Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 353 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
↑
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Talapessy
Violetta Johanna
Toem
Indonesië
09-12-1945
kantoorbediende
s-Gravenhage
1945
Saffraan
Violettha Sophia
Margaretha
Jakarta
Indonesië
26-02-1898
zonder
Amsterdam
1898
Coppiëns
Virgenie Charlotte
Tandjoeng Karang
Indonesië
29-07-1912
zonder
Cuijk
1912
Palm, de
Virginia Leodelia
Sidoardjo
Indonesië
17-10-1936
Deventer
1936
Thenu
Virginie Frederika
Semarang
Indonesië
04-10-1910
typiste
Leiden
1910
Ho
Virginij
Semarang (Midd. Java)
Simons
Virginy Elise Constance
Surabaya
Indonesië
21-11-1938
Amsterdam
1938
Umboh
Virja
Jakarta
Indonesië
14-08-1952
Groningen
1952
Renjaän
Vitalis Jozef
Ngadi
Indonesië
28-08-1928
archiefbediende
Amsterdam
1928
Winter
Vittore Dagobert
Poenten
Indonesië
28-08-1920
technisch klerk bij een
scheepswerf
Manokwari (Nieuw-Guinea)
1920
Cerini
Vittorio Emanuele
Ferruccio
Bandoeng
Indonesië
10-01-1912
zonder
Groningen
1912
Mauer
Vivian
Surabaya
Indonesië
13-05-1940
kantoorbediende
Kampen
1940
Roelants
Viviane Barbara
Wamrna
Indonesië
12-09-1970
Amsterdam
1970
Liem
Vivien Hwa Twan
Surabaya
Indonesië
17-11-1940
zonder
Amsterdam
1940
Lekahena
Viviene Hendrika
Pare-Pare
Indonesië
04-04-1947
Rotterdam
1947
Noya
Viyaya Anita
Jakarta
Indonesië
02-11-1957
Amsterdam
1957
Minaïlenko
Vladimir
Armavir
Rusland
03-11-1892
werkzaam bij de
Bataafsche Petroleum
Maatschappij
Tjepoe, Blora
1892
Fedoroff
Vladimir
Sint Petersburg
Rusland
09-08-1914
zonder
Bandoeng
1914
Na
Vok Hoa
Jakarta
Indonesië
29-11-1939
Nijmegen
1939
Thung
Voltji Nio
Batavia
Koo
Vong Vauw
Malang
Sidharta
Vonny
Malang
Indonesië
10-01-1932
[niet vermeld]
Castricum
1932
Lenzun
Vonny
Tandjong Pandan
Indonesië
03-10-1948
Zevenhuizen
1948
Salim
Vonny Julianti
Padang
Indonesië
05-07-1950
Amsterdam
1950
Kan
Vrouwe Soat Nio
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
Mumek
Vube Jocebet
Sombokey
Indonesië
25-12-1896
zonder
Maastricht
1896
Cluese, le
Wadjirah
Yogyakarta
Indonesië
08-02-1904
zonder
Sneek
1904
Roesdi
Wahjoe
Bandoeng
Indonesië
10-05-1923
zenuwarts
Tilburg
1923
Roth
Waldemar
Karanggandoel
Indonesië
20-01-1929
sergeant bij de Kon.
Landmacht
Alkmaar
1929
Soyo
Waldemar Archibal
Pekalongan
Indonesië
17-11-1944
galvaniseur
Driebergen-Rijsenburg
1944
Ahé, von der
Waldemar Gottfried
Tjepoe
Indonesië
04-12-1924
kantoorbediende
Maastricht
1924
Tomasouw
Waldi Michel
Dajeuhkolot
Indonesië
25-04-1929
controleur
Arnhem
1929
Tan
Waldie Johnny
Bandoeng
Indonesië
11-04-1948
Zeist
1948
Jonathans
Waldy Carolus
Depok
Indonesië
23-10-1927
magazijnbediende
Soesterberg
1927
Jonathans
Waldy Carolus
Depok (W.Java)
Heijnen
Waldy Hubert
Probolinggo
Indonesië
11-06-1923
technisch tekenaar
Rotterdam
1923
Timporok
Waleska Meta
Bandoeng
Indonesië
14-08-1935
Deventer
1935
Poedjo
Wali
Sragen
Indonesië
15-08-1895
s-Gravenhage
1895
Reijn, van
Wallijah
Poerworedjo (Midd.Java)
Baudoin
Wally
Wonosobo
Indonesië
02-08-1934
werkzaam bij een Raad
voor Kinderbescherming
Rotterdam
1934
Baudoin
Wally
Batavia
Tomasouw
Wally Anton
Djatinegara
Indonesië
29-03-1950
zonder
Schijndel
1950
Wirbel
Wally Winny
Jakarta
Indonesië
23-07-1941
typiste
Apeldoorn
1941
Vries, de
Walter
Makassar
Indonesië
04-05-1934
kantoorbediende
Capelle a/d IJssel
1934
Oei
Walter
Makassar
Indonesië
23-09-1934
lasser
Poortugaal
1934
Grave, de
Walter
Makassar
Indonesië
28-04-1928
magazijnbediende
Dordrecht
1928
Tatuhey
Walter
Jakarta
Indonesië
05-12-1954
Doorweerth
1954
Hoekwater
Walter
Bandoeng
Indonesië
04-06-1935
lasser
Tilburg
1935
Teller
Walter
Surabaya
Indonesië
02-04-1910
zonder beroep
s-Gravenhage
1910
Lapong
Walter
Siam Linsok
Indonesië
01-01-1933
magazijnbediende
Leersum
1933
Kuhuwael
Walter
Bandoeng
Indonesië
05-06-1939
sergeant bij de
Koninklijke Luchtmacht
s-Gravenhage
1939
Sim
Walter
Batavia
Tielman
Walter
Semarang
Indonesië
12-12-1913
employé bij een
scheepvaartmaatschappij
Rotterdam
1913
Kosho
Walter
Surabaya
Indonesië
26-12-1951
Voorburg
1951
Lijtsman
Walter
Surabaya
Indonesië
12-04-1939
fabrieksarbeider
Hilversum
1939
Gaedtgens
Walter
Surabaya
Indonesië
05-04-1937
boekhouder
Amsterdam
1937
Moog
Walter
Mülheim
Duitsland
07-02-1883
handelsbediende
Batavia
1883
Koczian, von
Walter Alexander
Wenen
Oostenrijk
29-09-1901
tweede stuurman
Weltevreden (Batavia, W.
