Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 40 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
↓
Woonplaats
Geb.jaar
Leander
Stefanus
Depok
Indonesië
03-09-1889
zonder
Utrecht
1889
Samuel
Johanna
Depok
Indonesië
11-01-1900
Utrecht
1900
Casand, van
Edwin
Jakarta
Indonesië
11-02-1937
kantoorbediende
Utrecht
1937
Loth
Anton Emanuel
Semarang
Indonesië
05-10-1891
rijksambtenaar
Utrecht
1891
Scheepe
Marie
Poerwokerto
Indonesië
01-01-1895
Utrecht
1895
Lemaire
Jean Baptiste
Bolinjoo
Indonesië
02-06-1926
kantoorbediende
Utrecht
1926
Haring
Johannes Wilhelmus
Malang
Indonesië
01-11-1938
matroos
Utrecht
1938
Makatitta
Hassan
Tial
Indonesië
25-02-1938
radiomonteur
Utrecht
1938
Lopulalan
Henriëtte Elsina
Semarang
Indonesië
24-10-1950
Utrecht
1950
Pattipeilohy
Willy George
Banjoewangi
Indonesië
11-05-1924
technisch adminstratief
ambtenaar bij PTT
Utrecht
1924
Tjoa
Tek Po
Djatinegara
Indonesië
05-02-1928
bouwkundig tekenaar
Utrecht
1928
Pelsmaeker
Willem
Bogor
Indonesië
20-08-1920
magazijnbediende
Utrecht
1920
Domburg, van
Corrie Victorine
Njoenjoer
Indonesië
07-07-1933
hulp in de huishouding
Utrecht
1933
Domburg, van
Otto Theodore
Kedoengkandang
Indonesië
05-02-1941
emballeur
Utrecht
1941
Lopulisa
Louise
Magelang
Indonesië
03-06-1935
leerling-verkoopster
Utrecht
1935
Tan
Sonja Movita
Jakarta
Indonesië
23-06-1936
zonder
Utrecht
1936
Faber, von
Karel
Batavia
Indonesië
23-02-1865
student a/d
Rijks-universiteit te
Utrecht
Utrecht
1865
Giessen, van
Frans
Tjitarap
Indonesië
sergeant-titulair bij het
7e regiment infanterie
Utrecht
1899
Leijds
Willem Johannes
Magelang
Indonesië
01-05-1859
doctor in de
rechtswetenschap thans
zonder beroep; vroeger
Buitengewoon Gezant
Utrecht
1859
Mirandolle
Leonore
Semarang
Indonesië
02-11-1884
zonder beroep
Utrecht
1884
Oei
Henry
Surabaya
Indonesië
29-11-1897
arts
Utrecht
1897
Schwarz
Marie Beatrice
Batavia
Indonesië
12-07-1898
lerares
Utrecht
1898
Schwarz
Wolfgang
Surabaya
Indonesië
03-01-1895
zonder beroep
Utrecht
1895
Maatman
Francisca Leontine
Yogyakarta
Indonesië
21-06-1930
kantoorbediende
Utrecht
1930
Moeksis
Frederik Carel
Bogor
Indonesië
16-01-1932
inkoper
Utrecht
1932
Souisa
Pieter Cornelis
Semarang
Indonesië
04-11-1939
stationsassistent
Utrecht
1939
Gaudart
George Karel
Bandoeng
Indonesië
11-02-1947
