Naturalisaties & Gelijkstellingen     Zoek

Achternaam
Voornamen
Geb.jaar
37009 records gevonden  (Totaal records:37009)
records per pagina
Pagina 9 of 371
Achternaam   Voornamen   Geb.plaats   Geb.land   Geb.datum   Beroep   Woonplaats   Opmerkingen   Geb.jaar  
DetailsUsmanyLodia ElisabethSemarangIndonesië29-12-1950 Lisse 1950
DetailsWalianaThomasMalangIndonesië30-12-1950 Soesterberg 1950
DetailsWidjajaJeni SulianaJakartaIndonesië12-12-1950 Amsterdamwijziging naam in
"Siu Lan Oey"
1950
DetailsWinailanArthur FrancisJakartaIndonesië12-7-1951 Zoetermeer 1951
DetailsLaiTjin FoenDjatinegaraIndonesië28-5-1951 Edeechtgenote van Ko Ming
Chan (geb. Po-on (China)
10-10-1944, ook
genaturaliseerd ogv dit
wetsvoorstel)
1951
DetailsAmanupunnjoMartinaLeinitoe NoesalaoetIndonesië23-1-1908 Alphen a/d Rijn 1908
DetailsBagindaTrufordJakartaIndonesië13-5-1952 s-Hertogenbosch 1952
DetailsBagindaWillyBandoengIndonesië8-8-1930 s-Hertogenbosch 1930
DetailsHanErnst GodfriedSoerabajaIndonesië8-4-1952 Heusden 1952
DetailsLakboerlawalGustaafLetwoeroengIndonesië8-11-1919 Groningen 1919
DetailsLaijanJuzufWalerangIndonesië10-3-1923 Tiel 1923
DetailsOleyNeeltjeMenadoIndonesië6-12-1903 Zutphen 1903
DetailsRirihenaStefanusWassoeIndonesië24-5-1923 Wierdenechtgenoot van Saartje
Noya
1923
DetailsNoyaSaartjeWassoeIndonesië30-4-1928 Wierdenechtgenote van Stefanus
Ririhena
1928
DetailsRoemahloineAdrianAmahei-WasiaIndonesië18-8-1948 Stadskanaal 1948
DetailsSalakoryPaulus JacobWassoeIndonesië24-12-1917 Wierdenechtgenoot van Neeltje
Ririhena
1917
DetailsRirihenaNeeltjeWassoeIndonesië30-10-1921 Wierdenechtgenote van Paulus
Jacob Salakory
1921
DetailsSopacuaOctofinaPoerworedjoIndonesië27-6-1930 Cuijk en Sint Agatha 1930
DetailsSuriseayJusias MarkusBandjermasinIndonesië5-4-1949 Groningenvaststelling naam
"Josias
Surusiay"
1949
DetailsTahituAnthonia JohannaSemarangIndonesië23-7-1950 Moordrecht 1950
DetailsUsmanyWilhelmus JacobAboroeIndonesië29-8-1925 Nijmegen 1925
DetailsVerdonkJohanna TheodoraSigliIndonesië21-11-1910 s-Hertogenboschweduwe van Arkelaus
Baginda
1910
DetailsWirianMartina JuliaJakartaIndonesië21-7-1942 Voorburgwijziging naam "Goat
Hiang Oey"
1942
Details HaidarJakartaIndonesië12-4-1958 Amsterdamvaststelling naam
"Heider Usup"
1958
Details EduardBandoengIndonesië22-1-1972 Dongenvaststelling naam
"Eduard Anthonius
Gie Mulder"
1972
Details Rini IndrawatiMalangIndonesië31-7-1973 Dongenvaststelling naam
"Suzanna Adriana
Maria Mulder"
1973
DetailsVelidaJacSoerabajaIndonesië18-7-1939 Windhoek (Zuid-Afrika) 1939
DetailsGunardiMargaretha Maria Linda
Herawati
JakartaIndonesië10-3-1952 Rijswijkwijziging naam in
"Lioe Hiang Go"
1952
DetailsGunawanAnggrainiJakartaIndonesië29-8-1950 Amsterdam 1950
DetailsHanibalsCharlyBogorIndonesië12-5-1953 s-Gravenhage 1953
DetailsKusuma WidjajaHelene WidyawatiSoerabajaIndonesië15-1-1952 Utrecht 1952
