst
1898
Muskita
Alex Johannes
Malang
Indonesië
15-01-1927
monteur
Barneveld
1927
Tomasila
Alex Lucas
Bandoeng
Indonesië
29-07-1929
elektrisch lasser
Bussum
1929
Wanne
Alex Simon Petrus
Ambon
Indonesië
18-02-1919
fabrieksarbeider
Veenendaal
1919
Rompis
Alex Walter
Meester Cornelis (W.
Java)
Amahorseija
Alex Willem
Semarang
Indonesië
15-12-1950
Winterswijk
1950
Hetharia
Alex Willem Frits
Makassar
Vincentie
Alexadrina Margaretha
Tjepper
Indonesië
10-08-1897
zonder
Almelo
1897
Pattipeilohy
Alexander
Ambon
Indonesië
15-08-1929
stationsassistent
s-Gravenhage
1929
Endin
Alexander
Bangkalan
Indonesië
14-02-1920
kelner
Amsterdam
1920
Heyden
Alexander
Madioen
Indonesië
09-03-1917
korporaal der 1e klass
Kon. Landmacht
Assen
1917
Hereman
Alexander
Modjokerto
Indonesië
22-08-1916
kantoorbediende
Leeuwarden
1916
Pieters
Alexander
Djatinegara
Indonesië
19-12-1928
fabrieksarbeider
Waalwijk
1928
Hahurij
Alexander
Ambon
Indonesië
11-09-1923
machinebankwerker
Zaltbommel
1923
Drongelen, van
Alexander
Surabaya
Indonesië
17-12-1905
zonder
s-Gravenhage
1905
Gagliardi
Alexander
Bogor
Indonesië
09-09-1913
zonder
Maastricht
1913
Rahangmetan
Alexander
Ohoiel
Indonesië
16-09-1923
Deventer
1923
Luhukay
Alexander
Cheribon
Indonesië
15-11-1920
Venlo
1920
Loppies
Alexander
Ambon
Indonesië
05-02-1923
Nijmegen
1923
Lopulalan
Alexander
Malang
Indonesië
28-01-1926
Barneveld
1926
Lasomer
Alexander
Jakarta
Indonesië
01-03-1948
Echt
1948
Hukom
Alexander
Oma
Indonesië
10-05-1924
Geleen
1924
Bolang
Alexander
Djember
Indonesië
21-03-1923
magazijnbewaarder bij de
dienst van Financiën
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1923
Oey
Alexander
Jakarta
Indonesië
20-05-1946
verkoper
Rijswijk
1946
Pelupessy
Alexander
Tjibadak
Indonesië
26-04-1945
elektrisch lasser
Soest
1945
Patty
Alexander
Koeala Kapoeas
Indonesië
13-08-1947
monteur
Hoogeveen
1947
Tentua
Alexander
Ambon
Indonesië
04-07-1909
metaalbewerker
Capelle a/d IJssel
1909
Hildebrand
Alexander
Bandoeng
Indonesië
08-10-1939
inpakker
Veghel
1939
Mutter
Alexander
Bogor
Indonesië
22-07-1912
hulpmonteur
Maastricht
1912
Fraser
Alexander
Aberdeen
Groot-Britannië
koopman
Batavia
Fraser
Alexander
Aberdeen
Groot-Britannië
koopman
Batavia
Ollongren
Alexander
Kieff
Rusland
03-01-1901
planter
Kepahiang (voorm.
Ned.-Indië)
1901
Wolfskeel-Reichenberg,
von
Alexander
Albertshausen
Beieren
wachtmeester bij het
regiment Oost-Indische
cavalerie
Salatiga (Midd. Java)
Lawson
Alexander
Dundee
Groot-Britannië
onder-administrateur der
suikeronderneming
Adiwerna
Tagal (voorm.
Ned.-Indië)
Soesman
Alexander
Malang
Indonesië
24-06-1892
zonder
Zwolle
1892
Soeprajitno
Alexander
Koetoardjo
Indonesië
01-01-1920
ober-kelner
Amsterdam
1920
Latupeirissa
Alexander
Serang
Indonesië
15-08-1933
constructiewerker
Wormerveer
1933
Anakottapary
Alexander
Serang (W. Java)
Bertrand
Alexander
Magelang
Bonimbie
Alexander
Semarang (Midd. Java)
Christoffel
Alexander
Bandoeng
Clarenbach
Alexander
Magelang
Colondam
Alexander
Gorontalo (Menado)
Ello
Alexander
Magelang
Hatoemesen
Alexander
Magelang
Haurissa
Alexander
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Hehakaja
Alexander
Bandoeng
Hendrik
Alexander
Langontoenang (Atjeh)
Kaihatu
Alexander
Meester Cornelis (W.
Java)
Karauwan
Alexander
Pontianak (W. Borneo)
Kountul
Alexander
Banjoemas
Lima, de
Alexander
Amboina
Maëngkom
Alexander
Pontianak (W. Borneo)
Manusama
Alexander
Amboina
Pagina 11 van 371
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!