leerling-vakman
Utrecht
1947
Kam
Boem Hong
Jakarta
Indonesië
20-05-1930
arts
Utrecht
1930
Khouw
Gwat Eng
Tangerang
Indonesië
12-03-1931
Utrecht
1931
Gho
Soei Eng Nio
Padang
Indonesië
15-08-1918
zonder
Utrecht
1918
Tan
Kang Hoay
Jakarta
Indonesië
20-10-1906
kantoorbediende
Utrecht
1906
Lasut
Hendrik Peter Adriaan
Jakarta
Indonesië
31-10-1922
kantoorbediende
Utrecht
1922
Wiggers
Gerardus Hendrikus
Tegal
Indonesië
26-01-1932
fabrieksarbeider
Utrecht
1932
Wiggers
Hubertus Maximiliaan
Tegal
Indonesië
29-08-1935
fabrieksarbeider
Utrecht
1935
Pouw
Houw Djoe
Indramajoe
Indonesië
24-11-1913
wetenschappelijk
ambtenaar
Utrecht
1913
Han
Henriëtte Gwat Siang Han
Surabaya
Indonesië
01-04-1928
Utrecht
1928
Tjho
Robert Oscar alias Tek
Hoo
Tegal
Indonesië
14-12-1935
employé bij een
suikerfabriek
Utrecht
1935
Loewenicht
Carl Heinz
Moeara Sipongi
Indonesië
07-12-1938
elektromonteur
Utrecht
1938
Olive
Cicillia Amelia
Jakarta
Indonesië
30-07-1941
Utrecht
1941
Laisina
Eliab Boeang
Surabaya
Indonesië
15-02-1934
laborant-verftechnicus
Utrecht
1934
The
Tjie Kim
Boekittinggi
Indonesië
16-08-1918
Utrecht
1918
The
Han Lee (Dennis)
Bandoeng
Indonesië
05-08-1951
Utrecht
1951
Rusman
Anton Coenraad
Makassar
Indonesië
06-04-1924
Utrecht
1924
Angriani
Lilis Sukina
Jakarta
Indonesië
19-02-1905
Utrecht
1905
Sonius
Gerrit Jacob
Koetaradja
Indonesië
15-10-1926
Utrecht
1926
Ong
Tian Lie
Serang
Indonesië
01-03-1926
technoloog
Utrecht
1926
Ang
Gien Loen Nio
Koedoes
Indonesië
30-08-1929
Utrecht
1929
Oei
Kim Nio
Sanggir
Indonesië
08-12-1930
Utrecht
1930
Deenstra
Hero
Neira
Indonesië
05-06-1919
arts
Utrecht
1919
Heuvelman
Helena Hyacintha Maria
Tegal
Indonesië
17-08-1937
Utrecht
1937
Atkins
Norman Farley
Jakarta
Indonesië
04-03-1954
Utrecht
1954
Liauw
Ging Hwa
Wates
Indonesië
06-08-1924
Utrecht
1924
Roock, de
Firdaus August Karel
Johannes
Bogor
Indonesië
23-05-1958
Utrecht
1958
Thung
Tjiak Nio
Bandoeng
Indonesië
02-12-1920
Utrecht
1920
Thung
Kim Tjiang
Bandoeng
Indonesië
05-06-1918
Utrecht
1918
Han
Bertha
Surabaya
Indonesië
30-06-1926
verpleegster
Utrecht
1926
Picaulij
Andries Pieter Jean
Makassar
Indonesië
07-06-1928
bouwkundige
Utrecht
1928
Lim
Giauw Tian
Bogor
Indonesië
16-09-1908
wetenschappelijk
medewerker
Utrecht
1908
Siebeler
Albert
Ambarawa
Indonesië
03-01-1915
kapitein bij de Kon.