DetailsPattikawaJubel Marthina IdaMalangIndonesië19-4-1950 Oosterwolde 1950
DetailsRisakottaAlexander MezachSemarangIndonesië3-8-1950 Oost-Souburg 1950
Details Roy LeonardusSoerabajaIndonesië15-9-1958 Amersfoortvaststelling naam
"Roy Leonardus
Sjoeriansjah"
1958
DetailsSahilatuaFrederik Bernardus AdolfSoerabajaIndonesië8-7-1950 Vlaardingen 1950
DetailsSalamAtharina ElisabethMenadoIndonesië27-8-1956 s-Hertogenboschvaststelling spelling
eerste voornaam als
"Catharina"
1956
DetailsSantosaLaurensia Nenny
Harinawaty
SoemedangIndonesië4-8-1951 Weesp 1951
DetailsSulaimanLily VeronicaPontianakIndonesië25-5-1950 Leeuwardenwijziging achternaam in
"Lai"
1950
DetailsSutrisnaJasmin ReginaJakartaIndonesië24-8-1956 Den Helder 1956
DetailsTioKim LiangJakartaIndonesië23-7-1955 Noordwijk 1955
DetailsTjiamAy Lan Johanna MariaJakartaIndonesië2-2-1951 Amsterdam 1951
DetailsTanTien NioJakartaIndonesië2-4-1953 Abcoude 1953
DetailsBerhituLeonardus EverhardusSemarangIndonesië7-11-1950 Hoorn 1950
DetailsGonthaFrankie TheodoorPadangIndonesië5-5-1956 Diemen 1956
DetailsKhoSie OeyMenadoIndonesië23-8-1953 Amsterdam 1953
DetailsLatumaerissaMargie Ceradine
Pietersina
SoerabajaIndonesië20-6-1956 s-Gravenhage 1956
DetailsLeanderCarlyneSoerabajaIndonesië24-4-1954 Helmond 1954
DetailsManuhutuPieterJakartaIndonesië26-9-1950 Vaassen 1950
DetailsMatatulaThomas MelkiAmbonIndonesië20-9-1954 Zwolle 1954
DetailsPeilouwIzak JozefTjimahiIndonesië25-11-1950 Culemborg 1950
DetailsTanBernadette Maria Tjiauw
Lian Nio
JogjakartaIndonesië19-5-1955 Rotterdam 1955
DetailsTanakaBingkieSoerabajaIndonesië28-8-1956 Maassluiswijziging voornaam in
"Bing"
1956
DetailsTentuaRoland Arthur FerryMalangIndonesië7-12-1950 Nijmegen 1950
DetailsThenuBenjamin August BenedictJakartaIndonesië25-8-1951 Purmerend 1951
DetailsTomasoaFransinaMakassarIndonesië18-6-1950 Krimpen aan den IJssel 1950
DetailsUsmanyDoortjeElstNederland17-11-1957 Elst 1957
DetailsYeongMay MayMedanIndonesië3-6-1956 Diemen 1956
DetailsCorputtyHendrik JapetMalangIndonesië19-3-1950 Doorn 1950
DetailsDjiauwMei IngBandoengIndonesië9-8-1950 Zaandam 1950
DetailsHaliemunLelia KikiSoerabajaIndonesië19-11-1951 Zaandam 1951
DetailsKumalaLianawatiKebajoranIndonesië20-10-1950 Amsterdam 1950
DetailsLabobarMarcusa/b vh schip
"Asturias"
 1-5-1951 Nijverdal 1951
DetailsLeanderGeorge KarelSoerabajaIndonesië3-4-1951 Helmond 1951
DetailsLieTjiauw SiongJakartaIndonesië10-5-1952 Tilburgvaststelling voornamen
"Tjiauw Siong
Antonius"
1952
DetailsManuputtyLouise MarthaMalangIndonesië18-3-1950 Twello 1950
DetailsMualEduardPalopoIndonesië28-12-1949 Middelburg 1949
DetailsMualimDjoko JuwonoBandoengIndonesië7-4-1950 Delft 1950
DetailsNanulaittaOctovina JosinaSemarangIndonesië31-10-1950 Culemborg 1950
DetailsPande IrootAnthonyJakartaIndonesië6-4-1954 Breda 1954
DetailsRenjaanJohannes Alberta/b vh m.s.
