Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 5 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Vliet, van
Theresia Elisabeth Maria
Bandoeng
Indonesië
21-07-1934
kraamverzorgster
Eindhoven
1934
Wattimena
Anthon Adolf
Ambon
Indonesië
02-07-1926
automonteur
Katwijk
1926
Verhagen
Arthur Radger
Bandoeng
Indonesië
07-06-1947
zonder
Arnhem
1947
Verhagen
Dennis Frank
Bandoeng
Indonesië
23-07-1948
zonder
Arnhem
1948
Jager, de
Jacquelina Hendrika
Malang
Indonesië
04-10-1931
typiste
Rotterdam
1931
Leeuwen, van
Pieter Cornelis
Jakarta
Indonesië
17-02-1927
machinist
Raamsdonk
1927
Raket
Marius Pierre Henri
Surabaya
Indonesië
29-04-1904
kantoorbediende
Amsterdam
1904
Nieborg
Karel Jan
Singaradja
Indonesië
10-05-1935
machine-bankwerker
Oisterwijk
1935
Ninchritz
Gerhard Frans Wilhelm
Kediri
Indonesië
30-12-1932
kantoorbediende
Amsterdam
1932
Ninchritz
Hans Rudolf Carlo
Maximilian
Kediri
Indonesië
14-03-1935
bediende op de grote
handelsvaart
Amsterdam
1935
Steur
Augustien
Temanggung
Indonesië
31-08-1920
verpleegster
s-Gravenhage
1920
Bronckhorst, van
Philip Floris
Surabaya
Indonesië
26-05-1916
huisknecht
Zeist
1916
Epke
Karel Frederik Wilhelm
Yogyakarta
Indonesië
28-08-1905
zonder
Drunen
1905
Leijen, van
Johanna Aldonse
Tjandjong Poera
Indonesië
03-02-1918
steno-typiste
s-Gravenhage
1918
Mente
Frans Anton
Djatinegara
Indonesië
08-03-1923
efficiency-deskundige
Los Angeles (Verenigde
Staten van Amerika)
1923
Sellier
Theodore Fernand Jurien
Semarang
Indonesië
23-12-1928
monteur
Uithoorn
1928
Huwae
Johannes Benjamin
Djatinegara
Indonesië
08-03-1927
fabrieksarbeider
Deventer
1927
Kremer
Louis Wynand
Bandoeng
Indonesië
17-04-1934
bankwerker
Nieuwer-Amstel
1934
Muskita
Gerard Eduard Ferdinand
Makassar
Indonesië
06-12-1936
employé 3 bij de P.T.T.
s-Gravenhage
1936
Paais
Naomi Enggelina Adelina
Surabaya
Indonesië
08-08-1933
kantoorbediende
Amsterdam
1933
Petrus
Hendrik Arnold
Padang
Indonesië
25-09-1909
opzichter
Heemskerk
1909
Folkeringa
Edward
Semarang
Indonesië
31-05-1921
bankbediende
Amsterdam
1921
Kloppenburg
Albertus Maria
Semarang
Indonesië
04-08-1895
champignonkweker
Eersel
1895
Kol, van
Eduard
Surabaya
Indonesië
23-09-1936
fabrieksarbeider
Nijmegen
1936
Malisama
Petrus
Atamboea
Indonesië
01-01-1907
fabrieksarbeider
Almelo
1907
Papilaja
Anna Sopia
Assimiro
Indonesië
24-02-1909
verpleegster
Amersfoort
1909
Syaranamual
Dirk Hendrik
Itawaka
Indonesië
28-08-1923
stoker-olieman
Rotterdam
1923
Twijsel
Johanna
Klakah
Indonesië
18-07-1898
zonder
Haarlem
1898
Laan
Jan
Jakarta
Indonesië
15-03-1933
lasser
Amsterdam
1933
Carter
Edwin William
Surabaya
Indonesië
09-10-1924
schrijver bij een
Rijksdienst
s-Gravenhage
1924
Nooij
Henry François
Banjoemas
Indonesië
11-04-1892
zonder
Haarlem
1892
Korste
Rudolf Harry
Semarang
Indonesië
30-12-1933
chauffeur
Heerlen
1933
Marantika
Jonias
Nila-Banda
Indonesië
16-06-1917
matroos 1e klasse Kon.
