Dutch
English
Chinese
French
Login
Dutch
English
Chinese
French
Home
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Naturalisaties & Gelijkstellingen
Uitgebreid zoeken
Verberg/Toon de snelle filters
Achternaam
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Voornamen
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Geb.jaar
bevat
gelijk aan
begint met
eindigt met
is leeg
EN
Zoek
37001
records gevonden (Totaal records: 37001)
100
150
200
250
records per pagina
Pagina 343 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Selected elements:
0
(
Deselecteer alles
-
Selecteer alles
)
Achternaam
Voornamen
Geb.plaats
Geb.land
↑
Geb.datum
Beroep
Woonplaats
Geb.jaar
Dirk
Jacqueline
Bandoeng
Indonesië
27-01-1950
Leiden
1950
Danuwidjaja
Wirja
Jakarta
Indonesië
27-01-1953
Alphen a/d Rijn
1953
Block
Anton Frederik Leopold
Jakarta
Indonesië
27-01-1954
zonder
Voerendaal
1954
Milané
Bob Walter
Jakarta
Indonesië
27-01-1957
Bergen op Zoom
1957
Sasabone
Johannes Ferdinand
Kediri
Indonesië
27-01-1958
Venlo
1958
Rue, de la
Theresia Susana
Bandoeng
Indonesië
27-01-1960
Dordrecht
1960
Wattimena
Leonardus Jan
Aboeboe
Indonesië
27-02-1895
zonder
s-Gravenhage
1895
Griser
Annie
Gresik
Indonesië
27-02-1898
zonder
Amsterdam
1898
Frey
Winfried Eduard Theodor
Arensburg
Estland
27-02-1899
planter
de onderneming Dinawati
1899
Brenkman
Henri Leonard
Toeloeng Agoeng
Indonesië
27-02-1903
zonder
Amsterdam
1903
Paat
Beatrix Albertina
Menado
Indonesië
27-02-1903
Appingedam
1903
Tailleur
Obit
Surabaya
Indonesië
27-02-1906
zonder
Leerdam
1906
Montung
Alexandrina Paulina
Helena
Djatibarang
Indonesië
27-02-1906
zonder
Hengelo
1906
Peters
Nelly Johanna
Surabaya
Indonesië
27-02-1908
zonder
Helmond
1908
Huwae
Philipus
Alang
Indonesië
27-02-1910
Lunteren
1910
Hetharia
Wilhelmina
Badjawa
Indonesië
27-02-1917
Loosdrecht
1917
Egmond, van
Willem Antonius
Bandoeng
Indonesië
27-02-1919
magazijnbediende
Oisterwijk
1919
Hendriks
Hercules Edmond
Surabaya
Indonesië
27-02-1920
provoost
Overveen
1920
Maitimu
Frederik
Haria
Indonesië
27-02-1920
Vaassen
1920
Noelik
Angke Marijan
Koepang
Indonesië
27-02-1921
Hoogkerk
1921
Kho
Yam Goan
Semarang
Indonesië
27-02-1922
vliegtuigbouwkundig
ingenieur
Amsterdam
1922
Latuasan
Hugo
Jakarta
Indonesië
27-02-1923
adjunct-commies A Min.