"Kalianda"
 2-8-1950 Zevenaar 1950
DetailsSalimSunarsjahPangkalpinangIndonesië15-10-1950 Amsterdamwijziging naam in
"Tjoen Lew Lim"
1950
DetailsSimaoMarijkeJakartaIndonesië24-3-1954 Middelharnis 1954
DetailsTheFung Lien (Ruth
Magdalena)
BandoengIndonesië21-2-1956 Helden 1956
DetailsVloerberghLydiaPendopoIndonesië9-3-1953 Breda 1953
DetailsDijk, vanCynthia JaneJakartaIndonesië19-1-1953 De Meern 1953
DetailsFrankenDewi RientjePasarmadang KotaagoengIndonesië24-5-1954 Tilburg 1954
DetailsGarotWouterJakartaIndonesië25-4-1955 s-Gravenhage 1955
DetailsGoTjing HienPontianakIndonesië11-10-1952 Rijswijk 1952
DetailsHallatuBernardusMalangIndonesië18-9-1950 Capelle a/d Ijssel 1950
DetailsHitipeuwHendrik EduwardTjimahiIndonesië9-10-1950 Moordrechtechtgenoot van Jacoba
Leonora Hehakaja
1950
DetailsHehakajaJacoba LeonoraSemarangIndonesië18-10-1950 Moordrechtechtgenote van Hendrik
Eduward Hitipeuw
1950
DetailsMakatitaNicolaasJakartaIndonesië18-10-1950 Oss 1950
DetailsManuputtyAbraham MarkusMalangIndonesië17-8-1950 Doesburg 1950
DetailsPattireuwJacob WillemBalikpapanIndonesië26-8-1950 Capelle a/d Ijssel 1950
DetailsReringGeorge Asturiasa/b schip
"Asturias"
 2-5-1951 Drachten 1951
DetailsSoeprajogiElizabeth MariaSoerabajaIndonesië17-3-1956 Maassluiswijziging naam in
"Siek Hauw Sie"
1956
DetailsSoeprajogiJeffrey JozefSoerabajaIndonesië28-9-1953 Maassluiswijziging naam in
"Oen Hauw Sie"
1953
DetailsSoeprajogiJoyce JovitaSoerabajaIndonesië17-3-1956 Maassluiswijziging naam in
"Bie Hauw Sie"
1956
DetailsTamaëlaAndreas JohannesBandoengIndonesië2-1-1950 Apeldoorn 1950
DetailsThenuWillemBogorIndonesië27-6-1950 Geleen 1950
DetailsTioKim HwaJakartaIndonesië23-5-1951 Leiderdorp 1951
DetailsTrunoChandra TrisnaSoerabajaIndonesië21-2-1956 Enschede 1956
DetailsTumbelakaMaximiliaan Christoffel
Gerard
BandoengIndonesië19-3-1956 Brunssum 1956
DetailsWilkensJimmy EdwardBandoengIndonesië15-7-1956 Eemnes 1956
DetailsArgubiKamalSemarangIndonesië21-6-1955 Amsterdam 1955
DetailsArgubiNadjmiSemarangIndonesië14-4-1954 Amsterdam 1954
DetailsDavidsonAnton ReynoldSoerabajaIndonesië15-4-1951 Kleef (Bondsrepubliek
Duitsland)
 1951
DetailsHalimRatna RatihSoerabajaIndonesië6-11-1954 Rijswijkwijziging naam in
"Aij Lien Liem"
1954
DetailsHukaFrederik Raymond
Anthonius
JakartaIndonesië28-8-1950 Gouda 1950
DetailsKhrisnasaputraHermanSoerabajaIndonesië22-3-1950 Utrechtwijziging naam in
"Hok Hay Kwee"
1950
Pagina 9 of 371