Marine
Vlaardingen
1917
Smith
Cornelia Eleonora
Soekaboemi
Indonesië
03-08-1937
kantoorbediende
Rotterdam
1937
Souhoka
Ezau
Ambon
Indonesië
03-10-1911
militair werkman bij de
Kon. Marine
Leiden
1911
Talahatu
Thomas Jantje
Menado
Indonesië
06-08-1927
elektrisch-lasser
Slikkerveer
1927
Vliet, van
Margaretha Jolanda Maria
Bandoeng
Indonesië
11-10-1936
leerling-verpleegster
Eindhoven
1936
Noz
Robert James
Jakarta
Indonesië
13-06-1940
zonder
Leidschendam
1940
Noz
Jack Edward
Surabaya
Indonesië
12-01-1942
zonder
Leidschendam
1942
Noz
Peggy Joan
Surabaya
Indonesië
12-05-1943
zonder
Leidschendam
1943
Noz
Joyce Alice
Surabaya
Indonesië
01-04-1945
zonder
Leidschendam
1945
Noord, van
Hélène
Surabaya
Indonesië
13-01-1939
zonder
Amersfoort
1939
Noord, van
Rudolf Herman
Malang
Indonesië
24-09-1940
zonder
Amersfoort
1940
Noord, van
Robert
Jakarta
Indonesië
19-10-1947
zonder
Amersfoort
1947
Antonie
Emile Karel
Klaten
Indonesië
30-08-1930
chauffeur Residentie
Waterstaatsdienst
Hollandia (Nieuw-Guinea)
1930
Daniels
Julius
Poerwokerto
Indonesië
03-04-1917
kantoorbediende
s-Gravenhage
1917
Weele, van der
Eveline Leonora
Bondowoso
Indonesië
04-11-1930
typiste
IJmuiden
1930
Driesmans
Louis Nicolas
Bogor
Indonesië
22-08-1913
schrijver in dienst vh
Min. v. Defensie
Tilburg
1913
Mahakena
Jacob Emiel Eduard
Jakarta
Indonesië
10-05-1931
vierde machinist ter
koopvaardij
Koudekerke
1931
Molensky
Alexander Johan Willem
Frans
Bandoeng
Indonesië
01-01-1935
fabrieksarbeider
Maastricht
1935
Molensky
Wilhelm Joan
Muntok
Indonesië
04-06-1911
inpakker
Maastricht
1911
Molensky
Elvira Constance
Bandoeng
Indonesië
28-06-1936
fabrieksarbeider
Maastricht
1936
Brocx
George
Jakarta
Indonesië
13-09-1917
ambtenaar bij de P.T.T.
s-Gravenhage
1917
Cohen
Napoleon
Tandjong Pandan
Indonesië
25-11-1907
zonder
Lienden
1907
Padberg
Odilia
Surabaya
Indonesië
11-06-1917
hulp in de huishouding
Utrecht
1917
Thee
Koen Tjiam
Boekatedja
Indonesië
09-08-1917
tandarts
Amsterdam
1917
Aalbertberg
Antonius Wilhelmus
Bandoeng
Indonesië
16-10-1936
calculator
Soesterberg
1936
Combé, de la
Ludwig Albertus
Kediri
Indonesië
29-03-1937
leerling-verpleger
Deventer
1937
Fansz
Suzanna
Klaten
Indonesië
24-07-1920
kantoorbediende
Cadier en Keer
1920
Loet-loetoer
Soleman
Ambon
Indonesië
10-03-1927
korporaal 1e klasse Kon.
Landmacht
Ermelo
1927
Noya
Marthin
Makassar
Indonesië
08-03-1928
kwartiermeester bij de
Kon. Marine
Rotterdam
1928
Oronzo
Nicolaas
Surabaya
Indonesië
05-09-1925
zonder
Dordrecht
1925
Bommel, van
Frans Josef
Bandoeng
Indonesië
04-10-1931
kantoorbediende
Amsterdam
1931
Doorn, van
Rudolf Arnold Albertus
Djatinegara
Indonesië
23-04-1935
vakman bij de P.T.T.