van Onderwijs en
Wetenschappen
Leidschendam
1923
Roumimper
Gerard Jan
Paree
Indonesië
27-02-1923
automonteur
Arnhem
1923
Loebis
Ratna Kartini
Sipirok
Indonesië
27-02-1925
Breda
1925
Roinwawan
Augustinus
Fako
Indonesië
27-02-1926
Elst
1926
Sahetapy
Eduard
Ambon
Indonesië
27-02-1926
Leerdam
1926
Langitan
Wilhelmina Antoinette
Tomohon
Indonesië
27-02-1926
verpleegster
Arnhem
1926
Kwee
Thwan Liep
Pasoeroean
Indonesië
27-02-1926
automonteur
s-Gravenhage
1926
Kooman
Eddy
Soekadana
Indonesië
27-02-1927
zonder
Raalte
1927
Nishino
Kyoko
Donggala
Indonesië
27-02-1927
Haarlem
1927
Walburg
Jean Baptiste
Magelang
Indonesië
27-02-1928
bureelambtenaar bij de
Nederlandse Spoorwegen
Tilburg
1928
Lie
Hoen Soei
Makassar
Indonesië
27-02-1928
Utrecht
1928
Kaija
Matheus
Boela
Indonesië
27-02-1929
fabrieksarbeider
Rotterdam
1929
Parijs
Elisabeth
Kamal
Indonesië
27-02-1929
zonder
Helmond
1929
Lorenzo
Harry
Surabaya
Indonesië
27-02-1930
fabrieksarbeider
Valkenburg-Houthem
1930
Pfluger
Georg
Bento
Indonesië
27-02-1930
verpleger
Amsterdam
1930
Herrmann
Gottlieb Ferdinand
Tjimahi
Indonesië
27-02-1931
leerling-drukker
Doetinchem
1931
Arie
Adriaan Marcus
Surabaya
Indonesië
27-02-1933
monteur
Eindhoven
1933
Dienst, van
Willem Albert Peter
Jakarta
Indonesië
27-02-1934
Hong Kong
1934
Croix, de la
Simon
Modjokerto
Indonesië
27-02-1938
hutbediende ter
koopvaardij
s-Gravenhage
1938
Hips
Alfred Johannes
Soekaboemi
Indonesië
27-02-1938
leerling-monteur
Heeswijk
1938
Manuputty
Juliana
Koetaradja
Indonesië
27-02-1939
Vaassen
1939
Kooymans
Bertrand
Jakarta
Indonesië
27-02-1940
hulpvakarbeider
Sneek
1940
Fanggiday
Therese
Mataram
Indonesië
27-02-1940
verpleegster
Gouda
1940
Oey
Han Lie (Adriaan)
Magelang
Indonesië
27-02-1941
automonteur
Soesterberg
1941
Tehupuring
Johnny
Malang
Indonesië
27-02-1942
bankwerker
Assen
1942
Lasalvia
Bernadetta
Surabaya
Indonesië
27-02-1943
Dordrecht
1943
Tan
Eng Kwie
Jakarta
Indonesië
27-02-1944
zonder
Delft
1944
Noya
Allen Aloysius
Makassar
Indonesië
27-02-1946
Amsterdam
1946
Landré
Gerard
Denpasar
Indonesië
27-02-1947
leerling-metaaldraaier
Middelburg
1947
Fretes, de
Frederik Evert
Banjermasin
Indonesië
27-02-1947
Moordrecht
1947
Goudsmith
Josephine Edmee Anita
Roeteng
Indonesië
27-02-1948
Amsterdam
1948
Pattynama
Paula Irene Augustine
Semarang
Indonesië
27-02-1953
Doesburg
1953
Pho
Chi Chin
Biak
Indonesië
27-02-1960
Driebergen-Rijsenburg
1960
Kardjiat
Cindy Febiana
Bandoeng
Indonesië
27-02-1963
Apeldoorn
1963
Kessing
Inge
Surabaya
Indonesië
27-02-1963
Hengelo
1963
Kribben
Albert Bertram
Aken
Duitsland
27-03-1843
architect en aannemer
Surabaya (O. Java)
1843
Veit
Otto Salomon
Reichenau
Tsjechoslowakije
27-03-1889
koopman
Surabaya (O. Java)
1889
Pruckmüller
Rudolf
Freistadt
Duitsland
27-03-1893
koopman
Batavia
1893
Rademaker
Frans Jozef
Tjibatoe
Indonesië
27-03-1902
zonder
Breda
1902
Tahamata
Hermanus
Saparoea
Indonesië
27-03-1902
zonder
Tiel
1902
Zander
August Karl Enoch
Iliz Estate Seqamah
Britsch Borneo
27-03-1904
volontair op een
suikerfabriek