Java)
1901
Sonneville
Walter Arnold
Bandoeng
Indonesië
23-03-1930
gieter
Delfzijl
1930
Groot, de
Walter Benjamin
Jakarta
Indonesië
06-02-1921
meubelmaker
Oosterbeek
1921
Donsu
Walter Donald
Jakarta
Indonesië
13-10-1953
zonder
Haarlem
1953
Landtow
Walter Eugène
Jakarta
Indonesië
19-11-1952
Amsterdam
1952
Creutzburg
Walter Frederik
Probolinggo
Indonesië
02-02-1937
fabrieksarbeider
Nijmegen
1937
Wagner
Walter Georg Wilhelm
Heinrich
Hannover
Duitsland
23-08-1891
waarnemend
politie-opziener der 1ste
klasse
Garoet (W. Java)
1891
Heinze
Walter Heinrich
Dresden
Duitsland
07-07-1881
machinist bij de
Bataafsche Petroleum
Maatschappij
Peureula (voorm.
Ned.-Indië)
1881
Werbrun
Walter Hermann
Bonn
Duitsland
17-08-1895
ambtenaar
Batavia
1895
Kaihatu
Walter Hermanus
Jakarta
Indonesië
25-07-1937
technisch-tekenaar
Barneveld
1937
Schuster
Walter Hugo
Wenen
Oostenrijk
18-09-1907
ambtenaar voor de
binnenvisserij
Surabaya (O. Java)
1907
Tanihatu
Walter James Wilhelm
Surabaya
Indonesië
23-09-1946
zonder
Heerlen
1946
Roepke
Walter Johann
Salatiga
Indonesië
06-06-1917
zonder
Utrecht
1917
Rompies
Walter Johannes Alexander
Makassar
Indonesië
04-07-1947
s-Gravenhage
1947
Esch, van
Walter Jonathan
Klaten
Indonesië
24-03-1939
leerling-verpleger
Den Dolder
1939
Smith
Walter Leonard
Klaten
Indonesië
06-08-1935
fabrieksarbeider
Brunssum
1935
Koll
Walter Max
Oldenburg
Duitsland
13-05-1907
planter
Tanggoel
1907
Ohm
Walter Otto
Borgstedt-Bünsdorf
Duitsland
02-07-1912
boekhouder
Palembang, Sumatra
1912
Maringka
Walter Rudy
Bogor
Indonesië
27-10-1947
klein-offsetdrukker
s-Gravenhage
1947
Flohr
Walter Usianus
Sibolga
Indonesië
23-11-1928
technisch tekenaar
s-Gravenhage
1928
Wirbel
Walter Waldemar Wladimir
Magelang
Indonesië
21-12-1902
schrijver Postchèque- en
Girodienst
Apeldoorn
1902
Petersen
Walter Wilhelm Louis
Gaarden, Kiel
Duitsland
19-02-1893
technisch ambtenaar
Surabaya (O. Java)
1893
Klavert
Walter William
Oemboel
Indonesië
27-09-1923
gevangenbewaarder
Breda
1923
Bussenius
Walther
Koetaradja
Indonesië
02-06-1919
opzichter bij de Marine
Luchtvaardienst
Surabaya (O. Java)
1919
Österreicher
Walther
Wenen
Indonesië
02-09-1901
arts
Bandoeng
1901
Hane, le
Walther Barthelemy
Florentin H.
Ngawi
Indonesië
19-10-1897
agent van politie
Delft
1897
Flikkenschild
Waltherus
Tegal
Indonesië
12-08-1942
ambtenaar bij de
Rijkspostspaarbank
Amsterdam
1942
Weinberg
Waltherus
Jakarta
Indonesië
15-05-1896
Hilversum
1896
Sikteoeboen
Waltherus
Waoer
Indonesië
26-05-1927
Helmond
1927
Njoo
Wan Bing
Toeban
Indonesië
08-10-1918
Amstelveen
1918
Loa
Wan Eng
Koeningan (W. Java)
Tan
Wan Eng
Cheribon (W. Java)
Khouw
Wan Giok
Tangerang (W. Java)
Loa
Wan Giok
Batavia
Kwa
Wan Hong
Semarang (Midd. Java)
Tjoa
Wan Jong
Batavia
Ie
Wan Kim
Surabaya (O. Java)
Loa
Wan Leng
Batavia-Centrum
Tan
Wan Liem
Batavia
Loa
Wan Lim
Batavia-Centrum
Tjan
Wan Nio
Bandoeng
Indonesië
10-12-1947
zonder
Cuijk en St. Agatha
1947
Ouw
Wan Nio
Tjimahi (W. Java)
Que
Wan Nio
Amboina
Pagina 353 van 371
351
352
353
354
355
356
357
358
359
360
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!