Landmacht
Utrecht
1915
Tan
Hian Nio
Bandoeng
Indonesië
29-12-1932
Utrecht
1932
Schaap
Hendrik Philipus
Tjimahi
Indonesië
28-07-1947
metaalbewerker
Utrecht
1947
Schaap
Willem Anton
Singaparna
Indonesië
26-06-1910
voorman
Utrecht
1910
Philipse
Philippus
Semarang
Indonesië
15-12-1939
zonder
Utrecht
1939
Oudshoorn
Munah
Jakarta
Indonesië
01-01-1918
hulp in de huishouding
Utrecht
1918
Sarioa
Mathias Justus
Nila
Indonesië
13-05-1934
verpleger
Utrecht
1934
Frieser
Robert Ferdinand
Jakarta
Indonesië
31-03-1949
Utrecht
1949
Tacl
Sandor
Bandoeng
Indonesië
23-05-1944
leerling-verpleger
Utrecht
1944
Leiswitz
Rudi
Medan
Indonesië
29-05-1922
technisch opzichter
Utrecht
1922
Tille
Swanny
Bindjei
Indonesië
13-04-1931
Utrecht
1931
Utama
Lanny Kumula Dewhi
Jakarta
Indonesië
15-05-1954
Utrecht
1954
Staa
Wilhelm Frans
Laterie
Indonesië
12-02-1923
kantoorbediende
Utrecht
1923
Pattipeilohy
Johannes Arnold
Lho-Seumawe
Indonesië
14-04-1935
groepsleider
Utrecht
1935
Khouw
Frans Hoei Tjoe
Jakarta
Indonesië
17-06-1924
ambtenaar bij de Centrale
Raad van Beroep
Utrecht
1924
Handana
Maureen Ingrid
Surabaya
Indonesië
28-11-1948
Utrecht
1948
Salakory
Eduard Willem Atlantis
a/b s.s.
"Atlantis"
09-03-1951
Utrecht
1951
Anthonijsz
Thomas Frederik Wouter
Semarang
Indonesië
03-03-1930
Utrecht
1930
Soemoprawiro
Soetjiati Srilisjani
Cornelia
Malang
Indonesië
12-02-1941
Utrecht
1941
Tan
Thong Hoo
Semarang
Indonesië
30-09-1914
internist
Utrecht
1914
Ranti
Rosalie Theresia
Gorontalo
Indonesië
20-06-1921
Utrecht
1921
Tan
Tjwan Ho
Surabaya
Indonesië
08-09-1931
tankmonteur bij het Min.
van Defensie
Utrecht
1931
Kloor, van der
Adèle
Malang
Indonesië
31-01-1937
Utrecht
1937
Ende, von
Mona
Kalioerang
Indonesië
23-02-1942
monteuse
Utrecht
1942
Phaff
Eugène
Surabaya
Indonesië
20-04-1916
administratief ambtenaar
Utrecht
1916
Versfeld
Lillian Caroliene
Surabaya
Indonesië
02-09-1920
Utrecht
1920
Ong
Sie Lok
Modjokerto
Indonesië
12-01-1930
Utrecht
1930
Khoe
Tjwan Nio
Yogyakarta
Indonesië
28-01-1929
Utrecht
1929
Saptenno
Charles Rudolf
Malang
Indonesië
16-10-1939
elektriciën bij de
Nederlandse Spoorwegen
Utrecht
1939
Subroto
Budiono
Poerbolinggo
Indonesië
14-08-1924
Utrecht
1924
Subroto
Rooswinarti
Salatiga
Indonesië
06-04-1918
Utrecht
1918
Jurg
Dirk Eduard
Palembang
Indonesië
24-04-1948
Utrecht
1948
The
Tjeng Ho
Tjibadak
Indonesië
28-10-1924
arts
Utrecht
1924
Roembekwam
Dolfinus
Biak
Indonesië
01-12-1928
magazijnbediende bij het
Ministerie van Defensie
Utrecht
1928
Ismael
Maria
Bandoeng
Indonesië
01-01-1925
Utrecht
1925
Tan
Eddy
Jakarta
Indonesië
17-06-1917
koopman
Utrecht
1917
Lie
Giok Tjiam
Modjokerto
Indonesië
09-09-1914
Utrecht
1914
Houben
Peter
Tjimahi
Indonesië
12-04-1919
zonder
Utrecht
1919
Lim
Siauw Eng
Bandoeng
Indonesië
26-04-1949
Utrecht
1949
Lim
Giok Eng
Bandoeng
Indonesië
14-08-1950
Utrecht
1950
Santhagen
Adriaan Richard
Surabaya
Indonesië
22-04-1936
kantoorbediende
Utrecht
1936
Kwee
Tjoen Djie
Pasoeroean
Indonesië
12-02-1908
employé bij een
houthandel
Utrecht
1908
Pagina 40 van 371
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!