Amsterdam
1935
Gebing
Johannes
Semarang
Indonesië
26-07-1916
kantoorbediende
Rotterdam
1916
Grabner
Leopold Alfred
Malang
Indonesië
30-03-1932
[niet vermeld]
s-Gravenhage
1932
Kailola
Hendrik Hein Leonard
Jakarta
Indonesië
20-09-1934
monteur
Amsterdam
1934
Nix
Maurits Frederik
Bandoeng
Indonesië
24-02-1910
zonder
Amsterdam
1910
Paulus
Willy Teddy
Padalarang
Indonesië
21-06-1916
zonder
s-Gravenhage
1916
Pierri, de
Ettore Reginalt
Surabaya
Indonesië
25-04-1927
rangeerder bij de NS
Amsterdam
1927
Rademaker
Alexander Leonard Petrus
Jakarta
Indonesië
07-04-1912
zonder
Zwijndrecht
1912
Schmidt Weymans
Jack Victor
Tjiandjoer
Indonesië
03-05-1930
zonder
Tilburg
1930
Schoew
Theodoor
Padang
Indonesië
02-03-1927
zonder
Hilversum
1927
Smith
Arthur Leopold
Jakarta
Indonesië
01-12-1935
meteropnemer
Rotterdam
1935
Wijlen, van
Ernesta Fevelina
Klaten
Indonesië
18-04-1926
kantoorbediende
Voorburg
1926
Janssen
Carrol Leander
Jakarta
Indonesië
14-06-1948
zonder
Delft
1948
Janssen
Errol Victor Paul
Jakarta
Indonesië
08-04-1947
zonder
Delft
1947
Rambing
Mathilda Rosali
Bandoeng
Indonesië
15-11-1940
zonder
Amsterdam
1940
Baldenschwieler
Otto Alfons
Balige
Indonesië
17-05-1931
olieman-bankwerker
Huizen
1931
Quant
Wilhelm Frans
Bandoeng
Indonesië
24-11-1924
kantoorbediende
Amsterdam
1924
Schenkhuizen
Herman Theo
Bandoeng
Indonesië
28-03-1915
scheepswerktuigkundige
Amsterdam
1915
Broedelet
Cornelis
Haoergeulis
Indonesië
09-12-1931
analist
Nijmegen
1931
Gayet
Erina Miranda
Tegal
Indonesië
22-02-1934
naaister
s-Gravenhage
1934
Herwaarde, van
Jozefus Cornelus
Tjipetir
Indonesië
07-03-1935
fabrieksarbeider
Eindhoven
1935
Jellema
Eduard Leonard Theodorus
Bandoeng
Indonesië
23-06-1937
lasser
Heemskerk
1937
Maliangkay
Heber Anderias
Wolaang
Indonesië
03-01-1902
olieman
Rotterdam
1902
Wattimena
Adrianus Jaconias
Sawah Loento
Indonesië
01-08-1914
sergeant-magazijnbeheerder
Kon. Marine
Den Helder
1914
Rietberg
Hans Theodoor
Tjibadak
Indonesië
27-09-1939
bankwerker
Rotterdam
1939
Rietberg
Adriaan Peter
Tjibadak
Indonesië
22-06-1941
zeevarende
Rotterdam
1941
Rietberg
Margareta Louise
Tjibadak
Indonesië
07-07-1943
zonder
Rotterdam
1943
Rietberg
James
Palembang
Indonesië
17-01-1947
zonder
Rotterdam
1947
Rietberg
Harry Bart
Palembang
Indonesië
15-04-1948
zonder
Rotterdam
1948
Rietberg
Huib
Semarang
Indonesië
06-03-1952
zonder
Rotterdam
1952
Flier, van der
Albertus
Malang
Indonesië
03-09-1925
kantoorbediende
Amsterdam
1925
Gallas
Susana Christina
Bondowoso
Indonesië
17-01-1917
kantoorbediende
Driebergen-Rijsenburg
1917
Lawalata
Jozef Benjamin
Piroe
Indonesië
31-10-1935
scheepswerktuigkundige
Middelburg
1935
Lian
Alwinus Johannis
Surabaya
Indonesië
06-06-1936
fabrieksarbeider
Nijmegen
1936
Louhenapessy
Chornelis
Toehaha
Indonesië
15-06-1896
kantoorbediende
s-Gravenhage
1896
Paliama
Jonias
Ihamahu
Indonesië
12-06-1910
besteller bij de P.T.T.
Capelle a/d IJssel
1910
Vodegel
Husni Dirk
Ternate
Indonesië
30-03-1937
assistent-accountant
Santpoort
1937
Pagina 5 van 371
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!