Loemadjang (O. Java)
1904
Suitela
Matheus
Soeli
Indonesië
27-03-1908
lasser
Almelo
1908
Bervoets
Catharina Anna Johanna
Bogor
Indonesië
27-03-1910
zonder
s-Gravenhage
1910
Cornelies
Frolina Selfina
Toegoe
Indonesië
27-03-1911
Slootwijk (Suriname)
1911
Ottenhoff
Wilhelm Charles Adriaan
Koedoes
Indonesië
27-03-1912
facturist
Overveen
1912
Ullmer
Marinus Johannes Jacobus
Surabaya
Indonesië
27-03-1913
zonder
Oosterbeek
1913
Talla
Marcus
Djatinegara
Indonesië
27-03-1914
fabrieksarbeider
Breda
1914
Jacobis
Hendrik Alanos
Djatinegara
Indonesië
27-03-1917
sergeant der 1e klasse
bij de Kon. Landmacht
Roosendaal en Nispen
1917
Martojudho
Woerjati
Bandjarnegara
Indonesië
27-03-1918
Venlo
1918
Mellonius
Terence Lionel
Jakarta
Indonesië
27-03-1920
fabrieksarbeider
Haarlem
1920
Suitela
Garatie
Soeli
Indonesië
27-03-1920
Doesburg
1920
Liem
Juliana Cornelia
Surabaya
Indonesië
27-03-1920
Amsterdam
1920
Liem
Tjiauw Hing
Semarang
Indonesië
27-03-1921
kantoorbediende
Alkmaar
1921
Loppies
Pieter
Ambon
Indonesië
27-03-1923
Lunteren
1923
Pattynama
Susana Margaretha
Amoerang
Indonesië
27-03-1924
Hoogeveen
1924
Lewerissa
Melkianus
Ihamahoe
Indonesië
27-03-1925
fabrieksarbeider
Almelo
1925
Ong
Tiat Nio
Bandoeng
Indonesië
27-03-1925
Arnhem
1925
Pwa
Kiem Liang
Semarang
Indonesië
27-03-1925
ingenieur
Rotterdam
1925
Oen
Thian Siang
Koedoes
Indonesië
27-03-1925
wetenschappelijk
ambtenaar 1e klasse
Groningen
1925
Filet
Bob Marinus
Sawah Loento
Indonesië
27-03-1925
elektricien
Elshout
1925
Maniten
Lena
Malang
Indonesië
27-03-1926
[niet vermeld]
Breda
1926
Tan
Tin Nio
Garoet
Indonesië
27-03-1928
IJmuiden
1928
Mantouw
Adrianus
Haroekoe
Indonesië
27-03-1928
Assen
1928
Grandon
Marie Louise
Surabaya
Indonesië
27-03-1929
Valkenburg-Houthem
1929
Soewarti
Louise Wilhelmina
Palembang
Indonesië
27-03-1930
Ede
1930
Rumaruson
Bernardus Dirk
Surabaya
Indonesië
27-03-1934
behangdrukker
Rijen
1934
Charleston
Reginald Edwin Humphry
Yogyakarta
Indonesië
27-03-1934
leerling-bankwerker
Elshout
1934
Rory
Fientje Catharina
Koepang
Indonesië
27-03-1934
Bergen op Zoom
1934
Belgraver
Johan Henri
Pekalongen
Indonesië
27-03-1935
Natal (Zuid-Afrika)
1935
Haanskorf
Jacob
Surabaya
Indonesië
27-03-1938
zonder
Hellendoorn
1938
Andi Abdoerrachman
Rachmanoedin
Surabaya
Indonesië
27-03-1940
kantoorbediende
s-Gravenhage
1940
Janssen
Eddy Johannes Cornelis
Magelang
Indonesië
27-03-1941
Rotterdam
1941
Lewis
Fransina
Bareng
Indonesië
27-03-1942
ziekenverzorgster
Breda
1942
Meruwela
Martha Naomi
Malang
Indonesië
27-03-1942
Opheusden
1942
Bacas
Jenny
Makassar
Indonesië
27-03-1943
Groningen
1943
Kwee
Liep Poen
Malang
Indonesië
27-03-1945
constructie-bankwerker
Tilburg
1945
Hoogveld
Onno Maarten
Bogor
Indonesië
27-03-1946
leerling-verpleger
Wagenborgen
1946
Metekohy
Johanna
Raba-Bima
Indonesië
27-03-1947
Maastricht
1947
Putirulan
Johanna Constance
Makassar
Indonesië
27-03-1948
Vaassen
1948
Pagina 343 van 371
341
342
343
344
345
346
347
348
349
350
Powered by:
DaDaBIK
, the Low-code Development Platform
Done!